VIP Sport

27. dubna 2020 • 11:17

Hokejista Vrána na prázdninách v Česku září štěstím: Klofnul krásnou Báru!

Autor: čbu
Vstoupit do diskuse
3
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hokejový útočník Jakub Vrána (24) uletěl před koronavirem z Washingtonu do Česka, kde si užívá nečekaných prázdnin. Místo aby touto dobou s Capitals bojoval o další Stanley Cup, hýčká si v posteli svého andílka s uhrančivýma očima Barboru Uhrovou.    „Karanténní zdřímnutí,“ vypálil útočník na Instagram zamilovanou fotografii, na níž se k němu modelka Bára, která ještě nedávno randila s rakouským fotbalovým gólmanem Heinzem Lindnerem, v mikině Capitals tulí. „Jakub je šťastný chlap, že má takovou holku,“ glosoval to jeden z fanoušků krásky z Brna.

A měl pravdu. Český reprezentant má být na co hrdý! Jeho děvče totiž není ve světě »fashion« žádným ořezávátkem. Vogue, Gucci, Valentino, to je jen zlomek prestižních značek, s nimiž spolupracuje.  

Co víc, hokej má v merku. Ještě předtím, než se s českým reprezentantem dali dohromady, ráda si na Floridě v dresu Panterů vyšla na NHL. Možná právě tam si vyhlédla svého prince, po němž v předloňském play off prahla i populární hvězda filmů pro dospělé Mia Khalifa.

Barbora Uhrová, nová přítelkyně hokejisty Jakuba Vrány, je úspěšnou modelkou
Barbora Uhrová, nová přítelkyně hokejisty Jakuba Vrány, je úspěšnou modelkou

Vstoupit do diskuse
3

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud