FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Burnley - 26. ledna 2019   16:00

Manchester City
24' Jesus  • 53' B. Silva  • 63' De Bruyne  • 75' Long(vl.)  • 86' Agüero
5:0
(1:0)
Burnley
Burnley
Ederson – Walker, Stones, Otamendi, Danilo – De Bruyne (76. Foden), Fernandinho (66. D. Silva), Gündogan – Mahriz, Jesus (76. Agüero), B. Silva
Muric – Agüero, Foden, Laporte, Sané, D. Silva, Sterling
Scott – Holmes, McDonough
Etihad Stadium, Manchester
Burnley
Pope – Long, Tarkowski, Gibson – Brady (46. Cork), Hendrick, Defour (77. Westwood), Taylor, Ward – Vydra (64. Wood), McNeil
Hart – Barnes, Cork, Mee, Vokes, Westwood, Wood

Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 11:4. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:3.
Dvě nastavené minuty a zápas končí! Manchester City přehrál v domácím prostředí Burnley jasně 5:0 a zajistil si postup do další části FA Cupu.

Manchester od samého začátku diktoval tempo utkání. Dlouhé dobývání vápna Burnley skončilo až ve čtyřiadvacáté minutě, kdy po přihrávce Fernandinha proklouzl do vápna Gabriel Jesus, kličkou si poradil s obráncem a poté zasunul míč k přední tyči. City bylo u balonu i po téměř celý zbytek první půle, ale přes skvěle chytajícího Popea druhou branku nepřidalo.

To po změně stran se domácí tým rozstřílel. Druhý zásah do hostující sítě přidal po bleskovém přechodu z vlastní poloviny trávníku Bernardo Silva. Po hodině hry následně vymetl levou stranu branky dělovkou Kevin De Bruyne. Citizens sice polevili v útočení, ale De Bruynův střílený centr si do vlastní sítě srazil Kevin Long. Poslední slovo měl z pokutového kopu Sergio Agüero, který udal konečný výsledek na 5:0.

Více než hodinu odehrál na Etihad Stadium také Matěj Vydra, ale svou jedinou šanci na vstřelení branky prováhal. Těsně po poločase mu namazal Otamendi, ale český reprezentant sám proti Edersonovi neuspěl.
90+3'
90+2'
Citizens rozehráli ve druhé minutě nastavení rohový kop. Mahriz centroval do šestnáctky, k balonu se dostal na zadní tyči Agüero, ale soupeře před sebou prostřelit nedokázal.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.
90+1'
Dwight McNeil nebyl daleko od snížení. Jeho prudká rána jen těsně prosvištěla nad břevnem Edersonovy branky. Následovat ale bude pouze rozehrávka brazilského gólmana.
90'
Westwood našel na pravé straně Wooda, následně měl míč u kopačky také McNeil, ale domácí se nemohli dostat ani přes první linii bránících hráčů City.
89'
Ve středu pole se provinil faulem David Silva a hosté se dostanou těsně před koncem zápasu k míči. Po rychlé rozehrávce se ale museli stáhnout zpět na vlastní polovinu.
88'
Pope nerozehrál zrovna ideálně a na branku Burnley se valil další útok. Šestý gól měl na noze Agüero, ale tentokrát z blízkosti napálil jen hostujícího brankáře.
87'
Burnley se pokouší alespoň o čestný zásah. Po prudkém centru z levé strany hlavičkoval Wood tísněný Stonesem jen do obránce před sebou. Následně u si berou míč pro sebe domácí.
86'
Manchester City právě vstřelil branku!
Manchester City potvrzuje postup pátým zásahem. Míč si na značku pokutového kopu postavil SERGIO AGÜERO. Po rychlém rozběhu přišla rána k pravé tyči a Nick Pope byl opět bez šance.
85'
Pokutový kop pro City! Long se nechal v pokutovém území obrat o balon Davidem Silvou a poté ho zasáhl za dres!
84'
Bernardo Silva pálil z kroku na zadní tyč. Před Popem byl v jasném ofsajdu Agüero, ale hostující brankář odpálil míč na rohový kop. Ten se nakonec také rozehrával, ale domácí už z něj zakončení nevytěžili.
83'
Zhruba posledních deset minut i s nastavením do konce druhého poločasu. Burnley je stále zataženo na vlastní polovině a musí se bránit náporu City.
82'
Také Sergio Agüero se mohl zapsat mezi střelce. Argentinec si naskakoval na parádní centr z pravé strany, ale míč se mu odrazil od hlavy jen do prostoru, kde byl Pope.
81'
Střídající Phil Foden se také zapojil do kombinační hry. Domácí fotbalisté už nikam nespěchají. Tentokrát zkoušel přihrávat Walkerovi Mahriz, ale vše překazil Gibson.
79'
Gündoganova přihrávka podél postranní lajny měla najít Walkera. Ten ale neměl takovou rychlost, aby míč zastavil. Domácí se přece jen ještě udrželi u balonu a pokračují v kombinaci.
78'
City pokračuje v obléhání vápna soupeře i za stavu 4:0. David Silva však musel před napadajícím McNeilem ustupovat až na vlastní polovinu a nakonec přihrával Otamendimu.
77'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Defour, přichází Westwood.
76'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází De Bruyne, přichází Foden.
76'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Jesus, přichází Agüero.
75'
Citizens přidávají čtvrtý gól! Danilo poslal míč na pravou stranu, kde byl připravený De Bruyne. Prudký Belgičanův centr si následně srazil do vlastní branky KEVIN LONG. Nick Pope neměl žádnou šanci na reakci.
74'
Aktivní přístup Burnley příliš dlouho nevydržel. Gabriel Jesus se snadno prokousal do vápna, ale v něm nemohl zakončovat přes Longa. Kevin Long následně odpálil míč do zámezí.
73'
Polevení City hostům vyhovuje. Stephen Ward si nabíhal na levém kraji, dostal se před Danila, ale k centru už neměl potřebný prostor. Burnley se ale drží i nadále u balonu.
72'
Pope sice našel dlouhým pasem na středu trávníku Defoura, ale od něj se míč odrazil jen za postranní lajnu. V kombinaci tak mohou pokračovat svěřenci trenéra Guardioly.
71'
Stones znemožnil Corkovi zakončovat přes hlavu. Hostující útočník skončil na promočeném trávníku, ale pokutový se nepíská. City však svůj protiútok promrhali nepřesnou přihrávkou.
70'
Po dlouhé době se hra přesunula do vápna před Edersona. Přetažený centr ještě posílal do ohně Cork, ale jako poslední razantně utnul akci Burnley Stones.
69'
Burnley se přece jen dostává ke slovu. Tvrdý centr z pravé strany musel odvracet jen na rohový kop Nicolás Otamendi.
68'
K Edersonovi spěchal McNeil, domácí brankář následně nepřihrál Gündoganvi ideálně a byl z toho nebezpečný kontr hostů. Střídající Chris Wood se ale přes Otamendiho ke střele nedostal.
67'
Déšť nad Manchesterem ještě sílí. Kombinaci domácích to ale vůbec nevadí. De Bruyne si několikrát vyměnil míč s Davidem Silvou, následně ještě oslovil ke spolupráci Jesuse.
66'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Fernandinho, přichází D. Silva.
65'
Manchesteru ani tři zásahy nestačí a i nadále se tlačí do útoku. Gündoganova přihrávka po trávníku však nabíhajícího Jesuse nenašla.
64'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Vydra, přichází Wood.
63'
A už je to o tři góly! Obrana Burnley byla po návštěvě útočné poloviny otevřená více než obvykle a toho dokázali domácí bezezbytku využít. Balon se dostal na pravou stranu, kde byl připravený KEVIN DE BRUYNE, který parádní ránou umístil míč ke vzdálenější tyči.
62'
Převaha City nebere konce ani v hustém dešti, který se spustil nad Etihad Stadium. Burnley je stále zataženo ve vlastním pokutovém území.
61'
Domácí na nic nečekali a okamžitě rozehráli rohový kop do kombinace. Až Fernandinhova průniková přihrávka na Silvu nenašla svého adresáta.
60'
Po hodině hry vedou Citizens nad Burnley už o dvě branky. Domácí s klidem kontrolují průběh zápasu s míčem u kopaček. O prudkou ránu těsně vedle levé tyče se postaral Mahriz.
58'
Třetí branku zápasu mohl přidat Ilkay Gündogan ke kterému se odrazil míč po rozehrávce rohového kopu. Střelu z první ale umístil jen přesně do prostoru, kde byl připraven Pope.
57'
Kombinace City pokračuje. Nyní našel Walker De Bruyneho, který ihned pálil ve velké rychlosti, ale obranu Burnley neprostřelil. City bude pokračovat rohovým kopem.
56'
Ederson si došel pro nakopnutý balon až k hranici pokutového území. Vydra neměl šanci být u míče dříve než domácí brankář.
55'
Tlak Manchesteru začíná sílit. Po rohovém kopu se domácí usadili těsně před vápnem soupeře. Fernandinho našel na pravém kraji Walkera, který ale ještě necentroval do šestnáctky.
53'
Manchester City přidává druhý zásah! Gündogan získal míč ve středu pole, rychle ho přiťukl De Bruynemu. Ten ještě viděl rozběhnutého BERNARDA SILVU, který si připravil míč na levou nohu a prudkou ránou prostřelil Popea. Hostující brankář podává vynikající výkon, ale nyní mu balon prošel pod tělem do sítě.
52'
City pokračovalo v tlaku rozehrávkou rohového kopu. Danilova rána zpoza vápna však skončila vysoko nad brankou Nicka Popea. Manchester stále nemůže vsítit pojišťovací gól.
51'
Fernandinho kouzlil s balonem před vápnem, následně centroval do malého vápna Walker, ale jako první se k balonu dostal jen obránce Tarkowski.
50'
Domácí hráči až příliš riskují v rozehrávce. Nyní přišel v nebezpečném prostoru o balon Stones, ale hosté toho nedokázali využít ani ke střele.
49'
Matěj Vydra mohl potrestat minelu Nicoláse Otamendiho! Český útočník sebral balon po mizerné přihrávce domácího hráče a šel sám na Edersona. Brankář City skvěle zmenšil Vydrovi úhel a ten pálil jen do boční sítě.
48'
Walker jasně viděl, že je v ofsajdu a tak nechal míč kolem sebe bez povšimnutí projet do zámezí. Po dlouhém vhazování se Burnley u balonu příliš dlouho nezdrželo.
47'
Druhý poločas pokračuje v nastaveném trendu. Domácí jsou u balonu a pokoušejí se prodrat zataženou obranou soupeře.
46'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Brady, přichází Cork.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
Tři nastavené minuty uplynuly a první poločas končí. Spokojeněji odcházejí do šaten hráči domácího City, kteří vedou v polovině zápasu 1:0.

Manchester od samého začátku diktoval tempo utkání. Dlouhé dobývání vápna Burnley skončilo až ve čtyřiadvacáté minuty, kde po přihrávce Fernandinha proklouzl do vápna Gabriel Jesus, kličkou si poradil s obráncem a poté zasunul míč k přední tyči. City bylo u balonu i po téměř celý zbytek první půle, ale před skvěle chytajícího Popea druhou branku nepřidalo.
45+3'
45+3'
Domácí rozehráli rohový kop pouze na krátko. Walker se následně vřítil do šestnáctky ze strany, ale lobem našel jen připravené rukavice Nicka Popea.
45+2'
Manchester nechce soupeři půjčit balon. Fernandinho posouval míč na pravou stranu, kde měl prostor k útoku Kevin De Bruyne. I Belgičan si ale postup k brance soupeře rozmyslel a raději našel ve středu pole Jesuse.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase hned tři minuty.
45'
V samém závěru prvního poločasu se Burnley dostalo do blízkosti Edersonovy branky. McNeil však marně hledal Vydru, který byl schován až za Stonesem s Otamendim.
44'
Stephen Ward nyní vletěl do souboje s De Bruynem, ale ublížil si více sám. Nakonec je pískán faul belgického záložníka a rozehrávat bude z vlastní poloviny Nick Pope.
43'
Mizerným odkopem do zámezí daroval Nick Pope míč opět domácím fotbalistům. City i nadále kontrolují průběh zápasu v kombinaci bezpečně daleko od vlastní branky.
42'
Gündoganovu ránu ze stoje tečoval mimo tři tyče Tarkowski. City mělo k dispozici ještě jeden rohový kop, který rozehrával opět De Bruyne. Stones však hlavičkoval vedle branky.
41'
Teď už to pro Burnley vypadalo o něco nadějněji. Klíčový souboj ale u středového kruhu Vydra prohrál se Stonesem a hosté musí znovu do obrany.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Bezzubé Burnley se stále jen brání. Gibson musel před napadajícím Jesusem odkopával pouze do středu pole, kde sebral míč Fernandinho.
39'
Mahriz sice proskočil do vápna mezi dvěma obránci, ale následně už nedokázal předložit míč Silvovi, který čekal před téměř prázdnou brankou.
38'
Gündoganova pobídka do pokutového území byla zblokována na rohový kop. Kevin De Bruyne hledal v šestnáctce Jesuse, který mu balon ještě vrátil. Následně už ale odkopávají hosté.
37'
City přece jen lehce ubralo z ofenzivní snahy. Fernandinho společně s De Bruynem si vyměňovali balon na třiceti metrech, stažená obrana v jedenácti hráčích se pouze přesouvá ze strany na stranu.
36'
Na Silvův centr si s klidem počkal Pope. Ve vápně sice číhal na šanci Mahriz, ale k balonu se vůbec přes hostujícího brankáře nedostal. City se však záhy znovu dostává k balonu.
35'
Manchester pokračuje v obléhání hostujícího vápna. Walker to ale nyní s Otamendim překombinoval a míč skončil za postranní lajnou. Burnley se tak téměř zadarmo dostává k míči.
33'
Taylor poslal v pokutovém území k zemi Gündogana a muselo se zkoumat video. To ale netrvalo dlouho a může se pokračovat ve hře. Penalta pro City z toho není.
32'
Matěj Vydra se statečně pral s Otamendim, ale proti zkušenému Argentinci neměl nejmenší šanci na úspěch. U balonu tak jsou znovu domácí fotbalisté.
31'
K Silvovi přiletěla přihrávka Gündogana, následně se domácí prokombinovali až těsně před Popea, ale právě německému záložníkovi v klíčovou chvíli nezafungovalo zpracování.
30'
Po půlhodině hry vede Manchester nad Burnley stále jen o jeden zásah. Bernardo Silva se sice mohl řítit téměř sám na branku, ale zastavil ho odpískaný ofsajd.
29'
Jesus si sběhl po přihrávku Gündogana, ale s brazilským útočníkem se vrátil také Ben Gibson, který donutil soupeře k odkopu za brankovou lajnu.
28'
Fernandinho zkoušel opět přihrávat Jesusovi za obranu Burnley, ale tentokrát byl pas až příliš razantní a skončil až u brankáře Nicka Popea.
27'
City pokračuje v aktivní hře. Gündogan přenesl míč přes celou šířku trávníku na Walkera. Ten se pokoušel centrovat do vápna, ale Pope míč vyboxoval mimo šestnáctku.
25'
Tentokrát pálil ze střední vzdálenosti De Bruyne, ale míč skončil vysoko nad brankou Burnley. Po dlouhém výkopu si ale hosté balonu příliš dlouho neužili.
24'
Manchester City se dostává po zásluze do vedení! GABRIEL JESUS si naběhl na průnikovou přihrávku Fernandinha, následně si kličkou k ose trávníku poradil s Longem a míč umístil střelou po trávníku k bližší tyči. Pope si ještě nohou sáhl na balon, ale ten se odrazil už jen do sítě.
24'
Long dlouhé sekundy čekal s vhazováním, ani jeden jeho spoluhráč nebyl v prostoru bez soupeře. Nakonec se hosté přece jen dostali ke střele, ale Ward ohrozil jen diváky v desáté řadě.
23'
Také hosté se pokusili vytáhnout napadání na polovinu soupeře. Danilova rozehrávka nebyla z nejpřesnějších a tak mohlo Burnley alespoň vhazovat.
22'
Walkerovi utekl balon u středové čáry, toho využil k zisku Taylor. Walker se ještě pokoušel míč získat skluzem, ale trefil pouze soupeře a vidí první žlutou kartu zápasu.
21'
I po více než dvaceti minutách drží Burnley na stadionu City bezbrankovou remízu. Domácí jsou o poznání aktivnější směrem dopředu, ale hosty drží nad vodou skvěle chytající Nick Pope.
20'
Jeff Hendrick se prodral hned přes dva soupeře, následně oslovil přihrávkou na pravou stranu Bradyho, který ale mizerným centrem poslal míč pouze mimo hrací plochu.
19'
Nick Pope musel znovu zasahovat! První střela skončila ještě na obraně, následně ale pálil pořádně nebezpečně Gabriel Jesus a Pope měl co dělat, aby míč udržel před brankovou lajnou.
18'
Následný rohový kop už City příliš nevyšel. Burnley se ale z tlaku vyměňuje pouze za cenu dlouhého odkopu na polovinu soupeře, kde balon sbírá Stones.
17'
De Bruyne kombinoval s Fernandinhem. Když nevedla cesta do vápna z levé strany, tak to domácí zkusili po té pravé. Walker skvěle přihrával zpět na Mahrize, který ale trefil jen připraveného Popa.
16'
Také hosté se pokusili zahrozit v útoku. Brady si nebezpečně nabíhal na přihrávku z hloubky pole. Proti přesile obránců před vápnem se ale nedostal ani ke střele.
15'
De Bruyne poslal střílený centr do pokutového území. Těsně před Popem mohl tečovat balon Jesus, ale nedokázal ho zasáhnout. Velké štěstí pro obranu Burnley.
14'
Nový praporek je na svém místě a zápas může pokračovat! Vykopávat bude od své branky Nick Pope.
13'
Hlavní rozhodčí se pokoušel za podpory fanoušků opět zasunout praporek na své místo, ale ten je opravdu zlomený a bude se muset vyměnit.
12'
Kyle Walker centroval do vápna jen zpoza koncové lajny. Navíc při tom zlomil praporek u rohového čtvrtkruhu a hra tak musí být přerušena.
11'
Opět byl u balonu Gündogan. Tentokrát přihrával Jesusovi, který ještě posouval míč před vápno. Fernandinho se ke střele z první neodvážil a poté už proti němu vystartoval Defour.
10'
Úvodní desetiminutovka větší šanci nenabídla. Podle předpokladů určuje tempo zápasu domácí celek, ale obrana Burnley bez obtíží čelí ofenzivním hráčům soupeře.
9'
Také Burnley si vybojovalo rohový kop. Před Edersonem hlavičkoval zpět do ohně Brady, ale na druhý pokus již uspěla obrana City. Vše řeší ve spolupráci s Danilem právě domácí brankář.
8'
Právě Kevin De Bruyne rozehrával rohový kop na hranici vápna, odkud z prvního doteku pálil Gündogan. Balon ale budou sbírat někde na parkovišti, protože krajní záložník překopl branku Burnley o pořádný kus.
7'
Teď už se druhý tým Premier League naplno usadit na útočné polovině. Walker kombinoval s Mahrizem, nakonec přihrával do vápna de Bruyne, ale obrana Burnley stačila zasáhnout.
6'
Přes Fernandinha putoval míč na levou stranu, kde už byl připraven Ilkay Gündogan. Němcův centr dokázal zblokovat ve skluzu Long, navíc se míče jako poslední dotkl právě Gündogan a vhazovat budou hosté.
5'
Citizens se zatím nemohou usadit před vápnem soupeře. Jesus si nabíhal na prudkou přihrávku, ale nestačil míč na první pokus zasáhnout a poté už mu balon utekl mimo hrací plochu.
4'
McNeil nepříjemně dotíral na rozehrávajícího Stonese. Ten si musel pomoci přihrávkou v nouzi na Edersona. Brazilský brankář se s tím nepáral a odkopl balon na útočnou polovinu.
3'
Manchester vysunul napadání až téměř k vápnu hostujícího celku a byl odměněn ziskem balonu. Walkerova hlavička v souboji s Bradym však skončil pouze u Hendricka.
2'
Jesus si zpracoval v pokutovém území míč hrudníkem, následně ale vycestoval mimo vápno. Po nepřesné přihrávce mohl rozehrát protiakci Ward, ale jeho pokus o oslovení McNeila byl zastaven Walkerem.
1'
Gabriel Jesus rozehrál první poločas ze středového kruhu. Manchester si ihned přesunul na útočnou polovinu. Fernandinhovi ale utekl balon od nohy a tak se dostali k balonu také hosté z Burnley.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu manchesterského Etihad Stadium. Čtvrté kolo FA Cupu tak může za několik málo okamžiků začít.

Manchester City: Ederson – Walker, Stones, Otamendi, Danilo – De Bruyne, Fernandinho, Gündogan – Mahriz, Jesus, B. Silva
Náhradníci: Muric – Agüero, Foden, Laporte, Sané, D. Silva, Sterling

Burnley FC: Pope – Long, Tarkowski, Gibson – Brady, Hendrick, Defour, Taylor, Ward – Vydra, McNeil

02.01. 2017 Manchester City – Burnley 2:1

Fotbalisté Manchesteru City s ohromných devatenáctibodovým náskokem opanovali loňský ročník Premier League před svými odvěkými rivaly United. V Lize mistrů už se výběr trenéra Josepa Guardioly tolik neprosadil. Ve skupinové fázi sice prohráli Citizens pouze jednou, následně ale ve čtvrtfinále dvakrát nestačili na pozdější finalisty z Liverpoolu.

Také letos se Manchester pohybuje v popředí nejvyšší anglické soutěže. Po zaváhání v období Vánoc proti Crystal Palace a Leicesterem se City propadlo na druhou pozici s čtyřbodovou ztrátou na Liverpool. V poslední době ale manchesterský tým drtí soupeře ofenzivou. Wolves i Huddersfield dostali tři branky, v pohárech naděluje City ještě mnohem více. Burton inkasoval na Etihad Stadium hned devětkrát, v domácí odvetě ale pouze jednou.

Do čtvrtého kola FA Cupu se Manchester City dostal Rotherham z Championship. O sedm branek City se podělilo hned sedm hráčů, prosadily se i všechny útočné hvězdy v čele s Jesusem, Saném nebo Sterlingem.
Burnley FC

Burnley aktuálně drží v Premier League šestnáctkou pozici s náskokem třech bodů na sestupové příčky. Tým ze severu Anglie na tom byl ještě mnohem hůře. Až v posledních kolech se dostalo Burnley do formy a začalo sbírat důležité body. Těsně po Vánocích si Burnley na domácí půdě poradila 2:0 s West Hamem, následně zdolalo v řadě shodně 2:1 také Huddersfield i Fulham. Až před týdnem týdnem přišla na řadu bezbranková remíza na trávníku Watfordu.

Do čtvrtého kola proklouzlo Burnley přes Barnsley, které hraje až třetí nejvyšší anglickou soutěž. Jedinou postupovou branku vsítil z pokutového kopu až ve druhé minutě nastaveného času Chris Wood.

Burnley má na své soupisce hned několik zajímavých jmen. V kádru je také český reprezentační útočník Matěj Vydra, který přestoupil do Burnley před sezonou z Derby County. Ve hře ale Vydra příliš minut netráví, v Premier League naskočil naposledy před pěti zápasy. Celé utkání odehrál právě ve zmíněném poháru proti Barnsley, ale střelecky se neprosadil. Za severoanglický celek nastupuje také dlouholetá opora Tottenhamu Aaron Lenon, který je ale v současné době na marodce. Brankářskou jedničkou je Joe Hart, který dlouhé roky oblékal dres právě Manchesteru City a do Burnley přestoupil před sezonou z West Hamu.
Krásné sobotní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. Nejstarší fotbalová klubová soutěž světa FA Cup pokračuje čtvrtým kolem a my se společně zaměříme na utkání Manchesteru City, které před domácím publikem na Etihad Stadium přivítá Burnley.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.