VIP Sport

25. dubna 2020 • 16:16

Sestry Plíškovy slavily kulatiny! Rodinná sešlost v době karantény

Autor: as
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Karanténa nekaranténa, narozeniny maminky je potřeba oslavit. Navíc když jsou kulaté. A tak Karolína (28) a Kristýna (28) Plíškovy vytáhly své partnery a s dortem a šampaňským jely oslavit padesátiny paní Martiny.Tenisová dvojčata dobře vědí, díky komu se dobře živí na kurtech. „Mamka pro nás obětovala život. Normálně by měla asi dobrou práci, protože je chytrá a schopná. Ale kvůli nám nemohla dělat nic,“ vyprávěla před lety Karolína. I proto společnou fotku z úterní oslavy zdobí popisek: „Nejlepší mamča na světě.“

Veselo na rodinné sešlosti bylo i proto, že holky se svými partnery předvedly synchronizované tanečky – Karolína s manželem Michalem Hrdličkou, Kristýna s přítelem Dávidem Hanckem, který hraje stopera ve fotbalové Spartě.

Sestry Plíškovy oslavily s maminkou její 50.narozeniny
Sestry Plíškovy oslavily s maminkou její 50.narozeniny

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud