To je z mé strany vše, hezký večer.
Je konec! Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec nemělo vítěze. Do vedení se dostalo Getafe, ale Levante zabralo a dokázalo vyrovnat. Poté bylo k vidění ještě několik šancí, ale branka už nepadla a duel skončil nerozhodně 1:1. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá, protože Levante bylo lepší v prvním poločase a Getafe zase ve druhém.
90+2
90+1
Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Vzápětí se neujal ani centr z levé strany a od své branky bude rozehrávat Vicente Guaita.
87
Z velké dálky to zkusil domácí Víctor Camarasa, ale jeho přízemní střela byla hodně nepřesná.
86
V posledních minutách se hraje hlavně uprostřed hrací plochy. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu a v útočné fázi je to hodně znát.
84
Žlutou kartu dostává Alexis (Getafe CF).
82
Nyní to domácí nevymysleli špatně, ale finální přihrávce scházela přesnost a míč skončil v zámezí.
81
Je před námi posledních deset minutek a bude to ještě hodně zajímavé, protože oba celky se tlačí za vedoucí brankou.
79
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Míchel, přichází Pedro León.
78
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Víctor Camarasa.
77
Domácí dlouho kombinovali na polovině Getafe, ale nakonec z toho byla pouze nepřesná přihrávka.
75
Držení míče: 50% – 50%.
74
Žlutou kartu dostává Juan Valera (Getafe CF).
73
Žlutou kartu dostává Andreas Ivanschitz (Levante UD).
72
Levante právě vstřelilo branku!
Domácí z ničeho nic vyrovnávají. Po centru Karampelase se k hlavičce dostal RAFAEL MARTINS, který se štěstím překonal Guaitu.
70
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mohamed Sissoko, přichází Rubén García.
68
Hosté dobře kombinovali na polovině Levante, nakonec z toho byla střela z dálky, ale ta byla zblokována.
67
Hostují borci se dočkali druhé branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
65
Vyrovnání měl na hlavě Víctor Casadesús, ale z malého vápna pouze trefil Guaitu!
64
Domácí se vydali dopředu a vybojovali alespoň rohový kop.
63
Žlutou kartu dostává Nikolaos Karampelas (Levante UD).
62
Žlutou kartu dostává Mehdi Lacen (Getafe CF).
60
U míče jsou opět hráči Getafe, kteří se tlačí před domácí branku.
58
Levante se snaží odpovědět, ale ve druhém poločase se domácím borcům vůbec nedaří.
56
Getafe právě vstřelilo branku!
Nakonec se hosté vydali dopředu a je z toho úvodní branka. KARIM YODA dostal parádní kolmou přihrávku, vtrhl do vápna a technickou střelou překonal domácího brankáře.
55
U míče jsou hostující fotbalisté, kteří v klidu kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
53
Druhý poločas je zatím plný nepřesností a na první větší šanci stále čekáme.
51
Gatefa to zkusilo dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebral domácí zadáci.
49
Domácím se zatím ve druhém poločase příliš nedaří. Hosté jsou aktivnější, ale k ničemu se ještě nedostali.
47
Getafe to hned zkusilo dlouhým nákopem, ale u míče byl jako první Mariño, který kulatý nesmysl uklidil do bezpečí.
46
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Fredy Hinestroza, přichází Álvaro.
46
Hráči jsou zpět na trávníku. Jdeme na druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, ale o něco aktivnější jsou domácí fotbalisté, kteří se ale neprosadili. Neprosadilo se ani Getafe a stav zápasu je tedy stále 0:0. Uvidíme, co hráči předvedou ve druhém poločase, ve kterém bude stále o co hrát.
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a v prvním poločase se už zřejmě branky nedočkáme.
44
Rohový kop pro Levante.
42
Žlutou kartu dostává Víctor Casadesús (Levante UD).
41
Z rohu nic nebylo, protože pro míč si skvěle došel hostující brankář.
40
Domácí vybojovali standardní situaci z pravé strany...
39
A další pokus domácího hráče. Tentokrát vystřelil Karabelas, ale ani on hostující branku netrefil.
37
Ivanschitz to vzal na sebe a zkusil to z dálky, ale jeho ráně scházela přesnost a Guaita nemusel zasahovat.
35
Getafe spoléhá hlavně na dlouhé míče, ale zatím to hostům nevychází. Ani nyní z toho nic nebylo.
34
Rozehrál ho Andreas Ivanschitz, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
33
Domácí vybojovali druhý rohový kop.
32
Žlutou kartu dostává Fredy Hinestroza (Getafe CF).
30
Kombinační akci domácího celku ukončil další ofsajd.
29
Lafita se hnal za dlouhým míčem, ale nakonec se hostující borec k němu nedostal.
28
Začátek duelu patřil Levante, ale v posledních minutách se hra vyrovnala a zápas je vyrovnaný.
26
Nyní se hosté dostávali do slibné šance, ale vše skončilo útočným faulem.
25
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sergio Escudero, přichází Alexis.
24
Víctor Casadesús čaroval na pravé straně, ale nakonec se dostal i s míčem do zámezí.
22
Domácí to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a míč sebral hostující zadáci.
21
Po tvrdém střetu zůstal ležet na trávníku Sergio Escudero a musí být ošetřen.
20
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a Getafe se zatím pouze brání. Na první branku ale stále čekáme.
18
Další akci domácí zastavil pomezní rozhodčí, protože Barral byl v ofsajdu.
17
Sám na hranici penalty zůstal domácí José Luis Morales, ale než si kulatý nesmysl připravil, tak ztratil hodně času a poté byla jeho střela zblokována.
15
Getafe se zatím trápí a nedaří se mu podle představ. Hosté mají velký problém s přechodem na polovinu Levante, které dobře brání.
14
Nyní to domácí zkusili po levé straně, ale z následného centru nic nebylo.
13
Hráči se zatím vůbec nešetří a k vidění už bylo několik nevybíravých zákroků, zatím vše ale vše obešlo bez žlutého napomenutí.
11
Domácí nyní opět velmi dobře kombinovali poblíž vápna Getafe, ale ani tentokrát nedokázali zakončit.
10
José Luis Morales šel z pravé strany do vápna, nakonec vystřelil, ale jeho přízemní střele scházela přesnost a první branky jsme se nedočkali.
8
Po centru hlavičkoval Morales, ale měl to hodně těžké a zařízení netrefil.
7
Levante vybojovalo první rohový kop v tomto utkání.
6
Dlouhý míč dostal hostující Ángel Lafita, který se uvolnil a byl sám na hranici velkého vápna, ale po jeho střele skončil míč těsně vedle!
5
Domácí se prokombinovali do vápna hostů, ale ke střele se nakonec nedostali.
3
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl nepřesný a míč skončil v zámezí.
2
Oba celky se už vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči jsou na trávníku. Duel mezi Levante a Getafe tedy začne za malý okamžik.

Levante UD: Mariño – López, D. Navarro, Vyntra, Karampelas – Diop, Sissoko – Morales, V. Casadesús, Ivanschitz – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – Toňo, Rubén García, Martins, García Juanfran, Camarasa, Simão.

Getafe CF: Guaita – Valera, Naldo, Valázques, Escudero – J. Rodríguez, Lacen – Yoda, Míchel, Hinestroza – Lafita.
Náhradníci: Codina – Alexis, Sammir, Álvaro, D. Castro, León, Vigaray.

Rozhodčí: Melero – Barbero, Martínez.
Poslední vzájemné zápasy

Levante – Getafe 0:0
Getafe – Levante 1:0
Getage – Levante 0:1
Levante – Getafe 1:2
Levante UD zatím nasbíralo jen 12 bodů, což stačí na patnáctém místo a od sestupových pozic dělí domácí borce jen dva body. Levante by tedy dnes potřebovalo zabrat a vybojovat vítězství. Poslední duel ale Levante nezvládlo a na hřišti Espanyolu prohrálo 1:2.

Getafe CF si také nevede nejlépe. Hosté mají bodů čtrnáct a jsou na třináctém místě. Getafe se v posledních týdnech trápí a poslední dva duely vůbec nezvládlo. Nejdříve prohrálo na hřišti Villarrealu a poté i doma s Bilbaem. Hosté také potřebují body jako sůl, ale na hřišti Levante je nečeká nic lehkého.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu poslední zápas 17. kola, ve kterém přivítá Levante celek Getafe. Mírným favoritem je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.