To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Je dobojováno, z postupu do čtvrtého kola Capital One Cupu se po jasné výhře 4:0 raduje tým Tottenhamu Hotspur. Hostům se podařil vstup do druhé půle a už ve 48. minutě zvýšil na 2:0 Paulinho. Pak přišlo soustředění na obranu a udeřilo až v naprostém závěru, kdy Villa už nechávala okénka v obraně. Nejprve se prosadil střelou na bližší tyč Chadli a v nastaveném čase uzavřel skóre Defoe. Tottenham se tak raduje ze zcela zaslouženého postupu do další fáze poháru.
90+2
Tottenham právě vstřelil branku!
Po obrovské chybě v rozehrávce se k míči dostal Holtby, od něj obdržel přihrávku do sóla JERMAIN DEFOE, udělal Steerovi kličku a zakončil do prázdné branky!
90+1
Přímý kop pro domácí, ti zvolili rozehrávku nakrátko.
90
Budou se nastavovat dvě minuty.
89
Lowtonův centr skončil na Vertonghenově hlavě, od ní se míč dostal zase do bezpečnější vzdálenosti od Friedela.
88
Do střelecké listiny se chtěl zapsat i Holtby, jeho rána levačkou ovšem skončila na tribuně za Steerem.
87
Domácí fanoušci už zhusta opouští svá místa, ti hostující zpívají oslavné chorály.
86
Je definitivně rozhodnuto! Defoe vyslal do uličky NACERA CHADLIHO, který se s ničím nemazal a prostřelil Steera na bližší tyči!
85
Bowery se snažil zbytečně, Chadli si dobře pokryl míč a poté odpálil míč do bezpečí.
84
Tottenham už pouze kontroluje hru, snaží se držet míč na svých kopačkách a nepřipustit zdramatizování utkání.
82
Poslední střídání Aston Villy, odešel Aleksandar Tonev, místo něj se divákům představí Callum Robinson.
81
Ofsajd hostů a v něm Defoe.
81
Lamela se snažil pokrýt si míč, na Bennetta to ovšem bylo málo...
80
Kyle Walker odchází na střídačku Tottenhamu, odkud vstal Michael Dawson.
78
S jeho likvidací už neměl problémy, rohy dnes Ville moc nejdou.
77
I Friedel musel vytáhnout skvělý zákrok! Tonev probudil publikum svou táhlou ranou z takřka třiceti metrů, Friedel jen tak tak vyrazil na roh!
75
Rohový kop i na druhé straně, Albrightonův centr si své adresáty ale nenašel.
74
Rohový kop pro hosty. Holtbyho centr odvrátil hlavičkou Bacuna.
73
Druhé střídání Tottenhamu. Harry Kane má splněno, zbývající minuty si zahraje Nacer Chadli.
72
Albrighton je dnes zřejmě nejaktivnějším hráčem Aston Villy, snažil se obejít hned dva hráče, jednoho zvládl, Walker již byl nad jeho síly.
71
Nic na tom nezměnil ani Lowtonův přízemní centr z pravé strany. Friedel byl na zemi včas a situaci ubránil.
70
Tottenham se v posledních minutách soustředí na obranu, nechává soupeře kombinovat, do finální fáze je však nepouští.
69
Tak tento rohový kop se nepovedl, po několika odrazech je míč daleko od Friedela.
68
Domácí se probouzí? Albrighton zprava našel nabíhajícího Toneva, ten se už cpal do zakončení, ale Vertonghen na poslední chvíli odvrátil na roh.
66
Hosté takřka házenkářsky obléhali pokutové území Villy, ke střele se postupné mohli dostat Kane, Lamela i Dembélé, obrana domácích ale v posledních minutách pracuje velice spolehlivě.
64
První střídání Tottenhamu, odchází střelec druhé branky, Paulinho a místo něj nastupuje Moussa Dembélé.
63
Z něj hosté nic nevymysleli, míč je v autu, vhazuje Tottenham.
63
Holtby poslal na levou stranu luxusní přihrávku na Kanea, ten sice obešel dva protihráče, ten třetí mu ovšem ukopl ještě před zakončením míč na rohový kop.
61
Spolupráce mezi Bowerym a Albrightonem skončila nepřesným centrem, na tohle nemohl druhý jmenovaný doskočit.
60
Souboj ve vzduchu mezi Albrightonem a Friedelem vyhrál hostující gólman.
59
Paulinho zabránil možnému průniku domácích, uzamkl průchod a obrannou přihrávkou na Friedela vše vyřešil.
59
Bennett sice elegantně obehrál Lamelu, svůj centr však poslal směr tribuna za Friedelem.
57
Domácím hráčům se nelíbí rozhodnutí asistenta na čáře, že vhazovat mají hráči Hotspur, nic už s tím ale neudělají.
56
O jakýsi průnik se pokusil domácí Helenius, jeho přihrávka na střed se ale nesetkala s pochopením spoluhráčů, dopředu může Tottenham.
55
Oba týmy teď bojují ve středu hřiště, zatím to nevypadá na nějakou kloudnou akci.
53
Do vápna Tottenhamu letěl vysoký Bennettův centr, Friedel si nadvakrát poradil. Poprvé mu míč vypadl z rukavic, naštěstí pro něj nebyli v jeho blízkosti další hráči Villy.
53
Paulinhova rána z dálky nenadělala Steerovi velké problémy.
52
Podobný souboj musel podstoupit i Holtby, ani on neuspěl, jeho spoluhráči jej ale zastoupili a opět vybojovali míč.
51
Paulinho bojoval u autové čáry proti převaze protihráčů, byl sice udolán, Aston Villa ale bude pouze vhazovat.
49
Tohle je už pro domácí hodně nepříjemný stav, postup se jim vzdaluje.
48
Na Holtbyho centr od rohového praporku si nejvýše naskočil PAULINHO a hlavou poslal míč podél pravé Steerovy nohy přesně k tyči!
48
Přímý kop na druhé straně. Zprava centroval Lamela, mířil přímo na bránu, domácí odvrátili na roh.
46
A Helenius se po asi třiceti vteřinách mohl zapsat do střelecké listiny. Obešel Vertonghena, který jej možná i fauloval, ale střelu poslal nad!
46
Domácí udělali do druhé půle hned dvě změny, odstoupili LIbor Kozák a Karim El Ahmadi a místo nich budou hrát Nicklas Helenius a Jordan Bowery.
46
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:49.
Skončil první poločas a blíže mají k postupu hosté, vedou totiž 1:0. Tottenham má více míč pod kontrolou, snaží se kombinovat, dlouho je ale trápil gólman Steer, který chytil několik velkých šancí. Odolával až do první nastavené minuty, to ho hlavou překonal Defoe. Uvidíme, z čím přijde Villa do druhé půle, pokud chce postoupit, bude muset hodně zabrat.
45+3
A mohlo být pro domácí ještě hůře. Zprava unikal Holtby, od brankové čáry hledal Defoea, před ním musela skluzem odvracet obrana do bezpečí.
45+2
Hosté opět u míče, na hráčích Villy je vidět šok z obdržené branky.
45+1
Parádní trefa Tottenhamu ještě před odchodem do kabin. Holtby si všiml, že si za obranu na hranici ofsajdu nabíhá JERMAIN DEFOE, poslal mu nadýchaný oblouček, útočník "Kohoutů" do míče hlavou jen lehce ťukl a překonal tak překvapeného Steera!
45
Tak ne, rozhodčí bude nastavovat tři minuty!
45
Možná poslední útok první půle rozjíždí z vlastní poloviny Vertonghen.
43
Defoe se z levé strany řítil sám na Steera, chtěl ho podstřelit, domácí gólman však rukou vyrazil!
42
Menší rozmíška mezi Lowtonem a Holtbym, domácí hráč fauloval, což jeho protivník nevydýchal a ohnal se po něm rukou. Rozhodčí vše vyřešil domluvou.
41
Začala poslední pětiminutovka prvního poločasu, stále čekáme na první gól. O mnoho blíže k němu měli hráči hostů, nicméně Steer zatím kraluje.
39
Po něm už ve vápně Villy nic zvláštního nevzniklo, hra se tak přesouvá na druhou stranu.
38
Lamelovi není přáno. Rychlý protiútok provedli právě Lamela s Holtby, po kterém zástupce Argentiny vyslal ránu pod břevno. Bohužel pro Hotspur mířil doprostřed brány, takže Steerovi stačilo rychle vymrštit ruku a vyrazit na roh.
37
Villa získala míč, Bacuna velice rychle posunul na Toneva, který okamžitě hledal na vápně Kozáka. Český útočník byl dobře pokrytý a Friedel tak neměl žádnou práci.
36
Ofsajd i na druhé straně, provinil se Lamela.
35
Dlouhá Vlaarova přihrávka na El Ahmadiho měla oči, jedinou chybou bylo, že El Ahmadi ji přejímal v ofsajdu.
34
Chiricheş fauloval Kozáka, je tu přímý kop pro Villu z levého křídla.
33
Bolestivý zásah míče do obličeje schytal domácí Lowton, po krátké pauze ovšem opět pokračujeme.
32
Bacuna se u autové čáry pokusil obtancovat Walkera, hostující obránce se ale nenechal.
30
Další ofsajd Tottenhamu, nyní se v něm nechal nachytat Lamela.
29
Domácí Albrighton je zatím velice aktivní, z levé strany napřáhl k táhlé střele, Friedelovu bránu ovšem netrefil.
28
Velice těsný ofsajd, Defoe s tím nesouhlasí, nicméně rozhodnutí sudího už nezvrátí.
27
Po Syllově narážečce se zhuštěným prostorem pokusil probít Bacuna, tohle ale nemělo moc šancí na úspěch.
25
Harry Kane si seběhl z levé strany na střed a z asi 28 metrů vystřelil po zemi. Rána neměla potřebnou razanci a navíc šla i vedle.
24
Na druhé straně se hodlal předvést Kozák, ovšem z ofsajdové pozice to nepůjde.
24
Obrovské štěstí měl Steer. Ten při odkopu trefil dotírajícího Defoea a míč se odrazil jen kousek mimo!
23
Hra je opět přerušena, tentokrát díky ošetření Bacuny. I on kulhá, ale stejně jako Walker bude pokračovat.
22
Velice nepřesná přihrávka Paulinha na Walkera. Míč končí v zámezí.
21
Územní převaha Tottenhamu začíná být stále viditelnější, ale vzpomeňme, jak to vypadalo o víkendu v Cardiffu...
19
Výborný Steerův zákrok! Po rychlé akci Tottenhamu, která plynula z pravé strany na levou, nakonec vypálil Defoe a Steer si na tuto jedovku musel dát velký pozor.
18
Zatím se vrátil do hry, ale stále kulhá.
17
Kyle Walker má očividné problémy s pravým kolenem, míří do zámezí a není vůbec jisté, zda bude moci pokračovat.
16
Velká šance Villy! Albrighton až příliš jednoduše prošel přes Chiricheşe a křížnou ranou se pokusil propálit Friedela. Ten byl rychle na zemi a dokázal ránu vytěsnit.
15
Tohle nebyl nejlepší pokud Jermaina Defoea. Z místa se pokusil zatočit míč do růžku, ale o notný kus minul.
14
Z asi 22 metrů vystřelil po zemi hostující Lamela, na svůj první gól v Anglii si však bude muset ještě počkat.
13
Kozák si už nabíhal za obranu Tottenhamu a jen pohotový Vertonghenův zákrok zabránil tomu, aby se sám řítil na Friedela.
12
Dlouhá přihrávka až z vlastní poloviny mířila na Defoea, ten byl dobře pokrytý, k míči se vůbec nedostal.
11
Defoe vypustil ze své pravačky těžkou bombu, ta se zastavila o nohy bránících hráčů a musela notně štípnout.
10
Paulinho na půlce přemýšlí, komu by přihrál, nakonec zvolil zpětnou přihrávku až k Friedelovi.
9
V posledních minutách mají míč převážně domácí, k Friedelovi se však nedostávají.
8
Utkání se zatím nese v poklidném tempu, odpovídá tomu i ospalá nálada na asi z půlky zaplněném stadionu.
7
Albrighton si povodil Fryerse stylem tam a zase zpátky, nakonec však obránci Tottenhamu pomohli jeho spoluhráči a Albrightona ke střele nepustili.
6
Domácí Bacuna si při průniku po levé straně pomohl vysokou nohou, akce je tak u konce.
5
Lamela nádherně našel volného Kanea, ten už byl ve vápně a natahoval ke střele, když jej skluzem o míč obral Baker! To bylo na poslední chvíli.
4
Stejná situaci i na druhé straně, Sandro byl zastaven El Ahmadim.
3
Albrighton byl faulován Fryersem, je z toho přímý kop pro Villu.
2
Hosté jsou v úvodu aktivnější, kombinují a hledají prostor, kudy by podnikli rázný útok.
1
Hned ale o míč domácí přišli a už tu byl Sandro, který hledal nabíhajícího Defoea. Rychlejší, než on byl Steer a u hranice vápna akci přerušil.
1
Výkop obstarali hráči Aston VIlly.
1

Aston Villa FC: Steer – Lowton, Vlaar, Baker, Bennett – Sylla, El Ahmadi – Albrighton, Bacina, Tonev – Kozák. Trenér: Paul Lambert.
Náhradníci: Guzan – Clark, Helenius, Weimann, Bowery, Johnson, Robinson.

Tottenham Hotspur: Friedel – Walker, Chiricheş, Vertonghen, Fryers – Paulinho, Sandro – Lamela, Holtby, Defoe – Kane. Trenér: André Villas-Boas.
Náhradníci: Gomes – Dawson, Naughton, Chadli, Dembélé, Townsend, Soldado.

Rozhodčí: Jonathan Moss – Simon Long, Carl Fitch.
Utkání se bude hrát ve Villa Parku a výkop je naplánován na 20:45. Pojďte s námi sledovat pohárové klání v kolébce fotbalu.
Tottenham Hotspur se v letošním Capital One Cupu představí poprvé. Bude velice zajímavé sledovat, jak se klub k této soutěži postaví, přece jen program je nahuštěný. Minulý čtvrtek Evropská liga proti Tromsø, v neděli Premier League v Cardiffu, dnes Ligový pohár v a neděli ligový šlágr proti Chelsea. Je tak docela pravděpodobné, že trenér André Villas-Boas dá šanci hráčům širšího kádru a některé opory nechá odpočívat.
Pro Aston Villu to bude v letošním ročníku třetí nejvýznamnější anglické soutěže už druhý zápas. Ve druhém kole se ve Villa Parku odehrál souboj proti Rotherhamu a Aston Villa vyhrála zcela jasně 3:0. Do vedení se dostala už v 19. minutě díky Weimannovi a do půle se trefil ještě Benteke. Skóre uzavřel v 53. minutě Delph. Nyní však Villu čeká těžší soupeř.
Pro oba týmy je to soutěž, ve které sbíraly četné úspěchy, Aston Villa je pětinásobným vítězem, Tottenham čtyřnásobným. A kdy se kluby radovaly?

2007/08 proti Chelsea 1:0 po prodloužení
Dobrý večer u pohárového fotbalu. V Anglii je dnes na pořadu třetí kolo Ligového poháru, hraného pod názvem Capital One Cup a v jeho rámci je naplánován i souboj mezi Aston Villou FC a Tottenhamem Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.