Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Rumunsko : Sev. Irsko - 14. října 2019   19:35

Rumunsko
Rumunsko
48' Baluta  • 59' Mihaila  • 67' Ciobanu
3:0
(0:0)
Sev. Irsko
Sev. Irsko
Rumunsko
Vlad – Ratiu (63. Velisar), Pascanu, Chindris, Boboc – Oiada, Baluta (C) (79. Ricardo), Ciobanu – Man (69. Neicutescu), Petre (69. Ganea), Mihaila (69. Dragus).
Kajtazovič – Vidali, Pospech
Anghel Iordanescu, Voluntari
Sev. Irsko
Hazard (C) – Graham (75. Thompson), Brown, Toal, Balmer – Mccann, Mccalmont (75. Boyd Munce) – Galbraith (38. Hughes), Dunwoody (61. Palmer), Gordon (74. Parkhouse) – Lavery.

Rumunsko i díky vyloučení brankáře Hazarda zvítězilo snadno nad Severním Irska po trefách Baluty, Mihaila, Ciobanu.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:8.
90+3'
90+2'
U rohového praporku si Severní Irsko rozehraje přímý kop.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Palmer nekompromisně dohrál Draguse.
88'
Tlak Rumunska začíná býti dosti jalový.
87'
Neicutescu vystřelil ze střední vzdálenosti velmi nepřesně a netrefil kýžené zařízení.
85'
Mccann posílá k zemi nositele známého rumunského, fotbalového příjmení George Ganeu.
83'
Lavery se při snaze dostat se k míči dopustil faulu.
81'
Nebezpečné zakončení obránce Eoina Toala dokázal brankář Daniel Vlad zlikvidovat!
80'
Rohový kop pro Severní Irsko.
79'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Tudor Baluta, přichází Grigore Ricardo.
79'
Žlutou kartu dostává Tudor Baluta (Rumunsko).
78'
Baluta až příliš tvrdě uzemnil Laveryho. A sudí poprvé v utkání použije žlutou kartu.
77'
Střela Draguse byla sražena na sedmý rohový kop Rumunska.
75'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Sean Graham, přichází Lewis Thompson.
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Alfie Mccalmont, přichází Caloan Boyd Munce.
74'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Sean Gordon, přichází David Parkhouse.
71'
Rohový kop pro rumunskou reprezentaci.
69'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Dennis Man, přichází MIhai-Alexandru Neicutescu.
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Valentin Mihaila, přichází Denis Dragus.
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Adrian Petre, přichází George Ganea.
68'
Mccann velmi tvrdě dohrál Chindrise.
68'
Obránce Pascanu zpacifikoval Laveryho, jen za cenu faulu.
67'
Rumunsko právě vstřelilo branku!
A zápas se pomalu , ale jistě mění v rumunskou exhibici. NA polovině hřiště kiksl (více, než ukázkově) Mccalmont, toho využil Petre jenž individuálně dostal míč do pokutového území, kde ho předložil nabíhajícímu ANDREI CIOBANOVI a ten zvyšuje již na 3:0!
65'
Ani střela Gordona neprošla k cíli určení, rumunské brance.
64'
Střela Oiady byla zablokována pozornou obranou soupeře.
63'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Andrei Ratiu, přichází Mihai Velisar.
63'
Radu Boboc ze svého ofenzivního výletu nic nevytěžil.
61'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Jake Dunwoody, přichází Cameron Palmer.
61'
Lavery byl při průniky neodvoleně zastaven obráncem Chindrisem.
59'
To je škody. Míč zprava od Denisse Mana prolétl po zemi pokutovým územím, aniž by ho kdokoliv z obránců odpálil mimo "šestnáctku" a tak se k míči dostal až na vzdálenější tyči čekající VALENTIN MIHAILA a bez problémů ho usměrnil do branky – 2:0!
56'
Ofsajdovou past si nepohlídal Valentin Mihaila.
54'
Střela Baluta neskončila za zády Hughese.
53'
Střelu z dálky zkusil Andrei Ratiu a trefuje levou tyč severoirské branky!
51'
Nepřesná kombinace zhatila útočnou snahu Mihailovi po levé straně hřiště.
50'
Tlak domácího reprezentačního výběru trvá i nadále.
48'
Po velké skrumáži před brankou Hughese se trefuje do sítě skákavou střelou TUDOR BALUTA – 1:0!
48'
Sražená Petreho střela končí šestým rumunským rohem v tomto utkání.
47'
Rumunská, ofenzivní snaha zatím naráží na pevný, obranný val.
46'
Severní Irsko produkuje velmi brutální fotbal, Toal se vyloučení vyhnul, brankář Hazard však již nikoliv. Následně Rumunsko mohl poslat do vedení z přímého kopu Ciobanu, kterého však vychytal Hughes. V nastaveném čase branku o milimetry minul Lavery. Druhý poločas začne cca ve 20:37 hodin.
45+5'
45+5'
A koncovka Dennise Mana byla opět vychýlená.
45+4'
Rohový kop pro Rumunsko.
45+3'
Z protiútoku slabě vystřelil jeden z hráčů Rumunska.
45+3'
Po dlouhém autovém vhazování míjí Lavery svou střelou jen o milimetry tyč rumunské branky!
45+2'
V pokutovém území si faulem v souboji počínal Razvan Oaida.
45+1'
Centr zprava odkopla severoirská obrana na další rohový kop pro Rumunsko.
45'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
43'
Man si v souboji vyšlápl na Grahama.
42'
Man další střelou prověřil pozornost Hughese.
40'
Baluta v osobním souboji fauloval Laveryho.
39'
Andrei Ciobanu uvítal náhradního brankáře Hughese ukázkovou střelou z přímého kopu, ten jí však také perfektně vyrazil na rohový kop pro Rumunsko!
38'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Ethan Gailbraith, přichází Liam Hughes.
37'
Červenou kartu dostává Conor William Hazard (Severní Irsko).
36'
Rozhodčí si počkal na ošetření brankáře a udělal očekávaný verdikt.
35'
Oba hráči potřebují ošetření a ani jeden nevypadá nějak fit.
34'
Brankář Hazard chtěl hrát míč hlavou mimo pokutové území a místo toho sestřelil Mana.
32'
Rumunskou akci zastavil zvednutý praporek asistenta rozhodčího.
31'
Ciobanu se velmi důrazně v souboji opřel do Mccanna.
30'
A ani Dennis Man nebyl úspěšný ve svém střeleckém zakončení a branku netrefil.
29'
Pascanu střílí vedle branky soupeře.
28'
Z rychlého brejku unikající Mihaila místo pokutového kopu, získal aspoň rohový kop.
27'
Ani rohový kop Severního Irska kopnutý Galbraithem nebyl kopnut ukázkově.
26'
Ten však byl zahrán hodně mizerně a čitelně na bližší tyč, kde míč v pohodě odkopl mimo pokutové území severoirský obránce.
25'
První rohový kop utkání si zahraje družstvo Rumunska.
23'
Rozhodčí viděl útočný faul rumunského hráče poblíž soupeřova pokutového území.
22'
Vysoký míč zprava sice brankář Vlad podběhl, ale vše vyřešil jeho kolega z obrany.
21'
Rumunská defenzíva si zatím plné své úkoly na výtečnou.
20'
Na hrací ploše zůstal ležet Tudor Baluta.
18'
Centr z levé strany končí o několik decimetrů vedle branky soupeře.
17'
Akci dva na dva zakončil nepřesnou střelou Shayne Lavery.
15'
Likvidační skluz Eoina Toala na pronikajícího Razvana Oaidu sudí nepotrestal kupodivu ani žlutou kartou.
14'
Petre následně také za cenu faulu zastavil Grahama.
13'
Mihaila se dopustil faulu v souboji s Balmerem.
12'
Od pravé postranní čáry centrovaný míč do rumunského pokutového území nedoputoval.
11'
Ve vzduchu dle očekávání úspěšnější hráč Severního Irska.
10'
Dunwoody v souboji o míč zřetelně podkopl šikovnějšího Balutu.
9'
Rumunsko s míčem na kopačkách kombinuje ve středu hřiště.
8'
Dunwoody se jen za cenu útočného faulu dostal k míči, když se provinil faulem na obránci Pascanu.
7'
Po přímém kopu Galbraitha skončil míč pouze za koncovou čárou.
6'
Po hlavičkovém souboji přidržel Alexandru Pascanu svého soupeře Laveryho.
5'
Až od brankáře Vlada začíná další kombinační snaha rumunské reprezentace.
4'
Oiada ve středu hřiště nedovoleně poslal na zem pronikajícího Galbraitha.
3'
V Rumunsku je tradičně i na zápase reprezentačního výběru U21 velmi živá atmosféra. Nic lehkého pro soupeře.
2'
Kombinace Mana s Petrem tentokráte ještě brankou neskončila.
1'
Rumunská defenzíva získala míč ve svůj prospěch.
1'
Rumunsko bude hrát ve žlutých dresech, Severní Irsko v zelených barvách.

Rumunsko: Vlad – Ratiu, Pascanu, Chindris, Boboc – Oiada, Baluta (C), Ciobanu – Man, Petre, Mihaila.
Náhradníci: Aioani, Dur-Bozoanca – Ricardo, Ganea, Dragus, Ciobotariu, Olaru, Velisar, Neicutescu.

Severní Irsko: Hazard (C) – Graham, Brown, Toal, Balmer – Mccann, Mccalmont – Galbraith, Dunwoody, Gordon – Lavery.
Náhradníci: Hughes – Thompson, McClelland, Parkhouse, Marron, O´Mahony, Palmer, Boyd Munce, O´Neill.

Rozhodčí: Kajtazovič – Vidali, Pospech.
Severní Irsko

Hosté ze Severního Irska mají sice o bod méně než domácí, ale odehráli jedno utkání navíc. Irové tedy v kvalifikaci nastříleli dohromady pouze dvě branky ve třech odehraných utkáních. Dva body mají hosté za dvě remízy, které dokázali vybojovat hned v prvních dvou kláních. Nejprve Irsko hrálo nerozhodně na domácí půdě s Maltou, následně vybojovalo remízu 1:1 ve Finsku a v neposlední řadě Irové prohráli 2:1 v Dánsku. Jedinými střelci týmu jsou doposud záložníci Alfie Mccalmont z Leeds a Jake Dunwoody ze Stoke.

Rumunsko

Domácí mužstvo se po dvou odehraných utkáních nachází na třetí pozici se třemi body. Jednadvacítka Rumunska doposud vstřelila v kvalifikaci čtyři branky. V prvním zápase nejprve podlehli domácí 2:1 aktuálně druhému Dánsku, druhý souboj s Ukrajinou pak Rumuni zvládli o dost lépe a dokázali zvítězit 3:0. Nejlepším střelcem týmu je prozatím s dvěma přesnými zásahy útočník Adrian Petre, který obléká dres dánského Esbjergu.

Rumunsko U21 – Ukrajina U21 3:0
Dánsko U21 – Rumunsko U21 2:1
Německo U21 – Rumunsko U21 4:2
Francie U21 – Rumunsko U21 0:0
Anglie U21 – Rumunsko U21 2:4
Dobrý den! Vítám Vás u textového přenosu kvalifikace U21, ve které se střetne domácí Rumunsko proti Severnímu Irsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.