To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Stejně jako v první střetnutí těchto týmů končí i toto dnešní remízou a oba týmy si tak připisují druhý bod do tabulky Evropské ligy.
Skončilo dnešní utkání, ve kterém se oba soupeři musí spokojit pouze s bodem, když první branku utkání vstřelil domácí Flavinho v 10. minutě, za hosty pak vyrovnal v 67. minutě Mitrovič.
90+4
Poslední vteřiny zápasu, Bertucci se snaží překonat bránící formaci hostů dlouhým centrem, ale ten je nepřesný a končí mimo hřiště.
90+2
Ale hosté jsou dobře zkoncentrováni před vlastním pokutovým územím, domácí hledají cestičku k bráně Partizanu zatím marně.
90+1
Rozhodčí nataví čtyři minuty! Domácí tak mají ještě dostatek času na vstřelení rozdílové branky!
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby, vzhledem k množství faulů ve druhém poločase se dá očekávat, že rozhodčí nějakou tu minutu nastaví.
88
Technicky přelobovat se střelou z hranice šestnáctky pokoušel domácí Wobay, ale Petrovič v bráně Partizanu byl pozorný a chytá.
88
U míče stále domácí, i když rozehrávat musel až gólman... Partizan čeká těžký závěr zápasu!
87
Hostující obrana odvrací, u míče ale stále domácí.
86
Faul zhruba pětadvacet metrů od brány Partizanu, domácí Rashad Abülfaz Sadikhov rozehrává... pokus o signál, ale je z toho "pouze" rohový kop.
85
Je před námi poslední pětiminutovka a slušně zaplněný Tofig Bahramov Republican stadium čeká od "svých" hráčů druhý gól v síti oslabeného Partizanu!
84
Hosté se ale i v deseti osmělují k protiútokům, což se vůbec nelíbí domácímu publiku, které píská.
83
Střídání v dresu Partizanu, hřiště opouští Jolič, místo něho nastupuje Saša Markovič.
82
Faul domácího Sadygova na polovině hřiště trestá rozhodčí další žlutou kartou.
81
Gólman Baku Stamenkovič dostává žlutou kartu za zdržování.
81
Necelých deset minut před vypršením hrací doby se dostává více do hry Baku, což je vzhledem k vyloučení Mitroviče, pochopitelné.
80
Až nyní je standartka rozehrána, ale pouze do dobře postavené "zdi" hostů.
79
A další karta! To je neuvěřitelné! Hráči Partizanu dostali za jeden faul dvě žluté a jednu červenou kartu! Zřejmě další nemístný koment hostujícího M. Ščepoviče trestá rozhodčí další žlutou kartou!
79
Standartní situace ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů se stále ještě nerozehrála... emoce planou!
78
Hodně zbytečné vyloučení střelce jediné branky Partizanu, nyní to budou mít hosté těžké.
77
Ale pozor, vzápětí dostává hostující Mitrovič červenou kartu! Zřejmě nevybíravě komentoval potrestání svého spoluhráče za faul, což rozhodčí trestá právě vyloučením!
76
Vladimir Volkov nyní ostře zajel do útočícího hráče domácích a dostává žlutou kartu.
75
Domácí Bertucci se pokouší překvapit Petroviče v bráně hostů, ale střela z dálky je hodně nepřesná.
74
Za faul na polovině hřiště dostává žlutou kartu hostující Ostojič.
74
M. Ščepovič, Ilič, Tomič a Mitrovič nyní skvěle přečíslili domácí obranu, nakonec se ale dostávají k míči domácí, to byla dobrá šance pro hosty!
73
Míč opět u gólmana Stamenkoviče, domácí se po obdrženém gólu pouze brání.
71
Další snaha hostů, míč však získávají domácí.
70
Domácí Flavinho dostal za řeči směrem k rozhodčímu žlutou kartu.
69
A Mitrovič je při chuti, opět se řítil do pokutového území, ale obrana Baku ho dokázalo ubránit.
67
Partizan právě vstřelil branku!

Poprvé v utkání se hostům podařilo kombinačně "rozebrat" bránící blok Baku a po krátkých narážečkách se dostal k míči ALEKSANDAR MITROVIČ, který střelou z otočky uvnitř šestnáctky překonává poprvé gólmana Stamenkoviče.
66
Hosté podruhé střídají, hřiště opouští Stefan Ščepovič, místo něho přichází Marko Ščepovič.
66
Vzápětí střela z dálky Ščepoviče, míč opět končí vysoko "nad".
65
Nepřesná přihrávka Wobeye, hosté okamžitě "otáčí"... ke střele se dostává na hranici pokutového území domácích Ilič, ale míč končí vysoko nad bránou Baku.
64
Hosté se snaží překvapit bránící Baku, ale dobrým vysunutím Mitroviče si nevypracovali šanci.
62
První střídání v domácí sestavě, ze hřiště odchází Imamverdiyev, místo něho nastupuje Araz Abdullayev.
61
Je za námi více než hodina hry, domácí stále hájí vedení z 10. minuty utkání. Ve druhém poločase se nám ale kupí fauly, hra je stále přerušovaná, což se podepsalo na její kvalitě.
60
Tomič je již na hřišti, mezitím se ale těžce zvedá další hráč hostů, Ščepovič, který inkasoval zřejmě úder loktem v hlavičkovém souboji v blízkosti šestnáctky domácích.
58
Tomič ošetřován za postranní čárou, hosté hrají o desíti.
57
Guliyev fauluje Tomiče na vlastní polovině, hráč Partizanu se nemůže postavit na nohy. Lékaři opět na hřišti.
55
Ščepovič kombinuje s Volkovem... následuje střela z kopačky Milijkoviče, který se aktivně zapojuje do útočení, ale střela mu nesedla.
54
Flavinho zkouší centrovat z levé strany, ale ani jemu se centr do pokutového území nepovedl a hosté vyráží do rychlého kontru.
54
Rozehrává Partizan od vlastní brány.
53
Po dalším faul se k míči na polovině Partizanu dostávají domácí, útočná kombinace po pravé straně... centr Milijkoviče, Flavinho však ztrácí míč.
52
Série faulu pokračuje, v podstatě od začátku poločasu registrujeme již několikátý, i když drobný, faul, což rozhodně nepřispívá tempu hry.
50
Partizan kombinuje na polovině hřiště, ale domácí se snaží o rychlé přistupování... až je z toho faul domácích na Tomiče. Partizan zůstává u míče.
49
Emin Mehdiyev se vrací do hry a zároveň fauluje, za což dostává žlutou kartu!
48
Hosté od prvních minut aktivnější, kombinují na polovině domácích.
47
Na polovině hřiště faulován domácí Emin Mehdiyev, který jen za pomoci klubových lékařů kulhá za postranní čáru.
46
46
Střídání Partizanu, do druhého poločasu již nenastoupí L. Markovič, kterého nahradí Aleksandar Mitrovič.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:02 hodin.
Hostům nechybí snaha, ale jejich útočné akce jsou "sterilní", v podstatě Partizan útočí pouze v jednom, v lepším případě ve dvou hráčích, což na přečíslení obrany Baku zatím nestačí.
Skončil první poločas dnešního utkání. Zatím se díky brance Flavinha z 10. minuty radují z vedení domácí.
45+1
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
45
Faul Ščepoviče na polovině domácích, domácí u míče.
44
Faul na polovině hřiště Tomiče, hráč Partizanu je prvním potrestaným hráčem utkání, který dostává žlutou kartu.
44
Blíží se závěr prvního poločasu, hosté zatím nevypadají na to, že by mohli stihnout vyrovnat. Jejich tlak je pryč a domácí hrají v pohodě.
43
Následně i nepřesný nákop na straně domácích, míč končí v autu.
42
Nepřesný centr z levé strany hostujícího Markoviče. Domácí u míče.
41
Roh rozehrávn "na krátko" a velmi nepovedeně.
41
První rohový kop pro Baku.
40
Je před námi poslední pětiminutovka, hosté se viditelně snaží o vyrovnávací branku, ale zatím nemají recept na dobře bránící Baku.
39
Miloš Ostojič výborně zabránil domácím v útočné snaze a hosté jsou u míče.
38
Střela Ščepoviče z velké dálky neohrozila Stamenkoviče, ten rozehrává.
37
...ale nákop na nabíhajícího Smiljaniče končí v autu po zásahu domácí obrany.
37
Po faulu Flavinha se k míči dostávají hosté, rozehrávka na polovině domácích...
36
Faul Mitreskiho zastavuje kombinační snahu domácích, ale hosté bleskově ztrácí míč.
35
U míče stále hosté, útok po levé straně, ale opět nepřesnost a k míči se dostává Baku.
34
Faul domácích na polovině hřiště, rozehrávají hosté.
33
Domácí nyní častěji u míče, tlak hostů zcela polevil!
31
Půlhodina hry je za námi. Zatím díky brance Flavinha z 10. minuty vedou domácí, ale hosté měli několik příležitostí, kdy mohli vyrovnat.
29
Petrovič musel vyběhnout před spritnujícím Canalesem, naštěstí pro Partizan, byl u míče dříve.
29
Vhazování domácích na polovině hostů.
28
Ale po další chybě získávají míč domácí.
28
Další kombinace hostů na polovině hriště.
26
Hosté zatím útočí pouze ve dvou hráčích, což nestačí na překonání obrany Baku, která je stihne bránit.
25
Další šance hostů, Ščepovič střílí z levé strany z hranice pokutovho území, ale míč končí těsně nad bránou Stamenkoviče!
23
Ale u míče stále hosté, Tomič vhazuje z pravé strany, domácí nyní tahají za kratší konec.
22
Pokus o vysunutí Iliče, dobrý zákrok Mitreskiho, který přihrávku vystihl.
21
Fantastický zákrok Petroviče po kombinaci domácích, kdy Flavinho přihrával Canalesovi na hranici malého vápna, ten střílí, ale přímo do dobře postaveného Petroviče!
20
Hostující Lazar Markovič vzápětí střílí na bránu, Stamenkovič ale pozorný a chytá.
19
Míč se dostal až na hranici pokutového území, kde byl připraven Miloš Jojič, ten střílí, míč však zblokoval jeden z jeho spoluhráčů vysoko nad bránu Baku.
18
A znovu, předchozí pokus zastavil rozhodčí...
18
Imamverdiyev ale odhlavičkovává na další roh, tentokrát si Tomič "kopne" roh z pravé strany.
18
Nemanja Tomič bude zahrávat další rohový kop pro hosty.
17
Domácí teď ztrácí hodně rychle míč, hráči v bílém dobře napadají rozehrávku Baku.
16
Dobrý pokus hostů, centroval Jojič, hlavičkoval Ščepovič, ale míč letí vedle brány.
16
Kouč Partizanu Vladimir Vermezovič je viditelně nervózní, s tak rychle inkasovaným gólem ve svých plánech jistě nečekal.
15
Fotbalisté Bělehradu se spoléhají na dlouhé centry, nákopy a hrají hodně vzduchem, což zatím domácím svědčí a většinu těchto míčů získávají pro sebe.
14
Partizan jako by obdržený gól doslova probudil! Nyní jsou to domácí, kdo se musí bránit. Zatím je ale ve hře hostů spoustu nepřesností.
13
Ščepovič se chytl do ofsajdové pasti domácích, škoda, to by byla velká příležitost pro Partizan!
12
Ten byl ale zle zahraný, domácí se okamžitě hrnou do útoku.
12
Poprvé se před domácího gólmana Stamenkoviče dostávají hráči Partizanu a hned je z toho první rohový kop!
10
Něftči Baku právě vstřelilo branku!

Brazilec FLAVINHO si s neprostupným blokem nedělal žádnou potíž, dokázal si připravit pozici ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od pokutového území, vypálil a brankář Petrovič byl na jeho skvělou střelu krátký!
10
Hraje se výhradně na polovině hostů, ale ti brání v devítičlenném, pro Baku těžko průchozím, bloku.
8
Domácí jsou lepším týmem v dosavadním průběhu, zatím ale schází více klidu v zakončení. Partizan pozorně brání.
7
Domácí publikum píská, ke krátké kombinaci se dostal Partizan, aktivnější domácí ji však dokázali překazit.
5
Wobay si připisuje první střelu na bránu, Petrovič v bráně Partizanu však nemusel ani zasahovat, míč končí nad.
4
Bertucci se snažil vysunout Falvinha, ale míč končí mimo hřiště. Hosté budou rozehrávat.
3
Zatím sledujeme opatrný fotbal z obou stran, na první střelu na bránu stále čekáme.
2
Oba týmy hrají již více méně "o čest", možná nás čeká zajímavý a hlavně útočný fotbal!
1

Něftči Baku: Stamenkovič - Bertucci, Mitreski, Yunuszade, Mehdiyev - Guliyev, Sadygov - Flavinho, Imamverdiyev, Wobay - Canales

FK Partizan Bělehrad: Petrovič - Milijkovič, Ostojič, Ivanov, Volkov - Jojič, Smiljanič - Tomič, Ilič, Markovič - Ščepovič

Rozhodčí: Lee Evans - King, Thomas, Boore.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání pátého kola skupiny H Evropské ligy, mezi Neftçi Baku a FK Partizanem Bělehrad.
Něftçi Baku
Ázerbajdžánský nováček evropských pohárů získal z předchozích čtyř utkání pouhý bod, a to právě za ramízu na hřišti svého dnešního soupeře. V konkurenci Interu Milán a Rubinu Kazaň se ostatně nic jiného čekat nedalo. V doposud odehraných čtyřech utkáních dokázalo Baku vstřelit jediný gól, což bylo ve druhém kole na domácím hřišti proti Interu Milán, kdy Nicolás Canales již pouze snižoval na konečných 1:3.
FK Partizan Bělehrad
Hosté si vedou ve skupině H podobně. Získali také pouze jediný bod ze vzájemného střetnutí v 1. kole, ale jsou na posledním místě skupiny, díky o gól horšímu skóre. Svůj jediný gól vstřelili fotbalisté Partizanu také Interu Milán a stejně jako Baku, i Partizan již pouze zmírňoval v nastaveném čase brankou Nemanjany Tomiće na konečných 1:3. V dnešním utkání tak půjde již pouze o to, kdo skončí na posledním místě základní skupiny H Evropské ligy.