Bundesliga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Köln - 21. srpna 2022   15:30

Frankfurt
72' Kamada
1:1
(0:0)
Köln
83' Thielmann
Frankfurt
Trapp – Tuta, Sow, Ndicka – Lindström (69. Kamada), Rode, M. Götze, Jakić, Pellegrini (81. Lenz) – Borré (70. Alario), Kolo Muani (81. Alidou).
Ramaj – Hasebe, Chandler, Smolčić, Knauff.
Köln
Schwäbe – Schmitz, Kilian, Hübers, Hector – Schirí – Ljubičić (57. Maina), Olesen (76. Duda), Kainz (88. Schindler) – Tigges (57. Dietz), Adamjan (57. Thielmann).
T. Horn – Chabot, Martel, K. Pedersen.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 15:11.
Je konec! Frankfurt ani ve 3. kole nedokázal zvítězit a remizoval s Kolínem 1:1. První šanci měl po půlhodině hry domácí Pellegrini, ale jeho pokus skončil vedle branky. V závěru první půle pak střílel Adamjan, ale tomu radost pokazil Kevin Trapp. Po změně stran se domácí dostali do vedení, když se z přímého kopu trefil Dajči Kamada. Na jeho zásah ale odpověděl Jan Thielmann.
90+8'
90+7'
Alidou na polovině hřiště skvěle vystoupil proti soupeři a srazil míč do zámezí. V nastavení se spíše bojuje o každý metr hrací plochy.
90+6'
Kristijan Jakić se stáhl na malé vápno a zachránil Frankfurt po centru z pravé strany. Nebýt jeho zásahu, zakončoval b jeden z hostů do prázdné branky.
90+5'
Domácí sice kombinovali na polovině soupeře, jenže sami se nepřesností obrali o možnost k odcentrování před branku Kolína.
90+4'
Jonas Hector poslal míč z autového vhazování za obranu soupeře, ale vynikající Tuta si situaci dokázal pohlídat.
90+3'
Frankfurt zahrával další rohový kop. Nadýchaný centr se snesl na malé vápno, kde ve vzdušném prostoru kralovala defenziva hostů.
90+2'
Kamada se na levé straně zkoušel prohnat kolem Schindlera, ale nedokázal si míč píchnout do prostoru. Domácí budou jen vhazovat.
90'
Faride Alidou fauloval unikajícího soupeře a nabídl Kolínu standardní situaci. Domácí defenziva musí vyhlásit stav nebezpečí.
89'
Frankfurt se ihned mohl vrátit do vedení, jenže Kristijan Jakić prováhal skvělou pozici pro zakončení a placírkou trefil střed branky, kde číhal gólman.
88'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem:
ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Kingsley Schindler.
87'
Branka platí a Kolín skutečně vyrovnává!
86'
Sudí se nakonec jde sám podívat k obrazovce.
84'
Tak pozor! Celou akci ještě zkoumá VAR. Podle všeho se řeší možný ofsajd.
83'
Köln právě vstřelil branku! Je vyrovnáno a byl to vskutku parádní fotbalový moment! Domácí obrana odvrátila centr z pravé strany jen za hranici velkého vápna a osamocený JAN THIELMANN krásnou ránou z voleje poslal míč do dolního rohu!
82'
Kolín se po dlouhé době dostal na polovinu domácího celku, jenže kombinace hostujícího mužstv je zatím hodně statická.
81'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Luca Pellegrini, přichází Christopher Lenz.
ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Faride Alidou.
80'
Sow se vrátil na hranici vlastní šestnáctky, kde se tělem natlačil před obránce a získal míč pro Frankfurt. Domácí nepouští Kolín do šancí.
79'
Alario na levé straně dostal přihrávku do nohy, jenže další obránce Kolína jej čistým způsobem odstavil od balónu.
78'
Luca Pellegrini si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti. Rozehrávat budou fotbalisté hostujícího Kolína.
77'
Aktivní Kamada se dostal do dalšího souboje na polovině Kolína a vybojoval nedovolený zákrok na svou osobu. Frankfurt tak bude pokračovat v kombinaci.
76'
ze hřiště odchází Mathias Olesen, přichází Ondrej Duda.
75'
Djibril Sow vybojoval v blízkosti velkého vápna odražený míč, předal jej Alariovi, jehož rána zpoza šestnáctky vyděsila hostujícího brankáře.
74'
Domácí fanoušci se hned baví o něco lépe a užívají si vedení svého oblíbeného mužstva. Frankfurt už ve třetím kole nutně potřebuje zvítězit.
72'
Frankfurt právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává do vedení! Právě faulovaný DAJČI KAMADA se ujal rozehrávky přímého kopu a skvělou střelou z ostrého úhlu se postaral o úvodní branku utkání.
72'
Střídající Kamada se rozběhl po levém křídle, kde si míč posunul před sebe a obránce jej musel nedovoleným způsobem poslat k zemi.
71'
Po krátké přestávce se znovu pokračuje ve hře. Domácí zadák Tuta si míč za obranu Frankfurtu bez problémů pohlídal a nechal míč propadnout do autu.
70'
ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Lucas Alario.
70'
I po změně stran odpískal sudí přestávku na občestvení.
69'
ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Dajči Kamada.
68'
Randal Kolo Muani dostal přihrávku do běhu, protáhl se do vápna, jenže prováhal vhodný moment pro zakončení a přízemním pokusem trefil obránce ve skluzu.
67'
Tuta hraje po změně stran skvěle a získává pro domácí velké množství odražených míčů.
66'
Domácí fanoušci se starají o fantastickou atmosféru a ženou své oblíbence za vstřelením úvodní branky dnešního souboje.
65'
Jesper Lindström se na levé straně dostal k míči, nicméně jeho centr levou nohou skončil na hrudi prvního soupeře.
64'
Tuta dohrál soupeře na pravé straně a může být rád, že za svůj zákkrok neviděl žlutou kartu.
62'
Kevin Trapp nakopl míč na polovinu hrací plochy, nicméně nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce nedostal. Frankfurt však aktivně napadá.
61'
Domácí chtěli zrychlit hru kombinací kolem velkého vápna, nicméně ani další kolmice za obranu nenašla adresáta.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Ani po změně stran navíc nepřibývá gólových šancí.
59'
Žlutá karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Florian Dietz).
58'
Florian Kainz se skvělým průnikem po levé straně dostal do vápna a Kevin Trapp měl s jeho stříleným centrem obrovské problémy.
57'
ze hřiště odchází Sargis Adamjan, přichází Jan Thielmann.
ze hřiště odchází Steffen Tigges, přichází Florian Dietz.
ze hřiště odchází Dejan Ljubičić, přichází Linton Maina.
56'
Simon Rode si skvělou kličkou na střed připravil skvělou pozici a Hector jej nedovoleným způsobem poslal k zemi. Frankfurt bude zahrávat přímý kop z nadějné pozice.
55'
Jonas Hector skvěle uklidnil rozehrávku Kolína a pomohl si přihrávkou na stopery. Defenziva hostujícího celku zatím pracuje skvěle.
54'
Rafael Borré se z levé strany hnal do pokutového území, ale nedokázal si přehodit míč na pravačku a už nezakončil.
53'
Hra je přerušena. Na polovině Frankfurtu se Djibril Sow srazil s Ljubičičem. Střet se nakonec obešel bez karetního trestu.
52'
Randal Kolo Muani aktivně napadal rozehrávku soupeře a získal míč pro domácí. Jesper Lindström následně centroval do vápna z levé strany, ale trefil prvního soupeře.
51'
Ani další akce hostujícího Kolína neměla dlouhého trvání. Přihrávka na pravou stranu byla příliš dlouhá a míč proskákal do zámezí.
50'
Randal Kolo Muani upadl po souboji v pokutovém území a snažil se vymodlit pokutový kop. Sudí ale ukázal jen odkop od branky.
49'
Jesper Lindström si naběhl na skvělou přihrávku za obranu soupeře, prvním dotykem obešel brankáře, ale z úhlu netrefil odkrytou svatyni!
48'
Poprvé v utkání se dopředu tlačil také Kolín, nicméně nikdo v červeném dresu na prudkou přihrávku za obranu nedosáhl.
47'
Luca Pellegrini rozkmital rychlé nohy po pravé straně hrací plochy, ale nedokázal obejít ani prvního soupeře.
46'
Domácí celek se ihned v úvodu druhého poločasu vydal do ofenzivy, jenže Rodeho centr z pravé strany skončil na bloku obránce.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou, ve které kralovaly spíše defenzivy obou celků. První šanci měl po půlhodině hry domácí Pellegrini, ale jeho pokus skončil vedle branky. V závěru první půle pak střílel Adamjan, ale tomu radost pokazil Kevin Trapp.
45+2'
45'
V závěru prvního poločasu měl šanci také Kolín. Ránu z pravé strany ale dokázal Kevin Trapp vyškrábnout na rohový kop!
44'
Jesper Lindström ustál těžký souboj na levé straně a pomohl si přihrávkou na Pellegriniho. Frankfurt je aktivní a snaží se hrát na míči.
43'
Domácí Frankfurt zahrával rohový kop. Jesper Lindström nadýchal centr na zadní tyč, ale před Tutou jeden z domácích obránců přizvedl míč do bezpečí.
42'
Adamjan sprintoval za pobídkou na pravé křídlo, ale domácí obránce Tuta jej odstavil čistým způsobem tělem.
41'
Po dalším rohovém kopu se k zakončení na malém vápně probil Jonas Hector, ale jeho patičku jeden z domácích hráčů skvěle tečoval na roh.
40'
Kolín zahrával další rohový kop. Centrovaný míč z kopačky Floriana Kainze tentokrát přiletěl na zadní tyč, kde kraloval Simon Rode.
39'
Stopeři domácího celku kombinují s míčem na vlastní polovině a číhají na skulinku v zadních řadách Kolína. Ofenzivním hráčům Eintrachtu ale chybí pohyb.
38'
Kainz z levé straně přihrál po zemi na hranici vápna, ale nikdo z dobíhajících hráčů v červených dresech už se do zakončení nedostal.
37'
Domácí se po další akci domáhali pokutového kopu po pádu Borrého v pokutovém území, nicméně podle asistenta rozhodčího se jednalo o ofsajd.
36'
Tuta diriguje rozehrávku Frankfurtu na vlastní polovině. Nikdo v červeném dresu soupeře nyní akci neatakuje.
35'
Jakič narýsoval přihrávku do pokutového území, jenže svou pobídkou neoslovil nikoho v bílém dresu Eintrachtu Frankfurt.
34'
Jonas Hector se na opačné straně zpoza vápna opřel levačkou do odraženého míče, nicméně jeho projektil se odrazil vysoko nad břevno.
33'
Hosté se v posledních minutách snaží útočit hlavně po křídlech. Další prudký nákop si ale bez problémů pohlídal domácí zadák Tuta.
32'
Kolín se dostal vpřed po pravé straně. Do vápna centroval Adamjan, ale domácí obránce Tuta ve skluzu odehrál míč na rohový kop.
31'
První nebezpečný moment dnešního souboje měl na svědomí Luca Pellegrini, který vypálil zpoza vápna, ale levačkou branku těsně minul!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velkou bitvu. Ani jeden z týmů se dosud nedostal do šance.
29'
Jakič chtěl patičkou vybídnout sprintujícího spoluhráče, ale ten dostal pobídku na paty a už se nedostal do zakončení.
28'
Po krátkém přerušení se znovu pokračuje ve hře. Kolín se vydal po levé straně do útoku, ale akce skončila nepřesnou přihrávkou za obranu.
26'
Sudí odpískal krátkou přestávku na občerstvení.
25'
Stopeři hostujícího celku si vyměnili několik přihrávek a nikam se neženou. Oba týmy si během první půle hlídají hlavně defenzivu.
24'
Frankfurt opět kombinuje s míčem na polovině hřiště a nikam se nežene. Naopak defenziva Kolína nad Rýnem vystupuje hodně vysoko.
23'
O přihrávku na levou stranu si řekl Florian Kainz, jenže mu nevyšel první krok a míč mu utekl do zámezí. Trapp bude odkopávat od branky.
22'
Aktivní Hector dostal přihrávku na levou stranu a bez přípravy poslal přízemní centr do vápna. Evan Ndicka jeho pobídku srazil na rohový kop.
21'
Benno Schmitz poslal zajímavou přihrávku do pokutového území, nicméně tam neměl nikoho ze spoluhráčů a odevzdal míč Frankfurtu.
20'
Aktivní Sow se na pravé straně kličkou zbavil obránce, ale následným přízemním centrem neohrozil branku soupeře.
19'
Na další přihrávku za obranu si brousil zuby Kristijan Jakić, jenže si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.
18'
Kevin Trapp si dal pozor na Hectorův vysoký centr z levé strany a jednoduše schoval míč do rukavic. Pokračuje opatrný start duelu.
17'
Zadáci Kolína se příliš zdlouhavou kombinací sami dostali do těžké pozice a nedokázali se probít za obranu soupeře.
16'
Jakić dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, odkud pohotově odcentroval do vápna, ale obránce jeho pobídku srazil na roh.
15'
Za nákopem za obranu Kolína spěchal Djibril Sow, jenže vracející se Hector před ním ve skluzu stačil odehrát míč do zámezí.
14'
Velké problémy měl Evan Ndicka, který dostal těžkou přihrávku a na poslední chvíli si před napadajícím soupeřem pomohl malou domů.
13'
Domácí brankář Kevin Trapp si dal pozor na vysoký centr z levé strany a jednoduše schoval míč do svých rukavic. Následně výhozem našel volného spoluhráče.
12'
Další ofenzivní faul jednoho z domácích hráčů se odehrál přímo před očima hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude Kolín.
10'
Sow dostal míč na levou stranu, ale už nedokázal přesně najít někoho v bílém dresu Eintrachtu Frankfurt. Defenziva Kolína zatím působí pevně.
9'
Jesper Lindström se dral vpřed po levé straně, nicméně důrazný obránce mu nastavil tělo a čistým způsobem domácího hráče obral o míč.
8'
Kolín zahrával rohový kop. Hector poslal centr na malé vápno, nicméně pozorná obrana domácího Frankfurtu míč bez problémů odhlavičkovala.
7'
Hosté se dlouhým autem dostali až za obranu Frankfurtu, jenže Dejan Ljubičić prováhal ideální moment na přihrávku a daroval míč soupeři.
6'
Domácí se drali vpřed po levém křídle. Jesper Lindström díky své rychlosti prošel dokonce až do vápna, ale zpětnou přihrávkou spoluhráče nenašel.
5'
Ljubičič si skvěle převzal míč na polovině hrací plochy, ale následně si jej pod tlakem předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
4'
Steffen Tigges prošel po levém křídle do pokutového území a levačkou odcentroval na malé vápno. Jeho pobídka ale spoluhráče nenašla.
3'
Další ofenzivní výpad domácího Frankfurtu zastavil nedovolený zákrok hostujícího reprezentanta Německa Hectora. Rozehrávat bude Eintracht.
2'
Luca Pellegrini vhazoval na levé straně hrací plochy, nicméně jeho pobídka směřující za obranu Kolína nebyla zrovna přesná.
1'
Hostující Kolín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale prudký nákop středem si pohlídala obrana soupeře.
1'

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Sow, Ndicka – Lindström, Rode, M. Götze, Jakić, Pellegrini – Borré, Kolo Muani.
Náhradníci: Ramaj – Alario, Alidou, Hasebe, Chandler, Kamada, Lenz, Smolčić, Knauff.

1. FC Kolín nad Rýnem: Schwäbe – Schmitz, Kilian, Hübers, Hector – Schirí – Ljubičić, Olesen, Kainz – Tigges, Adamjan.
Náhradníci: T. Horn – Duda, Dietz, Maina, Chabot, Martel, K. Pedersen, Schindler, Thielmann.
Eintracht Frankfurt

Domácí Frankfurt tak spokojený se vstup do nového ročníku být nemůže. Frankfurt odehrál dva zápasy a dosud v nich získal jediný bod. Na úvod ročníku schytal debakl 1:6 s Bayernem Mnichov. Následně padl v superpoháru s Realem Madrid. Naposledy ale urval bod za remízu 1:1 na půdě Herthy.
1. FC Kolín nad Rýnem

Hostující Kolín nad Rýnem může být se vstupem do nového ročníku spokojený. Po dvou kolech má na kontě čtyři body a patří mu devátá pozice bundesligové tabulky. Na úvod Kolín doma přehrál Schalke. Ve druhém kole uhrál remízu 2:2 na horké půdě Lipska. Ve čtvrtek ale v předkole evropské konferenční ligy padl 1:2 s MOL Fehervár.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi Eintrachtem Frankfurt a 1. FC Kolín nad Rýnem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.