Bundesliga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Norimberk : Freiburg - 22. prosince 2018   15:30

Norimberk
Norimberk
0:1
(0:1)
Freiburg
19' Gulde  (Günter)
Norimberk
Bredlow – Bauer (85. Ewerton), Margreitter, Mühl, Leibold – Petrák – Misidjan (68. Ishak), Palacios, Kerk (57. Kubo), Matheus Pereira – Zreľák.
Klandt – Ewerton, Ishak, Kubo, Erras, Fuchs, Rhein.
Kampka – Kempkes, Schaal
Stadion Nürnberg, Nürnberg
Freiburg
Schwolow – Gulde, Heintz, Koch – Kübler, Gondorf, Haberer, Günter – Frantz (72. Lienhart), Höler (72. Waldschmidt) – Niederlechner (46. Petersen).
Flekken – Lienhart, Waldschmidt, Kammerbauer, Stenzel, Ravet, Petersen.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Hosté se radují, dnes na hřišti trápícího se Norimberku vítězí 1:0! Pro domácí, kteří jsou v Bundeslize poslední, je to další tvrdá rána – pokud chtějí pomýšlet na záchranu, měli by podobné soupeře, pokud to není v jejich silách, vypadá to letos na sestup...
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Lukas Kübler (SC Freiburg).
90+2'
Žlutou kartu dostává Federico Palacios (1. FC Norimberk).
90+2'
Nastavují se čtyři minuty.
90+1'
Žlutou kartu dostává Matheus Pereira (1. FC Norimberk).
90+1'
Gólman Fabian Bredlow (Norimberk) až u půlící čáry v pozici libera.
90'
Míč získávají domácí, kteří se snaží o rychlou útočnou akci.
89'
Jerôme Gondorf (Freiburg) vybojoval pro svůj tým rohový kop, dobrá práce tohoto záložníka u vápna soupeře.
88'
Hodně laciné chybí brzdí nyní akce domácích, je to velká známka nervozity.
87'
Odkop od branky Freiburgu, Alexander Schwolow samozřejmě nespěchá.
86'
Janik Haberer (Freiburg) udržel míč u středového kruhu, dobrá práce, kterou pak ale hatí jeho špatná přihrávka.
85'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Robert Bauer, přichází Ewerton.
84'
Rohový kop vybojovali nyní také domácí.
82'
Žádné nebezpečí pro branku Norimberku, domácí mohou zaútočit.
81'
Hosté vybojovali rohový kop, který bude Christian Günter rozehrávat z levé strany.
80'
Čeká nás posledních deset minut, Norimberk se sice snaží, ale na domácích je již znát velká nervozita a křeč.
78'
Mikael Ishak (Norimberk) nedokázal zpracovat míč na pravé straně a ten skončil vedle hřiště.
76'
Freiburg s míčem u půlící čáry.
75'
Mikael Ishak (Norimberk) si šel pro penaltu, ale bylo to spíš jeho hraní rukou ve vápně soupeře.
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Philipp Lienhart.
68'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Virgil Misidjan, přichází Mikael Ishak.
66'
Statistika držení míče – 56% : 44%.
65'
Hosté ubránili i tento rohový kop, z nichž zatím domácí vůbec nehrozí.
64'
Rohový kop pro Norimberk.
62'
Špatnou přihrávkou končí akce Freiburgu, domácí rozehrávají.
60'
Je za námi hodina hry, hosté jsou pasivnější, ale stále brání těsný náskok, dokáží domácí ještě s výsledkem něco udělat?
59'
Místo akce Freiburgu je tu ale útok domácích, střelu Palaciose Alexander Schwolow (Freiburg) chytá.
58'
Volný kop Freiburgu, na polovině soupeře, ale daleko od branky.
57'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Sebastian Kerk, přichází Juja Kubo.
56'
Lucas Höler (Freiburg) zůstává na trávníku, po souboji ve vápně soupeře, bude muset být ošetřován, ale o faulu nemůže být ani řeč.
55'
Hodně nepovedená rozehrávka hostů, kteří v podstatě darovali míč soupeři.
54'
Domácí sice dopravili míč do branky, ale gól neplatí pro ofsajd.
53'
Rohový kop pro Norimberk, domácí rozehrají z pravé strany.
52'
Atmosféra na hřišti houstne... přibývá faulů a také nafilmovaných pádů a osobních soubojů.
50'
Ondřej Petrák (Norimberk) rychle rozehrál na polovině Freiburgu a je z toho roh.
48'
Není to samozřejmě nic vážného, hraje se dál.
47'
Další hráč Freiburgu odlétl ze souboje s domácím hráčem jako papírek... tentokrát Janik Haberer (Freiburg) od Kerka.
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Florian Niederlechner, přichází Nils Petersen.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas ovládli hosté, kteří se po jediném gólu ujali vedení, jenž uhájili až do závěrečného hvizdu první půle. Norimberk teprve po inkasované brance přepnul na vyšší rychlostní stupeň a začal tlačit svého soupeře, domácím ale zatím schází trochu klidu a i štěstí v koncovce.
45+3'
45+2'
Lucas Höler (Freiburg) se skácel na trávník, u vlastní šestnáctky, bylo to po souboji s útočícím Kerkem, který mu zavadil o koleno stojné nohy.
45+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
45'
Pětačtyřicátá minuta, určitě ne poslední v první půli, bude se něco nastavovat.
44'
Dlouhý odkop od branky Freiburgu, míč získávají domácí.
43'
Znovu se domácí snaží na útočné polovině.
41'
Odkop od branky Freiburgu, který se v posledních minutách dostal pod tlak.
40'
Žlutou kartu dostává Manuel Gulde (SC Freiburg).
40'
Rohový kop pro Norimberk, domácí rozehráli z pravé strany, ale hosté se ubránili.
38'
Adam Zreľák (Norimberk) dostal parádní pas do vápna, dostal se do zakončení, ale brankář Schwolow ho vychytal.
37'
Hraje se dál, domácí se ženou do útoku.
35'
Žlutou kartu dostává Robin Koch (SC Freiburg).
34'
Georg Margreitter (Norimberk) zůstává na trávníku, po jednom ze soubojů.
33'
Matheus Pereira (Norimberk) to zkouší zpoza vápna, vůbec ne špatná střela, která končí vedle branky Freiburgu.
32'
Domácí znovu z rohového kopu branku soupeře ohrozit nedokázali.
31'
Matheus Pereira (Norimberk) rozehrál, vůbec ne špatně, ale míč nakonec končí nad brankou Freiburgu.
30'
Zajímavá standardka se nyní nabízí domácím, kteří budou rozehrávat v těsné blízkosti vápna soupeře.
29'
Norimberk se snaží něco vymyslet, ale domácím se prostě nedaří.
27'
Hosté s míčem v poklidu kombinují u půlící čáry.
25'
Domácí se snaží udržet míč co nejdéle na polovině soupeře, ale Freiburg se viditelně dostal do pohody.
23'
Norimberk se z rohového kopu neprosadil, brankář Alexander Schwolow (Freiburg) byl bez práce.
22'
Domácí budou rozehrávat druhý rohový kop z pravé strany.
21'
Tak pro Norimberk je to nepříjemný vstup do zápasu, nyní musí domácí zejména zpřesnit hru.
19'
Freiburg právě vstřelil branku!
Hosté rozehráli volný přímý kop a Günter to trefil tak parádně, že míč zaplul k tyči! Vypadalo to, že ještě někdo ve vápně lehce škrtl míč hlavou... ano, tak nakonec je gól připsán MANUELOVI GULDEMU!
18'
Freiburg se drží na útočné polovině, míč končí v autu, vhazují však domácí.
16'
Útočným faulem končí akce domácích, hosté nespěchají s rozehrávkou.
14'
Centr domácích, z levé strany, ale míč skončil mimo hřiště, je z toho odkop od branky Freiburgu.
13'
Oba týmy také často zkouší nákopy, které však zatím postrádají přesnost.
11'
Christian Günter (Freiburg) bude vhazovat z levé strany, míč poslal do vápna Norimberku, domácí se ale ubránili.
10'
Hosté vybojovali míč a snaží se po levé straně dostat do vápna soupeře.
9'
Nepřesným pasem končí akce domácích, zatím se nedaří moc ani jednomu z mužstev.
7'
Hosté s míčem u půlící čáry.
5'
Od Fabiana Bredlowa (Norimberk) začíná další kombinační akce domácích.
4'
Jerôme Gondorf (Freiburg) centruje do vápna, ale nic z toho není.
2'
Odkop od branky Norimberku, míč získávají hosté.
1'

1. FC Norimberk: Bredlow – Bauer, Margreitter, Mühl, Leibold – Petrák – Misidjan, Palacios, Kerk, Matheus Pereira – Zreľák.
Náhradníci: Klandt – Ewerton, Ishak, Kubo, Erras, Fuchs, Rhein.

SC Freiburg: Schwolow – Gulde, Heintz, Koch – Kübler, Gondorf, Haberer, Günter – Frantz, Höler – Niederlechner.
Náhradníci: Flekken – Lienhart, Waldschmidt, Kammerbauer, Stenzel, Ravet, Petersen.

Rozhodčí: Kampka – Kempkes, Schaal.
V utkání dvou trápících se týmů jsou favorizování hosté, kteří jsou dvanáctí a na poslední místo, které patří právě Norimberku, mají sedmibodový náskok. Norimberk je na tom na posledním místě stejně, jako předposlední Hannover, který má ale lepší skóre. Jedenáct nasbíraných bodů zatím není dobrou vizitkou pro 1. FC.
Vítejte u online přenosu utkání 17. kola německé Bundesligy, v němž 1. FC NORIMBERK přivítá na svém stadionu SC FREIBURG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.