Fotbalová národní liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Ústí - 1. září 2019   17:00

Varnsdorf
Varnsdorf
0:3
(0:2)
Ústí
Ústí
5' Bassey   • 32' J. Peterka   • 63' M. Bílek
Varnsdorf
Samoel – Finěk, Ngimbi, Lehoczki, Heppner (39. Houser) – Bláha, D. Breda, Kocourek, Ondráček (53. Kazda), Rudnytskyy (79. Schön) – Micovčák.
Vaňák – Barac, Houser, Kazda, M. Kubista, Schön, Šimon.
Ústí
Tvrdoň – Bassey, M. Bílek, Brak, Jakubov (86. Písačka) – Krátký, Matějka (76. D. Richter), Miskovič (68. M. Valenta), J. Peterka – Pimpara, T. Vlček.
J. Plachý – Drame, Písačka, Prošek, D. Richter, Strada, M. Valenta.

90+2'
90+1'
Ústečtí mají míč na kopačkách, trenér hostů na tváři úsměv. Aby ne, tohle utkání zvládli jeho svěřenci parádně.
90'
Rozhodčí přidá dvě minuty, tohle už domácí nespasí.
90'
Už to zavánělo debaklem! Bassey však těsně míjí Samoelovu branku.
87'
Čerstvá krev se zapisuje do statistik zápasu asi jinak, než by si hostující trenér přál. Vidí žlutou kartu za faul ve středu pole.
86'
Obránce Jakubova nahrazuje středopolař Písačka.
84'
Kdepak, ústečtí jsou v obraně naprosto precizní. Navíc chystají další čerstvou sílu na hřiště.
83'
Domácí se nevzdávají. Kocourek vybojoval standardní situaci.
80'
Ústí domácím nedá čichnout. Naopak se o střelu pokusil Valenta. Nemířil však přesně.
79'
Kapitána Runytskyyho střídá útočník Schön.
78'
Kocourkův centr do vápna krotí Tvrdoň.
76'
A to byl poslední Matějkův počin na hřišti. Hostující trenér zahušťuje střed hřiště. Na zelený pažit vbíhá Richter.
74'
Z brejku se Matejka přes Finka neprosadil.
73'
Bílek mohl definitivně rozhodnout o vítězi tohoto utkání, ale netrefil prázdnou branku! Hosté chystají další střídání.
72'
Domácí kapitán zastavuje nedovoleně Krátkého. Je z toho další žlutá karta.
70'
Neúspěšné obléhání valu ústeckých už nemohl sledovat Ngimbi. Jeho střela ze čtyřiceti metrů neměla gólové parametry.
68'
Ústecký trenér oživuje hru ve středu pole Valentou na úkor Miskoviče.
67'
Varnsdorfští měli k dispozici dvě standardní situace. Ale pozorní hosté jim nedávají šanci ani na zkorigování výsledku.
63'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
O vítězi je pravděpodobně rozhodnuto! MICHAL BÍLEK si naběhl na centr od Basseye, zasekl míč a střelou k tyči zvyšuje na 0:3!
62'
I Peterka si zkoušel vymodlit penaltu. Domácí volají podruhé po druhé žluté. I tentokrát bez odezvy.
61'
Bílek vyslal projektil na Samoela, který štiplavou střelu vytahuje s námahou na roh.
59'
Domácí přebírají iniciativu zápasu. Jenže do finální fáze se zatím nedostávají.
57'
Bílek zaměstnal svojí střelou jen podavače míčů. Tento pokus skončil vysoko nad.
Dnešní utkání sleduje 872 diváků.
55'
Varnsdorf se dostal na dostřel branky. Bredova střela končí mimo tři tyče.
53'
Ondráčka nahrazuje Kazda.
52'
Jeden z mála pokusů domácích končí mimo. Na domácí lavičce je živo. Trenér není pochopitelně spokojen. Chystá se další střídání.
49'
Peterka faulován. Terén se kvůli nepřízni počasí rychle zhoršuje.
48'
A mohlo být ještě hůř. Unikajícího Basseye zastavil na poslední chvíli Houser.
47'
Domácím znepříjemňuje snahu se zápasem něco udělat pořádná průtrž mračen.
46'
45'
45+2'
Píská se další faul domácím. Stadion s výrokem sudího rozhodně nesouhlasí.
45'
Hlavní rozhodčí přidá nad rámec prvního poločasu dvě minuty.
44'
Pokus domácích odvrací Pimpara. Varnsdorf se snaží s výsledkem něco udělat, ale konec prvního dějství se kvapem blíží.
42'
Když to nejde fotbalově, tak to zkusil Breda alespoň letecky. Místo penalty však vidí za umělecký dojem jen žlutou kartu.
40'
Střídání zatím nezabírá. Ústí kontroluje hru na polovině domácích.
39'
Kocourek byl faulován a domácí se dožadují druhé žluté karty pro Peterku. Rozhodčí vše řeší jen domluvou.
39'
Domácí trenér nevydržel ani do poločasu a střídá. Obránce Heppnera střídá záložník Houser.
37'
Ondráček měl nějaké připomínky k hlavnímu rozhodčímu a také on vidí žlutou kartu.
35'
Střelec druhé branky fauloval Micovčáka a vidí žlutý kartonek.
34'
Varnsdorfští se hnali rychle za snížením. Avšak práce kvapná – málo platná. Míč je v zámezí.
32'
Tento faul vyšel domácí hodně draho! Na centr za obranu si naběhl nejlépe JAN PETERKA a zvyšuje na 0:2!
32'
Další žlutá karta pro Varnsdorf. Bláha vlétl skluzem proti Basseymu do souboje pozdě a místo míče zasáhl jen nohy Nigerijce.
29'
Domácí nepřesnosti při zakládání útoků stojí mnoho sil. Ústečtí obránci hrají zatím s velkým přehledem.
28'
Rudnytskyy hledal od rohového praporku Ondráčka. Pozorný Tvrdoň má míč pod kontrolou.
27'
Bláha v pokutovém území přistrčil Braka. Sudí ukazuje hrajte dál.
25'
Hosté si teď v rozehrávce nerozuměli. Následuje aut pro Varnsdorf.
24'
Teď ale Miskovič zaměstnal Samoela! Jeho přízemní rána řádně protáhla domácího strážce svatyně. Pro Varnsdorf už mohlo být hodně zle.
22'
Miskovič z následující standardní situace napálil pouze zeď.
20'
Hosté se hnali do protiútoku a rodící se šanci hasí jen za cenu žlutého napomenutí nová akvizice z Táborska Ngimbi.
19'
Pimpara si odstavil tělem Micovčáka a pomáhá si rozehrávkou s Tvrdoňem.
17'
Šance na druhé straně! Střela Matějky končí jen autem.
15'
Fiňkův pokus o centr tečuje jeden z hostujících obránců. K překvapení všech je místo rohu pískán odkop od branky, kterou stráží Tvrdoň.
13'
Ústí je v další šanci! Pimpara vybídl Jakubova, jehož centr před branku odklízí Rudnyckyy.
12'
Je jím Heppner, kterému se z trávníku na nohy příliš nechce.
11'
Centr na druhou branku domácí s námahou odvrací. Na hřišti však zůstává ležet jeden z varnsdorfských obránců.
9'
Další pokus od lajny končí až za brankou Tvrdoně. Brankář Ústí je tentokrát bez práce.
7'
Domácí se ženou za vyrovnáním. Centr Ondráčka však krotí v rukavicích Tvrdoň.
5'
Domácím se standardní situace formou rohového kopu vůbec nepovedla. Naopak se po rychlém protiútoku prosazuje nigerijský útočník FORTUNE BASSEY! 0:1
4'
První útok Varnsdorfu. Bredovu hlavičku odvrací hosté do zámezí. Rohový kop si vyzkouší i domácí.
3'
Brak se tlačil do vápna. Bohužel pro něj si míč příliš předkopl.
2'
Ústí je aktivnější. Odměnou je první rohový kop utkání.
1'
Hosté se pokusili poprvé ohrozit Samoela. Míč však končí v zámezí.
1'

FK Varnsdorf: Samoel – Finěk, Ngimbi, Lehoczki, Heppner – Bláha, D. Breda, Kocourek, Ondráček, Rudnytskyy – Micovčák.
Náhradníci: Vaňák – Barac, Houser, Kazda, M. Kubista, Schön, Šimon.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Bassey, M. Bílek, Brak, Jakubov – Krátký, Matějka, Miskovič, J. Peterka – Pimpara, T. Vlček.
Náhradníci: J. Plachý – Drame, Písačka, Prošek, D. Richter, Strada, M. Valenta..
Nejlepším domácím střelcem je se třemi góly Breda. Hosté potvrzují moje předchozí slova o vyrovnanosti, protože se nikdo z mužstva u řeky Labe netrefil více než jedenkrát.
Ani jednomu z týmů se zatím nedaří podle jeho představ. Oba aktéři v loňské sezóně okupovali horní polovinu tabulky. Varnsdorf by se v případě výhry dostal do klidného středu tabulky. Nyní jim náleží až třináctá příčka. Z šesti zápasů vyhráli pouze jednou. Hosté se nacházejí ve druhé lize v prostřední části. Jejich čísla v rámci ligy jsou neuvěřitelně vyrovnaná. Uznejte sami. Šest zápasů, dvě výhry, dvě remízy a dvě prohry a skóre 7:8. Zároveň to vypadá, že je Ústí jedno, zda hrají doma nebo venku. V obou případech mají 1v-1r-1p.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.