Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Domžale : Malmö - 25. července 2019   20:45

Domžale
Domžale
37' Nicholson  • 48' Cerin
2:2
(1:1)
Malmö
Malmö
42' Bengtsson   • 52' Antonsson
Domžale
Sorcan – Sikosek, Klemenčič, Dobrovoljc, Čorluka – Kait – Mujan (89. Karič), Ibričič (90+2. Ilić), Gnezda Cerin, Vuk (38. Podlogar) – Nicholson
Mulalić – Ilić, Karič, Kolobaric, Podlogar, Repas, Rom
M. Fabbri
Športni park Domžale (Domžale)
Malmö
Dahlin – Lewicki, Nielsen (80. Brorsson), Bengtsson, Safari – Berget, Bachirou, Christiansen, Rieks (68. Knudsen) – Rosenberg, Antonsson (77. Molins).
Melichárek – Molins, Larsson, Knudsen, Gall, Brorsson, Bonke

Zápas je u konce! Domžale si na začátku druhého poločasu vrátilo vedení zpět. Avšak hosté, stejně jako u první branky, velmi rychle dokázali odpovědět. Od té doby se hrál již více taktičtější fotbal a ke konci zápasu se obě mužstva snažila neudělat nějakou chybu, zejména hosté se spíše bránili, zatímco domácí se pokoušeli o zvrat. Nakonec nám zápas skončil remízou a odveta nám určitě v tomto souboji slibuje ještě drama.
90+4'
90+4'
Dlouhý míč pro hostujícího hráče, který se jej pokoušel zpracovávat už v ofsajdové pozici.
90+2'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Ibričič, přichází Ilić.
90+2'
Hosté kombinovali na polovině soupeře, ale nevymysleli žádný centr před branku svého soka.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90'
Běží nám poslední minuta základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Mujan, přichází Karič.
89'
Obránce Domžale hlavičkou poslal míč na svého brankáře a ubránil tak útok soupeře.
88'
Dahlin neponechal nic náhodě a doběhl si pro míč k postranní čáře.
88'
Pouze domácí se pokouší tvořit hru, ale soupeř je hluboko zatažený a mají problémy se prosadit v pokutovém území.
87'
Malmö se snaží utkání doslova dohrát, už se vůbec nesnaží útočit. Ono momentální výsledek do odvetného zápasu je pro ně poměrně dobrý.
85'
Dlouhý míč, který míří do ofsajdu. Brankář hostí bude rozehrávat.
84'
Faul ze strany hostů a momentální statistika faulů je 6:6, což není mnoho.
83'
Dobrý průnik po levé straně, ale před hranicí šestnáctky byl domácí hráč od míče odzbrojen.
82'
První žlutá karta je na světe. Dostává ji Dobrovoljc.
82'
Domácí jsou aktivní i v závěru zápasu a rozhodně by si další vedoucí branku zasloužili, ale už jsou ve hře směrem dopředu opatrnější.
80'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Nielsen, přichází Brorsson.
79'
Ošetřování hostujícího hráče a opět se nám hra přerušila. Nejspíše se přerušení ještě protáhne, protože Malmö se chystá potřetí střídat.
78'
Pomalu a jistě se nám blíží koncovka zápasu a uvidíme, jestli někdo z týmů dokáže zvrátit vedení na svou stranu.
77'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Antonsson, přichází Molins.
76'
V dalším zakončení se ocitli domácí, ale nyní hodně nepřesné zakončení a bude následovat střídání hostů.
74'
V zápase jsem zatím neviděli ani jednou žlutou kartu. Je pravda, že oba celky se snaží hrát čistou hru.
73'
První situaci ustáli, ale následně nechali soupeře pokračovat ve hře a byla z toho nebezpečná situace, kdy se u pravé zadní tyče dostal po odrazu k hlavičce jeden z domácích hráčů a zamířil ji přesně do Dahlina. Ten měl nyní štěstí, že jej míč přesně trefil!
73'
Menší zmatky v obraně hostů, jejich obrana v dnešním zápase není zrovna v nejlepší kondici.
72'
Obrana Malmö na jistotu zahrává míč na Dahlina a ten rozehrává dlouhý míč na půlku, kde přišel faul ze strany hostů.
71'
Domžale a jejich další roh, ze kterého přišel hoodně přetažený centr.
70'
Tempo hry nám poněkud rázem upadlo a oba celky začínají hrát spíše takticky, neboť ví, že nyní každá chyba může rozhodnout tento první zápas.
68'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Rieks, přichází Knudsen.
68'
Ten už nejspíše nebude moci pokračovat a Malmö bude nejspíše brzy střídat.
67'
Již se delší dobu nehraje, na hřišti je ošetřován Rieks.
65'
Rychlý útok Malmö, Rieks na poslední chvíli ještě stačil dostat centr před branku, ale zde si nenabíhal nikdo z jeho spoluhráčů.
64'
Domácí celek má opět v posledních minutách více ze hry. Avšak ani tento přízemní centr do vápna nebude znamenat ohrožení pro brankáře Dahlina.
63'
Hráč Domžale provedl střílený centr, který z první odkopává jede z obránců mimo nebezpečnou zónu.
62'
Z něj přišel centr před branku a následný faul na brankáře Dahlina.
61'
Nyní budou mít příležitost, neboť se chystají k zahrávání rohového kopu.
60'
Do konce zápasu nám zbývá poslední půl hodinka. Dokážou domácí opět dát vedoucí branku?
59'
První centr z levé strany byl sražen, druhý byl ubráněn ve vápně, avšak s menšími potížemi. Nakonec vše skončilo útočným faulem domácího hráče.
58'
Hostům se nyní nepodařilo projít přes půlku a míč získává jejich soupeř, který ihned kombinuje.
57'
Faul ze strany domácích a hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
55'
Domžale zahrávalo rohový kop, který si rozehráli na krátko a následný centr do vápna odvrací jeden z obránců švédského celku.
53'
No, tak začátek druhého poločasu byl pořádně divoký. Uvidíme, co nám přinesou další minuty zápasu.
52'
Malmö právě vstřelilo branku!
Tak to se podívejme! Malmö odpovídá velmi rychle i na druhou branku soupeře. Po centru z pravé strany se v skluzem do míče opřel MARCUS ANTONSSON a je opět srovnáno!
51'
Defenzíva Malmö začíná mít značné trhliny! Nyní měl hráč dostatek prostoru k dobré střele, která se snesla jen kousek nad branku!
50'
Domácí si tedy brzy vrátili své vedení a uvidíme, jestli se hostům podaří opět brzká odpověď.
48'
Domžale právě vstřelilo branku! Avšak další souhra končí další brankou domácích. Hráči Domžale nyní výborně vyšachovali obranu hostů a na konci celé akce byl ADAM GNEZDA CERIN.
47'
Do druhého poločasu neevidujeme žádné střídání. Domžale se jako první dostalo do kombinační souhry, ze které nic nevytěžili.
46'
První poločas je za námi. Úvodních patnáct minut se neslo ve vyrovnaném duchu. Pak ale přišel tlak domácích, kteří se drali do útočení. Jejich snaha se vyplatila a po rohovém kopu se ujali vedení. Nicméně krátce nato se hosté dostali taktéž k rohovému kopu a ze své první vážnější akce dali vyrovnávací branku. Uvidíme, jestli to domácí nezaskočí a budou pokračovat ve své sympatické hře i ve druhém poločase.
45+2'
45+2'
Domácí drží míč a nechtějí dopustit další chybičku, která by je stála potenciální inkasovanou branku.
45'
O dvě minuty bude prodloužen první poločas.
44'
Malmö dokázalo prakticky udeřit z jedné povedené situace a rázem se začíná odznovu.
42'
A Malmö skutečně vyrovnává! A taky je to branka po rohovém kopu, kdy se na přední tyči do výšky vyšvihl RASMUS BENGTSSON a ten srovná krok.
42'
Roh pro hostující celek, dokáže vyrovnat před koncem prvního poločasu?
41'
Domžale si rozhodně zasloužilo vedoucí branku, neboť bylo hodně aktivní a mělo takový optický tlak.
40'
Malmö zahrávalo standardní situaci ze střední vzdálenosti. Dobrý centr chytá do svých rukavic Sorcan.
38'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Vuk, přichází Podlogar.
37'
Domžale právě vstřelilo branku! Domžale slaví úvodní branku v síti soupeře! Dobrý centr z rohového kopu a branková hlavička SHAMARA NICHOLSONA.
36'
Vysoký centr nyní udělal rozruch na tribuně. Avšak obránce Malmö si pohlídal nabíhajícího soupeře a odpravil míč na roh.
35'
Pro dlouhou přihrávku se rozběhl hostující bek, který ještě z úhlu stihl zakončit, nicméně dobře věděl, že mu bude odpískán ofsajd.
33'
Jako byl k vidění nyní, ale bohužel pro domácí příznivce, nebyl dotažen do úplného konce.
32'
Na stadionu je poměrně živá kulisa, která žene domácí do každého nadějného útoku.
31'
Avšak vyložené šance si zatím nevytvořilo. Spíše vše posílají mimo branku.
30'
Půl hodinka hry je pryč a Domžale se po úvodních vyrovnaných minutách dostalo do souvislého tlaku.
29'
Dahlin je ve svém brankovišti pozorný a doběhl si pro nepřesnou přihrávku soupeře a chytá míč na hranici šestnáctky.
27'
Vuk už je na nohou a Čorluka následně v rámci fair-play odevzdává míč soupeři.
26'
Nyní probíhá ošetřování domácího hráče a hra je přerušena.
25'
Další útok domácích již nepřinesl zakončení, ale dokázali se udržet na míči a snaží se o další zteč.
24'
Nebezpečná střela v podání Cerina, ale ten zamířil mimo tři tyče.
23'
Hosté v další kombinaci, avšak daleko od branky Domžale a přihrávají si na půlce hřiště.
22'
Hosté získali na delší dobu míč a po úspěšně kombinaci přišel nepřesný centr na levou stranu hřiště.
21'
Střílený centr do vápna, obrana Malmö úspěšně odvrátila tento pokus soupeře. Malmö je zatím za očekávání.
19'
Domžale dává před brankou soupeře vědět o sobě čím dál více.
18'
Samotný roh neznamenal nebezpečí. Avšak následný centr už ano! V bezprostřední blízkosti zakončoval domácí hráč, ale trefuje dobře postaveného Dahlina. Nicméně byl navíc signalizován těsný ofsajd.
17'
Dahlin si nyní nerozuměl se svými spoluhráči a Čorluka se těsně před ním dostal k míči. Nakonec se nedostal do zakončení, Dahlin stačil míč dostat na roh.
16'
Malmö si rozehrálo rohový kop na krátko, následoval hodně nepřesný centr, který míří do zázemí.
15'
Mujan raději na jistotu zahrává míč do autu.
14'
Sikosek si pohlídal náběh útočícího hráče a přenechává míč svému brankáři, aby provedl odkop od branky.
13'
Domžale se tlačí v posledních minutách více do útočení...prosadí se jako první celek v tomto dvojzápase?
12'
Nicholson se pokoušel o první branku v zápase, ale jeho zakončení z úhlu se sneslo nad branku.
12'
Úvodních deset minut nám ukázalo, že můžeme sledovat vyrovnanou bitvu mezi oběma celky.
10'
Domžale se nadechovalo k rychlému útoku, ale ztrácí míč za půlkou a tentokrát z toho nic nebude.
9'
Ibričič se dostal k centru z pravé strany, avšak jeho pokus nenašel žádného spoluhráče, nýbrž rukavice Dahlina.
8'
Hostující celek je zatím pasivnější a spíše vyčkává s čím přijde jejich soupeř.
7'
Oba celky si vyměňují míč mezi sebou a hrají spíše uprostřed hrací plochy.
5'
Sikosek se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, avšak jeho pokus míří hodně mimo tři tyče.
4'
Z jejich následně kombinace nakonec nevzešlo nic dalšího. Malmö se dostalo k míči, avšak ani oni se nedostali do blízkosti branky svého soupeře.
3'
Rychlý útok domácích po levé straně přinesl nepřesný centr. Domžale se však drží na míči a kombinuje.
2'
První rohový kop v podání švédského celku. Centr na zadní stranu hřiště, kde zakončoval hostující hráč, ale měl to hodně složité a poslal míč hodně vysoko nad branku.
1'
Souboj mezi Domžale a Malmö byl zahájen. Domácí začali aktivně, ale ke svému prvnímu zakončení se nedostali.
1'

NK Domžale: Sorcan – Sikosek, Klemenčič, Dobrovoljc, Corluka – Kait – Mujan, Ibričič, Gnezda Cerin, Vuk – Nicholson
Náhradníci: Mulalić – Ilić, Karič, Kolobaric, Podlogar, Repas, Rom

Malmö FF: Dahlin – Lewicki, Nielsen, Bengtsson, Safari – Berget, Bachirou, Christiansen, Rieks – Rosenberg, Antonsson.
Náhradníci: Melichárek – Molins, Larsson, Knudsen, Gall, Brorsson, Bonke

Rozhodčí: M. Fabbri.

NK Domžale
Domžale mělo poměrně dost práce v osmifinálovém kole, kde narazilo na maltský celek Balzan. Z jeho hřiště si odvezlo divokou výhru 4:3! Domžale v zápase muselo dvakrát otáčet nepříznivý vývoj ve skóre. Poprvé za stavu 1:2 a pak za stavu 2:3. O vítězství Domžale pak rozhodl M. Podlogar v 76. minutě zápasu. V odvetném zápase pak Domžale zvítězilo poměrem 1:0, když se o jedinou branku postaral S. Vuk.
I v minulém ročníku přešlo Domžale nástrahy prvního kola, kde se střetlo s Siroki Brijeg z Bosny a Hercegoviny (2:2,1:1). Ve čtvrtfinále je vyřadila Ufa (0:0, 1:1).

Malmö FF
Švédský zástupce neměl v prvním kole žádné problémy postoupit přes outsidera ze Severního Irska – Ballymenu. V prvním zápase se Malmö rozstřílelo a nasázelo soupeři sedm branek. Na hřišti soupeře pak Malmö zvítězilo 4:0! V prvním duelu nasázel hattrick M. Rosenberg a o dvě branky se postaral E. Rakip, který se dokázal jednou prosadit i v odvetném zápase.
Malmö v minulém ročníku figurovalo až v základní skupině EL. V ní se dokázalo dostat až do vyřazovacích bojů! V play off dostalo pak toho nejméně vhodného soupeře a to v podobě Chelsea, která Malmö vyřadila po výsledcích 1:2 a 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.