Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Molde : FK Partizan - 29. srpna 2019   19:00

Molde
Molde
72' James
1:1
(0:0)
FK Partizan
FK Partizan
80' Miletić
Molde
Craninx – Haraldseid, Gabrielsen (C), Forren, Haugen (84. Knudtzon) – Aursnes, Hussain – Bolly (59. Omoijuanfo), Eikrem, Hestad – James
Ranmark – Ellingsen, Knudtzon, Mostrom, Omoijuanfo, Sjolstad, Wingo
Buquet – Debart, Pacelli (všichni Francie)
Aker Stadion (Molde)
FK Partizan
Stojković (C) – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Asano, Ščekić, Zdjelar, Tošić (83. Lutovac) – Soumah (67. Natcho), Sadiq (68. Ožegović)
Stevanović – Brezančić, Lutovac, Natcho, Ožegović, Stevanović, Vujačić

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1, což plně Partizanu plně stačí k postupu. Na úvodní branku tohoto zápasu jsme čekali celkem dlouho, do vedení se dostalo Molde. Naopak hostující celek musel zapnout, což se mu povedlo. Bělehrad se radoval z vyrovnávací branky, což díky prvnímu zápasu stačilo k postupu do skupinové fáze.
90+5'
90+4'
Partizan se v kompletním počtů hráčů nachází na vlastní straně hrací plochy. Do pokutového území přiletěl centr, který si ale našel Stojković.
90+3'
Až nyní hostující brankář přeci jenom odkop od své branky, jeho celek se nachází daleko od své branky.
90+1'
Stojković si dal s odkopem od své branky celkem dost načas, nakonec mu to ale neprošlo. Je tu žlutá karta.
90+1'
Chvíli se nehrálo, neboť zdravotní problémy měl hostující obránce. To netrvalo zas tak dlouho, Haraldseid bude moci vhazovat.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Asano se radoval z druhé branky svého celku, avšak ta nakonec neplatí. Jednalo se o ofsajdové postavení, šance Molde tak stále žije.
88'
Kolmice na pravou stranu se měla snášet k Haraldseidovi, avšak domácí zadák na ni neměl šanci dosáhnout. Stojković tak bude vykopávat od branky.
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Molde i nadále musí vstřelit branku, nicméně hostujícímu celku se ideálně daří kouskovat hru.
84'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Kristoffer Haugen, přichází Erling Knudtzon.
84'
Po jednom ze soubojů skončil na zemi hostující Tošić, který si nakonec vysloužil lékařské ošetření, po kterém přišlo na řadu poslední střídání Bělehradu.
83'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Aleksandar Lutovac.
83'
Mohlo být definitivně rozhodnuto. Do zajímavého protiútoku totiž spěchal hostující Asano, který si nakonec hodil míč na levou nohu a poté zaměstnal brankáře.
82'
Žlutou kartu dostává Nemanja Miletić (FK Partizan Bělehrad).
81'
Nyní se v hodně složité situaci nacházejí hráči norského celku, kteří se nacházejí mimo postupovou pozici. Za každou cenu tak musí opět skórovat.
80'
Partizan právě vstřelil branku!
To jsou věci, hosté z ojedinělé šance srovnávají krok! Vše začalo hodně špatným odklizením míče jednoho z domácích hráčů, na řadu tak přišel rohový kop. Na ten si na malém vápně dokázal naskočit NEMANJA MILETIĆ, který hlavou zamířil k levé tyči.
76'
Žlutou kartu dostává Etzaz Hussain (Molde FK).
76'
U hranice pokutového území se po souboji ocitl na zemi James, avšak sudí nechává pokračovat ve hře. Bělehrad má ale velké problém s vyvezením míče.
75'
To Molde chtělo využít k rychlému protiútoku, přičemž se Haugenovi podařilo vybojovat autové vhazování. O něj se zanedlouho postará Hussain.
74'
Ihned po rozehrávce se na útočné polovině usadila smečka hostujících hráčů. Zdjelaroi to ale trvalo hodně dlouho, nakonec našel pouze nohu soupeře.
73'
Pro Partizan se jedná o hodně složitou situaci, v tuto chvíli musí za každou cenu skórovat. Pakliže se mu to nepovede, tak se z postupu bude radovat soupeř.
72'
Molde právě vstřelilo branku!
V Norsku panuje velké nadšení, jejich celek se totiž dostává do kýženého vedení! Rozehrávku volného kopu si vzal na starost Eikrem, který to zkoušel přímo na branku. Jeho střelu zablokoval jeden z hráčů ve zdi natolik příhodně, že na zadní tyči do prázdné branky zakončoval LEKE JAMES.
72'
Hodně zkušeně to před malým momentem provedl Gabrielsen, který si na levém křídle všiml volného Hestada. Po jeho centru přijde na řadu standardka.
72'
Craninx podržel svůj celek ve hře o postup, poradil si totiž se sympatickým zakončením v podání Tošiće, který to velice chytrým způsobem zkoušel na bližší tyč.
71'
Hraniční souboj nakonec vyzněl ve prospěch Partizanu Bělehrad. Konkrétněji byl k zemi stažen obránce Ostojić, který svému celku zajistil volný kop.
70'
Na levou stranu si dokázal seběhnout Haugen, kterému se nepovedlo odcentrovat přes jednoho z protihráčů. Ten centr zablokoval za autovou lajnu.
69'
Haugenovi se podařilo přenechat do tandemu na Hestada, který narazil do protihráče. Poté ve středu hrací plochy kraloval Zdjelar, který ihned odklidil míč.
68'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Umar Sadiq, přichází Ognjen Ožegović.
67'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Seydouba Soumah, přichází Bibras Natcho.
66'
Žlutou kartu dostává Seydouba Soumah (FK Partizan Bělehrad).
65'
U postranní čáry si dobře počínal hostující Urošević, kterému se povedlo vybojovat autové vhazování. Zanedlouho se o něj postará sám hráč Partizanu.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry. Molde na první branku krátí čas, v postupové pozici se stále nachází soupeř, který se trpělivě brání.
60'
Molde to zkusilo okamžitým nákopem na druhou stranu, kam se přiřítil Omoijuanfo. Jeho urychlená rána směřovala přímo na Stojkoviće, který si nadvakrát poradil.
59'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Mathis Bolly, přichází Ohi Omoijuanfo.
58'
Na druhé straně to vypadalo, že se Sadiq dostane do šance, avšak ho nakonec zradil praporek pomezního, který signalizoval ofsajdové postavení.
57'
Domácí to zkoušeli podél autové lajny, avšak tam nechal kopačku dobře postavený Urošević. Právě po jeho zásahu budou domácí hráči opět vhazovat.
56'
Pavlovićovi se přeci jenom podařilo vyslat zpětnou nahrávku na brankáře Stojkoviće, který nerozehrál přesně. U postranní lajny se ujal balónu Aursnes.
55'
Do kombinace svého celku se zapojil také brankář Craninx, který pouze navázal na své spoluhráče. Na hranici šestnáctky i přesto zakročil obránce Ostojić.
54'
Molde se dožadovalo pokutového kopu, avšak hlavní sudí nechává pokračovat ve hře. Partizan založil protiakci, Soumah se k přihrávce vůbec nedostal.
53'
Obrannou povinnost si splnil také dobře postavený Pavlović, který raději poslal míč do zámezí. Krátce poté hodně nebezpečně zakončoval domácí Eikrem.
52'
Uvnitř pokutového území se v hlavičkovém souboji podařilo uspět Ostojićovi, který Jamesovi nedal žádnou šanci. Molde je v úvodu poločasu aktivnější.
51'
Další rozehrávku domácího celku vedl obránce Gabrielsen. Ten se nakonec rozhodl přenést hru na pravou stranu, kde se zjevil naběhnuvší Haraldseid.
50'
Po autovém vhazování to hodně nepovedený zamýšlel Asano, jehož nahrávka nenašla nikoho ze spoluhráčů a míč se snesl ven z hrací plochy.
49'
Následné přenesení hry mělo na levém křídle oslovit Haugena, avšak ten na přihrávku neměl šanci dosáhnou. Vhazovat tak bude moci obránce Miletić.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali hodně nebezpečný centr v podání Haraldseida, který uvnitř malého vápna nikoho ze spoluhráčů nenašel.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hodně vyrovnanou podívanou. O něco aktivnější byl přeci jenom Partizan, avšak ani on se k ničemu vážnějšímu nedostal. Oba celky se většinu času nacházejí ve středu hrací plochy, což pochopitelně nic nebezpečného přinést nemůže. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45'
44'
Ještě o jedno autové vhazování se postaral domácí Haraldseid, který to zkoušel dlouhým hodem až do pokutového území, kde zasahoval brankář Partizanu.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem tří minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Žlutou kartu dostává Fredrik Aursnes (Molde FK).
40'
Avšak ten se zrovna moc nepovedl, neboť našel hlavu hned prvního protihráče, kterým byl Forren. Ten dalekonosně odvracel padající předmět.
39'
U pokutového území se podařilo na jedničku zasáhnout pozornému Ostojićovi, který podržel svůj celek. Bělehrad navíc bude zahrávat první rohový kop.
36'
Míč se rychle dostal na opačnou polovinu, kde ve vzdušném prostoru kraloval hostující Miletić, kterému se podařilo oslovit osamoceného Ščekiće.
35'
Až nyní se trochu otevřela domácí obrana, čehož se pokoušel využít jeden z protihráčů. Nakonec Sadiq zkoušel odcentrovat, avšak se mu to nepovedlo.
34'
Molde se přeci jenom zdrželo na druhé straně, avšak slabou nahrávku v podání Aursnese dokázal vystihnout Sadiq, který posléze pálil daleko vedle branky.
33'
Bělehrad standardní situaci zbytečně uspěchal, z čehož se vyklubala ztráta hrací předmětu. To domácím vyhovuje, Haraldseid bude vhazovat z pravé strany.
32'
Žlutou kartu dostává Vegard Forren (Molde FK).
31'
Domácí se centrované nabídce dokázali ubránit, nicméně nápor hostujícího celku stále trvá. Navíc byl pozdě v souboji Haraldseid, který poslal soupeře k zemi.
30'
Situace se ještě o kousek posune, v krátkém časovém sledu fauloval také domácí Hussain, jeho celek se bude bránit další standardní situaci Partizanu.
29'
Naopak si útočným faulem pomáhal napadající James, což uviděl také hlavní sudí zápasu. Stojković se tak sám postará o provedení volného kopu.
28'
Bollymu se podařilo projít přes dva protihráče, poté navíc našel na levém křídle Haugena, kterému se pro změnu nepodařilo odcentrovat přes protihráče.
27'
I tak se hrací předmět snesl do rukavic brankáře Stojkoviće, který se pokusí o rozehrávku od své branky. Dost možná to bude rozehrávka po zemi na Miletiće.
26'
Do pokutového území hostujícího celku se snesl celkem nadějný centr, avšak jako první si ho ve vzduchu dokázal najít Pavlović, který ho ihned odvracel.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím nepřinesla žádnou přesnou trefu. Rovněž čekáme na první větší šanci tohoto zápasu.
20'
Už celkem dlouhou dobu čekáme na nějaký hezký fotbalový moment. I další volný míč se stal kořistí hostujícího brankáře, který si počkal na náběh Tošiće.
19'
Do nepříjemného obležení se dostal středopolař Ščekić, který nakonec zvolil tu nejlepší variantu, a sice zpětnou nahrávku až na brankáře Stojkoviće.
18'
Hosté i tak vybojovali hrací předmět zpět, nicméně Tošićovi se ho nepovedlo poslat do malého vápna. Na hranici pokutového území totiž zasahoval soupeř.
17'
I tak se Stojković opět zapojil do kombinace svého celku. V tomto případě se skutečně jednalo o odkop od branky, který se stal snadnou kořistí Eikrema.
16'
O rozehrávku od své branky se postaral brankář Stojković, kterému se povedlo konstruktivně rozehrát do strany, kde si nahrávku řekl obránce Urošević.
15'
Posléze se do útočení vydal také hostující Zdjelar, který pro změnu zkoušel manévrem obelstít jednoho z protihráčů, jenž přeci jenom vybojoval hrací předmět.
14'
Norský celek se po zdlouhavé kombinaci přeci jenom dostal na druhou stranu, avšak tam do čitelné nahrávky vložil kopačku Ščekić, který ji zablokoval.
13'
Asano si dokázal seběhnout na levou stranu, načež centroval do pokutového území. Rozruch před brankou byl zbytečný, jednalo se totiž o ofsajd.
12'
Partizan se nakonec sám vyhnal z útočné poloviny, postaral se o to Tošić, který na vlastní polovině hledal volného Pavloviće, jenž se stará o rozehrávku.
11'
Molde to zkoušelo úprkem podél autové lajny, avšak Haugen si hodil hrací předmět daleko od kopačky. Toho využil Miletić, který zažehnal případné nebezpečí.
10'
To vše přineslo autové vhazování pro Partizan. Po něm se ale k míči dostal napadající Hussain, který navíc otřel balón o nohu protihráče – další autové vhazování.
9'
Partizan se nákopem dostal na útočnou polovinu, kde se do souboje pouštěl Soumah. Nakonec čistě zasahoval Forren, jenž poslal míč do zámezí.
8'
Přenesení hry směřovalo na levou stranu, kde se nacházel Haugen. Domácí zadák to zkoušel centrem do pokutového území, kde se nacházel Stojković.
7'
Vůbec poprvé se k míči dostal domácí brankář Craninx, který předvedl dalekonosný pas na druhou stranu, přičemž se v hlavičkovém souboji prosadil Miletić.
6'
Hrací předmět se opět zjevil za postranní lajnu, i tentokráte vhazoval Partizan Bělehrad. O provedení se nakonec postaral obránce Miletić.
5'
K vidění byl dokonce úvodní rohový kop tohoto zápasu, o který se postaral domácí Hussain. Jeho vzdušná nabídka doletěla pouze na hlavu protihráče.
4'
Kombinace Molde nebyla nikterak úspěšná, naopak se k míči dostal Ščekić, kterému se povedlo odklidit hrací předmět daleko na druhou stranu hrací plochy.
3'
Hned v úvodu zápasu se k míči dostal Aursnes, který přenášel hru na levou stranu. Tam se nacházel kolega Haugen, kterému se povedlo vybojovat aut.
1'
Žlutou kartu dostává Saša Zdjelar (FK Partizan Bělehrad).
1'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Molde FK: Craninx – Haraldseid, Gabrielsen (C), Forren, Haugen – Aursnes, Hussain – Bolly, Eikrem, Hestad – James
Náhradníci: Ranmark – Ellingsen, Knudtzon, Mostrom, Omoijuanfo, Sjolstad, Wingo

FK Partizan Bělehrad: Stojković (C) – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Asano, Ščekić, Zdjelar, Tošić – Soumah, Sadiq
Náhradníci: Stevanović – Brezančić, Lutovac, Natcho, Ožegović, Stevanović, Vujačić.
První zápas v Bělehradu nám nabídl pěkný fotbal a domácí při něm slavili výhru 2:1. V pohárové matematice však tento výsledek moc neukázal a norskému celku stačí v dnešním utkání vyhrát nejtěsnějším rozdílem 1:0. Forma Partizanu je však v posledních týdnech dobrá nejen v Evropské lize, ale také v soutěži domácí, jelikož z posledních devíti soutěžních utkání jich 7 vyhrál. Molde se nachází na druhé příčce ligové tabulky se čtyřiceti získanými body v devatenácti duelech.
Přeji vám příjemný čtvrteční podvečer při sledování textového přenosu ze čtvrtého předkola Evropské ligy. Po dnešku budeme znát všechny účastníky základních skupin evropských poháru a tento přenos nám nabídne souboj Molde FK a FK Partizanu Bělehrad. Utkání startuje v 19:00. Přeji vám příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.