Hoffenheim - Norimberk | ONLINE | 27.4.2013 15:30 | Bundesliga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec zápasu, který domácí zaslouženě vyhrávají a utíkají tak ze sestupových pozic, alespoň na chvíli. Hosté tahali celý zápas za kratší konce, ovšem poté, co vstřelili gól z penalty mohli vyrovnat, ovšem nestalo se tak. To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne a u dalších přenosů na viděnou.
Konec zápasu.
90+2
Definitivně mohl rozhodnout utkání domácí Johnson, který unikl hostující obraně. Jenže z blízkosti napálil pouze Schafera.
90
Nastavují se dvě minuty.
89
Polter se snažil hlavičkovat, ovšem jeho pokus mezi tři tyče nezamířil. Bude se tak kopat pouze od branky Casteelse.
88
Ze hřiště odešel Sejad Salihovic a nahradil ho Andreas Ludwig
87
Ovšem ale teď už mohlo být vše jinak! Neopatrnost v rozehrávce málem využil Polter, který dostal přihrávku na střed pokutového území a nebýt excelentního zákroku Abrahama, který mu v poslední chvíli kulatý nesmysl vypíchl, mohlo být vyrovnáno.
86
Ovšem domácí mají hru stále pod kontrolou a neustále drží balón na obranné půlce hostů.
84
Špatnou rozehrávku domácích málem hosté využili k brejkové situaci, jenže svou akci pokazili špatnou rozehrávku. Dobývání obrany Hoffenheimu tak bude mít Nurnberg velmi obtížné i nadále.
83
Dochází k dalšímu střídání. Odejde Berkay Dabanli a místo něj si zahraje Tomas Pekhart.
82
Ten ale žádným nebezpečím v pokutovém území hostů nekončí, neboť Schafer směrovaný centr ukryl do své náruče.
81
Domácí budou zahrávat rohový kop.
80
Firmino se snažil protlačit přes dva hráče, jenže to se mu nepovedlo, a tak prostě upadl. Rozhodčí mu na to skočil, a tak byl odpískaný faul.
79
Kiyotake rozehrál standardní situaci centrem do pokutového území. K hlavičce se sice nikdo nedostal, ovšem balón převzal Kanazaki, jenž se dostal k ráně z otočky, jenže branku vysoko přestřelil.
77
Ze strany domácích je to především taktická bitva a nutno dodat, že povedená, nicméně na atraktivitě to nepřidá.
76
Na protější straně se k centru dostal Thesker, nicméně zmiňovanému hráči se to příliš nepovedlo, neboť upadl a přihrál pouze bránícímu Chandlerovi.
75
Kanazaki se dostal do souboje s domácím Beckem a podle hlavního arbitra si počínal nedovoleně. Hoffenheim tak bude moci ušetřit další cenné vteřiny.
73
Teď se ti sice povedlo Esswein, jenže ten se dopustil útočného faulu.
72
Po sérii přerušení se znovu hraje, ovšem atraktivní fotbal k vidění moc není. Nurnberg sice dokázal snížit, ovšem nemůže se dostat na útočnou polovinu.
71
A do třetice všeho dobrého další střídání. Odchází Roberto Firmino, místo něj se na hřiště podívá Joselu.
70
A o chvíli později také domácí. Odchází Stefan Thesker, nahrazuje ho Patrick Schorr.
68
Hosté střídají. Odejde Mike Frantz a místo něj se na hřiště podívá Mu Kanazaki.
67
Následnou standardní situaci rozehrál Salihovič, který zvolil střelu a zamířil krásně do odkrytého pravého horního rohu branky Schafera. Ten byl ale pozorný a jeho střelu výborně zlikvidoval.
66
Bautsch se dopustil faulu a vidí za to žlutou.
65
Fotbalisté domácího celku ale v této chvíli ovládají situaci na hřišti a drží balon daleko od své brány.
64
Po dalším ostrém zákroku zůstal na trávníku ležet Beck. Již se ale zvedá a bude moci ve hře pokračovat.
62
Hoffenheim zahrával další z mnoha standardních situací ve druhé části. K míči se postavil Rudy, který ale odcentroval pouze do rukavic hostujícího brankaře.
61
Špatnou rozehrávku domácích se snažil zužitkova Frantz, který utekl po levé straně, ovšem následným špatným centrem pokazil svou akci.
60
Domácí jsou v křeči a v této chvíli potřebují klid. Ten budou mít získaným vhazováním nedaleko středového kruhu.
58
Tak to je drama! Hosté mohli vzápětí vyrovnat, když se do samostatného úniku dostal Frantz. Jeho střela ale nezamířila mezi tři tyče.
57
Za předchozí zákrok vidí Casteels také žlutou kartu.
57
Nürnberg právě vstřelil branku!
K míči se postavil TIMMY SIMONS, který byl trpělivý a počkal na domácího brankaře, jenž skočil do pravé strany. Zmiňovaný hráč pak bez větších potíží poslal balón doprostřed brány.
56
Tu rozehrál Kiyotake, jenž odcentroval do pokutového území, kam se k hlavičce málem dostal Polter. Ten byl ovšem tvrdě faulovaný domácím brankařem a hosté tak budou zahrávat pokutový kop!
55
Na útočné polovině hostů byl faulovaný Frantz. Tentokrát bude zahrávat Nurnberg standardní situaci.
54
Přečíslení Hoffenhaimu zakončoval z levé strany Volland, ovšem jeho hlavička neměla silnou razanci, a tak neměl Schafer žádné potíže.
53
Po delší době mohl Nurnberg zklidnit hru rozehrávkou od vlastní branky, jenže Schafer poslal míč pouze na kopačku jednoho z domácích hráčů.
51
Akci rozehrál Salihovič, který všechny překvapil, neboť místo centru zvolil přihrávku na střed. Tam se ke střele dostal Weis, jenž z první zamířil pod břevno, jenže skórování zabránil hostující brankař, který jeho ránu výborně zlikvidoval.
50
Zatím co v v první části nebyl vidět téměř žádný faul, teď už byl odpískán třetí a znovu ve prospěch domácí. Bude se zahrávat z hranice velkého vápna.
50
Hoffenheim dostal příležitost dalšího volného přímého kopu z obdobné vzdálenosti, jako z předchozí standardní situace. Nicméně tentokrát z toho žádná zajímavá šance nevzešla.
49
Domácí pokračují ve své aktivitě i nadále.
48
Z následného přímého kopu dokázali domácí vstřelit branku. Postaral se o ní Johnson, ovšem gól vstřelil z ofsajdové pozice.
47
Beck se dostal do souboje s Frantzem. Prvně zmiňovaný z něho vyšel vítězně a došel si pro faul.
46
Do druhého poločasu přichystali hosté střídání. Odejde Markus Feulner, příjde Niklas Stark.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas, který končí vítězstvím domácího celku. Ti vstřelili dva góly a hosté mohou být rádi, že balón netahali ze své sítě vicekrát, neboť byl Hoffenheim jasně lepším týmem. Druhá část začne v 16:31.
První poločas skončil.
44
Držení míče hovoří jasně pro TSG. Ten má balón v 63% zatímco Nurnberg jen ve 37%.
43
Polter se zapomněl za obránci a byl mu odpískán ofsajd.
42
Výborný zákrok Feulnera u středového kruhu, který zabránil skluzem šanci hostů, kteří šli do brejku.
41
Domácí celek hraje s velkým přehledem. I v závěru poločasu si tvoří zajímavé šance a tlačí se do pokutového území.
39
První žlutou kartu na hostující straně vidí Esswein.
38
K míči se postavil Kiyotake, který poslal centr ke vzdálenější tyči, tam ale úřadoval jeden z domácích hráčů, který balón odpálil pryč.
37
Frantz byl faulovaný na útočné polovině. Zajímavá standardní situace pro hosty.
36
Hostující fotbalisté se snaží hrát se svým soupeřem vyrovnanou partii, zatím tomu ale nic nenapovídá.
35
A domácí brankař se předvedl v dobrém světle i v následujícím rohu, který po centru do pokutového území chytil do své náruče.
34
Zajímavá střela hostujícího Frantz z velkého vápna končí rohem, protože Casteels dokázal jeho ránu vyrazit.
33
Salihovič se málem dostal do dobré příležitosti, nicméně zmiňovanému hráči byl odpískán ofsajd.
32
Tak přeci jen jsme svědky prvního ostřejšího střetu za který dostává Rudy žlutu kartu.
31
Nutno dodat, že hosté nevystřelili ještě ani jednou přesně na bránu.
29
Hraje se také překvapivě téměř bez faulu. Oba celky hrají čistě a nedopouštějí se téměř ničeho.
28
Tak za necelou půlhodinu toho k vidění bylo opravdu hodně. Jak je vidět. Celky z dolní poloviny tabulky dokážou hrát také velmi atraktivní fotbal.
27
A o chvíli později se to málem povedlo také Salihovičovi, který po přízemním centru posílal balón do odkryté brány, jenže trefil pouze tyč!
25
Johnson mohl zvýšit náskok svého týmu, když si naběhl na centr, který směřoval do pokutového území, jenže jeho akci zastavil odpískaný ofsajd.
24
A také opět se z ničeho nic zrodil rychlý protiútok Nurnbergu, který se snažil zakončit Kiyotake, ale neuspěl. Bude se kopat od branky Casteelse.
23
Znovu se opakuje situace po první brance, kdy se hosté nemohli dostat za polovinu hřiště.
22
Vzápětí se o to samé pokoušel i Volland, ale jeho střela končí vysoko nad.
21
Domácí jsou znovu na koni. To potvrdil o chvíli později Johnson, který vyprodukoval dobrou střelo z levé strany. Ta minula levou tyč o malý kousek.
20
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Volland zavelel k rychlé akci, když sebral balón a zamířil s ním k brance Schafera. Měl mnoho prostoru, ale místo střely zvolil centr ke vzdálenější tyči, kam si sbíhal SEJAD SALIHOVIČ, který ale byl poměrně v ostrém úhlu, jenže si s tím poradil dokonale, když balón poslal hlavičkou přesně ke vzdálenější tyči, kde se od tyči odrazil za brankovou čáru.
18
Ovšem to se snažil změnit Polter, který se dostal do samostatného úniku, nicméně jeden z domácích jeho šanci skvělým a čistým zákrokem zlikvidoval.
17
Nürnberg má znovu problémy s přechodem na útočnou polovinu.
16
V této pasáži se hra ale přeci jen mírně zklidnila. K vidění je především hodně nepřesností na obou stranách.
14
Domácí brankař způsobil obrovskou chybu, když chtěl dotírajícího Poltera přelstit kličkou. To se mu ale nepovedlo a následným špatným rozehráním nahrál pouze Feulnerovi, který se snažil z první pálit, ale branku netrefil.
13
Hráči TSG se znovu dostali až k pokutovém území. Volland zkoušel střelu, jenže byl velmi rychle atakován a o kulatý nesmysl přišel.
12
Hosté zahrávali rohový kop, ale nedokázali z něj vytěžit žádnou zajímavou příležitost.
11
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Domácí jdou zaslouženě do vedení. Johnson zvolil individuální akci napříč pokutovým územím a dokázal se prosmýknout kolem tří hráčů. Následně se dostal až před Schafera, kde přesnou přihrávkou na protější stranu nalezl nabíhajícího TOBIASE WEISE, který měl již lehkou práci a balón doklepl do prázdné branky.
9
Salihovič si nabíhal na dlouhý centr, který na něj směřoval. Ovšem nedokázal vyjít v souboji s Dabanlim vítězně.
8
Nepřesný centr Chandlera končí v náruči Casteelse, který tak bude kopat od své branky.
7
Až teď se Nurnberg dostal na útočnou polovinu a hned z toho byla gólová šance! Hosté zvolili rychlou kombinaci na jeden dotek, kterou chtěl zakončit Esswein, jenž si sbíhal k pravé tyči. Jenže dostal příliš dlouhou přihrávku, kterou nedokázal zachytit.
5
Hosté se sice dostali k míči, jenže nesmyslný pas ze středu hřiště od Frantze, který směřoval zpět k jednomu spoluhráči byl nepřesný a domácí tak budou vhazovat.
4
Nurnberg je zatím velmi pasivní a všech 10 hráčů hostů je zataženo na své polovině a musjí odolávat tlaku soupeře.
3
Dobrá střela Firmina ze střední vzdálenosti směřovala do levého horního rohu. Tyč minula o pár centimetrů.
2
A domácí měli první velkou šanci! Centr z levé strany prolétl do středu pokutového území, přímo na kopačku Johnsona, který z první pálil. Jenže pouze doprostřed branky, kde číhal Schafer.
1
Domácí se postarali o výkop. Hoffenheim nastoupí v modrých dresech. Hosté obléknou dresy červené.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Vestergaard, Thesker – Rudy, Weis – Firmono, Salihovič, Johnson – Volland.

1. FC Nürnberg: Schafer – Plattenhardt, Simons, Dabanli, Chandler – Balitsch – Esswein, Kiyotake, Feulner, Frantz Polter.
Hoffenheim se nachází ve velmi těžké pozice. Momentálně je na předposlední příčce, což je místo, které pošle tento tým do nižší soutěže. TSG má náskok 6 bodů na poslední Fürth a na vyšší Augsburg ztrácí tři body, takže má o motivaci rozhodně postaráno, neboť poslední zmiňovaný celek nesestupuje, ale zahraje si baráž. Fc Nürnberg je na tom mnohem lépe. Se ziskem 38 bodů se nachází poměrně s velkým přehledem ve středu tabulky a evidentně může bojovat o poháry. Na poslední pozici, která zajišťuje evropskou ligu ztrácí 7 bodů. Poslední dva vzájemné zápasy vyhrál FC Nürnberg, když svého soupeře porazil 3:2 a 4:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
1. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Köln 0 0 0 0 0:0 0
2. Union Berlin 0 0 0 0 0:0 0
3. Mainz 0 0 0 0 0:0 0
4. Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0
5. Bayern 0 0 0 0 0:0 0
6. Dortmund 0 0 0 0 0:0 0
7. Mönchengladbach 0 0 0 0 0:0 0
8. Bielefeld 0 0 0 0 0:0 0
9. Frankfurt 0 0 0 0 0:0 0
10. Augsburg 0 0 0 0 0:0 0
11. Schalke 0 0 0 0 0:0 0
12. Hertha Berlin 0 0 0 0 0:0 0
13. Lipsko 0 0 0 0 0:0 0
14. Freiburg 0 0 0 0 0:0 0
15. Hoffenheim 0 0 0 0 0:0 0
16. Stuttgart 0 0 0 0 0:0 0
17. Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0
18. Werder 0 0 0 0 0:0 0
Články odjinud