SESTŘIH La Ligy: Atlético Madrid - Villareal 0:1

Villarreal CF v tomto zápase poněkud překvapivě dokázal porazit svého soupeře, o výhře hostů rozhodl po dobrém centru Roberto Soriano.
90+3
90+3
Žlutou kartu dostává Cédric Bakambu (Villarreal CF).
90+3
Poslední minuta hry.
90+2
Fernando Torres hledal před brankou v dobré pozice Griezmanna, který se k míči nedostal.
90+1
Žlutou kartu dostává Diego Godín (Atlético Madrid). Za nesportovní chování udělená žlutá karta.
90+1
Nad rámec základní hrací doby se nastaví tři minuty.
90
Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.
89
Žlutou kartu dostává Jaume Costa (Villarreal CF).
88
Žlutou kartu dostává Mateo Musacchio (Villarreal CF).
88
Dvě minuty nás dělí od konce druhého poločasu, domácí hrají maximálně aktivně, ale nemohou najít cestu cestičku, kterou byl mohli ohrozit branku.
86
Atlético Madrid se nemůže stabilněji probojovat do útočného pásma, sledujeme marnou domácí snahu o zakončení.
85
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Rodrigo Hernández Cascante.
84
Ñíguez Saúl vystřelil a jeho pokus velmi dobře zablokoval Mateo Musacchio.
83
Domácí hráči se snaží hrát takticky a zkouší postupným útokem rozebrat obranu soupeře a skórovat.
82
Villarreal právě vstřelil branku!
Šok pro domácí fotbalisty, hosté se dostávají do vedení. Cédric Bakambu centroval před branku, kde se k míči probojoval a nohou přesně zakončil ROBERTO SORIANO. Asistence: Cédric Bakambu.
81
Mateo Musacchio posílá míč od své branky daleko pryč a Madrid tak musí zakládat útočnou akci znovu.
80
Hraje se na polovině hrací plochy, kombinují domácí fotbalisté.
79
Sledujeme klidnější pasáž hry, něco málo přes deset minut zbývá do konce zápasu, domácí mají optickou převahu a snaží se překonat defenzivu soupeře.
77
Další obránce Madridu se probojoval ke střele. Tentokrát to byl Filipe Luís a Andrés Fernández dokázal zasáhnout proti jeho ráně.
76
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Cédric Bakambu.
76
Filipe Luís jako obránce zkusil střelu a jeho pokus vůbec nebyl špatný. Jen o malý kousek minul branku.
75
Dostáváme se do posledních patnácti minut hry ve druhém poločase, na úvodní branku čekáme.
74
Žlutou kartu dostává Roberto Soldado (Villarreal CF). Coby náhradník měl nemístné poznámky směrem k rozhodčímu.
72
Hned to byl Fernando Torres, kdo se mohl stát hrdinou zápasu. Několik vteřin po příchodu na hrací plochu branku trefit nedokázal. Po centru z levé strany hlavičkoval mimo.
72
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází Fernando Torres.
71
Yannick Ferreira-Carrasco se probojoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus ze střední vzdálenosti nedokázal branku hostujícího týmu výrazněji ohrozit.
69
Antoine Griezmann se zkoušel probojovat samostatně do dobré pozice, ale pochopení pro jeho počin neměl Álvaro González.
68
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme pasáž hry, kdy se souboje o míč odehrávají na polovině.
66
Žlutou kartu dostává Antonio Rukavina (Villarreal CF). Hodně zbytečný zákrok na polovině hrací plochy znamená žlutou kartu.
65
Samuel Castillej rozehrál na blízko, následný centr Jonathana dos Santose dokázala obrana odvrátit.
65
Roberto Soriano se probojoval ke střele, jeho pokus zablokoval domácí Stefan Savić jen za cenu rohového kopu.
64
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Roberto Soriano.
62
Antoine Griezmann hraje dobře, snaží se, plní si své úkoly, ale od úspěchu v podobě vstřeleného gólu ho dělí nedostatek klidu a rozvahy v rozhodující chvíli.
62
Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté se dokázali dostat k míči a snaží se probojovat se na útočnou polovinu, zatím se jim to ale nedaří, a tak se hraje blíže půlící čáře.
60
Domácí Koke rozehrával rohový kop. Na jeho centr před branku nikdo nedosáhl.
59
Hostující defenziva si dokázala s volným kopem i následným druhým pokusem poradit. Obránci se míče nebáli a šli proti střele.
58
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF). Hostující hráč vidí žlutou kartu po faulu na domácí hvězdu Antoinea Griezmanna.
57
Dvě ze tří možných střídání domácí fotbalisté využili.
56
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Kévin Gameiro.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Nicolás Gaitán, přichází Yannick Ferreira-Carrasco.
56
55
Žlutou kartu dostává Gabi (Atlético Madrid).
55
Hned dvakrát rozehrávali domácí rohový kop. Ani jeden centr Nicoláse Gaitána nebyl dostatečně přesný.
52
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Fanoušci podporují hlasitě domácí, ale ti se nemohou probojovat do lepší pozice pro zakončení.
50
Bruno Soriano bude po faulu soupeře rozehrávat volný kop pro hostující tým.
49
Vstup do druhého poločasu mají lepší hosté, díky aktivní hře se dostávají do šancí. A domácí obrana má plné kopačky práce.
48
Villarreal se probojoval na útočnou polovinu, ale nedaří se mu vypracovat si vyloženou střeleckou pozici.
47
Zápas, ve kterém jsme zatím branku neviděli, pokračuje druhým poločasem. Na hrací ploše jsou oba týmy beze změn.
46
V prvním poločase jsme mnoho šancí neviděli, střelecky jsou jednoznačně aktivnější domácí fotbalisté, kteří nedokázali překonat brankáře soupeře.
45+1
45+1
Jedna minuta se bude nastavovat nad rámec základních pětačtyřiceti.
45
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, domácí pokračují v aktivním výkonu. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
44
Andrés Fernández musel zasahovat po zakončení, jehož autorem je Koke.
42
Hostující obrana si tak tak dokáže poradit, domácí hrají opravdu velmi dobře a jistý pan Antoine Griezmann působí jako vůdce útočných akcí.
41
Antoine Griezmann vedl další akci, ale přes Samuela Castilleja nedokázal centrovat.
40
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, aktivnější jsou domácí fotbalisté. Během prvních patnácti minut měli dvě dobré šance, ale proměnit je nedokázali.
39
Velké problémy udělala hostují obrana svému brankáři. Špatně rozehrála a Andrés Fernández měl co dělat, aby si poradil se vzniklou situací. Domluva mezi brankářem a obránci nebyla nejlepší.
39
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
38
Nicola Sansone vedl bleskovou akci svého celku. Míč ale po odrazu od jeho nohu končí mimo hrací plochu, následuje odkop od branky.
37
Optickou převahu i střeleckou mají domácí fotbalisté, dobře hraje zejména Antoine Griezmann. Ale on ani nikdo jiný branku nevstřelil, a tak platí stále nerozhodný stav.
35
Antoine Griezmann dělá velké problémy defenzivě soupeře, nyní se k němu na polovině hrací plochy míč odrazil, běžel s ním pěkných pár metrů, a pak silnější nohou zakončil důrazně. Brankář Andrés Fernández měl problémy, ale míč zkrotil.
35
Na drué straně se po postupné útočné akci probojoval k zakončení Manu Trigueros, jeho rána ale končí mimo branku.
33
S rohovým kopem neměl brankář mnoho práce, obrana si dokázala poradit. Následně dobře pálil Ángel Correa, jehož pokus pořádně vystrašil brankáře soupeře.
32
Antoine Griezmann se probojoval do další šance, s jeho pokusem si brankář poradit. Míč odrazil před sebe, kde byl Nicolás Gaitán. Jeho ránu rukou brankář Andrés Fernández vytěsnil na roh.
31
Půlhodiny hry je pryč, výraznější šance si v úvodu zápasu dokázali vypracovat domácí fotbalisté, ale brankář hostů byl pozorný a dokázal si poradit.
30
Domácí mohl poslat do vedení talentovaný Antoine Griezmann, šestadvacetiletý francouzský rodák nechal po střele z dálky vyniknout brankáře soupeře.
28
Gabi rozehrával rohový kop. Jeho centr před branku nebyl dostatečně důrazný, obrana si dokázala poradit i s následujícími akcemi.
27
Mnoho šancí tento zápas zatím nenabídl, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek vyloženě nedominuje.
26
Ñíguez Saúl výborné vystřelil ze střední vzdálenosti, jeho pokus ale mířil výrazně nad branku, následovat bude odkop od branky.
25
Gabi to vzal na sebe, v době, kdy mohl přihrávat, se rozhodl, bude pokračovat směrem k brance. Ale daleko se nedostal.
24
Villarreal CF se pokouší najít cestu cestičku, kterou by mohl vést útočnou akci, zatím ale marně. Zadní řady jsou pozorné.
23
Antoine Griezmann vedl akci svého týmu, ale jeho přihrávka na spoluhráče nebyla povedená. Míč směřoval na paty, a tak nemohl jeho kolega zakončovat.
21
Zajímavou akci domácích zakončoval Nicolás Gaitán nepřesným pokusem o něco mezi centrem a střelou. Gólman Villarrealu zasahovat nemusel, a tak následuje jeho odkop od branky.
20
Jen těžko se tým z Madridu dostává do střeleckých pozic, aktivně hrající hostující obrana je hodně vyražená a akce soupeře poměrně brzy eliminuje.
18
Jan Oblak dlouhým výkopem uvedl míč do hry, postupným útokem se snaží domácí tým probojovat do střelecké pozice.
17
Samuel Castillejo dostal hru do pokutového území, pokoušel se přihrávkou najít lépe postaveného spoluhráče, ale jeho kolega nedokázal zakončit podle představ.
16
K vidění je poměrně hodně osobních soubojů, milovníci kontaktního fotbalu si zcela jistě přijdou na své. Gabi se na polovině hrací plochy střetl s Brunem Sorianem.
15
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Hra se nepřesouvá ani k jedné z branek.
14
Jonathan dos Santos rozehrával volný kop, Mateo Musacchio se probojoval k ke střele zády k brance, ale minul prostor vymezený třemi tyčemi. Následovat bude odkop od branky.
12
Akce pokračovala dál a zakončoval daleko nebezpečněji Ñíguez Saúl. I tentokrát vyšel ze souboje vítězně hostující gólman. Dva velké zákroky pro Fernándeze.
11
Ángel Correa se do dostal před branku, s jeho pokusem do protipohybu si brankář dokázal poradit. Andrés Fernández zasáhl výborně.
11
Atlético Madrid vstoupilo do zápasu aktivněji, hraje svůj styl hry a hosté musí velké problémy s bráněním.
10
Nicolás Gaitán se probojoval do dobré střelecké pozice, už už chtěl zakončovat, ale Jaume Costa jej připravil ve výborné pozici o míč. Velmi dobrý defenzivní zákrok hostujícího obránce.
8
Akce hostujícího celku končí máváním a pískáním rozhodčího. Jeden z hráčů Villarrealu byl v postavení mimo hru.
7
Domácí José Giménez naskočil v hlavičkovém souboji o míč do Jauma Costy. Hráč Atlética bude v pořádku a po krátkém zásahu lékařů pokračuje ve hře.
6
Antonio Rukavina fauloval domácího Kokea. Následovat bude volný kop pro Madrid. Gabi centroval před branku, ale na jeho míč nikdo nedosáhl.
5
Tým vedený jako hostující se osměluje o poznání pomaleji než domácí, kteří vstoupili do utkání aktivně.
4
Jaume Costa a Jonathan dos Santos vedli útočnou akci svého týmu, ale domácí defenziva byla důrazně proti. Filipe Luís vybojoval míč, a tak se směr hry otáčí.
3
Villarreal CF kombinuje na své polovině, hraje hodně defenzivně. Nikam se nežene a snaží se hrát takticky.
2
Nicolás Gaitán se zkoušel uvolnit a dostat se do střelecké pozice, ale hostující obránce k němu na poslední chvíli přistoupil a nenechal jej dostat se do pokutového území.
2
Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu aktivně, probojovali se na útočnou polovinu, ale marně se snaží dostat se do lepší pozice.
1
Nicolás Gaitán neměl komu přihrát, a tak vrací hru na obrannou polovinu, zápas začíná.
1

Atlético Madrid: Oblak – Luís, Godín, Savić, J. Giménez – Gaitán, Saúl, Gabi, Koke – Griezmann, Á. Correa.
Náhradníci: Moyà – Tiago, F. Torres, Ferreira-Carrasco, Lucas Hernández, Gameiro, Partey.

Villarreal CF: Andrés Fernández – Antonio Rukavina, Musacchio, Álvaro González, J. Costa – Trigueros, B. Soriano, Castillejo, Adrián López – N. Sansone, J. dos Santos.
Náhradníci: Barbosa – Ángel Valdés, Soldado, Hernández Cascante, R. Soriano, Bonera..
Domácí fotbalisté jsou v tabulce třetí (20-8-5) a hosté pátí (16-9-8).
Villarreal z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál tři, jednou prohrál a jednou remizoval.
Atlético Madrid z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Porazil Leicester 1:0, Osusunu 3:0 a Esponyol 1:0. Remizoval Realem Mardrid a Leicesterem 1:1.
Villarreal CF z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Betis 1:0, Bilbaem 3:1 a Leganes 2:1. Tým nestačil na Eibar 2:3 a Alaves 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělské Primera Division. V tomto zápase proti sobě nastoupí Atlético Madrid a Villarreal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.