Celou dobu to vypadalo na vítězství Pandurii, nakonec ale Fiorentina dokázala v závěru srovnat a v poslední sekundě nastaveného času rozhodl o výhře Italů střídající Valero. Hodně divoký závěr zápasu viděli diváci v Rumunsku.
90+2
Fiorentina právě vstřelila branku!
To jsou věci, Fiorentina v samém závěru přečíslila obranu domácích a míč, který propadl k BORJU VALEROVI, poslal střídající hostující útočník kolem pravé ruky gólmana do sítě – 1:2!
90+1
Fiorentina v závěru hodlá zápas rozhodnout, nyní dobře k tyči pálil Joaqín.
90
Sudí nastavuje zápas o dvě minuty.
90
Poslední minuty utkání musí bavit, nyní na druhé straně střílel přes obránce Valero, dobrý pokus!
89
Závěr utkání je tedy divoký, protože domácí dos Santos individuálně utekl fiorentinské obraně a nebezpečně pálil!
88
Mingote (CSP) za zdržování hry uviděl žlutou kartu.
88
Fiorentina se tlačí do útoku i nadále a záhy po vstřelené brance poslal míč do sítě Joaqín, avšak stál v ofsajdu, takže jeho branka nemůže platit.
87
Hned po inkasované brance Rumuni střídali, Distéfana nahradil Sipo.
86
Italové se přece jen v závěru dočkali vyrovnání. Cuadrado posílal před branku přízemní centr, který tečoval některý z rumunských beků k RYDEROVI MATOSOVI, jenž se z hranice brankové čáry při svém doklepnutí míče do sítě nemýlil – 1:1.
85
Fiorentina "uvěznila" domácí před svou brankou, hosté ale ještě svou dlouhou kombinační akci nezakončili.
84
Pandurii brzy přišla o míč, s ním nyní kombinují hráči Fiorentiny.
83
Aquilani pálil nad bránu, byl to dobrý pokus hostujícího záložníka.
82
Pandurii brání v obranném bloku, stáhl se i útočník dos Santos hluboku na svou polovinu hřiště.
81
Fiorentina vrhá všechny síly do útoku, v obraně už prakticky nikdo nezůstává...
80
Fiorentina naposledy střídala Roncaglia nahradil Capezzi.
79
Anton (CSP) obdržel žlutou kartu.
78
Následně střelu Rydera vytáhl Mingote na roh.
77
Zhruba z pětadvaceti metrů trefoval branku Aquilani, Mingote musel zasahovat.
76
Následně s míčem operovala Fiorentina, Joaqín ale posléze dostal přihrávku do ofsajdu.
75
Právě dos Santos nyní střílel z hranice vápna. Munúa míč pokryl.
74
Pandurii hraje již více z obrany a sází na brejky, hodně nebzepčný je v útoku rychlostně vybavený dos Santos.
73
Na centr Cuadrada žádný z jeho spoluhráčů nevyskočil, Pandurii bude vhazovat poté, co míč skončil v autu.
72
Joaqín zkusil do obrany Pandurii projít sám, obehrál sice jednoho beka, dál ale už o míč přišel.
71
Rumunský celek dnes hraje patrně svůj nejlepší zápas v základní skupině a je Fiorentině velmi nebezpečným soupeřem!
70
Pandurii málem nyní vyšel brejk, dos Santos unikl obraně a řítil se na gólmana z levé strany, který ho ale vychytal!
69
Rodríguez (FIO) obdržel žlutou kartu.
67
Fiorentina má sice opticky ve druhé půli navrch, ale v útoku se příliš neprosazuje. Naopak lze tvrdit, že současná situace vyhovuje Pandurii, která začíná zkoušet hrát na brejky.
66
Pandurii předvela rychlý kontr, po několika přihrávkách se v dobré střelecké pozici objevil dos Santos a jeho mířený pokus pod břevno musel vytahovat nad Manúa.
65
Tentokrát se objevil v ofsajdu Ryder.
64
Italský celek střídá, Fernándeze nahradil Iličič.
63
Fiorentina každopádně nabírá na aktivitě a rumunský celek se už tolik neprosazuje jako v prvním poločase.
62
Hosté zůstali u míče i nadále, Aquilani pak posílal míč na hrot, posléze byl ale Valero přistižen v ofsajdu.
61
Fiorentina uklidňuje hru a kombinuje s ním na kopačkách ve středu hřiště...
60
Pandurii po delším časovém úseku zaútočila, ze střední vzdálenosti pálil dos Santos nad branku.
59
Následně dostal Ryder přihrávku do ofsajdu, hra je přerušena.
58
Po standardce ještě páli ze druhé vlny Joaqín, avšak míč namířil ještě opět do zdi protihráčů.
57
Domácí se dopustili faulu na své polovině hřiště, Fiorentina bude zahrávat standardku.
56
Fiorentina ve druhé půli ale přece jen bojuje více a domácí se tak v útoku už tolik neprosazují.
55
Momčilovič (CSP) obdržel žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok za polovinou hřiště.
53
Joaqín zůstává aktivním hráčem i ve druhé půli, nyní svým pohybem nadělal zmatek v domácí rozehrávce.
52
Hosté se už zformovali na útočné polovině a podnikají útok do zorganizované defenzivy Pandurii.
51
Fiorentina se zmocnila míče a uklidňuje hru, přece jen před chvílí málem inkasovala.
50
Teď domácí mohli podruhé udeřit, Pandurii málem využila zmatku v hostující obraně, domácí útočníci byli ve vápně v přečíslení a gólman Munúa tuhle situaci i za pomocí nezvyklého zákroku zachránil.
48
Pandurii hraje nadále velmi aktivně, presuje rozehrávku soupeře a cítí šanci, že by dnes proti věhlasnému sokovi mohla uspět.
47
Uvidíme, jak se s druhým poločasem Fiorentina popasuje, protože v první půli rozhodně ideuální hru nepředváděla.
46
O poločasově přestávce udělal kouč Fiorentiny jednu změnu v sestavě, místo Jakověnka poslal na hřiště Valera.
46
Držení míče: 50:50
Střely celkem: 3:3
Střely na branku: 1:1
Po prvním poločase vede možná překvapivě, avšak zaslouženě domácí CS Pandurii 1:0 po krásné trefě Pereiry. Zápasu hodně pomohla úvodní branka Rumunů, po ní byla hra živější.
45
Sudí nastavuje první poločas o jednu minutu.
44
U míče byl Joaqín, který na straně Fiorentiny hodně bojuje, nyní posílal míč na Jakověnka do uličky, ten jeho záměr ale nepostřehl a u míče byl později.
43
V závěru poločasu domácí kontrolují hru a nikam nespěchají.
42
Kvůli zranění už Pandurii musela podruhé dnes střídat. Erica nahradil Mamele.
41
Nyní ale byl tvrdým skluzem poslán na trávník Erico a nevypadá to s ním dobře...
40
Pandurii kombinují s míčem ve středu pole.
39
Na roh nikdo z fotbalistů Fiorentiny nedoskočil, domácí de ubránili.
38
Aquilani postupoval v útoku, nedostal se ale přes beka, který dostal míč na roh.
37
Fiorentina nyní svého soupeře trochu přitlačila, rumunský celek v posledních okamžicích musel bránit.
36
Agilní Joaqín střílel z dobré pozice a vyzkoušel pozornost i rukavice náhradního gólmana Mingoteho.
35
Nyní se hraje nahoru-dolů, Fiorentina působí živějším dojmem, hodně aktivní je i Pandurii.
34
Každopádně hra po brance Pandurii je živější, domácí jsou ofenzivně naladěni, pohyb zlepšila ale i Fiorentina.
34
Rumuni jsou pochopitelně při chuti, záhy po vstřelené brance se dostali do přečíslení, Breeveld posílal přihrávku na dos Santose, do jehož střely ale vložil nohu obránce, a tak gólman zasahovat nemusel.
32
CS Pandurii právě vstřelil branku!
Domácí se dostali do vedení po krásné akci. Vysoký míč do vápna poslal Buleica a akrobatickým zákrokem, takovými polunůžkami se ideálně trefil do horního růžku DE OLIVEIRA PEREIRA – 1:0!
31
Domácí mnoho úspěchů s rohem neslavili, Fiorentina dostala míč do bezpečné zóny.
30
Roh budou kopat i domácí, centr Pereiry odvrátil Alonso hlavou na roh.
29
Fiorentina zatím není úplně ve své kůži, zkrátka zatím nepředvádí svůj nejlepší výkon.
28
Nyní se na hranici vápna dostal k míči Lemnaru a pohotově zakončoval k tyči, do zákroku musel jít gólman Munúa.
27
Fiorentina má zatím možná nebezpečnější výpady, mnohem častěji na míči jsou ale hráči Pandurii.
26
Následný roh domácí přežili, Mangote si připsal první zákrok, když vyboxoval míč do bezpečí.
25
Fiorentina podnikla rychlý výpad, do střely Joaqína ale vložil nohu obránce a míč odskočil na rohový kop.
24
Gólman Pandurii si nakonec řekl o střídání, domácí tak postihla nepříjemnost a do hry musel náhradní gólman Mingote.
23
Následně se gólman vrátil do hry a pokračoval ve hře, mezitím ale zhruba třicet metrů od branky zajel do protihráče Erico (CSP) a vyfasoval žlutou kartu.
22
Následně se ale do útočné akce dostala Fiorentina, Cuadrado centroval před branku a tam v souboji s Ryderem patrně po výskoku špatně došlápl gólman Stanca a nyní leží na trávníku...
21
Nad branku pálil zhruba z pětadvaceti metrů Breeveld.
20
Roncaglia nyní přenášel hru na druhou stranu, Pandurii následně vyšla do útoku, svou akci ale nezakončila.
19
Jinak v Rumunsku mnoho diváků na zápas nedorazilo, tribuny nejsou zdaleka plné a ani atmosféra zrovna nejbouřlivější.
18
Znovu v akci Joaqín, tentokrát povedeným pasem hledal na hrotu Jakověnka.
17
Zatím stále čekáme na nějako pořádnou šanci, Pandurii působí častěji na míči, ale Fiorentina nějaké výraznější akce soupeře bránit nemusela.
16
Distéfano lacině ztratil míč, hosté tak podnikli rychlý kontr, na jehož konci stála střela Joaqína, která prosvištěla kolem branky.
15
Pandurii zatím ale hraje sympaticky a ofenzivně, s čím možná Fiorentina tolik nepočítala.
14
Ze strany posílal centr do vápna Breeveld, tam jej ale nezasáhl nikdo z jeho spoluhráčů.
13
Ve středu pole hrají Rumuni, zatím se jim ale nedaří dostat na dostřel hostující branky.
12
Fiorentina, která má v podstatě postup ze skupiny v kapse, zatím nehraje příliš aktivně a tím se mimo jiné otevírá prostor pro tvůrčí práci Rumunů.
11
V úvodu utkání nesledujeme žádnou extrémně ofenzivní partii, oba celky nechtějí hlavně udělat chybu.
10
Hostující Aquilani nyní chybně rýsoval přihrávku na Rydera, míč skončil v autu.
9
Rumunský celek Pandurii zatím ovšem hraje velmi aktivně a nedopřává Fiorentině mnoho prostoru, což je od domácího celku sympatické.
8
Pereira zkusil štěstí ze střední vzdálenosti, ale mířil nepřesně.
7
Domácí nyní zkusili překvapit Fiorentinu přímočarou útočnou akcí, míč jim ale záhy utekl do autu, a tak z jejich snažení nic nebylo.
6
Utkání je zatím v samém úvodu velmi opatrné, ani jeden z celků zatím nevymyslel nic kloudného.
5
K míči se dostal i domácí gólman, který posléze velmi nepřesně vykopával a míč tak skončil v autu.
4
Fiorentina se nyní na delší čas dostala k míči a od vlastní branky se rozhodla pro postupné založení útoku.
3
Hned v úvodu zabíhal za obranu dos Santos, míč od spoluhráče k němu ale nedošel.
2
V úvodu utkání drží míč na svých kopačkách hráči Pandurii.
1

CS Pandurii Târgu Jiu: Stanca – Momčilović, Christou, Ungurusan, Erico – Buleica, Distéfano, Pereira, Breeveld, Lemnaru – dos Santos.
Náhradníci: Mingote – Sipo, Mamele, Cristea, Ciucur, Adrović.

ACF Fiorentina: Munúa – Rodríguez, Alonso, Roncaglia, Compper – Aquilani, Cuadrado, Fernández – Joaquín, Jakověnko, Ryder.
Náhradníci: Neto – Savić, Pasqual, Tomović, Valero, Capezzi, Iličič..
Netřeba spekulovat o favoritovi čtvrtého kola v základní skupině E Evropské ligy.

Rumunský celek Pandurii přivítá na svém trávníku favorizovanou Fiorentinou. Pro Rumuny se bude jednat o svátek fotbalu, když sehrají druhý zápas ve skupině s tak věhlasným soupeřem.

Pandurii Targu Jiu je v základní skupině nováčkem, o postupu do vyřazovací fáze ale přlíš přemýšlet nemůže. Rumunský tým má na svém kontě jediný bod a při skóre 1:5 je v tabulce třetí. O skóre je za ním ještě o skóre horší Pacos de Fereira.

Fiorentina je na tom v tabulce mnohem lépe, jednoznačně směřuje za postupem. Po třech utkáních nasbírala devět bodů, zatím je při impozantním skóre 8:1 stoprocentní. Vede tak tabulku o tři body před ukrajinským Dněpropetrovskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.