Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Tiraspol - 14. září 2017   19:00

Zlín
S. Dostál – Holzer, Gajič, Bačo, Matejov – V. Vukadinovič, Jiráček (C), Traoré, Ekpai (68. Bartošák) – Mehanović (83. Džafić), Železník (62. Diop).
Zlámal – Diop, Beauguel, Džafić, Hnaníček, Bartošák, Kopečný.
Dallas – Stewart, Mulvanny
Andrův stadion, Olomouc
Tiraspol
Mikulić – Racu, Posmac, Kulušić – M. Sušić (C), Brezovec (72. Kendyš), Anton, De Nooijer, da Silva Leite – de Macedo da Silva (87. Tripić), Mugoša (80. Damascan).
Juric – I. Jardan, Oliveira, Tripić, Bordian, Kendyš, Damascan.

A je konec! Zápas končí zaslouženou bezbrankovou remízou. Oba poločasy měly velmi podobný obraz – nejprve začal drtivým tlakem Tiraspol. Následně se ale postupně dostal do hry Zlín, který si také vytvořil několik gólových příležitostí. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou.
90+3'
90+3'
I když Zlín téměř dosáhnul branky, veškerá radost domácích jde vniveč. Mává se totiž ofsajd.
90+3'
Poslední minuta zápasu se odehraje na obranné polovině Zlína, Šeriff bude zahrávat rohový kop.
90+2'
A první minuta je pryč. Zlín začal nastavení nadějně, pak ale trestuhodně sjel míč z nohy Adnanu Džafičovi.
90+1'
Rozhodčí Dallas nastavuje k tomuto zápasu tři minuty.
90'
Ještě jeden roh pro Zlín!
89'
Do konce základní hrací doby zbývá poslední minuta. Vše nahrává tomu, že si oba týmy body rozdělí. Třeba nás ale ještě někdo překvapí, například Zlín, který nyní bude zahrávat standardní situaci.
88'
Džafič ale poslal do vápna velmi slabý centr, který ihned odhlavičkoval Kulušić.
88'
Zlín ještě dostane šanci! Roh pro domácí.
87'
Poslední změna na straně Šeriffu. Da Silvu, který se předvedl několika střeleckými pokusy, nahrazuje Zlatko Tripić.
86'
Nyní na hřišti plynou emoce. Skotský sudí Dallas si k sobě volá Bartošáka s Racuem, kterým důrazně domlouvá.
84'
Skvělá přímočará akce Zlína! Jejím hlavním akterém byl Petr Jiráček, který ukázal velké fotbalové srdce. Nejprve nachystal míč Holzerovi, následně Vukadinovičovi. Srbský forvard dalekonosnou střelou netrefil tři tyče.
83'
Poslední střídání Zlína. Mirzada Muhanoviče střídá Adnan Džafič. Z pohledu taktiky Zlína to znamená jediné – Zlín bude rád i za případný bod.
82'
Nejprve se po pravé straně prodíral Lukáš Bartošák, následně se ale k míči dostali hosté a skvělým skluzem se předvedl Ondřej Bačo.
81'
Šeriff už se usazoval na útočné polovině Zlína, v klíčové chvíli ale opět zakročil skvělý Gajič a prudce odkopnul míč do bezpečí.
80'
Druhé střídání Šeriffu. Mugošu nahrazuje Vitalie Damascan.
79'
Gajič nyní velmi prudkou přihrávkou překvapil Mehanoviče, kterému odskočil míč od nohy.
78'
Cristiano centroval z pravé strany, ale nenašel ve vápně vůbec nikoho. Snadný míč pro Stanislava Dostála.
77'
Jairo da Silva se již chystal ke střele, v klíčovém momentu k němu ale přistoupil Gajič a velmi důrazně mu odkopnul míč od nohy.
76'
Vukadinovič nyní fauloval na půli hřiště.
75'
To ale následně vyvrací Diop, který nepřesně přihrál a míč se vrací k hostům.
74'
Hosté si nyní na hřišti nerozumí. Již několikátá nepřesná přihrávka znamená lehké získání míče pro Zlín.
73'
Dame Diop nyní měl možnost natáhnou ke střele z úrovně velkého vápna, střela mu ale nesedla a k míči se vrátí hosté.
72'
První změna na straně Tiraspolu. Brezovce nahrazuje Yuri Kendiš.
71'
Zdá se, že se nám opakuje scénář z prvního poločasu. V druhé polovině druhé půle totiž ožívá Zlín a Tiraspoli pořádně zatápí na obranné polovině.
70'
Obrovská šance Zlína! Mehanovič skvěle vyslal Vukadinoviče, který běžel až do vápna a vystřelil. Mikulić jeho pokus vytáhl konečky prstů! Dorážel na něj ještě Bartošák, míč už ale nestihl na hrací ploše.
69'
Ještě před střídáním to zkoušel Mehanovič zhruba z půlky hřiště do branky, jelikož byl Mikulić hodně vyběhnutý. Netrefil ale branku.
68'
Druhé střídání Zlína. Ubonga Ekpaie nahrazuje Lukáš Bartošák.
68'
Cristiano nyní centroval do vápna Zlína, tam už ale stál připravený Ondrej Bačo, jenž míč odhlavičkoval pryč.
66'
A nyní Ekpai celkem zbytečně fauloval na útočné polovině Cristiana a vidí za to zaslouženě žlutou kartu.
66'
Ubong Ekpai se snažil nacentrovat z pravé strany, ale pouze přepálil celé hřiště. Aut pro Tiraspol.
65'
Vukadinovič se dostal do své oblíbené pozice – sprint po čáře. Následně zvolil přihrávku na střed hřiště, která se mu ale vůbec nepovedla. Šeriff nabídnutý brejk nevyužil.
64'
Zlín zahrával útočný aut a Ekpai se dostal k centru. Jeho míč byl ale příliš krátký a jeden z prvních bránících hráčů jej odhlavičkoval.
63'
Šeriff si nejprve přihrával míč na své polovině a následně vyrazil do útoku. Ten byl rychle přerušen a po levé straně už se snaží Daniel Holzer.
62'
První střídání zápasu. A to na straně Zlína. Nevýrazného Železníka nahrazuje Dame Diop.
61'
Cristiano natáhnul ke střele, které ale scházely parametry. Ještě ji ztečoval stoper Bačo a v klidu si pro ni doběhnul Stanislav Dostál, který následně rozehraje.
60'
Na druhé straně zklamal Ekpai, kterému se v této pasáží zápasu absolutně nedaří.
59'
A další nepřesnost od hostí. Posmac se snažil centrovat, míč ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Zdá se, jak kdyby úvodní tlak od Šeriffu polevil.
58'
Sušić se prodíral po pravé straně, ale příliš nepočítal s mokrým trávníkem, po kterém se míč kutálí rychleji. Odkop od branky Zlína.
57'
Gajič vyběhnul ze své stoperské pozice s míčem a snažil se vybídnout své spoluhráče k útočné akci. Následně ale vyslal přihrávku, kterou nikdo nezachytil a hosté se tak velmi snadno dostávají k míči.
56'
Další útok Tiraspolu byl nyní přerušen, jelikož Cristianovi utekl míč za brankovou čáru. Odkopávat od branky bude Dostál.
55'
A další šance Tiraspolu! Moldavský mistr zahrozil z pravé strany, odkud ještě přišla přihrávka do vápna, kde již byl nachystaný De Nooijer na střelu a jen těsně netrefil tři tyče zlínské branky.
54'
Opět se opakovala standardní situace Tiraspolu, kdy Brezovec posílal dlouhý míč do varu před brankou. Z něj vyboxoval míč Dostál.
53'
A z rohu Tiraspol zahrozil! Míč sice měl v plánu vyboxovat Dostál, mokrý míč mu ale sjel a dostal se do pořádného závaru. V klíčovém momentu si ale obrana Zlína poradila.
52'
Tiraspol je nyní jasně aktivnějším týmem. Nyní bude zahrávat roh.
51'
Další velká šance Tiraspolu! Dá se říct, že zlínská defenziva si ve druhém poločase nepočíná tak suverénně. Ke střele se dostal Jeremy De Nooijer, jehož střelu Dostál vyrazil.
50'
Nyní přišlo drobné zaváhání brankáře hostí v rozehrávce. Mikulić musel následně běžet proti míči a z první jej odkopnout do autu.
49'
Tiraspol zahrával standardní situaci, Josip Brezovec vyslal dlouhý míč do velkého vápna. Míč ale nenašel adresáta a zlínská obrana jej urychleně odkopla do bezpečnějších zón.
48'
Obrovská šance Tiraspolu! Jairo da Silva našel přihrávkou Stefana Mugošu, který byl trestuhodně nehlídaný a střelou pořádně protáhnul Dostála! Ten v tomto zápase již podruhé výrazně podržel svůj tým.
47'
Holzer měl v plánu založit další zlínský útok po levé straně a chtěl přihrát Vukadinovičovi. Přihrávka se mu však vůbec nepovedla a míč skončil v autu.
46'
Druhý poločas zahájili úvodním výkopem domácí a ihned zakládají první útok. Obě mužstva nastoupila do druhého poločasu beze změny.
46'
Je to tak, hlavní rozhodčí ani nenastavoval a hráči tak celí promáčení mohou na přestávku do útrob stadionu. Sledujeme zatím hodně taktický boj, který i přes špatné počasí nabídl několik zajímavých šancí. V tutovce ale selhal jak útočník Tiraspolu Jairo da Silva, kterého brilantním reflexivním zákrokem na brankové čáře vychytal Dostal, tak forvard Zlína Lukáš Železník, jenž chvíli před koncem prvního poločasu z dobré příležitosti přestřelil bránu.

Je jasně patrné, že ani jeden tým nechce udělat chybu, která by vedla k inkasování gólu. Začátek utkání byl jasně v režii Tiraspolu, kdy na kopačkách zlínských hráčů byla patrná nervozita. Ta se ovšem postupem času vytrácela a zlínští vyrovnali hru. Ke konci poločasu byli dokonce lepším mužstvem a mohli se radovat z první branky utkání. To se ovšem nepovedlo a druhý poločas tak začne za stavu 0:0. Jeho start bude okolo 20:00.
45'
45'
Poslední minuta prvního poločasu začíná na polovině Tiraspolu, který po útočném faulu získal volný kop. Zdá se tedy, že první dějiství nám žádnou gólovou podívanou nenabídne.
44'
Matějov obešel dlouhým míčem soupeře a vybojoval rohový kop. Ten domácí rychle rozehráli na krátko, ovšem následný centrovaný míč se moc nepovedl a soupeř jej bez obtíží odvrátil na druhou polovinu hřiště.
44'
Nepodaří, ani na dvakrát se hosté k míči nedostali a místo nich vyrazil do zajímavé šance Zlín. Vukadinovič ovšem na pravé straně prohrál sprinterský souboj a přišel o míč, který Tiraspol okamžitě odkopává.
43'
Na druhé straně z protiútoku vybojovali hosté rohový kop. Podaří se jim vymyslet před koncem první části utkání něco zajímavého?
42'
Mehanovič poslal střílený míč na první tyč, kam si seběhl Železník, ovšem jeho zakončení o pár centimetrů přeletělo břevno hostující branky. Stav tak před koncem prvního poločasu zůstává nezměněn.
41'
Velmi aktivní Ekpai na pravé straně opět vybojoval faul. Kulušić (TRS) tak vidí další žlutou kartu. To při systému tří obránců bude jistě hodně nevýhodné. Zlín má navíc volný přímý kop na pravé straně pokutového území.
40'
Ekpai ztratil míč na polovině hřiště, hosté se rychle hnali do útoku, ale jejich pokus o vytažení Jairo da Silvy naštěstí nebyl příliš přesný a obrana Zlína si s ním tak poradila.
39'
Rozehrávka volného kopu se ale domácím moc nepovedla a po následném dalším centru do vápna chybělo Železníkovi pár centimetrů k tomu, aby zasáhl míč a poslal jej do branky.
38'
Sušić (TRS) na polovině hřiště fauloval unikajícího Vukadinoviče a po zásluze tak vidí první žlutou kartu dnešního utkání.
37'
Další centr do vápna, kde na vzdálenější tyči čekal Vukadinovič. Obrana soupeře ale byla pozorná, k míči se dostala včas a posílá spoluhráč ihned do protiútoku.
36'
Jiráček vybojoval míč na polovině hřiště, ale byl pod tlakem a tak pouze vrátil míč zpět na Baču s Gajičem, kteří v poklidu budou moci rozehrát další útočné snažení domácího týmu.
35'
Jairo da Silva se snažil předvést svou technickou vytříbenost, ale na promočeném trávníku tvrdě narazil. Lépe řečeno podklouzl a v šatně tak bude mít co ždímat.
34'
Traoré vybídl centrem do vápna Vukadinoviče, kterému ale chybělo pár centimetrů k tomu, aby alespoň sklepl míč pro své spoluhráče. Ti se ovšem znova dostávají k míči a pokračují v tlaku.
33'
Zdá se, že zatím ne. Fastav je, zdá se, takticky brilantně připraven a opět tak získává míč na svou stranu. Další útok tak bude začínat od Dostála.
32'
Tiraspol po delší době uklidnil hru a kombinuje na své polovině. Podaří se mu najít skulinku v zatím velmi pozorné zlínské obraně?
31'
Jairo da Silva znova zamotal hlavu zlínským obráncům. Útočník Šeriffu se dostal i k zakončení, ovšem tomu scházela razance a Dostál si s ní bez větších problémů dokázal poradit.
30'
Tiraspol se po delší době dostal k míči, opět Ševci dobrým napadáním přišli k míči a vyrazili do útoku. Vukadinovič v tísni zkusil najít někoho ve vápně, ale neuspěl.
29'
Zdá se, že ano. Hosté sportovně odevzdali míč, Fastav tak má šanci na založení dalšího útoku.
28'
U pravé strany zůstal ležet Ekpai, spoluhráči tak zakopávají míč a hra bude na pár okamžiků pozastaveno. Doufejme, že zlínský záložník bude v pořádku.
27'
Zlín stáhl soupeře, Traoré se dostal i k centru, ovšem ten propadl mezi hráči pouze k obráncům. Zdá se ale, že Zlín přebírá otěže zápasu.
26'
Volný kop pro Zlín po faulu na Jiráčka se snášel zajímavě do pokutového území, ovšem byl o něco málo delší, než měl být, a skončil tak pouze v rukavicích připraveného Mikuliće.
25'
Zlínští často zapojují do kombinace i Dostála, ale tomu, zdá se, dělá rozehrávka na mokré trávě určité problémy. Zatím to však zvládá a i přes krkolomný odkop se drží jeho spoluhráči u míče.
24'
Gajič se dostal k odraženému míči, s ničím se nerozpakoval a.... trefil diváky v horní části tribuny za Mikulićem.
23'
Jeden z hostujících hráčů na první tyči prodloužil míč, který ale skončil pouze na kopačkách soupeře. Ekpai ale následný pas pokazil a dostal od Mehanoviče pořádně vyčiněno.
22'
Dostál si doletěl pro míč, který mu ale sklouzl po rukavicích a jeho vyboxování končí pouze za bránou. Bude se kopat rohový kop.
22'
Fastavu se podařilo v posledních minutách vyrovnat hru. Budou se ale muset bránit dalšímu volnému kopu po faulu kapitána Jiráčka. Můžeme očekávat centr do vápna.
21'
Holzer se začínal dostávat do slibné šance poté, co si udělal místo na pravé straně, ale míč mu na mokrém trávníku příliš utekl a k míči se tak dostal Anton.
20'
Na druhé straně se aktivní Ekpai opět snažil vybojovat rohový kop, ovšem souboj s Racuem prohrál. Ten ale v tísni poslal míč jen do zámezí a Zlín tedy zůstane u míče.
19'
Jairo da Silva si vzal na starost exekuci, ale trefil pouze dobře postavenou zeď. Tiraspol tak získal alespoň rohový kop, který doplachtil až do vápna, kde se však odrazil k obráncům a ti míč pohotově odkopli.
18'
Mugoša byl faulován zhruba třicet minut před bránou Dostála. Zlínští již staví zeď, za tohle Gajić rozhodně nebude od trenéra pochválen.
17'
Alespoň prozatím ne. Míč se sice zajímavě stáčel do pokutového území, ovšem v něm zaúřadoval Mikulić a vyboxoval míč do bezpečné vzdálenosti.
16'
Teď to ovšem Ekpaiovi vyšlo a u pravé strany vybojoval velmi zajímavou standardní situaci poté, co jej fauloval Cristiano. Podaří se Zlínu prosadit?
15'
Ekpai se snažil u rohového praporku vybojovat míč, ale se snahou to přehnal a místo rohového kopu je z toho pouze volný kop pro hosty po faulu zlínského záložníka.
15'
Další přetažený pas pro změnu končí u Dostála. Tyto dlouhé, nakopávané míče s rychlým odskokem mohou být na dnešním mokrém trávníku hodně ošemetné.
14'
Na druhé straně se k dlouhému pasu dostával Vukadinovič, kterému chybělo pár centimetrů k tomu, aby se do míče opřel lépe. Takto jej pouze lehce tečoval do rukavic brankáře Šeriffu.
13'
Dostál nastřelil dobíhajícího Jairo da Silvu, moc nechybělo a po špatné rozehrávce mohlo být zle. Vše se však v dobré obrátilo a míč se odrazil k obránci.
12'
na pravé straně se k míči dostal Holzer a nekompromisním odkopem posílá míč až k Mikulićovi, který si tak po delší době může sáhnout na balón.
11'
Ten se tak může radovat alespoň z částečného úspěchu poté, co vybojoval po faulu volný kop. Ten se ale rychle rozehrál a opět se pokračuje ve zdlouhavé kombinaci.
10'
Napadání Ševců zatím slaví úspěch. Tiraspol sice drží míč, avšak obránci rychle dostupují hráče a znemožňují rozehrávku moldavského týmu.
9'
Kombinace na mokrém trávníku ale vázne na obou stranách. Míč se tak znova dostává ke kopačkám soupeře a ten uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině hřiště.
8'
Rychlý míč se dostal až k Mikulićovi, ale jeho odkop zamířil pouze do zámezí. Zlín se tak po delší době dostane k míči.
7'
Železník se snažil na levé straně najít rozběhnutého Vukadinoviče, ale pas se mu nepovedl a skončil pouze v zámezí. Na druhé straně se však nepovedlo to samé Šeriffu. Hostům se míč na mokrém trávníku až moc rozjel a skončil v zámezí.
6'
Fenomenální zákrok Dostála na brankové čáře. Jairo da Silva využil nedůraznosti obrany a dostal se k míči na hranici malého vápna. Jeho hlavička sice postrádala více razance, ovšem reflexivní zákrok Dostála byl opravdu skvělý a drží Zlín ve hře.
5'
Šeriff kombinuje na své polovině a hledá skulinku v obranném valu Fastavu. Ten však zatím funguje na jedničku a nepouští hosty do zajímavější šance.
4'
Na kopačkách Fastavu jako by byla patrná nervozita z velkého zápasu. V rozehrávce je tak mnoho chyb, které ovšem zatím zvládá obrana hasit.
3'
Tiraspol je ze začátku o něco aktivnějším celkem, soupeř ovšem velmi dobře napadá a znemožňuje tak rozehrávku moldavskému týmu.
2'
Chyba v kombinaci vedla k centru z pravé strany, ovšem Jairo da Silva se k míči nedostal a Ševci se tak opět dostali k míči.
1'
Úvodní výkop obstarali hosté, kteří se ihned dostali po do útoku po pravé straně, ovšem obrana Zlína vše zvládla a ujímá se míče.
1'
Hráči jsou již na trávníku, po úvodním ceremoniálu se za pár okamžiků začne.
V Olomouci je již po rozehrání obou celků. Počasí tu nepanuje ale úplně ideální. Intenzivně prší a hře to tak určitě moc nepřidá. Nezbývá než doufat, že hráči se s tím dobře poperou a předvedou to nejlepší, co v nich dřímá.

FC Fastav Zlín: S. Dostál – Holzer, Gajič, Bačo, Matejov – V. Vukadinovič, Jiráček (C), Traoré, Ekpai – Mehanović, Železník.
Náhradníci: Zlámal – Diop, Beauguel, Džafić, Hnaníček, Bartošák, Kopečný.

FC Šeriff Tiraspol: Mikulić – Racu, Posmac, Kulušić – M. Sušić (C), Brezovec, Anton, De Nooijer, da Silva Leite – de Macedo da Silva, Mugoša.
Náhradníci: Juric – I. Jardan, Oliveira, Tripić, Bordian, Kendyš, Damascan..
Zajímá vás ještě více ohlasů k utkání? Podívejte se na to, co řekli trenér Bohumil Pánik a kapitán Petr Jiráček na tiskové konferenci před utkáním.

Její online textový záznam naleznete zde.
Ohlasy před utkáním

Bohumil Pánik (trenér FC Fastav Zlín): „Přirovnal bych je k naší silné trojce co máme v české lize. Hrají podobný fotbal jako jsme hráli v Turecku na přípravě. Je to klasické východní mužstvo, vyspělé a dokáže měnit způsob hry. To mluví také o vyspělosti trenérů."

Petr Jiráček (kapitán FC Fastav Zlín): „První zápasy jsou důležité pro všechny týmy. Všichni chtějí bojovat o body. Tiraspol je těžký soupeř, ale jsme dobře připraveni. Budeme se chtít dobře odrazit, pomohlo by nám to určitě i do naší ligy.

Ziguy Badibanga (FC Šerfii Tiraspol): „Moc toho o Zlínu nevím. Myslím si však, že jakmile tým vyhraje v zemi pohár, bude se v EL snažit vystupovat důstojně. Musíme našeho soupeře respektovat, ukázat náš fotbal a vybojovat tři body."
FC Šeriff Tiraspol

Šeriff Tiraspol je tradiční moldavský celek, který je v evropských pohárech velmi ostříleným týmem. V moldavské lize tradičně patří k hlavním aspirantům na titul.

Loni to ovšem moc přesvědčivý výkon nebyl. Tiraspol sice skončil první, ale bylo to velmi těsné. Měl totiž stejný bodový zisk jako druhá Dacia Chisinau. Oba celky měly 22 výher, tři remízy a pět proher.

Šeriff se však pyšnil lepším skóre. V třiceti utkáních dal 71 gólů a pouze 15 inkasoval. Kvalifikoval se tak do druhého předkola kvalifikace o LM.

V něm se potkal s albánskou Kukesi. Byl to opravdu velmi tuhý boj, ze kterého vyšli lépe Moldavci. Ti totiž doma vyhráli 1:0 a venku prohráli 1:2. Postoupili tak na venkovní branky. V dalším kole ovšem narazili na Karabach a na tým z Ázerbájdžánu již byli krátcí. Z jeho půdy si sice vezli nadějný výsledek 0:0, doma však padli 1:2.

Čekal je tedy boj o skupinu EL s Legií Varšava. Nejdříve se urodila remíza v Polsku a poté remíza v Moldavsku, v Polsku to ale bylo 1:1 a Tiraspol tak znova postoupil na venkovní branky.

Cesta do skupiny EL tak nebyla vůbec jednoduchá. Los přiřknul Tiraspolu skupinu F, kde si zahraje mimo Zlína i s Kodaní a Lokomotivem Moskvou. Dají se tedy opět očekávat hodně vyrovnané výsledky.

Hosté budou pravděpodobně spoléhat hlavně na útočné duo Vitalie Damascan a Stefan Mugosa (deset a pět gólů v lize za sedm zápasů).
FC Fastav Zlín

Fotbalový Zlín se dočkal, zítra vstoupí prvním zápasem do základní skupiny prestižní Evropské ligy! Ševci se sem dostali především díky skvělé loňské sezoně, kdy šesté místo v tabulce první ligy korunovali vítězstvím MOL Cupu, kdy vyřadili takové celky, jako AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, nebo FC Slovan Liberec.

Shodou několika podmínek se Zlín dostal tímto přímo do skupiny Evropské ligy, což znamenalo velkou finanční injekci, kdy tento provinční klub dostal zhruba 70 milionů Kč. Na to reagoval velkou obměnou kádru. Před sezónou příšlo devět posil – Adnan Džafič, Lukáš Bartošák, Ubong Ekpai, Daniel Holzer, Petr Jiráček, Pablo Podio, Nzembi Duval a Lukáš Železník.

To ale nebylo vše. Velké šachy nastaly ve zlínském kádru před dvěmi týdny, kdy končilo letní přestupové období. Zlín přivedl rovnou čtyři posily. Mirzada Mehanoviče, který již teď o víkendu nastoupil a hned se uvedl brankou. Univerzála Petra Hronka z Jihlavy, brankáře Zdeňka Zlámala, krajního obránce Libora Holíka z pražské Slavie a po několika měsících se vrátil (formou hostování) taky Vukadin Vukadinovič, který se neprosadil v nabité soupisce Sparty.

Zlín má tudíž velmi nabitý kádr, který je stoprocentně připraven na tři soutěže, které bude Fastav na podzim hrát. Ševci zatím odehráli šest zápasů v HET lize, kde mají vyrovnanou bilanci – tři výhry a tři prohy. Doma porazil Brno, Karvinou a Teplice a venku podlehl Liberci, Dukle a Jablonci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.