Je za námi duel mezi Fürthem a Hannoverem. K vidění bylo nakonec pět branek. Hosté byli ve druhém poločase lepší a také se dočkali zaslouženého vítězství, o kterém rozhodl tři minuty před koncem Pinto.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u on-line přenosu nepočtenou.
90+2
Domácí už příliš času nemají. Navíc se u balonu zdržují hráči v červeném.
90
Hlavní rozhodčí Kinhöfer nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
88
Hannover znovu střídá. Ze hry odešel Eggimann a místo něj přišel Smiedebach.
87
Hannover právě vstřelil branku!

Fürthu ale vedení příliš dlouho nevydrželo! Hosté se dostávají i po třetí do vedení a troufám si říci, že teď už si jej vzít nenechají. Diouf sklepl pro SERGIA PINTA, který se nechytatelnou ranou postaral už o pátou branku utkání – 2:3.
86
Domácí fanoušci ženou své svěřence vpřed. Zatím se však hraje především ve středu hřiště.
85
Poslední minuty budou určitě ještě hodně zajímavé. Vypadá to, že se ani jeden z týmů nehodlá s remízou smířit.
83
Fürth právě vstřelil branku!

Domácím spasitelem bude zřejmě NIKOLA DRUJDIĆ. Ten si ve vápně nejvýše vyskočil na centr Geise a poslal ho za záda bezmocného Zielera – 2:2.
82
Další žlutou vidí hostující stoper Haggui.
81
Greuther zahrával rok. Nic zajímavého však z něj nevzešlo. Hosté se v poklidu ubránili.
80
Před námi je posledních deset minut utkání. Zatím mají blíže ke třem bodů hráči v červeném, kteří budou hájit své jednobrankové vedení.
79
Oba celky vystřídali. Na domácí straně odešel Fürster, který přenechal své místo Nothemu. Hannover vyměnil Abdellaoueho a místo něj přišel Chahed.
79
78
Domácí hráči se dožadovali pokutové kopu poté, co údajně jeden z hráčů Hannoveru zahrál rukou. Žádná penalta se ale nepíská.
77
Djurdić měl na noze vyrovnání. Balon na poslední chvíli takřka z brankové čáry vykopl obránce Sakai.
75
Fürth se snaží o rychlou odpověď. Soupeř ale zatím brání své území bez větších problémů.
74
Další žlutou kartu viděl za faul zezadu hostující Schmiedebach.
73
Hráči v červených dresech měli k dispozici znovu rohový kop. Ten se ale tentokrát vůbec nepovedl.
Dnešní utkání sleduje 9 471 diváků.
71

Hosté dokonale využili výhody rohového kopu, ze kterého se také dokázali prosadit! Na přesný centr Rausche si v pokutovém území nejvýše vyskočil ANDRE HOFFMANN a poslal Hannover znovu do vedení – 1:2.
69
Hannover poprvé vystřídal. Odpracováno má dnes Ya Konan, který přepustí své místo Schlaudraffovi.
68
Fotbalisté v zeleném zahrávali standardní situaci z hodně slibné pozice. Geis ale ze třiceti metrů orazítkoval pouze břevno.
66
Na hrací ploše se začíná dosti přiostřovat. Oba celky si teď několikrát počínali na hranici únosnosti.
65
Fürth podruhé vystřídal. Ze hry odešel Park a jeho místo zaujal Pledl.
64
Klaus se mohl dostat do zakončení. Ještě předním ale dobře zasáhl obránce Pocognoli.
63
Jeden z domácích hráčů ošklivě zajel do brankáře Zielera. Zatím se to ale obešlo bez potrestání.
62
Sakai se dostal do zajímavé pozice. Místo přihrávky po zemi ale volil přihrávku vzduchem a to byla chyba.
61
Park si nepohlídal obrannou linii soupeř a byl odmáván a posléze i odpískán ofsajd.
60
Je za námi i druhá půlhodina hry. Stejně jako v té první jsou oba týmy ke třem bodům stejně daleko.
59
Na druhé straně se podobně zkoušel prosadit Djurdić, ale ani ten nedokázal přesněji zakončit.
58
Do střelecké pozice se dostal Rausche. Domácí gólman byl ale na svém místě včas a se střelou si bez problémů poradil.
57
Hosté nikam nespěchají a trpělivě kombinují na vlastní polovině. Zahrál si i gólman Zieler.
56
Djurdić hledal volného Priba. Tomu ale zkřížil cestu zasahující Pinto.
55
Hráči v zeleném zahrávali rohový kop. Centr Geise ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
54
Hannover se pomalu začíná probouzet s počáteční letargie. Centr Schmiedebacha ale šanci na úspěch neměl.
53
Fotbalisté Fürthu se dostali do zajímavého přečíslení. Park ale volil individuální zakončení, které se mu ale vůbec nepovedlo.
52
Sakajovi se centr do pokutového území vůbec nepovedl a ten tak skončil pouze za brankovou čarou.
51
Tempo hry není nijak závratné. Zatím se hraje především ve středu hrací plochy.
50
Zajímavý centr Rausche doputoval pouze do míst, kde stál připravený gólman Hesl.
49
Podobný prohřešek předvedl domácí Prib a i on vidí žluté napomenutí.
48
Dalším karetním hříšníkem je hostující Ya Konan.
47
Hosté trpělivě kombinují na vlastní polovině. Kombinace probíhá především mezi oběma stopery.
46
Hannover se ujal rozehrávky a zahájil tak druhý poločas. Zatím si oba soupeři vedou hodně podobně.
46
Je za námi první poločas, který nabídl dvě přesné trefy. Hosté se sice ujali vedení po brance Abdellaoue, Fürth si ale připravil rychlou odpověď zásluhou Djurdiće. Rozhodně zatím sledujeme hodně vyrovnané utkání.

Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
45
Domácí museli poprvé vystřídat. Zraněného Sobiecha nahradil čerstvý Kleine.
44
Poslední minuty první půle už se budou zřejmě pouze dohrávat. Oba týmy zřejmě nikam spěchat nebudou.
43
Obránce Pocognoli se vydal na útočný výlet, který ale končí ofsajdovým postavením.
41

Domácí ale dočkali vyrovnání ještě před koncem první pětačtyřicetiminutovky. NIKOLA DJURDIĆ ukázal proč je útočníkem, při svém počínání obešel dva protihráče a poté vně pokutového území chladnokrevně zakončil – 1:1.
40
Před námi je posledních pět minut prvního poločasu. Zatím to vypadá, že spokojenější odejdou do kabin fotbalisté v červených dresech.
39
Diouf se koledoval o žlutou kartu po ošklivém zákroku vysokou nohou. Žádné potrestáni se ale nekonalo.
38
Domácí jsou úvodní brankou trochu zaskočeni. Hráči 96 dokázali poprvé zahrozit a hned to bylo s gólovým efektem.
36

Hosté nakonec dokázali vymyslet zajímavou akci, po které se ujímají vedení! Ya Konan našel svoji přesnou přihrávkou volného MOHAMMEDA ABDELLAOUEHO, který otevírá skóre – 0:1.
35
Po krátké pauze se hra znovu rozběhla. U balonu jsou aktuálně fotbalisté Hannoveru.
34
Park zůstal ležet na zemi po jednom ze soboujů. Sudí Kinhöfer tak raději přerušil hru a dovolil lehké ošetření.
33
Hosté ale ze své následné výhody nic vytěžit nedokázali. Greuther se dokázal v poklidu ubránit.
32
Hannover se znovu dostal do dobré šance, která ale nakonec končí pouze rohovým kopem.
31
Ya Konan se dostal až k hlavičce před Heslem. Ten ale nakonec nemusel vůbec zasahovat, protože byl odpískán ofsajd.
30
Je za námi první půlhodina utkání, která toho příliš nenabídla. Nejblíž ke gólu měl Fürth po střele Priba, který ale nezakončil přesně.
28
Hosté jsou při chuti! Další střelu vyslal znovu aktivní Pinto, ani tentokrát se ale skóre měnit nebude.
27
Pinto se následně objevil ve slušné střelecké pozici. Jeho ránu ale zablokovali obránci v zeleném.
26
Prib svedl vzdušný souboj s Pintem. Úspěšnější byl domácí středopolař a míč získal.
25
Sakajův centr vypadal hodně nebezpečně. Pozorná domácí obrana si ale dokázal poradit.
23
Samotné dění na hřišti se odehrává převážně na polovině hřiště nebo v jejím okolí. Greuther je ale zatím každopádně lepším týmem.
22
Hosté se dopředu zatím příliš nehrnou a vyčkávají na to, co předvede soupeř.
21
Fürth rozehrával znovu od rohového praporku a tentokrát už to bylo nebezpečnější. Mavrajova hlavička ale skončila na brankou Hannoveru.
20
Geis se ujal domácí rohu. Jeho centr ale nebyl ideální a skončil až v zámezí.
19
Domácí měli další příležitost, jak se dostat do vedení. Zieler byl ale na svém místě a na poslední chvíli dobře zakročil.
18
Rausch ztratil balon v souboji s domácím Klausem, který dobře zareagoval a o kulatého nesmyslu byl dříve než soupeř.
17
Djurdić byl přistižen v ofsajdu po přihrávce Parka. Domácí akce tak končí ještě v zárodku.
16
Prib nedokázal ani nadvakrát propálit kompaktní obranný blok hostující 96.
15
Hannover zahrával další rohový kop. Centr Pinta však nikoho v červeném nenašel.
14
Fotbalisté v zelených dresech jsou zatím aktivnější. Další střelecký pokus vyprodukoval Djurdić, ale ani ten nemířil přesně.
13
Abdellaoue se dral do zakončení. Jeho střela z obtížné pozice ale domácí gólmana nemohla ohrozit.
12
První žlutou kartu utkání vidí obránce Sakai.
11
Zajímavě už vypadala střela Priba. Ten měl na noze úvodní branku utkání. Z blízka ale jen trestuhodně přestřelil.
10
První střelecký pokus registrujeme po samostatném úniku Klase. Domácí záložník však branku minul.
9
Park se zodpovědně vrátil až do vlastní šestnáctky, kde vybojoval balon pro Fürth.
8
Hoffmann fauloval jednoho z protihráčů zezadu. Zatím se to však obešlo bez karetního ocenění.
7
Následný rohový kop se ale hostům příliš nepovedl a skončil pouze v rukavicích Hesla.
6
Sakai hezky našel Dioufa. Ten sice před obranný val domácích nepřešel, alespoň ale vybojoval roh.
5
Dlouhá nabídka Pinta nikoho z hráčů Hannoveru neoslovila a doputovala až na kopačky Greutheru.
4
Úvodní minuty střetnutí zatím postrádají větší nasazení. Teď pro změnu kombinují červení na vlastní půlce a nikam se neženou.
3
Hannover se dostal poprvé před branku Hesla. Ten ale nemusel vůbec zasahovat po dobré defenzivní činnosti svých spoluhráčů.
2
Fotbalisté Fürthu zatím drží míč na svých kopačkách a trpělivě s ním kombinují na vlastní polovině.
1
Domácí vyhráli los a ujali se rozehrávky. Jako první se balonu dotkl Durdić a uvedl jej do hry.
1
Oba celky již vstupují na hrací plochu. Domácí tým se představí v zeleném, hosté z Hannoveru oblékli červené dresy.

SpVgg Greuther Fürth: Hesl – Nehrig, Sobiech, Mavraj, Baba – Geis, Fürster – Klaus, Prib, Park – Durdić.

Hannover 96: Zieler – Sakai, Hoffmann, Haggui, Pocognoli – Ya Konan, Schmiedebach, Pinto, Rausch – Abdellaoue, Diouf.

Rozhodčí: Kinhöfer – Scheppe, Fischer.
Greuther má navíc svému soupeři co vracet. Podzimní duel totiž ovládl Hannover a to výsledkem 2:0, když se v dresu 96 trefil Diouf a Eggimann.
Zatím co SpVgg v minulé utkání dokázal překvapivě porazit dvanáctý Norimberk na jeho hřišti poměrem 0:1 a tím tak ukončil devíti zápasovou šňůru bez výhry, hosté na svoji výhru čekají poslední tři kola. Naposledy schytali pořádný výprask už od jistého mistra mnichovského Bayernu a to 1:6.
Domácí fotbalisté vstoupí do utkání jako poslední tým německé nejvyšší soutěže. Fürth zatím dokázal posbírat pouhých 18 bodů a na předposlední Hofffenheim ztrácí bodů šest.

Hráči Hannoveru už si tak špatně nevedou a okupují střed ligové tabulky. Aktuálně patří 96 jedenácté místo a na svém kontě má 38 bodů.
Hezký večer všem fotbalovým fanynkám a fanouškům. Před námi je předehrávka 31. kola německé Bundesligy. Tu obstará domácí SpVgg Greuther Fürth, který vyzve v Trolli Aréně Hannover 96.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.