La Coruňa – Valencia: Na infarkt! Domácí brankář si málem hodil míč do sítě

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:21.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nemá vítěze, protože La Coruňa remizovala s Valencií 1:1. Do vedení šli domácí, ale Valencia ve druhém poločase zabrala a Rodrigo vyrovnal na konečných 1:1.
90+3
90+2
Žlutou kartu dostává Martín Montoya (Valencia CF).
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Nyní se dopředu tlačí domácí, ale vypadá to, že dnešní duel vítěze mít nebude.
87
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Fernando Navarro.
85
Martín Montoya dostal skvělou přihrávku do vápna, ale Przemysław Tytoń skvěle vyběhl a od hostujícího hráče se míč odrazil těsně vedle tyče!
83
Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, zda se povede jednomu z týmu duel rozhodnout.
81
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Ryan Babel.
79
Guilherme se hned dostal do zakončení, ale to bylo nepřesné a další branky jsme se tedy nedostali.
78
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Guilherme.
76
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Zakaria Bakkali.
75
Hosté jsou nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu. Deportivo se v posledních minutách pouze brání.
74
Hosté zahrávali rohový kop, ale Naní svým centrem žádného spoluhráče nenašel.
73
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Enzo Pérez, přichází Álvaro Medrán.
71
Po centru vznikl ve vápně hostů velký závar, ale nakonec to vše Diego Alves vyřešil a míč dostal do zámezí.
70
Po výborném centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale nakonec ani jeden neuspěl a stav se tedy nemění.
68
Žlutou kartu dostává Enzo Pérez (Valencia CF).
67
Žlutou kartu dostává Ezequiel Garay (Valencia CF).
65
Oba celky se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme další branky.
63
Žlutou kartu dostává Raúl Albentosa (Deportivo La Coruňa).
61
Z rohu ale nic nebylo a je tu posledních třicet minutek. Je to 1:1, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
60
Rohový kop pro Deportivo.
59
Domácí jsou u míče a trpělivě kombinují, ale zatím pouze na své polovině.
57
Valencia právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Po centru míč vyrazil Przemysław Tytoń, ale Nani ho pohotově vrátil před branku, kde byl nikým nehlídaný RODRIGO, který ho se štěstím dostal za brankovou čáru.
56
Žlutou kartu dostává Eliaquim Mangala (Valencia CF).
55
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Aymen Abdennour, přichází Munir.
53
Slibnou akci Valencie zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
52
Dnešní utkání sleduje 23 492 diváků.
51
Míč poslal do vápna Colak, ale nakonec ho sebral pozorný Diego Alves.
50
48
A domácí začali zostra. Ke střele se hned dostal Florin Andone, ale Diego Alves byl na svém místě a poradil si.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První poločas je za námi. Byla to zajímavá podívaná, která nabídla několik šancí a nakonec i jednu branku. V úplném závěru prvního poločasu se trefil aktivní Emre Colak a Deportivo tak vede nad Valencií 1:0!
45+3
45+3
La Coruňa právě vstřelila branku!
A v úplném závěru prvního poločasu jdou domácí do vedení 1:0! Juanfran poslal míč do vápna, kde se k němu dostal dobře hrající EMRE COLAK, který nechytatelnou hlavičkou překonal Alvese!
45+2
Alves musel zasahovat proti střele z hranice velkého vápna, ale s tímto slabým pokusem si v pohodě poradil.
45+1
Rozhodčí přidal dvě minuty.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Raúl Albentosa zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru přerušil, bude se ošetřovat.
42
Aktivní Rodrigo se dostal do zakončení, ale tomuto pokusu scházela přesnost a Przemysław Tytoń nyní práci neměl.
41
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
39
Po vydařeném centru byl u míče jako první pozorný Przemysław Tytoń, který pomohl svým spoluhráčům a míč vyrazil daleko od branky.
37
Držení míče: 43% – 57%.
36
Hosté získali míč a po kolmé přihrávce se do vápna dostal Rodrigo, ale byl blízko brankáře a zakončit už nedokázal.
34
Žlutou kartu dostává Nani (Valencia CF).
32
Upozornil na sebe i Nani, který to vyzkoušel z dálky, ale míč skončil vysoko nad brankou, kterou střeží Przemysław Tytoń.
30
Valencia dlouho a dobře kombinovala, ale směrem dopředu ani tentokrát nic nevymyslela a u míče už jsou domácí.
29
Nyní jsou aktivnější hostující fotbalisté, kteří trpělivě kombinují na polovině svého soupeře.
27
Marlos Moreno poslal dobrý míč před branku, ale hostující zadáci to zvládli a Andoneho do zakončení nepustili.
25
A po další akci hostů skončil míč v zámezí a rozehrávat tak bude od své branky Przemysław Tytoń.
24
Za dlouhým míčem se hnal aktivní Rodrigo, ale výborně vše přečetl Przemysław Tytoń, který vyběhl a u kulatého nesmyslu byl jako první.
22
Po rohu se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde byl zcela volný Marlos Moreno, ale ten zakončení nezvládl a branku netrefil.
21
20
Je za námi úvodních dvacet minutek a zatím sledujeme hodně zajímavý zápas, který už nabídl řadu šancí. Na branku ale stále čekáme.
18
To byla tutovka! Po centru byl na malém vápně zcela volný Emre Colak, ale poslal míč jen do míst, kde stál připravený Diego Alves!
16
Po hezké kombinaci se do zakončení dostal Rodrigo, ale vše bylo zbytečné, protože hostující útočník byl v ofsajdu.
14
Zatím se hraje v opravdu svižném tempu a myslím si, že diváci se rozhodně nenudí. Bude to hodně zajímavá bitva.
12
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a na úvodní branku tedy i nadále čekáme.
11
Na druhé straně se ve vápně dostal k míči Parejo, ale s jeho povedenou dělovkou si pozorný Przemysław Tytoń výborně poradil! Roh pro hosty.
10
Tohle ale bylo zajímavé! Po dalším centru se na zadní tyči zjevil Emre Colak, který vystřelil a míč se ještě do branky snažil usměrnit Marlos Moreno, jenže mu chyběl krok!
9
Z rohu nic nebylo, ale domácí zůstali u míče. Dlouho kombinovali, ale nakonec se hostující fotbalisté ubránili.
8
7
A po dalším centru se do zakončení dral Florin Andone, ale nakonec mu pár centimetrů chybělo, takže kulatý nesmysl doputoval do zámezí.
6
Ale po centru skvěle zasáhl Diego Alves, který se nebojácně pustil do souboje a míč nakonec výborně vyboxoval.
5
Jenže po chybě šli domácí dopředu a nakonec z toho byl faul. Standardní situaci poblíž velkého vápna Valencie.
4
Ale po dobrém napadání jsou u míče opět hosté. Valencia vstoupila do zápasu velmi aktivně a v úvodu je jasně lepším celkem.
2
Nakonec z toho byla standardní situace, ale domácí se v pohodě ubránili a jsou na tahu.
1
Hosté drží míč na polovině Deportiva a trpělivě kombinují.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Deportivo La Coruňa: Tytoń – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – Mosquera, C. Borges, Gama, Colak, Moreno – Andone.
Náhradníci: Lux – F. Navarro, Gil, Arribas, Fajr, Guilherme, Babel.

Valencia CF: Diego Alves – Montoya, Garay, Mangala, Abdennour – E. Pérez, Mario Suárez, Cancelo, Parejo, Nani – Rodrigo.
Náhradníci: Ryan – Santos, Munir, Bakkali, Cartabia, Medrán, S. Mina.

Rozhodčí: González – Sánchez, Rubio (všichni Španělsko).
Poslední vzájemné zápasy

La Coruňa – Valencia 1:1
Valencia – La Coruňa 1:1
Valencia – La Coruňa 2:0
La Coruňa – Valencia 3:0
La Coruňa – Valencia 2:3
Deportivo La Coruňa se zatím v této sezoně trápí. Domácí mají na svém kontě pouze osm bodů a při skóre 6:14 se nachází až na osmnáctém, tedy sestupovém místě. Z posledních dvou kol nevydolovali domácí ani bod, protože prohrála jak s Barcelonou, tak naposledy s Celtou. V obou zápasech inkasovalo Deportivo čtyři branky.

Valencia CF je na tom dost podobně. Hostující celek má o jeden bod více a na svém kontě jich má tedy devět. Při skóre 13:18 se Valencia nachází na šestnácté pozici. Ani Valencia v posledním kole neuspěla, protože prohrála doma 2:3 s Barcelonou.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská liga má na programu poslední zápas desátého kola, ve kterém vyzve La Coruňa celek Valencie. Mírným favoritem jsou hosté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.