Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Genk : Sarpsborg - 13. prosince 2018   18:55

Před zápasem
Genk
Genk
0:0
(-:-)
Sarpsborg
Sarpsborg

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Poslední vzájemné zápasy

Jediným vzájemným duelem byl mač odehraný v rámci této základní skupiny a Norové se radovali z vítězství 3:1, také díky dvěma brankám už zmíněného Patricka Mortensena.
Sarpsborg (Norsko)

Jak už bylo řečeno, Sarpsborgu patří poslední příčka, ale stále může postoupit do jarních bojů, musí však bezpodmínečně zvítězit. Dosud vybojoval jedno vítězství a dvě remízy, přičemž skóroval v osmi případech a jeden gól víc inkasoval. Také jejich nejlepší střelec v EL skóroval třikrát, je jím Dán Patrick Mortensen.
Genk (Belgie)

Favoritovi patří vedoucí postavení ve skupině díky osmi bodům, ovšem před dnešním soupeřem, který je poslední, má pouze tříbrankový náskok. Celkem si belgický tým v EL připsal dvě výhry, stejný počet remíz a prohrál pouze jednou, právě na hřišti Sarpsborgu, vstřelil deset branek a o dvě méně inkasoval. Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Mbwana Samata z Tanzánie.
Dobrý den, podobně jako Liga mistrů, i Evropská liga spěje v základní části ke svému konci. Zbývá odehrát poslední kolo, ve skupině I však není ještě jasno o žádném postupujícím, nejlepší výchozí pozici má belgický Genk, který na svém hřišti přivítá norský Sarpsborg. Domácí jdou do utkání jako velký favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.
Aktuální zápasyKlasická verze
Mobilní verze