Skončila velmi pohledná reklama na fotbal. Brémy remizovaly s Norimberkem 3:3 a zřejmě po právu si oba soupeři připisují po bodu.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek víkendu a zase někdy u on-line přenosů brzy na počtenou.
90+2
Centr Plattenhardta se ale ani nadvakrát neujal. To bylo zřejmě to poslední, co jsme dnes viděli.
90+2
Pekhart vybojoval pro Norimberk rohový kop.
90+1
Brémy se sice nastěhovaly na polovinu soupeře. Tam se ale jen těžko dostávají do nějaké šance.
90
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
89
Ekiciho rána skončila jen vysoko na tribuně.
88
Moc času už nezbývá. Uvidíme, zda oba celky už nebudou spíše bránit.
87
Chandelrova technická střela nebyla tím pravým. S nepříliš razantní ránou si Mielitz v poklidu poradil.
85
Norimberk sice má míč na kopačkách. Avšak nemůže se pořádně dostat před branku soupeře.
84
Drmić chtěl za každou cenu balon udržet. Při svém počínání se ale dopustil faulu.
83
Za mohutné potlesku odchází ze hry autor dvou branek Elia, kterého vystřídá Kobylanski.
82
Ani jeden z celků teď se svými útoky nesupěly. Aktuálně se hra odehrává na polovině hřiště.
80
Je před námi poslední deset minut. Zatím mají oba týmy ke třem bodům stejně daleko.
79
Domácí střídají. Ve hře je český reprezentant Gebre Selassie, který zalepil místo po Fritzovi.
79
Norimberk zahrával další roh. Pozorná obrana soupeře si ale dokázala bez potíží poradit.
78
Ekici uviděl za faul na protihráče žluté napomenutí.
77
Huntově ráně chyběla přesnost a razance. Schäfer neměl žádný problém ji chytit.
76
Brémy drží míč a snaží se něco vymyslet.
75
Fritz si dává se svým vhazováním na čas a rozmýšlí komu adresuje svoji přihrávku.
74
Držení míče: 53% – 47% pro Werder Brémy.
73
Vypadá to, že se ani jeden z týmu nechce spokojit s bodem. Dál sledujeme hodně ofenzivní podívanou.
72
A Tomáš Pekhart mohl hosty poprvé posla do vedení. Jeho hlavičku ale dokázal zlikvidovat gólman Mielitz.
70
Nürnberg právě vstřelil branku!
Máme tady půltuctové skóre! Kijotake našel svoji ideální přihrávkou mezi obránce nabíhajícího ADAMA HLOUŠKA, který znovu vyrovnává – 3:3.
69
Oba trenéři střídají. Na straně Brém odešel Makiadi a přišel Kroos, na straně druhé Frantz nahradil Starka.
69
68
Kijotake mohl srovnat po centru z levé strany. Z krkolomné pozice ale zamířil jen vedle branky.
67
Norimberk se snaží bleskově odpovědět, jenže po špatné kombinaci to půjde jen špatně.
66
Werder právě vstřelil branku!
Hostující obrana si počínala při odvracení rohu dost benevolentně a je zato potrestána! Odražený balon se dostal pouze k ELJORU ELIOVI, který druhou brankou v utkání posílá domácí znovu do vedení – 3:2.
64
Norimberští zastavili rychle rodící se brejk jen za cenu faulu v podání Kijotakeho.
63
Pekharta zamotal hlavy domácím obránců. Následně ale velmi nepřesně přihrál.
62
Elia neprošel přes Plattenhardta, který domácímu záložníkovi vystavil důraznou stopku.
61
Hasebe se provinil útočným faulem, které ho si všiml i hlavní rozhodčí Stieler.
60
Oba celky teď bojují převážně ve středu hřiště, kde si nedají nic zadarmo.
58
Hosté se čím dal častěji začínají dostávat do hry. Počáteční převahu Werderu už tak zřejmá není.
57
Elia se ujal rozehrání rohové kopu. Balon posadil přesně na hlavu Makiadiho, který ale svoji hlavičkou trefil pouze dobře postaveného Pogatetze.
56
55
Po kratičké pauze určené k ošetření se opět pokračuje ve hře. Aktuálně drží míč Brémy.
54
Norimberk pochopitelně ožil. Do dalšího zakončení se dral Pekhart, který byla ale zablokován.
53
Hosté u ničeho nic vyrovnávají a utkání tak znovu začíná od "nuly". Pekhart našel přesnou přihrávkou osamoceného JOSIPA DRMIĆE, který dokázal i v pádu usměrnit zakončit – 2:2.
52
Elia si pomohl v souboji nedovoleným způsobem, což se pochopitelně nelíbilo domácím fanouškům.
51
Hasebeho rychlá narážečka nebyla úspěšná a skončila až u brankáře Mielitze.
50
Hosté ukořistili balon po špatné kombinaci soupeře a zatím vyčkávají na vhodný moment k útoku.
49
Drmićově ráně z otočky nechybělo mnoho a málem to skončilo druhou brankou Norimberku.
48
Domácí drží balon a se svoji rozehrávkou nespěchají.
47
Brémy jsou opět aktivnější a hned na začátku nebezpečně hrozí především centry ze strany.
46
Hosté hned v úvodu druhé půle vystřídali. Ze hry odešel Esswein, kterého nahradil Drmić.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
Je za námi první poločas mezi Brémami a Norimberkem. Domácí byli v prvním poločase lepší a zatím také zaslouženě vedou. Těsně před odchodem do šaten snížil na rozdíl jediné branky Kijotaké, který tak dal druhému poločasu jistě zajímavější náboj.
45+1
První poločas už se pouze dohrává. Vypadá to, že nic zásadní už se nestane.
45
Další žluté napomenutí vidí tentokrát hostující Stark.
44
Hosté těsně před koncem první půle snižují. O kontaktní branku se postaral HIROSHI KIJOTAKE, který se prosadil přesnou ranou po přihrávce Hlouška – 2:1
43
Junuzović fauloval a uviděl žlutou kartu.
40
Před námi je posledních pět minut prvního poločasu. Spokojenější jsou zatím rozhodně příznivci Werderu.
39
Pekharta byl načapán v ofsajdové pasti.
38
Chandlerova rána z úctyhodné vzdálenosti nemohla v žádném případě gólmana Mielitze ohrozit.
36
Hosté zahrávali další roh, avšak bezúspěšně.
35
Po Kijotakeho centru se k hlavičce dostal Pekhart. Jeho pokus byla ale velmi nepřesný.
34
Domácí zatím očividně lepší a z toho rezultuje také druhá branka. Hunt našel svoji přihrávkou přesně nabíhajícího ELJORA ELIU, který z první uklidil míč přesně k tyči – 2:0.
33
Norimberk se po delší době konečně osvobodil zásluhou Frantze, který byl faulován.
32
Exekuce se znovu chopil Hunt, který ale trefil pouze obrannou zeď před sebou.
31
Chandler fauloval těsně před pokutovým územím. Schäfer si neodpustil nějaké slovní protesty a od rozhodčího uviděl žlutou kartu.
29
Huntova rána z hranice vápna byla včas zblokovaná.
28
Chandler nepříjemně fauloval Makiadiho. Zatím se to však obešlo bez žluté karty.
27
Werder dobře napadá rozehrávku soupeře, kterému to činí velké problémy.
26
Elia si autové vhazování nevymodlil. Vhazovat budou hosté, konkrétně Chandler.
25
Norimberk je v útoku zatím dost bezzubý. Takřka všechny akce zatím končí již před šestnáctkou.
24
Hunt měl na kopačce druhou branku Brém! Schäfer ale tentokrát přispěchal s pohotovým zákrokem a střelu vyrazil.
23
Hra se v posledních minutách dost vyrovnala. Samotné dění se odehrává především ve středu hřiště.
22
Garciův centr z levé strany hřiště vypadal hodně nebezpečně. Nic méně se nikdo k němu před brankou v zeleném dresu nedostal.
21
Domácí se svoji rozehrávkou nijak nespěchají a spíše vyčkávají na vhodný moment k útoku.
20
Na druhé straně hřiště se s dvojnásobnou přesilou jen marně pral Pekhart, který byl rázem o kulatý nesmysl připraven. Werder bude navíc vhazovat.
19
Huntova nepřesná rána zamířila vysoko nad branku.
18
Fotbalisté v zelených dresech ale o balon rázem přišli a museli rychle zpět.
17
Brémy drží míč a snaží se něco kloudného vymyslet.
16
Hlavní rozhodčí přerušil hru po střetu Garcii a Hasebeho, oba hráči zůstali ležet na trávníku.
15
Držení míče: 55% – 45% pro Werder Brémy.
14
Dabanli si tentokrát počínal na výbornou a Eliu do zakončení nepustil.
13
Makiandi zastavil nedovoleným způsobem Hlouška, který se ochotně skácel k zemi.
12
Také Brémy dostali výhodu rohového kopu. Centrující Hunt ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
10
Hosté zahrávali vůbec první roh, nic zajímavého ale z něj vytěžit nedokázali.
9
Norimberk se snaží rychle odpovědět. Domácí ale zatím velmi zodpovědně brání.
8
Hosté teď měli obrovskou smůlu! Garcia nebezpečně zasekl pod sebe a snažil se odcentrovat. Prudký centr do ale do vlastní sítě srazil nešťastně BERKAY DABANLI – 1:0.
7
Hosté se konečně osmělili a vydali se do útoku. Na polovině soupeře ale příliš času nepobyli.
6
Poprvé si na míč sáhl také domácí gólman Mielitz, který ale moc práce neměl.
5
Peterson znovu přistižen za obrannou linií soupeře. Tentokrát po přihrávce Ekiciho.
4
Huntův vysoký centr neměl žádnou šanci na úspěch. Balon ve svých rukavicích zkrotil hostující brankář.
3
Brémy mají v úvodu utkání jasně navrch. Zatím se dění na hřišti odehrává převážně na útočné polovině.
3
Petersenovi byl odmáván první ofsajd utkání.
2
Neúspěšná rozehrávka Mulongotiho končí až už brankáře Schäfera, který se chystá rozehrávat.
1
Domácí se ujali rozehrávky, kterou okamžitě směřovali dopředu. Norimberk se ale zaskočit nenechal.
1

Werder Bremen: Mielitz – Fritz (C), Lukimya-Mulongoti, Caldirola, García – Makiadi, Kroos – Elia, Hunt, Ekici – Petersen.

Náhradníci: R. Wolf – Schmitz, Prödl, Gebre Selassie, Ayçiçek, von Haacke, Kobylanski.

1. FC Nürnberg: Schäfer (C) – Chandler, Nilsson, Pogatetz, Plattenhardt – Stark – Kijotake, Hasebe, Frantz, Hloušek – Pekhart.

Náhradníci: Rakovsky – Angha, Pinola, Feulner, Ginczek, Drmić, Esswein.

Rozhodčí: Stieler – Steuer, Thielert.
Při pohledu na vzájemné statistiky jsou úspěšní hosté. Norimberk dokázal z poslední pěti utkání dvakrát zvítězit a dvakrát remizovat. Brémy se radovali jedinkrát a to v roce 2011.
Oba celky mají zatím odehráno pouze šest utkání a lépe jsou na tom domácí Brémy. Ty mají na svém kontě devět bodů a aktuálně okupují desáté místo. Hosté jsou na tom o poznání hůře. Norimberk získal zatím jen čtyři a je šestnáctý.
Hezké nedělní odpoledně při sledování německé Bundesligy. Společně náš čeká nedělní dohrávka 7. kola, kterou obstará domácí Werder Brémy společně s hostujícím 1. FC Norimberk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.