Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Liverpool : Arsenal - 1. října 2020   20:45

Liverpool
Adrián – N. Williams, R. Williams, van Dijk (61. Gomez), Milner – Grujić, Jones, Wilson – Jota (76. Wijnaldum), Minamino, Salah (61. Origi).
Fabinho, Wijnaldum, Robertson, Gomez, Elliott, Kelleher, Origi.
Friend – Holmes, Beck
Anfield Road, Liverpool
Arsenal
Leno – Soares, Magalhães, Holding, Kolašinac – Willock, Xhaka – Pépé, Ceballos (68. Elneny), Saka (86. Maitland-Niles) – Nketiah (82.Lacazette).
Lacazette, Tierney, Rúnarsson, Luiz, Nelson, Maitland-Niles, Elneny.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec! V dnešním dramatickém zápase, který rozhodovaly až penalty, nakonec vítězí Arsenal, který postupuje do dalšího kola! Oba týmy v základní sérii pěti penalt proměnily čtyři. Následně však Leno vychytal Wilsona, zatímco Joseph Willock propasíroval míč do sítě.
Arsenal postupuje! Joseph Willock sice nekopl svou penaltu vůbec dobře, Adrián ji měl pod sebou a sáhl si na ni, míč se však dokutálel za brankovou čáru!
Leno předvádí fantastický zákrok! Vystihl směr a zvládl se natáhnout! Arsenalu stačí proměnit a jde do dalšího kola!
Pépé srovnává stav, takže následuje rychlá smrt! Oba týmy proměnily čtyři z pěti.
Jones se ani nerozbíhal, ale svou prudkou střelu umístil přesně k tyči.
Maitland-Niles srovnává stav, když si počkal na pohyb a poslal míč doprostřed brány.
Jenže Origi dopadl úplně stejně!
Elneny nedává! Liverpool má blízko k výhře, jelikož Adrián hostujícího hráče vychytal!
Minamino se prosazuje doprostřed brány.
Soares taktéž proměňuje. Svou bombu nasměroval k pravé tyči. Adrián vystihl směr, ale to nestačilo.
Wijnaldum také nedal gólmanovi šanci.
Lacazette si počínal podobně suverénně.
Domácí Milner šel na penaltu jako první. Kapitán si počkal na pohyb gólmana a poslal míč na druhou stranu.
Střílení penalt začíná.
Je za námi celý zápas duelu mezi Liverpoolem a Arsenalem, který však nakonec nepřinesl branku, rozhodovat tak budou penalty! Arsenal může vděčit především svému gólmanovi, že to dotáhl až tak daleko, jelikož Leno dnes chytá opravdu famózně.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Jeden z domácích hráčů upadl ve vlastním vápně a zahrál balón rukou! To také fotbalisté Arsenalu reklamovali, ale penalta se pískat nebude!
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty!
90'
Ne, tento rohový kop nebyl ani trochu nebezpečný. Šel jen na přední tyč, kde byli připravení hostující obránci, kteří ho v poklidu odehráli do bezpečí.
89'
Jedna z posledních šancí na rozhodnutí v základní hrací době. Milner kopal standardku na zadní tyč. Tam nikdo z domácích nebyl, ale Reds vybojovali roh.
88'
Pépé už si dělal zasekávačku a chtěl pálit, jenže v tu chvíli byla hra přerušena! Právě hostující hráč se totiž nacházel v ofsajdu, který byl nakonec odpískán.
87'
Maitland-Niles je čerstvým hráčem na hřišti, a tak si chtěl dát sprinterský souboj. Přihrávka na něj ale byla moc dlouhá, a tak balón skončil u Adriána.
86'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Saka, přichází Maitland-Niles.
85'
To znovu nebyla špatná šance na straně domácích, jenže znovu nekončí gólem. R. Williams vypálil z hranice šestnáctky, ale mířil do míst, kde byl Leno.
84'
Pépé předvedl zajímavé zpracování míče, díky kterému se dostal do velké šance! Následně zkusil z voleje zakončit, ale jeho rána minula levou tyč o kus.
83'
Origi si naskakoval na dlouhý pas až z poloviny hřiště. Byla pro něj škoda, že balón podskočil. Takhle se totiž míč dostal až do rukavic gólmana Arsenalu.
82'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Nketiah, přichází Lacazette.
81'
Soares zabránil nejspíše velké šanci, když vpadl pod nohy soupeři a zahrál balón na rohový kop. Nyní ho ještě berou křeče, a tak mu spoluhráči pomáhají.
80'
Domácí fotbalisté jsou s balónem na útočné polovině a snaží se obléhat šestnáctku soupeře. To se jim sice daří ale vymyslet finální přihrávku jim nejde.
79'
No, do konce základní hrací doby nám zbývá nějakých deset minut! Dá se čekat nějaké nastavení, ale vypadá to, že zápas se nám blíží k penaltám!
77'
Jones to zkoušel mezi dvě obránci, ale tudy míč prohodit prostě nešlo. Následně se domácí provinili ještě faulem, a tak míč získají hostující hráči.
76'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Jota, přichází Wijnaldum.
75'
Žlutou kartu dostává H. Wilson (Liverpool FC).
74'
Gunners si přihrávají na své obranné polovině, což je obrázek, který dnes vidíme již poněkolikáté. Liverpool následně dobře napadal a vybojoval aut.
73'
Na druhé straně nám zahrozili Reds. Grujić si navedl balón a chtěl vyslat ránu. Do té mu však stoupl obránce, který míč srazil mimo vážné nebezpečí.
72'
Domácí gólman si nyní neporadil s odporem, takže Arsenal se zadarmo dostává k míči. I hosté si už připsali gólovku, dočkáme se nějaké branky?
71'
Holding mohl dostat svůj tým do vedení! Naskočil si na skvělý centr, ale svou prudkou hlavičku umístil jen doprostřed brány! Adrián proto zasáhl, jinde by nejspíše šanci neměl.
70'
Arsenal měl obrovskou šanci, když se po centru objevila trojice samostatných hráčů před gólmanem! Skvěle se však na poslední chvíli vrátil obránce.
69'
Zatím je to nadále 0:0 a do konce základní hrací doby nám chybí posledních dvacet minut. Dostaneme se dnes dokonce do penaltového rozstřelu?
68'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Ceballos, přichází Elneny.
66'
Kolašinac ještě vhazuje, ale na hostující straně brzy přijde výměna. Na hřiště se také Nelson. Ten si však musí počkat na nějaké přerušení ve hře.
65'
Další akce Liverpoolu končí neúspěchem, ovšem domácí hráči jsou v posledních minutách jasně lepší. Míč má ve svých rukavicích ale zase Leno.
64'
Po rohovém kopu se znovu ukázal gólman hostí! Hlavička totiž mířila přesně pod břevno, ale Leno tam přilétl a levou rukou balón vyrazil!
62'
K vidění bylo hned několik hlavičkových soubojů, ze který vzešli vítězně domácí fotbalisté. Ti se dostali do další gólovky, ale Leno chytá skvělý zápas! Tentokrát vychytal obrovskou šanci Joty!
61'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Salah, přichází Origi.

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází van Dijk, přichází Gomez.
60'
Další zákrok Lena, i když ten nebyl tak těžký jako ty dva předchozí! Grujić vyslal jedovatou ránu k tyči, ale gólman Arsenalu byl na zemi včas a míč vyrazil.
59'
Kolašinac předvedl dobrý obranný zákrok, čímž zamezil nejspíše velké šanci domácímu týmu. Liverpool však vybojoval alespoň aut nedaleko vápna.
58'
Hru nám nadále plní nepřesnosti. Arsenal se nachází s míčem nedaleko šestnáctky, ale ke střele se nemůže dostat. Vybojoval alespoň autové vhazování.
57'
Ti si navíc připsali další šanci! Viděli jsme totiž zajímavou střelu z hranice šestnáctky, do které však sáhl jeden z obránců a poslal balón na rohový kop.
56'
Špatná rozehrávka domácích na obranné polovině končí jen v autu. Arsenal však místo směrem dopředu míří dozadu a je aktivně napadán hráči Reds.
55'
Gunners dokonce vybojovali balón na útočné polovině! Pépé se zkusil opřít do střely, ale ta byla zpomalena obráncem. Adrián poté předvedl lehký zákrok.
54'
Liverpool je znovu u balónu, ale v současné době jen na polovině hřiště. Arsenal se snaží aktivně napadat a domácím fotbalistům to dělá menší potíže.
52'
N. Williams ukázal rychlé nohy a vybojoval svému týmu rohový kop. Milner se postavil k rozehrání. Po přetaženém centru byl míč vrácen a opřel se do něj van Dijk. Leno předvádí další skvělý zákrok! Gólman drží Arsenal nad vodou.
51'
Žlutou kartu dostává Xhaka (Arsenal FC).
50'
Již je za námi pšt minut druhého poločasu, ovšem zatím jsme viděli spíše hodně nepřesností na obou stranách. To budou muset oba celky zlepšit.
49'
Na druhé straně jsme viděli rychle rozehrání Arsenalu po faulu. Pépé nakonec vymyslel centr, ale neměl dostatečnou podporu spoluhráčů. Míč sebral Adrián.
48'
Leno se dostal pod tlak, respektive jeho spoluhráč ho tam dostal. Proto raději nakopl míč do bezpečí a Liverpool bude vhazovat na útočné polovině.
47'
Diogo Jota byl faulován, a tak Reds vybojovali standardní situaci. Grujić se dostal k hlavičce, ale byl v záklonu, takže jeho střelecký pokus šel nad bránu.
46'
Už je před námi i druhý poločas, snad se brzy dočkáme nějaké branky. Vypadá to, že oba celky vstoupily do druhého poločasu beze změn.
46'
Je za námi první poločas, ve kterém jsme nakonec branku neviděli. Hosté sice dostali míč do sítě, ale jejich vstřelené brance předcházel ofsajd, takže gól nemohl být uznán. Velkých šancí jsme moc neviděli, přesto mohli domácí otevřít skóre gólem do šatny. Jotovu hlavičku však skvělým zákrokem zlikvidoval Leno, načež z dorážky trefil Minamino břevno.

Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Velká šance ze standardky nebyla, ale následně už ano! Jota se dostal k hlavičce, kterou fantastickým zákrokem vyrazil Leno. Následně dorážel Minamin, jehož rána trefila břevno!
44'
Už to vypadalo na penaltu pro domácí, ale nakonec z toho bude "jen" standardní situace. Z opakovaných záběrů bylo patrné, že k faulu došlo před pokutovým územím. Přesto je to zajímavá možnost.
43'
Arsenal to zkusil pasem za obranu a už to vypadalo, že se hráč hostí požene sám na gólmana. V tom momentě se však ozval hvizd sudího, který značí ofsajd.
42'
Ti se nakonec dostali i ke střele. Dani Ceballos to zkusil z nějakých dvaceti metrů k tyči. Adrián se ani nehnul, jelikož balón přece jen minul tyč větší kus.
41'
Jürgen Klopp je celkem zadumaný, jeho tým zatím nepodává výkon, jaký by chtěl domácí trenér vidět. Dopředu se navíc rychle ženou fotbalisté hostů.
40'
Tento míč se nakonec odrazil do zámezí, což mohlo Liverpool mrzet. Ten totiž dostal odražený balón a mohl se hnát do velmi otevřené obrany hostí.
39'
Viděli jsme falší dlouhý nákop, po kterém se sice k hlavičce dostal domácí hráč, ale ten ho poslal jen do autu. Vysokými míči to zatím nejde ani jednomu týmu.
38'
Mohamed Salah se snažil něco vymyslet na pravé straně, ovšem na centr tam místo nebylo. Tak to Liverpool zkusil středem hřiště, ale tam ulička nebyla.
37'
První poločas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Zbývá nám nějakých osm minut, možná se něco nastaví. Zatím jsme se gólu nedočkali.
36'
Pěkná akce v podání Liverpoolu, když šel míč opravdu z jedné, načež jsme viděli oblouček za obranu. Ten nebyl tak přesný a hosté stihli zakročit.
35'
Nakonec jsme viděli střílený centr, ale s tím neměl Leno žádné problémy. Po delší době se tak mohou podívat do okolí velkého vápna také hráči hostí.
34'
Hosté sice vybojovali faul na polovině hřiště, ale zpětnými přihrávkami se dostali pod velký tlak Reds. Ti navíc míč vybojovali a hned jsou kolem šestnáctky.
33'
Gunners trochu po pár vteřinách upustili od svého napadání, ale Reds se nemohou dostat až k bezprostřednímu ohrožení branky. Následně faulovali.
32'
Liverpool se nyní drží na balónu. Zatím však vidíme krátké přihrávky na polovině hřiště. Arsenal dobře napadá a nepouští domácí tým do nějaké kombinace.
31'
Holding byl sice napadán, ovšem měl celkem dost času. Proto mohl nahrát svému gólmanovi, načež Leno odpálil míč daleko do bezpeční na půlku hřiště.
30'
Již je za námi třicet minut dnešního utkání, ve kterých jsme neviděli ani jednu regulérní branku. Arsenal sice míč do sítě dostal, ale předcházel tomu ofsajd.
29'
S tou si obrana Arsenalu poradila bez větších problémů. Míč se dokutálel až do zámezí, a tak má Liverpool k dispozici aut. Ten rozehraji Grujić.
28'
Milner číhal na odražený balón v šestnáctce, ovšem až k němu se nedostal. Poté se však Nketiah provinil faulem, a tak mají Reds k dispozici standardní situaci,
27'
Gunners se dostali do úzkých na polovině hřiště, a tak to vyřešili pasem dozadu. Následoval naopak daleký centr, ale van Dijk balón za svá záda nepustil.
26'
Pěkný centr v podání Arsenalu na přední tyč, ale tam si hráč hostí nestihl seběhnout. Saka poté ještě zaútočil a byl jasně držen za dres, faul se ale nepíská.
25'
Ale Liverpool to řešil přihrávkou dozadu a uvidíme nejspíše nějaký postupný útok. Nakonec jsme viděli centr za obranu, ale Arsenal ho stihl odvrátit.
24'
Wilson ukázal, že není vůbec pomalým běžcem! Byl u míče o dost dříve a i když se to hostům ani trochu nelíbí, vybojoval pro svůj tým vhazování u šestnáctky.
22'
Willock byl bráněn až moc těsně, schytal úder do hlavy. Pro hostující fotbalisty se rýsovala zajímavá standardka, ale obrana domácích úmysl vystihla.
21'
Milner si odvedl své obranné povinnosti na jedničku. Viděli jsme přihrávku přes šíři hřiště, ale domácí hráč s číslem sedm se nenechal obehrát a zasáhl.
20'
U míče byl znovu hostující gólman. Ten měl možnost nahrát někomu z obránců, což také nakonec udělal. Reds se však prezentovali velmi aktivním napadáním.
19'
Oba týmy se snaží celkem cpát do útoků, ale na nějakou větší šanci zatím čekáme. Domácí to zkusili po zemi, ale k míči se jako první dostal hostující Leno.
18'
Hodně daleký pas v podání Arsenalu, ale stihl si pro míč doběhnout Pépé. Ten ukázal velmi rychlé nohy, ovšem akci Gunners nakonec zastavil další ofsajd.
16'
Asi všichni čekali centr, ale viděli jsme secvičený signál! Po přihrávce obránci totiž následoval krásný pas do strany. Poté přišel centr, po kterém se míč ocitl v síti Adriána, ale ještě předtím byl pískán ofsajd!
15'
Žlutou kartu dostává Minamino (Liverpool FC).
15'
V současné době působí lepším dojmem Liverpool, jenže přišla zbytečná ztráta a následný faul. Hostující fotbalisté budou mít k dispozici standardní situaci.
14'
Salah se snad poprvé potkal s balónem. Možná mohl zkusit ránu z voleje, ale poslal jen jemný lob na spoluhráče. Před ním ale stihla zasáhnout obrana.
13'
Virgil van Dijk chtěl vymyslet nějakou delší přihrávku, avšak na to nikdo z jeho spoluhráčů nereagoval. Míč tak doskákal mimo plochu a Leno bude odkopávat.
12'
Viděli jsme vysoký centr spíše na přední tyč, ale tam si poradil Leno. Akce domácích ale pokračovala, ovšem sraženou přihrávku nedokázal Minamina poslat do sítě. Balón ho jen trefil do kolene a šel vedle.
11'
N. Williams sice balón ztratil, ovšem jeho dobré napadání vybojovalo domácím rohový kop. Ten Arsenal sice odvrátil, ale Reds si kopnou roh z druhé strany.
10'
Po delší době se nám dostal na útočnou polovinu také Liverpool. Milner nyní rozdával pasy, avšak Reds se zatím drží s míčem jen v okolí šestnáctky.
9'
Znovu byli v akci fotbalisté v bílém! Viděli jsme efektivní patičku, načež chtěl balón z první napálit nejspíše Xhaka, těsně před ním však obrana domácích zakročila.
8'
Domácí gólman trochu hecuje své spoluhráče. Arsenal se totiž hnal do další velké šance. Hráč hostí ovšem ideální moment prováhal a domácí gólman zasáhl.
7'
V prvních minutách hry působí aktivnější Gunners, kteří jsou nastěhovaní v okolí šestnáctky. Do brankové příležitosti se však ještě nedostali a Adrián je v klidu.
6'
To nebyla vůbec dobrá zpětná přihrávka pro obránce v podání domácích! Tam už si pro míč a pro velkou šanci běžel Nketiah, ovšem těsně před ním byl balón odpálen do bezpečí!
5'
Je za námi prvních pět minut hry, které zatím nepřinesly vůbec nic zajímavého. U balónu jsou nyní hostující fotbalisté, kteří vhazují na útočné polovině.
4'
Liverpool se během několika okamžiků dostal s balónem až k přízemnímu centru do šestnáctky. Tam si to obrana hostujícího týmu pohlídala a míč odehrála.
3'
Viděli jsme odkop od gólmana Gunners, který ovšem nebyl ani trochu přesný. Letěl sice na útočnou polovinu, ovšem jen do zámezí, aut pro Reds.
2'
Leno se jako první gólman dnes seznámil s balónem. Domácím se nepovedla dlouhá rozehrávka, a tak gólman hostí ukryl míč do rukavic.
1'
A dnešní šlágr nám právě začal! Domácí fotbalisté jsou dnes favority a hrají v červených dresech, Arsenal má na sobě bílé. Jak to dnes dopadne?
1'

Liverpool FC: Adrián – N. Williams, R. Williams, van Dijk, Milner – Grujić, Jones, Wilson – Jota, Minamino, Salah.
Náhradníci: Fabinho, Wijnaldum, Robertson, Gomez, Elliott, Kelleher, Origi.

Arsenal FC: Leno – Soares, Magalhães, Holding, Kolašinac – Willock, Xhaka – Pépé, Ceballos, Saka – Nketiah.
Náhradníci: Lacazette, Tierney, Rúnarsson, Luiz, Nelson, Maitland-Niles, Elneny.

Rozhodčí: Friend – Holmes, Beck.
Arsenal FC

Arsenal má za sebou v nové sezóně také tři odehraná utkání, ve kterých bral šest bodů a patří mu páté místo. Podařilo se mu porazit Fulham a West Ham. Jak již bylo zmíněno v předchozím příspěvku, nestačil na Liverpool. Gunners vstoupili do Poháru také ve třetím kole, ve kterém narazili na Leicester, který přehráli 2:0.
Liverpool FC

Liverpool má za sebou již tři utkání v rámci nové sezóny Premier League, ve kterých bral plný počet bodů. Postupně totiž porazil Leeds, Chelsea a také dnešního soupeře v podobě Arsenalu. Do Ligového poháru nastoupili Reds ve třetím kole, ve kterém narazili na Lincoln, který na jeho hřišti porazili vysoko 7:2.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci anglického Ligového poháru! Uvidíme prestižní souboj mezi Liverpoolem a Arsenálem. Výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.