VIP Sport

14. června 2020 • 16:00

Ronaldova láska Georgina otevřeně: Styděla jsem se vedle něj! Popsala jeho trénink

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Georgina Rodríguezová, partnerka jednoho z nejlepších fotbalistů světa Cristiana Ronalda, se vždy drží ve fantastické formě. I ona je ale krátká na svého milého - CR7 je neuvěřitelný dříč, který ve 35 letech má formu, jakou by mu o deset let mladší borci záviděli. Georgina se nyní svěřila, že se vedle mašiny, jakou je její drahý, při tréninku až stydí!26letá rodačka z Argentiny se o dřině po boku Ronalda rozpovídala pro magazín Women's Health, který si ji vybral na titulní stranu aktuálního čísla. 

„Nejdřív jsem se styděla s ním cvičit. Představte si, že musíte cvičit na stejném místě jako Cristiano! Byla jsem zvyklá, že jsem posilovala doma, zatímco on trénoval s klubem, abychom pak mohli strávit víc času společně. Ale nakonec jsme se do toho pustili oba a teď miluju cvičení s ním,“ popsala, jak mizel ostych před společnou dřinou s CR7.

„Je mojí největší motivací a inspirací,“ doplnila Georgina, a vysvětlila jeho tréninkový plán. „Cristiano trénuje ráno, a pak znovu večer. Je to elitní sportovec, je neuvěřitelné, jak se plně soustředí a odevzdává své vášni k fotbalu. Není ho s kým srovnávat. Mám v něm doma i toho nejlepšího učitele, každý den se od něj dozvím něco nového.“

Georgina Rodríguezová dře na své postavě
Georgina Rodríguezová dře na své postavě

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud