Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. V úvodu druhé půle Levante přidalo a dokonce skórovalo. Vlastní brankou pomohl domácím smolař duelu Mikel San José. Další branku ve své síti již ale Bilbao nedopustilo. Levante tak na domácí půdě padlo v poměru 1:2. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:5
Konec zápasu.
90+3
Barralova hlavička zapadla pouze do zámezí, o vítezi utkání je pravděpodobně rozhodnuto. Iraizoz s výkopem nespěchá.
90+3
Dlouhý centr Levante míří do zámezí, hosté budou vykopávat. Poslední šance pro Levante.
90+2
Zblokovaná rána vyslala hosty do protiútoku, Muniainovu přihrávku do předbrankového prostoru obdržel Aduriz. Útočnáka Bilbaa ale Navas vychytal.
90
K základní hrací době budou nastaveny rovní tři minuty.
90
Levante pokračuje útočné polovině. Ke střele se nakonec dostal z levé strany El Adoua. Zadák v modrém trikotu ale z dobré pozice přestřelil. Iraizoz bude vykopávat.
89
Barral znovu přehnal svou aktivitu, při vzdušném souboji si pomohl nedovoleně. Již čtvrtý faul útočníka domácích ale nebude karetně "odměněn."
88
Další žlutá karta. Za přidržení brankáře hostí jí dostává David Barral (LVN). Bilbao bude rozehrávat.
87
Volný kop z pravé strany hosté příliš přetáhli, žáné nebezpečí z něj nevyvstalo. Za zatažení za soupeřův dres navíc dostává žlutou kartu Morán (ATB).
86
Střídání na straně Bilbaa. Ze hřiště odchází Susaeta, kterého nahradí Toquero. Záložník hostí opět nespěchá.
84
Bilbao pokračuje na útočné polovině, což mu pochopitelně velmi vyhovuje. Do konce utkání zbývá s nastavením zhruba deset minut. Jak se bude duel vyvíjet?
83
Na druhé straně trávníku vyrobilo Levante fatální minelu, po níž se ocitl tváří v tvář Navasovi Aritz Aduriz. Forvard hostí ale hattrick nezkompletoval, trefil pouze rukavice brankáře. Levante stále může živit naději na vyrovnání.
82
Přesný roh přistál na hlavě Babého Diawary, který hlavičkoval přesně do náručí připraveného Iraizoze. Hosté mohou svému brankáři děkovat.
81
Domácí celek pokračuje v útočné aktivitě, Barral byl odzbrojen, následovalo ale vhazování. Hnedle poté se dostane na řadu také rohový kop.
80
Levante nacentrovalo dlouhý balon až do vápna, kde ale byli pouze hosté. Bilbao odkoplo do klidných vod. Závěr utkání začíná být velmi vypjatý.
78
Hostující celek střídá, a to velmi pomalu. Místo Herrery naskočí na trávník Etxebarria. Domácí fanoušci toto pomalé střídání kvitujá hlasitým pískotem.
76
Velká šance Muniaina! Hostující borec obdržel dobrý centr, který z velkého úhlu posílal na branku. Navas se ale stihl přesunout a šanci zmařit. Výtečný zákrok domácího brankáře.
76
Domácí využívají i poslední možnost střídání. Hřiště opouští Xumetra, nahradí jej Babá.
75
Balenziaga bude vhazovat, za balonem se plouží co nejpomaleji. Sudí jej nakonec napomíná.
74
Barral se hnal za balonem velice neohrabaně, De Marcose zasáhl ostrým šlapákem. Sudí Estrada ale další kartu udělovat nebude. Bilbao bude pouze rozehrávat.
72
Moránův centr skončil pouze v rukavicích Navase, který se nikterak nerozpakoval a rozehrál. Při souboji poté zasáhl soupeře do obličeje Victor Casadesús (LVN). Za tento počin dostává záložník Levante žlutou kartu.
71
Herrera byl na půlící čáře zastaven nedovoleně Pintem. Bilbao bude rozehrávat. Zdá se, že hosty inkasovaná branka probrala, opět jsou o něco aktivnější.
69
V návalu euforie domácí zapomněli na zadní vrátka, osamocený Muniain ale z hranice velkého vápna nezamířil optimálně. Navas bude vykopávat.
68
Levante nyní pochopitelně útočí se vší vervou. Bilbao odvrací pouze naslepo. Domácí jsou opět u balonu a zahajují další pokus o dobytí branky Athleticu.
66
Levante právě vstřelilo branku!
Domácím se nakonec zvýšená aktivita vyplácí, Rubén García dostal na hranici ofsajdu přihrávku za obrany soupeře, načež z velkého úhlu vypálil. MIKEL SAN JOSÉ poté balon zblokoval tak nešťastně, že skončil v brance.
65
Juanfran ztratil balon, načež se Muniain vydal do bleskového protiútoku. Centr byl ale velmi špatný, hostující celek byl brzy bez míče.
64
Herrera nic nevymýšlel a z velké dálky se opřel do míče. Skákavý projektil ale Navas bez větších potíží zkrotil. Hnedle poté dlouhým výhozem poslal spoluhráče do ofenzivy.
63
David Barral se po centru El Adouy dostal k hlavičce, která ale neměla gólové parametry. Forvard Levante zamířil vedle levé tyče. Odkop pro Bilbao.
62
Susaeta sice odcentroval do velkého vápna, příliš vzruchu v něm ale letící balon nenadělal. Domácí jej ihned odvrátili do klidných vod.
61
Po delší době je na útočné polovině také družina v pruhovaném. Celou akci zastavuje Rubén García, který zastavil přihrávku rukou. Volný kop pro hosty.
59
Rychlý útok Bilbaa maří ofsajdové postavení, kterého si pozorný postranní arbitr ihned všiml. O rozehrávku se postará Navas, který si ve druhé půli zatím prakticky nesáhl na balon.
58
Levante se skutečně značně zlepšilo. U každého balonu je o krok dříve. Vynikající ranou z dálky se nyní prezentoval Pinto. Dělovka naneštěstí pro domácí celek zamířil pouze doprostřed branky, kde číhal připravený Iraizoz.
57
Barral se dožadoval u postranní čáry odpískání faulu, zákrok ale nebyl nikterak dramaticky. Hlavní sudí utkání nechal pokračovat hru, Bibao bude vhazovat.
55
Barral se prodral až před Iraizoze, načež přenesl hru na Garciu. Záložník Levante ale branku netrefil. Hostující brankář se postará o výkop.
54
Rubén Garcia byl zfaulován těsně za půlící čárou, Levante bude rozehrávat, Hlavní sudí Estrada zatím neudělil žádný karetní trest.
53
Pedro Lopéz chtěl zaútočit po pravé straně. V rozhodující chvíli mu ale utekl balon. Athletic bude vhazovat na vlastní polovině.
51
Levante zahrávalo volný kop. Bilbao ale nepřesný centr odvrátil. U míče však zůstávají domácí, kteří narozdíl od první půle hýří aktivitou.
51
A znovu v akci Susaeta. Tentokráte zamýšlel dalekonosnou ránu z uctivé vzdálenost. Nesprávně si ale seřídil mířidla, bomba si to nasměrovala pouze mezi diváky. Navas bude vykopávat.
50
Hosté se ale opět vydali do útoku, Susaeta ale napálil balon pouze do protihráče. Následný rohový kop poté příliš nebezpečí nepřinesl, Levante ihned odkoplo do klidných vod.
49
Další výměna sil. Vyntru nahradí Pedro López.
48
Ve druhé půli hrají zatím především domácí. Bilbao se nikam nežene, je si dobře vědomo faktu, že teď musí zabrat soupeř. Levante si ale tentokráte pomohl nedovoleně.
46
Domácí vstoupí do druhé půle s obměněnou sestavou. Místo Diopa naskočí do hry Da Silva Pinto.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která vyzněla lépe pro hosty. Bilbao bylo aktivnější především v úvodu duelu. Nejprve ale neproměnilo penaltu. Nedlouho poté otevřel skóre Aritz Aduriz. Totožný hráč také přidal v samotném závěru poločasu druhý přesný zásah. Dotáhnou hosté klání do vítězného konce? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:2
45+1
První poločas skončil.
45
K základní hrací době bude nastavena rovná minuta.
45
Bilbao právě vstřelilo branku!
Hosté udělají Levante tvrdý zásah! Herrera se zmocnil balonu, který nasměroval přesně na hlavu ARITZE ADURIZE. Hrot Bilbaa poté zakončil hlavičkou přesně k pravé tyči.
43
Rohový kop se ale fotbalistům v pruhovaných trikotech příliš nepovedl, míč si schoval do rukavice Navas. Po dlouhém váhání poté domácí brankář rozehrál.
42
Susaeta poslal do vápna dlouhý pas, který byl ale sražen na rohový kop. Hosté mohou v závěru půle udeřit.
41
Bilbao zahájilo kombinaci na útočné polovině, Balenziagův centr obdržel Muniain, který se ale nedokázal probít skrz chumel protihráčů.
39
Levante se opět vydalo kupředu. Po zblokované přihrávce ale bude vhazovat. V nastalé situaci si Mateu pomohl faulem. Bilbao se tak postará o rozehrávku.
37
Do vápna Athleticu se snášel dlouhý balon, který ale hostující defenziva odvrátila. Utkání je nyní plné tvrdých střetů, fotbalovosti k vidění příliš není.
36
Kop od rohového praporku schoval do rukou připravený Navas. Domácí brankář byl velmi pohotový. Protiútok Levante končí střetem Diopa a Adurize. Španělský forvard vypadal velmi špatně, nakonec je ale v pořádku.
35
Barral dostal přihrávku vzduchem, ale hlavičkou nedokázal zpracovat. Protiútok Bilbaa končí dělovkou Morána. Ta byla tečována, hosté tak budou zahrávat rohový kop.
34
Volný kop také na druhé straně hrací plochy, ani Susaeta ale rozehrávku příliš nezvládl. Bilbao ale pokračuje v pútočné akci, domácím se nepodařilo odkopnout balon do bezpečí.
32
Ofenziva Levante byla nyní zastavena nedovoleným způsobem, zahrávat tak bude přámý kop ze slibné pozice. Diop se rozhodl odcentrovat, balon ale přistál pouze na hlavě San Josého, který jej odvrátil.
31
Hosté jsou donuceni střídat. Po tvrdém střetu odchází ze hry Mikel Rico. Nahradí jej Morán.
29
Tempo utkání poněkud opadlo. Přesto je ale Bilbao nadále lepším celkem. Levante se zatím do žádné větší brankové příležitosti nedostalo.
27
Balenziaga se vydal na útočný výlet, který byl zakončen přihrávkou do velkého vápna. Tam se ale nejlépe zorientoval domácí kapitán Juanfran. Źádné nebezpečí tak nevyvstalo.
26
De Marcos si všiml volného balonu, který poskakoval ve velké vzdálenosti od branky Levante. Z voleje ale netrefil optimálně, domácí budou vykopávat.
25
Xumetra dobře vedl balon, nakonec jej dokázal také poslat směrem k Iraizozovi. Hostující muž s rukavicemi ale nepřipustil žádné nebezpečí. Hnedle poté rozehrál.
24
Bilbao bude zahrávat rohový kop z pravé strany. Susaeta si postavil balon a odcentroval do vřavy před domácí brankou. Fotbalisté v modrém, tedy Levante, ale situaci zvládli.
22
Herrera dobře viděl uličku mezi obránci Levante, zkusil ji také náležitě využít. Přihrávce ale nedal dostatečnou razanci, k Adurizovi se tak nemohla dostat.
21
Muniain je při chuti. Po vynikající individuální práci přenesl hru doprava, kde číhal Susaeta. Hostující záložník ale trefil pouze prvního před sebou stojícího protihráče. Míče se poté chopilo Levante.
20
Vyntra ztratil na půlící čáře balon, ale sudí usoudil, že byl faulován. Levante tak bude rozehrávat. Po dlouhé době se domácí podívali na útočnou polovinu. Příliš dlouho se na ní ale neohřáli.
19
Iker Muniain ze zhruba pětadvaceti metrů napřáhl k razantnímu pokusu, který zamířil jen těsně nad. Navas zasahovat nemusel, nechybělo však mnoho a dráha letu nasměrovala balon do břevna.
18
Hosté demonstrují svou převahu, další nedovolený zákrok v podání Levante, které nestíhá kombinační hře soupeře. Volný kop rozehraje Herrera.
16
Aduriz se řítil do další slibné příležitosti, souboj jeden na jednoho ale nezvládl optimálně. El Adoua se nenechal obalamutit a hostujícího útočníka včas odzbrojil.
15
Bilbao právě vstřelilo branku!
Hosty neproměněný pokutový kop nemusí tolik mrzet. Susaeta se velmi dobře zorientoval na pravé straně brankoviště, odkud adresoval přihrávku ARITZI ADURIZOVI. Forvard Bilbaa poté se šťastným odrazem od obránce Levante poslal "kulatý nesmysl" k levé tyči.
14
Rychlý přechod do útoku v podání Bilbaa, Balenziaga rychle přenesl hru na druhou stranu, kde operoval Susaeta. Záložník hostí ale nezpracoval ideálně.
12
K balonu se postavil Mikel San José, který ale zamířil těsně vedle pravé tyče! Utkání je tak nadále nerozhodné.
11
Muniain byl v pokutovém území faulován Juanfranem, za což arbitr Estrada nařizuje pokutový kop!
9
Herrera doslova podťal soupeře, rozehrávat budou fotbalisté Levante. Hostující záložník je sudím varován, že "takhle teda ne."
8
Vyntra dlouho přemýšlel, co učiní. Následný centr byl poté sražen na rohový kop. Standardní situace dopadla neslavně, odražený balon napálil Diop pouze do rukou připraveného Iraizoze.
7
Nyní to ale hosté s aktivitou přehnali, Aduriz si ve vzdušném souboji pomohl nedovoleně. Hlavní sudí tento přečin nepřehlédl a nařídil rozehrávku Levante.
6
Athletic ale pokračuje v kombinační hře, kterou se snaží přechytračit obranný val Levante. Úvod duelu ukazuje, která z družin je dnes favoritem.
5
Také domácí o sobě ale dali vědět, po centru z pravé strany Xumetra přehlavičkoval nedůrazného Rica. Balon se ale nakonec zakroutil mimo tři tyče. Hosté mohou být rádi, že situace dopadla takto.
4
Susaeta se rozběhl, nacentroval do ohniska soubojů, kde ale byli úspěšnější fotbalisté Levante. Ti se poté vydali do protiútoku, který vzal ale brzy za své.
3
Susaeta byl na hranici velkého vápna sražen k zemi, Bilbao tak bude mít k dispozici volný kop ze slibné pozice.
2
Herrera hledal křižným pasem naběhlého Adurize, ke kterému se ale míč nedostal. Na poslední chvíli jej totiž zastavil vrátivší se Rodas. Domácí se na malou chvíli osvobodili.
1
De Marcos potáhl balon podél pravé lajny, načež mu ale utekl do zámezí. Levante bude vhazovat na vlastní polovině.
1
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou již na hrací ploše, duel bude za malou chvíli zahájen.
Úvodní sestavy:

Levante UD: Navas – García Juanfran (C), Rodas, El Adoua, Vyntra – Diop, Rubén García, Xumetra, Simão, V. Casadesús – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – Karabelas, P. López, Nagore, El Zhar, da Silva Pinto, Babá.

Athletic Bilbao: Iraizoz (C) – San José, Etxeita, Balenziaga, de Marcos – Iturraspe, Susaeta, M. Rico, A. Herrera, Muniain – Aduriz.
Náhradníci: Herrerín – Albizua, Iraola, Morán, Etxebarria, Toquero, Guillermo Guillermo.

Rozhodčí: Estrada – Aguilar, Martín.
Pohled do tabulky
Favoritem utkání je bezpochyby Bilbao, které má na svém kontě 56 bodů, což mu přisuzuje čtvrtou pozici tabulky. Levante je se ziskem rovných 40 bodů desáté. První vzájemné utkání právě probíhající sezony dopadlo lépe pro Athletic, který zvítězil ve stánku San Mames těsně 2:1. Kdo si odnese pomyslné vavříny nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! V rámci dohrávky španělské Primera División se utkají celky Levante UD a Athletic Bilbao. Úvodní výkop je na domácí půdě Levante naplánován na 22:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud