VIP Sport

16. února 2020 • 20:34

Drsná kráska Hašková ovládla PROJEKT Y. Zlomila soupeřce nos!

Autor: roc
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zasypala ji tvrdými údery, poslala ji na zem a získala kýžený titul! Česká MMA bojovnice Ivy Hašková (19) se po téměř roce dřiny postavila do klece k finále show PROJEKT Y na turnaji OKTAGON PRIME 3 a s o 11 let starší Slovenkou Evou Borodáčovou (30) udělala rychlý proces!Tmavovlasá kráska s duší buldoka soupeřce hned v prvním kole natřikrát zlomila nos a zasadila jí brutální knockout! „Jsem ráda, že jsem vyvrátila věci, co si o mně lidi mysleli. Podceňování, jako že hezká holka jde do klece. Ale zázraky se dějí každý den a já jsem tomu šla naproti,“ radovala se Ivy, která díky předčasnému ukončení (v druhém kole) vyhrála v září i zápas proti krajance Klinderové na akci OKTAGON 14.

A uznání pak sklidila také od zklamané sokyně. „Mrzí mě, že jsem nevyhrála, ale soupeřka byla lepší. Z celého srdce jí gratuluji,“ vzkázala jí Borodáčová přes Instagram.

Ivy Hašková stále neví, jestli se v oktagonu vůbec objeví...
Ivy Hašková stále neví, jestli se v oktagonu vůbec objeví...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud