Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Antverpy : Fenerbahce - 4. listopadu 2021   21:00

Antverpy
Antverpy
0:3
(0:3)
Fenerbahce
Fenerbahce
8' Yandaş  (Kahveci) • 16' Meyer  (M. Berisha) • 29' M. Berisha  (Yandaş)
Antverpy
Butez – Vines, Dinis Almeida, De Laet (C), Bataille (77. Balikwisha) – B. Verstraete, Yusuf (46. Dessoleil) – Fischer (61. Samatta), Gerkens (68. Dwomoh), Benson (62. Mijoši) – Frey.
De Wolf – Balikwisha, Dessoleil, Dwomoh, J. Eggestein, Engels, Mijoši, Samatta.
Peljto – Ibrisimbegovič, Beljo
Het Bosuilstadion, Antverpy
Fenerbahce
Özer – Novák, Kim Min-jae, Tisserand (73. Attila Szalai) – Yandaş (C) (64. Zajc), Kadioglu (73. Sangaré), J. Sosa (80. Pelkas), Osayi-Samuel – M. Berisha, Meyer – Kahveci (64. Rossi).

Utkání bylo odehráno bez diváků.
Ve druhém poločase se stala pouze a to, když Diego Rossi orazítkoval domácí branku. Fenerbahce Istanbul pohodlně uhrál svůj náskok z prvního poloačřsu v poměru 3:0!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.
90+3'
90+3'
Sangaré byl ještě nedovoleně dohrán dwomohem, ale to již na výsledku tohoto utkání nezmění.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
88'
Berisha v tomto utkání svou druhou trefu nepřidá.
86'
Szalai se dopustil taktického faulu.
82'
Rohový kop Pelkase dokázala obrana belgického klubu pokrýt.
81'
Zajcovu ránu musle vytěsnit svým zásahem na rohový kop brankář Jean Butez!
80'
Rossi to zkusil a Butez jasně ukázal, že už neche navíc inkasovat žádný gól.
80'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází José Ernesto Sosa, přichází Dimitris Pelkas.
79'
Po rohovém kopu prověřil svým zakončením pozornost brankáře Özera zakončující Frey.
77'
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Jelle Bataille, přichází Michel-Ange Balikwisha.
76'
Mbwana Samatta se nedokázal vyhnout ofsajdové pasti soupeře.
75'
Rossi se dopustil nedovoleného zákroku.
73'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Attila Szalai.
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Ferdi Kadioglu, přichází Nazim Sangaré.
72'
Frey nedovoleně atakoval Meyera.
72'
A další hráč z Asie, Korejec Kim Min-jae vzápětí osolil Samattu.
71'
Mijoši ukázal, že kromě přijímání ran, umí je i rozdávat o tom se přesvědčil Zajc.
70'
Po rohovém kopu Royalu Antverpy se dopustil José Sosa faulu na japonském legionáři Mijošim, hrajícím za belgické Antverpy.
68'
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Pieter Gerkens, přichází Pierre Junior Dwomoh.
68'
Mbwana Samatta byl poslán k zemi tvrdě bránícím Marcelem Tisserandem.
66'
Po rozehrání přímého kopu trefuje brankovou konstrukci hráč Fenerbahce Istanbul Diego Rossi!
66'
O chvíli později fauloval Kadioglu dlašího belgického obránce Doriana Dessoileila.
65'
Rozhodčímu neunikl útočný faul Maxe Mayera na Jelelho Batailleho.
64'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Mert Yakan Yandas, přichází Miha Zajc.
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází İrfan Can Kahveci, přichází Diego Rossi.
62'
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Manuel Benson, přichází Kodži Mijoši.
61'
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Viktor Fischer, přichází Mbwana Samatta.
60'
Po hodině hry stále zůstává v platnosti poločasový výsledek tj,. 3:0 pro Fenerbahce Istanbul.
59'
Tato pasáž hry nepřinesla nic zajímavého a byla poněkud nudná.
55'
Pronikajícího Sosu musel zastavit faulem pracovitý a defenzivní záložník Antverp Verstraete.
53'
Frey se provinil útočným faulem proti obránci Fenerbahce Istanbul Kim Min-Jae.
50'
Vedle turecké branky se také zastřeluje Michael Frey.
48'
Benson pálí do prostoru mimo tři tyčí.
47'
Bataille nedovoleně dohrál záložníka Fenerbahce Istanbul Osayi-Samuela.
46'
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Alhassan Yusuf, přichází Dorian Dessoleil.
46'
První poločas se stal exhibicí Fenerbahce Istanbul, který se trefil postupně třikrát zásluhou Yandasa, Meyera, Berishi.
45+1'
45+1'
Ještě bude mít belgický klub Royal Antverpy k dispozici rohový kop zahrávaný Fischerem.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Yandas se v závěru poločasu provinil faulem.
43'
Po rohovém kopu Sosy se pokusil zakončit na branku leč neúspěšně, český obránce Filip Novák.
42'
Rohový kop Antverp skončil pouze následnou, zablokovanou střelou, která neprošla k místu určení.
41'
Zakončení Jelle Batailleho skončilo pouze u připraveného brankáře Özera, který vyrazil míč na rohový kop!
39'
Po Fischerově rozehraném rohu se provinil útočným faulem v pokutovém území v souboji Almeida proti brankáři Özerovi.
37'
Po roho Sosy byl neúspěšným střeleckým exekutorem Kim Min-jae.
35'
Berišu opět jen za cenu faulu zastavil obránce Dinis Almeida.
32'
Frey nedoovleně dohrál korejského hráče ve službách Fenerbahce Istabnbul. Frustrace je u hráčů belgického klubu zjevná.
29'
Fenerbahce právě vstřelilo branku!
Po půlhodině hry jsou Antverpy zralé na ručník po pasu Yandase se stal třetím úspěšným střelcem Fenerbahce Istanbul MËRGIM BERISHA – 0:3! Asistence: Mert Hakan Yandaş.
27'
Žlutou kartu dostává İrfan Can Kahveci (Fenerbahce Istanbul).
27'
Verstraete byl nedovoleně dohrán Kahvecim a bude se poprvé v utkání žlutit.
25'
Po rohovém kopu mimo tři tyče zakončoval kapitán Royal Antwerp Ritchie de Laet.
23'
O chvíli později Irfan Can Kahveci narazil na tvrdý kámen v podobě bránícího Alhassana Yusufa.
22'
Osayi-Samuel dohrál svého protivníka v podobě útočníka Freye nedovoleně.
20'
I tým z Antverp si zahraje prostřednictvím Fischera rohový kop.
19'
Po Sosově rohovém kopu prověřil brankáře Buteze svým zakončením Beriša.
16'
Úvod utkání parádně vyšel hráčům Fenerbahce, kteří velmi rychle vedou 2:0!
16'
Autorem branky je MAX MEYER. Asistence: Mërgim Berisha.
15'
Rohový kop Fenerbahce Istanbul rozehraje Sosa
15'
Verstraete nedovoleně dohrál Meyera.
14'
Ani dva rohové kopy rychle po sobě rozehráné Birgerem Verstraete nevedli k nějakému ohrožení branky Özera.
13'
Zakončení Manuela Bensona končí opět na rtuťovitém hráči Fenerbahce korejského původu.
11'
Frey útočným faulem dohrál bránícího Kadiogla.
8'
Autorem branky je MERT HAKAN YANDAŞ – 0:1! Asistence: İrfan Can Kahveci.
8'
Jelle Bataille obětavě zabránil střeleckému pokusu z kopačky Bright Osayi-Samuel.
5'
Následně při náběhu za obranu soupeře vletěl Frey do ofsajdu, který byl odpískán.
3'
Střelu útočníka Michaela Freye zablokoval korejský hráč ve službách Fenerbahce Kim Min-jae.
1'

Royal Antverpy FC: Butez – Vines, Dinis Almeida, De Laet, Bataille, B. Verstraete, Yusuf, Fischer, Gerkens, Benson, Frey.
Náhradníci: De Wolf – Balikwisha, Dessoleil, Dwomoh, J. Eggestein, Engels, Mijoši, Samatta.

Fenerbahce Istanbul: Özer – Novák, Kim Min-jae, Tisserand, Yandaş, Kadioglu, J. Sosa, Osayi-Samuel, M. Berisha, Meyer, Kahveci.

Rozhodčí: Peljto – Ibrisimbegovič, Beljo.

Náhradníci: Çetin – Güler, Gümüşkaya, Kurtulan, Pelkas, Rossi, Sangaré, Attila Szalai, Zajc..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.