Bundesliga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hannover : Mainz - 27. dubna 2019   15:30

Hannover
67' Weydandt (Maina)
1:0
(0:0)
Hannover
Esser – Haraguči, Anton, Felipe, Ostrzolek – Maina (77. Sorg), Schwegler, Bakalorz (C), N. Müller (46. Prib) – Jonathas (85. Walace), Weydandt.
Radlinger – Korb, Muslija, Prib, Sorg, Walace, Wimmer.
Mainz
F. Müller – Aarón, Hack, Niakhaté, Donati (87. Bungert) – Maxim, Gbamin (C), Boëtius (70. Öztunali) – Mateta, Quaison (79. Ujah), Onisiwo.
Zentner – Baku, Brosinski, Bungert, Malong, Öztunali, Ujah.

Je tu konec! Hannover po deseti zápasech konečně naplno boduje a získává tak velmi důležité 3 body do tabulky. Utkání nabídlo velmi hezkou fotbalovou podívanou plnou šancí. V prvním poločase jsme byli svědky neuznaného gólu hostů, když se před finální střelou do odkryté brány Mohuč provinila útočným faulem. Ve druhé půli přišel po chybě gólmana Mullera trest v podání branky Hannoveru, o kterou se postaral Weydandt. Vzápětí utkání hosté tlačili a vyvíjeli si velký tlak, ovšem tomu všemu dokázala obrana Hannoveru čelit a vítězství si uhájila.

Na záchrannou příčku domácím nyní chybí tři body.

Děkuji za pozornost.
90+4'
90+3'
V dobré příležitosti se vyskytl útočník hostů, jenž v šestnáctce vypálil a jen těsně minul pravou tyč!
90+3'
K centru z rohového praporku se znovu dostal útočník Mateta, jehož hlavičku znovu zmařil.
90+2'
Hannover znovu získává míč. Domácí se samozřejmě nikam hnát nebudou.
90+1'
Nastavují se 3 minuty nad rámec hrací doby.
90'
Oztunali fauluje a dává soupeři možnost zdržovat hru.
89'
Mateta měl vyrovnávající gól na pravé noze! Jeho střela však přesné parametry neměla a končí vysoko nad bránou.
88'
Hosté tvoří další nepříjemný tlak.
87'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Giulio Donati, přichází Niko Bungert.
86'
Anton mohl definitivně pojistit výhru! V šestnáctce se dostal ke střele, ovšem bohužel pro něj ji soupeř dokázal znovu zblokovat.
86'
Po delším časovém úseku se do protiútoku hnali domácí. Z pravé strany přišel nákop do před brankového prostoru, kde míč odehrál obránce Mohuče jen na roh.
85'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Jonathas, přichází Walace.
84'
Domácí hráč si říkal pádem o faul. Rozhodčí je však jiného názoru.
83'
Hannover je pod velkým tlakem hostů. Nyní přichází rohový kop.
81'
Mohuč tlačí na pilu, ovšem obrana domácích je ve druhém poločasu výborná.
80'
Na hrací plochu přišli čerstvé síly. Uvidíme další branku?
79'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Anthony Ujah.
78'
Domácí získali po dlouhé době míč, který však ihned lacně odkopávají pryč.
77'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Linton Maina, přichází Oliver Sorg.
76'
Hannoverští jsou spokojení. Po neustálém útočení hostů se nyní konečně osvobodili a můžou si tak oddechnout.
75'
Dobrá příležitost pro hosty vedla k rohovému kopu, který taktéž nedokázali zužitkovat.
74'
Na míči jsou nyní z velké části hráči Mohuče, kteří se snaží napravit chybu jejich gólmana.
73'
Domácí tým se po jemném tlaku hostů osvobozují.
70'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Niko Bungert.
69'
Možnost zaútočit pro hosty.
67'
Hannover právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelný gól! Hannover nevídaným způsobem vydoloval míč na pomezní čáře, kdy se zdálo, že je v náručí brankáře Mullera! Následně se míč dostal na kopačky WEYDANDTA, jenž uklidil balón do prázdné klece!
65'
Nyní to pro změnu zkoušel Maxim. Jeho projektil však opět blokuje dobrá defenzíva Hannoveru.
64'
Na nákop Donatiho z levé strany si naskočil mohutný Mateta, jehož hlavička končí mimo ohrožení domácí brány.
63'
Hezký ťukec Mohuče, díky kterému se hráči dostali k odcentrování do vápna.
62'
Hosté se provinili útočným faulem. Balón je nyní na kopačkách domácích.
61'
Mohuč zůstává nadále na míči.
60'
Onisiwo teď dovedl svojí rychlosti míč až do vápna, kde přihrával do předbrankového prostoru. Míč si nejrychleji našel obránce Hannoveru, který míč v momentě odkopl.
59'
Hosté se z krátkého obležení vysvobozují a posílají míč pryč od jejich brány.
58'
Hosté se na polovině domácích příliš dlouho neohřáli. Díky nepřesnostem si míč bere Hannover.
57'
Gbamin vidí za faul na domácího fotbalistu od sudího žlutou kartu.
55'
Bakalorz na hranici šestnáctky vypálil štiplavý projektil, který okusil předním blokující obránce.
54'
U míče jsou hráči Mohuče.
53'
Žluté ohodnocení od rozhodčího získává domácí hráč Schwegler, jenž předvedl dva nedovolené zákroky za sebou.
52'
Domácí soupeři konečně sebrali míč, ovšem hned poté jej nepřesným pasem odevzdali.
51'
Velkou šanci hostů zastavuje zvednutý praporek pomezního rozhodčího.
50'
Na trávníku leží jeden z domácích hráčů. Už se však zvedá a zdá se, že není zraněný.
49'
Centr od praporku byl odehrán daleko od brány hostů.
48'
Rohový kop pro Hannover.
47'
Po odpískání druhé půle vidíme domácí v útoku.
46'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Edgar Prib.
46'
Druhý poločas začne za přibližně 10 minut.
Máme za sebou první půli, která měla na svědomí velké množství tutovek! Ta největší přišla v 31. minutě, kdy dostal za záda Essera míč Quaison. Po přezkoumání celé situace sudím byla branka stažena z důvodu útočného faulu. Ihned poté jsme byli svědky dalších příležitostí zejména na straně Mohuči, které bohužel pro ni hráči v gól přetavit nedokázali.
45+1'
45+1'
Nastavuje se 1 minuta nad rámec hrací doby.
45'
Další obrovská šance! Razantní přesnou hlavičku z ničeho nic vykouzlil Mateta, kterou výborným zákrokem vyrazil Esser! Následně se k dorážce snažil dostat další hráč, jehož taktéž zastavil vynikající gólman.
43'
Faul na Quaisona. Míč zůstane v moci Mohuči.
42'
Nebezpečnější jsou v posledních minutách jednoznačně hosté, jenž měli nespočet velkých šancí.
41'
Odkop od branky Essera.
40'
Před vápno domácích se znovu nastěhovala Mohuč.
39'
Fotbalisté Hannoveru však ještě před doletem míče do vápna faulovali, takže o míč snadno přicházejí.
38'
Rychlý protiútok Hannoveru je nakonec úspěšný, domácí mají roh.
36'
Caricol zkusil z hranice vápna vypálit na branku domácích, ovšem v trajektorii míče stál blokující obránce.
35'
Do útoku pádí tým Hannoveru. Celou akci však zastavuje pohotový obránce.
33'
U míče jsou domácí.
32'
Další šance hostů, u které se znovu nachomýtl Quaison. Míč končí smolně pro hosty nad břevnem.
31'
Nakonec to není gól! Rozhodčí si celou situaci důkladně prověřil u videorozhodčího a branku Quaisona neuznává!
27'
Balón na kopačkách domácích.
26'
Po centru z rohu se hosté k hlavičce nedostali. Možnost skórovat přišla až po pár sekundách, kdy byl do vápna vyslán další nákop, na který si naskočil jeden z útočníků. Hlavička se mu ovšem vůbec nepovedla.
25'
Rozvíjející se útok Mohuče zablokoval na rohový kop obránce Anton.
24'
Centr jednoho z obránců domácích z pravé strany do vápna zachytil pouze brankář Muller.
23'
Nyní trochu prostoru pro Hannover.
22'
Dobrý útok Mohuče! Hosté se dostali hluboko do šestnáctky, odkud letěl centr před bránu. Míč naštěstí pro domácí zachytila obrana a poslala jej do bezpečí.
21'
Centr za obranu žádného hráče nenašel. Odkop od brány.
20'
Standartka pro domácí. Nedovoleným zákrokem se provinil Gbamin.
19'
Onisiwo zachytil špatnou přihrávku Felipeho a vystartoval napříč brance domácích. Jeho střela těsně míjí levou tyč.
17'
Je tu první karta! Zasloužil se o ní Bakalorz, jenž zamezil soupeři možnost protiútoku.
16'
Delší kontakt s míčem chtějí předvést také hosté, prozatím však marně.
15'
Centr od praporku s přehledem chytá gólman Muller.
15'
Po chybě modrých se naskytla další šance Hannoveru. Nyní budou mít domácí k dispozici první roh.
14'
Hosté se snažili ihned po vybojování míče rozehrát míč do protiútoku. Balón však vyslali moc dlouhý.
13'
Velká šance! V šestnáctce se výborně zorientoval útočník domácích Jonathas a s následnou střelou mohl otevřít dnešní skóre utkání!
12'
Domácí Maina se před vápnem odhodlal k prudké střele, kterou bohužel pro něj zblokoval pohotový obránce.
11'
Domácí uklidňují situaci.
10'
Při protiútoku Mohuče se po centru z levé strany dostal k hlavičce Mateta, ale vůbec se mu nepovedla.
9'
Úvodní střela na brankáře Essera. Vyprodukoval ji Quaison, ale jeho pokus byl vyražen.
9'
Anton pobízel svým pasem spoluhráče, ale přihrávka byla příliš dlouhá. Hosté jsou nyní na míči.
8'
První faul, provinili se domácí.
7'
Hezká patička jednoho z fotbalistů Hannoveru měla směřovat na jeho obránce. Nakonec se však dříve dostali k míči hosté.
6'
Haraguchi nezachytil přihrávku jeho spoluhráče. Hosté tak zadarmo získávají míč.
6'
Hannover postupuje do útoku.
5'
Po nedorozumění mezi domácími hráči tu máme odkop od branky brankáře Mullera.
4'
Domácí nastoupili do utkání v rudých dresech. Hosté zvolili pro změnu světle modrou barvu.
3'
První střela hostů minula bránu. Odkop od brány.
2'
Mohuč se dostává stále blíže k vápnu domácích.
1'
Míč na kopačkách hostů.
1'
V Hannoveru je aktuálně deštivo.

Hannover 96: Esser – Haraguči, Anton, Felipe, Ostrzolek – Maina, Schwegler, Bakalorz (C), N. Müller – Jonathas, Weydandt.
Náhradníci: Radlinger – Korb, Muslija, Prib, Sorg, Walace, Wimmer.

1. FSV Mohuč 05: F. Müller – Aarón, Hack, Niakhaté, Donati – Maxim, Gbamin (C), Boëtius – Mateta, Quaison, Onisiwo.
Náhradníci: Zentner – Baku, Brosinski, Bungert, Malong, Öztunali, Ujah..
Vítám všechny příznivce 1. německé fotbalové ligy. V sobotním 31. kole Bundesligy se proti sobě postaví Hannover proti Mohuči.

Hannover:
Zatímco soupeři domácího týmu již o nic nejde, nemůžeme to samé říci o Hannoveru. Ten je totiž nejhorším celkem 1. německé ligy a aby se vyhnul přímému sestupu do 2. Bundesligy, musí v posledních čtyřech kolech stáhnout sedmibodový náskok šestnáctého Stuttgartu. Když ovšem nakoukneme na nýnější formu domácích, všimneme si dlouhé série proher, jenž se táhne až do 9.2., kdy Hannover naposledy za uplynulých devět kol vyhrál.

Mohuč:
Hostům prakticky již o nic nejde. Jsou na 12. příčce, nehrozí jim sestup ani nemají možnost vyšplhat se na 1-6. pozici. V posledním hraném utkání necelý týden zpět porazili na svém trávníku Dusseldorf poměrem 3:1. Vypuštění víkendového zápasu tedy není moc pravděpodobné.