Hertha Berlin - Hannover | ONLINE | 21.4.2019 18:00 | Bundesliga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Bundesliga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hertha Berlin : Hannover - 21. dubna 2019   18:00

Ukončeno
0:0
(0:0)
Hannover
Hannover
Hertha Berlin
Sestavy:
Jarstein – Stark (90+3. Lustenberger), Klünter, Rekik, Plattenhardt – Grujić, Skjelbred (60. Selke) – Leckie (76. Dilrosun), Kalou, Duda – Ibišević (C).
Náhradníci:
Kraft – Pekarík, Lustenberger, Mittelstädt, Dilrosun, Darida, Selke.
Rozhodčí
Sascha Stegemann – Mike Pickel, Norbert Grudzinski
Olympiastadion Berlin, Berlín
Hannover
Sestavy:
Esser – Sorg, Anton, Felipe, Ostrzolek – Muslija (73. N. Müller), Schwegler, Bakalorz (C) – Haraguči, Weydandt, Maina (84. Soto).
Náhradníci:
Radlinger – Korb, Wimmer, Walace, N. Müller, Fossum, Soto.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:9.
Je dobojováno. Zápas nenabídl oslnivý fotbal, šancí bylo na obou stranách hodně málo. Zrodila se tak bezbranková remíza. Oba celky si body rozdělily.
90+4'
Konec zápasu.
90+3'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Niklas Stark, přichází Fabian Lustenberger.
90+3'
Nyní byl zraněn jeden z domácích a chvíli se hrát nebude. Další ošetření.
90+1'
Hned v první nastavené minutě měl další šanci Kalou, ale míč po dělovce pravačkou poslal jen vedle hostující branky.
90'
Nastavovat se budou ještě tři minuty navíc.
89'
U míče jsou hosté, kteří zahráli další autové vhazování a hned se s balonem dostali na polovinu Herthy. Nic ale znovu nevymysleli.
87'
Ondrej Duda sprintoval až před hostující branku, do zakončení ho však hostující obrana nepustila. Nicméně domácí stále drží polovinu Hannoveru.
86'
Hosté svou aktivitou vybojovali rohový kop. Ten zahrál Pirmin Schwegler, ale jeho centr do vápna nikdo nezachytil.
84'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Linton Maina, přichází Sebastian Soto.
83'
Následně pak soupeře fauloval Stark a sudí vytahuje další žlutou kartu.
83'
Žlutou kartu dostává Niklas Stark (Hertha BSC).
83'
Vedad Ibišević v hlavičkovém souboji dostal úder do hlavy míčem a s bolestivou grimasou leží na trávníku. Bude potřeba jeho ošetření.
81'
Domácí nyní měli tlak před brankou soupeře, ale ten nedokázali přetavit v úvodní branku zápasu.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu, stále na ukazateli skóre svítí bezbrankový stav.
79'
Plattenhardt vyslal dalekonosnou přízemní střelu směrem k hostující brance, ale ta mezi třemi tyčemi neskončila. Míč mají ve své moci hosté a jdou do akce.
77'
Domácí zahráli míč na malou domů a ten od své branky hned odkopl Jarstein.
76'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Mathew Leckie, přichází Javairo Dilrosun.
75'
Salomon Kalou pravačkou napálil míč z hranice velkého vápna a jeho tvrdou střelu rukavicemi vyrazil za svou branku hostující brankář, který tak svůj tým podržel. Následovat bude rohový kop pro domácí.
73'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Florent Muslija, přichází Nicolai Müller.
72'
Středem hřiště unikal Weydandt, ale jeden z obránců Herthy mu dobře sekundoval a následně ho pak blíže brance domácích nepustil.
70'
Po další nepřesné střela hostujícího Hannoveru následoval odkop od domácí branky a Jarstein tak poslal své spoluhráče do útočné akce.
69'
Také domácí si nevedli špatně, jenže následná střela nabíhajícího Marvina Plattenhardta zamířila jen k levé tyči hostující branky.
67'
Genki Haraguči se postaral o další zajímavou příležitost pro hosty, jeho střela ale končí pouze na pozorné domácí obraně. Stále jsme se tak branky nedočkali.
65'
Centr domácích z pravé strany zaplul jen do rukavic hostujícího brankáře Essera a ten tak bude mít další odkop od své branky.
62'
Sorg se nyní u sudího dožadoval penalty po tom, co při střetu padl v pokutovém území k zemi Anton. Sudí však jasně naznačuje, že vše bylo v pořádku. Znovu tak bude Esser odkopávat míč od své branky.
61'
Přetažený centr Selkeho skončil jen v moci hostů a následuje tak pouze odkop od Esserovy branky.
60'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Per Ciljan Skjelbred, přichází Davie Selke.
60'
Po šedesáti minutách hry jsme se stále branky nedočkali. O největší šanci zápasu se postaral hostující Muslija, ale ani po ní se skóre neměnilo.
58'
Domácí nyní znovu zahrozili, jejich další střela ale skončila jen na obránci hostů.
57'
Nyní byli v šanci domácí hráči, zblízka zakončoval Leckie, avšak jeho zvednutá střela skončila jen nad břevnem hostující branky.
55'
Po tvrdém Leckieho faulu následovala žlutá karta a hosté budou zahrávat volný přímý kop.
55'
Žlutou kartu dostává Mathew Leckie (Hertha BSC).
54'
Aktivně hrající Hertha nyní vybojovala další autové vhazování, jenže po něm zase míč zakopli právě domácí a stejnou možnost tak hned budou mít i hosté.
52'
Po něm ale zasáhla obrana domácích a ti tak míří do další útočné akce.
50'
Florent Muslija nevyslal z hranice vápna vůbec špatnou střelu. Po ní musel v pádu zasahovat domácí brankář a ten srazil míč na rohový kop. Hosté tak měli v úvodu druhého poločasu velkou šanci!
49'
Hlavičkovaná na straně domácích, míč ale nakonec skončil za postranní čárou, kam ho poslali hosté. Další vhazování pro Herthu.
47'
Také hráči Hannoveru si nepočínali dobře před brankou Herthy a nyní končí míč v zámezí. Autové vhazování pro domácí celek.
46'
Domácí se hned dostali do zakončení před hostující brankou, ale byli nepřesní. Esser tak odkopl míč na opačnou stranu.
46'
Začal druhý poločas.
Střely na branku: 1 – 2
První poločas je za námi. V něm jsme se branky nedočkali a ani žádné výrazné šance ani na jedné straně. Sledujeme tak fotbal, který oku diváka příliš nelahodí. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně v 19:05.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
Šance pro hosty, avšak dobře zasáhl Jarstein, který odvrátil balon na rohový kop. Po něm ale hosté nezahrozili a následuje ještě odkop od domácí branky.
45'
Nastavovat se bude jen minuta navíc.
45'
Blíží se koncovka prvního poločasu, uvidíme, kolik hlavní sudí nastaví navíc.
43'
Žlutou kartu dostává Marko Grujić (Hertha BSC).
43'
Marvin Plattenhardt poslal autové vhazování až do pokutového území, jenže nikdo z jeho spoluhráčů na něj nedosáhl. Místo toho balon odhlavičkoval za čáru hostující hráč. Rohový kop pro Herthu.
42'
Další Jarsteinův zákrok a po něm rychlý odkop. Domácí tak míří do další útočné akce.
40'
Také střela domácích končí neúspěchem. Salomon Kalou střelu hlavou poslal nad břevno hannoverské branky. I hostující brankář bude odkopávat.
39'
Henrik Weydandt napálil míč z hranice velkého vápna a ten zaletěl pouze vysoko nad branku domácích. Rune Jarstein tak má další odkop od svého zařízení.
37'
Další nepřesnost v rozehrávce domácích. Hertha ale míč udržela a směřuje s ním před branku Hannoveru.
36'
Domácí hráči zakopli míč do zámezí a následuje autové vhazování pro Hannover. Ten se pokusí dostat se na polovinu soupeře, aby mohl ohrozit Jarsteina.
34'
Z pravé strany centroval míč do pokutového území Florent Muslija, ale nakonec na balón dosáhl brankář Herthy a Rune Jarstein ho pak odkopl od svého zařízení.
33'
Nicméně domácí se v blízkosti hostující branky udrželi a hned vyslali další střelu, která však na branku hostů nemířila.
32'
Per Ciljan Skjelbred táhl postupnou akci Herthy, poté poslal míč Plattenhardtovi, jenž ale svou střelu poslal jen do prvního obránce Hannoveru.
30'
Po třiceti minutách hry je stále stav bezbrankový. Na úvodní branku zápasu si tak ještě musím počkat.
29'
Na polovině Hannoveru měli domácí k dispozici další autové vhazování, avšak znovu se domácí nedostali ke střele, která by mohla ohrozit hostující branku.
27'
Grujić zahrál autové vhazování domácích a hned se hráči Herthy dostali na polovinu Hannoveru. Jenže okamžitě o míč přišli.
25'
Volný přímý kop zahrávala Hertha. Tato standardní situace ale znovu nekončí brankou a následuje tak jen odkop od ní.
23'
Sudí musel znovu tahat žlutou kartu, kterou tentokráte udělil hostujícímu hráči Bakalorzovi, jenž tvrdě poslal k zemi domácího hráče.
23'
Žlutou kartu dostává Marvin Bakalorz (Hannover 96).
22'
Domácí zahrávali další rohový kop. Po centru do pokutového území se hnal Plattenhardt, avšak nakonec jeho hlavičkový pokus neskončil mezi třemi tyčemi.
20'
Po nepřesné střele domácích skončil míč u brankáře Michaela Essera a ten ho poté v klidu odkopl od své branky. Poslal tak Hannover do další útočné akce.
18'
Další rodící se akci hostů zastavila obrana domácích. Hráči Hannoveru akci až příliš překombinovali a přišla ztráta míče.
17'
Další autové vhazování pro domácí Herthu.
15'
Mathew Leckie posílal přihrávku do pokutového území, tu však překazil dobrý obranný zákrok hostujícího hráče a rázem je tak další akce Herthy u konce.
14'
Jeden z domácích to nestihl, když chtěl centrovat míč z pravé strany. Míč mu utekl za zadní čáru a následuje pouze odkop od hostující branky.
12'
Domácí zakopli míč za postranní čáru a hosté budou znovu vhazovat míč ze zámezí zpět do hry.
11'
Skjelbred nečistě srazil k zemi uprostřed hřiště unikajícího soupeře a hlavní sudí se nerozpakoval a vytáhl první žlutou kartu zápasu.
11'
Žlutou kartu dostává Per Ciljan Skjelbred (Hertha BSC).
9'
Rohový kop tentokráte pro Herthu.
8'
Hendrik Weydandt pak hlavou zakončoval před domácí brankou, ale na brankáře Herthy si nepřišel. Ten tak bude mít odkop od své branky.
7'
V pokutovém území hlavičkoval jeden z hostů, míč domácí obrana srazila za zadní čáru a Hannover bude zahrávat rohový kop.
6'
Felipe se v souboji o míč srazil se soupeřem a na chvíli zůstal ležet na zemi. Nakonec je ale v pořádku a nebylo třeba jeho ošetření.
4'
Autové vhazování provedou znovu hosté.
3'
Linton Maina prosprintoval půl hřiště a prošel až před velké vápno, ale nakonec se mu jeho individuální akci nepovedlo zakončit přesně. Zasáhl brankář Herthy.
2'
Na druhé straně hosté vybojovali autové vhazování a mají tak možnost zůstat u míče a dostat se s ním do ohrožení domácí branky.
1'
Lukas Klünter z pravé strany vyslal střelu, která ale skončila jen na boční síti hostující branky.
1'
Domácí fotbalisté se hned dostali na polovinu soupeře a snažili se o první akci zápasu. Avšak hosté dostali míč pod kontrolu a zamířili s ním na druhou stranu.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Hertha BSC: Jarstein – Stark, Klünter, Rekik, Plattenhardt – Grujić, Skjelbred – Leckie, Kalou, Duda – Ibišević (C).
Náhradníci: Kraft – Pekarík, Lustenberger, Mittelstädt, Dilrosun, Darida, Selke.

Hannover 96: Esser – Sorg, Anton, Felipe, Ostrzolek – Muslija, Schwegler, Bakalorz (C) – Haraguči, Weydandt, Maina.
Náhradníci: Radlinger – Korb, Wimmer, Walace, N. Müller, Fossum, Soto.

Rozhodčí: Sascha Stegemann – Mike Pickel, Norbert Grudzinski.
Zápas na Olympiastadion Berlin začne v 18 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Sascha Stegemann, kterému budou na pomezí pomáhat Mike Pickel a Norbert Grudzinski.
Hannover 96

Hosté mají problém... Na posledním místě nasbírali pouze 14 bodů a na baráž jich ztrácí plných sedm, což je pět zápasů před koncem docela velká nálož. Mužstvo už navíc čeká na jakýkoliv bodový příděl už plných osm zápasů. Osmá porážka v řadě přišla doma proti Borussii Mönchengladbach, když toto utkání rozhodla jediná branka, a to Raffaela v 53. minutě.

Posledních pět ligových utkání

Hannover – Leverkusen 2:3
Augsburg – Hannover 3:1
Hannover – Schalke 0:1
Wolfsburg – Hannover 3:1
Hannover – Mönchengladbach 0:1
Hertha BSC

Domácí tým je v tuto chvíli na 12. místě tabulky a už může být při pohledu pod sebe v klidu. Na barážovou pozici má pět kol před koncem náskok 14 bodů. A asi si v klubu říkají naštěstí, neboť forma je pryč a klub prohrál posledních pět ligových duelů. Naposledy se tak stalo na trávníku Hoffenheimu, kde Hertha neskórovala a naopak po gólech Amiriho a Nelsona podlehla 0:2. Dnes se může nastartovat, postaví se totiž týmu, který ty problémy má daleko větší.

Posledních pět ligových utkání

Freiburg – Hertha 2:1
Hertha – Dortmund 2:3
Lipsko – Hertha 5:0
Hertha – Düsseldorf 1:2
Hoffenheim – Hertha 2:0
Dobrý podvečer u německé Bundesligy. Společně se podíváme na utkání 30. kola mezi týmy Hertha BSC a Hannover 96.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
24. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 23 15 4 4 65:26 49
2. Lipsko 23 14 6 3 61:25 48
3. Dortmund 23 13 6 4 65:32 45
4. Mgladbach 22 13 4 5 43:25 43
5. Leverkusen 23 13 4 6 40:29 43
6. Schalke 23 9 9 5 32:32 36
7. Wolfsburg 23 9 7 7 32:28 34
8. Hoffenheim 23 10 4 9 34:36 34
9. Freiburg 23 9 6 8 31:33 33
10. Union Berlin 23 9 2 12 29:36 29
11. Frankfurt 23 8 4 11 38:37 28
12. Augsburg 23 7 6 10 34:47 27
13. Köln 22 8 2 12 33:42 26
14. Hertha Berlin 23 7 5 11 27:43 26
15. Mainz 23 7 1 15 31:52 22
16. Düsseldorf 23 5 5 13 23:46 20
17. Werder 23 4 5 14 25:53 17
18. Paderborn 23 4 4 15 29:50 16
Články odjinud