Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pondělního večera.
V Plzni je dobojováno a tři body zůstávají domácí Viktorii, která tak drží zatím neporazitelnost v letošním ročníku Juniorské ligy. Liberec dohrával celou druhou půli o deseti a paradoxně byl při této situaci lepší než v plném počtu.
90+3
Plzeň se dokázala ubránit.
90+3
Rohový kop pro Slovan.
90+2
Plzeňská akce byla neúspěšná, ale i hosté svůj útok hodně uspěchali.
90
Nastavují se tři minuty.
89
Dydowicz se dostal do obrovské šance, ale jeho střela byla lehce zblokována a gólman Šiman u ní byl včas.
87
Liberec se snaží dostat do útoku, ale nyní se Plzni daří držet míč dostatečně daleko od branky.
85
Liberec se hodně snaží dostat k vyrovnání, nyní ale přišel faul.
82
Domácí kouč také střídají. Místo Pernglaua přišel na závěrečné minuty Vondráček.
81
Standardní situaci rozehrál střídající Beníšek, ale míč poslal jen do náruče Šimana.
80
Hostí mají k dispozici velice nebezpečnou standardní situaci.
80
Hosté střídají. Frimmela nahrazuje Lukeš.
79
Hostující Frimmel byl faulován před pokutovým územím...
77
Střídání na straně Plzně. Místo Mladena Veselinoviče přichází Pavel Mariánus.
76
Liberec právě vstřelil branku!
Hosté připravující gólmana Šimana o čisté konto a zároveň ještě si připravují velkou šanci na případné vyrovnání, jelikož se jim povedlo snížit už jen na jednobrankový rozdíl díky DANIELU DYDOWICZOVI!
74
Hosté střídají. Ze hřiště jde Kmoníček a na jeho místo přichází Beníšek.
73
Skvělou ránu Dydowicze zpoza šestnáctky vyráží Šiman na roh!
71
Hanousek zajímavě napadal rozehrávku Slovanu, ovšem k míči se nakonec nedostal.
70
Akce Plzně je zastavena zdviženým praporkem pomezního sudího.
69
Útok hostů z Liberce nakonec přinesl jen střelu mimo.
68
Žlutou kartu dostává hostující Djika Douglas Hugues.
68
V pokutovém území Plzně zůstal ležet domácí Hamerník, ale hra pokračovala dál a jeden z hostů ho trefil prudkou ranou z dálky.
67
Ze hřiště odchází zraněný Michal Hvězda a na jeho místo přišel Daniel Černý.
66
Zajímavý centr z levé strany vyrazil gólman Kolář pouze před sebe.
62
Výborná kombinace Plzně vynesla Viktorii další možnost a Kolář se musel vytáhnout se skvělým zákrokem.
60
59
Žlutou kartu dostává domácí Marek Pernglau.
57
Liberec i v deseti se dostává do zajímavých akcí, i když zatím schází střelecká muška.
55
Střídající Krčál si svou aktivitou téměř vybojoval míč v pokutovém území.
54
Liberec měl k dispozici zajímavou standardní situaci, z níž ale nakonec nebylo nic kromě střely mimo.
53
Žlutou kartu nyní dostávají i domácí, konkrétně se faulu dopustil Mlynařík.
51
Velká šance pro domácího Veselinoviče. Ten dostal přihrávku do pokutového území a z otočky vypálil. Kolář v pádu jeho střelu zlikvidoval.
50
Domácí střídají. Zraněného Končala nahrazuje Krčál.
49
Velká šance pro hosty z Liberce do které se dostal Douglas, ale Šiman výborně jeho střelu zastavil.
48
Pro Liberec je vyloučení hodně nepříjemné, uvidíme, zda bude Slovan zbytek zápasu hrát pouze na tři obránce nebo se ještě uskuteční střídání.
47
Plzeň zastavuje při jejím útoku ofsajd.
46
Prakticky ihned po zahájení poločasu fauloval ve středu hřiště ostře Veselinoviče Tomáš Egert a sudí mu ukazuje druhou žlutou a tedy i červenou.
46
46
Hosté do druhého poločasu střídají. Ze hry jdou hostující Lukáš Szabo a Vojtěch Hadaščok. Na trávník místo nich přichází Martin Jánošík a Michal Káva.
46
Je za námi první poločas, který nabídl kombinační fotbal a také na domácí straně hned dvě branky. Viděli jsme na obou stranách plno zajímavých akcí, i hosté měli takové, ze kterých by se dalo skórovat, ale nevyšlo jim to.
41
Míč nebezpečně poskakoval před plzeňským pokutovým územím, nakonec ho Plzeňané uklízí do bezpečí.
40
Rohový kop mají hosté z Liberce.
39
Další zajímavý rychlý protiútok končí střelou hostů vysoko nad. Míč už nejspíše plave v blízké řece.
38
Viktoria nyní prošla až před Kolářovu branku a gólman Liberce musel jít proti střele na zem.
37
Nyní je to zápas nahoru dolu, v ponechané výhodě útočili hráči ze severu Čech, ale nakonec bez úspěchu.
36
Domácí ihned přešli do protiútoku.
35
Rychlý protiútok Slovanu skončil velmi záhy.
34
Zajímavou ranou z dálky se předvedl Bouška a Šiman míč vyrazil na rohový kop.
34
Hosté dnes poprvé střídají. Daniel Soungole Soune přepouští místo pro Daniela Dydowicze.
33
Liberecký stoper Egert zastavil ostře pronikajícího Veselinoviče a má to s kartou.
33
Hadaščok dokázal doběhnout téměř ztracený balón a ještě ho udržet ve hře.
32
Plzeň se zatím tolik do šancí na ohrožení branky nedostává, ale zatím z dvou velkých vytěžila dva góly.
29
Z akce Plzně se nyní narodil rychlý protiútok, který zakončil střelou do boční sítě Končal.
25
Liberec se snaží vysunout své napadání rozehrávky hodně vysoko a zatím se to daří.
23
Sudí Ardeeánu nařídil přestávku na napití, v Luční ulici je dnes velké teplo. Místní hřiště nabízí různé extrémy, v zimě je zde díky otevřenému prostranství a nedaleké řece velký mráz, v létě zase velké teplo.
22
Liberečtí se hned nastěhovali před Šimanovu branku a hned vyslali i jeden nebezpečný centr.
21
Plzeň právě vstřelila branku!
A domácí se ujímají už dvoubrankového vedení. Po nenápadné akci se dostal balón až k MARKU PERNGLAUOVI, který nabídnutou akcí nepohrdl.
20
Výborně odcentroval z levé strany Frimmel, jehož pokus ke spoluhráčům nepustil Končal.
15
Liberec se znovu snaží dostat do útoku, tentokráte postupnou kombinací.
14
Liberec se pokusil o rychlý protiútok, který končí tentokráte velmi brzy.
12
Plzni vychází a útok a ujímá se vedení. Přesný centr do pokutového území uklidil nejmenší hráč na hřišti MLADEN VESELINOVIČ!
12
Plzeň se zatím snaží prosadit hlavně po levém kraji, ale Liberečtí to zatím dobře čtou.
10
Po rohovém kopu se k míči na zadní tyči dostal liberecký kapitán Kmoníček, ale nemířil přesně.
10
Liberec se v naprostém klidu ubránil a hned vydal do protiútoku, ze kterého získal také rohový kop.
9
I Viktoria nyní bude mít šanci zahrávat rohový kop.
8
Zatím vidíme hru, kterou zdobí poměrně dost nepřeností na obou stranách.
6
Po rohovém kopu se snažil zakončovat Frimmel, ale rána mu nesedla.
5
Plzeňští se museli bránit dalšímu rohovému kopu, ale zvládli to bez potíží.
3
I domácí nyní trochu zaváhali při bránění a Pokornému dovolili si srovnat míč ke střele, která nakonec přesná nebyla.
1
Hned v úvodu se domácí dostali před libereckou branku, ale nakonec z malého nedorozumění v obraně Slovanu nic nebylo.
1

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Hanousek, Končal, Hamerník, Hbvězda, Mlynařík, Hrubý, Růžička, Libotovský, Pernglau, Veselinovič.

FC Slovan Liberec: Kolář – Egert, Pimpara, Pokorný, Kmoníček, Soungole Soune, Hugues Douglas, Bouška, Szabo, Frimmel, Hadaščok.

Rozhodčí: Ardeleánu – Moláček, V. Paták.
Letošní ročník Juniorské ligy zahájili Plzeňané jak již bylo řečeno dvěma zápasy na hřištích soupeře, ve kterých byly svěřenci nového plzeňského kouče Jiřího Kohouta stoprocentní, když vyhráli 1:2 v Jihlavě i na půdě nováčka soutěže z Pardubic.

Ani Liberec nezačal soutěž vůbec špatně a po prvních dvou kolech se drží na výborném šestém místě. Po úvodní hubené výhře 0:1 na Dukle remizovali hráči juniorky Slovanu doma s Jihlavou po přestřelce 3:3.
Hezký pondělní podvečer z Plzně. V rámci třetího kola nového ročníku Juniorské ligy poprvé dojde na utkání plzeňské Viktorie na svém hřišti. Prvním sokem, který dnes do Plzně přijíždí je Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.