Las Palmas - Espanyol | ONLINE | 14.10.2016 20:45 | La Liga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 13:21.
Je konec! Las Palmas se s Espanyolem rozchází smírně 0:0! Domácí byli po celou dobu utkání aktivnější! Už ve 12. minutě zahodil dobrou šanci Kevin-Prince Boateng! Největší šancí hostů v první půli bylo přečíslení, které ale Gerard Moreno zazdil špatnou přihrávkou! Po hodině hry si na přihrávku do vápna naběhl Kevin-Prince Boateng, ale jeho nepovedená rána placírkou Lópeze nepřekvapila! V samotném závěru utkání mohl o vítězství Espanyolu rozhodnout Gerard Moreno, nicméně ani jeho pokus hlavou neskončil gólem!
90+3
Konec zápasu.
90+3
Gerard Moreno mohl rozhodnout! Moreno se natlačil před obránce a položil se do centru z pravé strany, jenže jeho pokus hlavou minul zařízení!
90+2
Domácí uzamkli Espanyol před jeho šestnáctkou a hledají si střeleckou pozici. Sergio Araujo však podklouzl při zpracování míče a hosté odkopli míč až k Lizoainovi.
90+1
Nastavují se tři minuty!
90
Michel se uvolnil na hranici pokutového území, potáhl si míč k brankové čáře, avšak příliš krátkým centrem našel jen připraveného Reyese. Hostující stoper hraje skvělý zápas!
89
Hernán Pérez málem vystihl zaváhání domácího obránce! Jeden ze stoperů vyslal příliš pomalou přihrávku na polovině hřiště a Pérez se málem dostal k volnému míči.
88
A právě Marc Roca se nyní dopustil nedovoleného zákroku! Roca zatáhl za dres běžícího Livaju a vysloužil si žlutou kartu!
87
Espanyol navíc rozehrával přímý kop. Na hranici velkého vápna se shromáždili všichni hlavičkáři, jenže míč z kopačky Marca Rocy propadl až k připravenému Lizoainovi.
86
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Aythami Artiles, přichází Pedro Bigas.
85
Aythami Artiles zastavil na polovině hřiště unikajícího soupeře a za svůj ostrý zákrok vidí žlutou kartu!
85
Diego López dostal další dárek v podobě nepřesného centru z levé strany. Brankář Espanyolu si pro míč nikým neatakován došel a schoval jej do rukavic.
84
Jonathan Viera se skvělým prvním dotekem zbavil svého strážce a řítil se do pokutového území. Na jeho hranici proti domácímu záložníkovi vystoupil obránce a odkopl mu míč.
83
Marko Livaja se s míčem nechal vytlačit až k postranní čáře. Domácí útočník se však elegantně uvolnil a odcentroval na malé vápno, kde zasáhl obránce Diego Reyes.
82
Gerard Moreno sprintoval za přihrávkou mezi obránce Las Palmas, ale jeho snaha byla zbytečná. Největší hvězda Espanyolu se totiž pohybovala dobré tři metry za hranicí ofsajdu.
81
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Hernán Pérez.
80
Domácí se po rohovém kopu usadili v blízkosti pokutového území, jenže ani kolotoč rychlých přihrávek neotevřel skulinku v pevném obranném valu Espanyolu.
79
Sergio Araujo dostal prostor na levé straně, posunul si míč na hranici pokutového území a v souboji s obráncem vybojoval rohový kop.
78
Michel si naběhl do pokutového území, kam dostal nádhernou přihrávku přesně do kroku, ale pravý obránce Las Palmas přetaženým centrem připravil domácí o možnost.
76
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Sergio Araujo.
76
Dani Castellano operoval s míčem na hranici pokutového území. Po krátké kombinaci přilétl před branku nadýchaný oblouček. Diego López vyrazil z brankové čáry a došel si pro balón.
75
Tyronne motal hlavu obránci na levé straně pokutového území. Střídající fotbalista si rychlou přešlapovačkou udělal prostor k odcentrovaní, jenže ani jeho pobídka neoslovila nikoho ve žlutém.
74
Las Palmas zahrávalo další kop od rohového praporku. Domácí tentokrát zvolili rozehrávku nakrátko, Tana připravil pozici pro Mesu, jehož centr odvrátila obrana Espanyolu.
73
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází José Antonio Reyes.
72
Centr z levé strany přilétl před branku domácího celku! Za míčem se hnal Diego Reyes, ale jeho protějšek z domácí obrany hlavou odpravil míč daleko od branky.
71
Hostující brankář Diego López se dokonce zapojil do rozehrávky Espanyolu. Brankář hostů rozehrál míč na pravou stranu. Hosté vybojovali autové vhazování.
70
Las Palmas zahrávalo přímý kop ze zajímavé pozice! K míči se postavil Jonathan Viera, který vyslal technickou střelu, ale Diego López jeho pokus s přehledem kryl.
69
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Vicente Gómez, přichází Tyronne.
68
Gerard Moreno si dělal prostor v pokutovém území. Hostující útočník se hnal za centrem z levé strany, nicméně připravený Aythami Artiles odvrátil míč do bezpečí.
67
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Javi López.
66
Vicente Gómez se vysunul mezi obránce Espanyoulu, napadal rozehrávku celku z Katalánska, ale v jednom ze soubojů to přehnal s aktivitou a fauloval.
65
Michel obdržel přihrávku do pokutového území. Krajní obránce Las Palmas si ale neporadil se zpracováním, míč mu uskočil a pozorný obránce jej ihned odkopl.
64
Marko Livaja podržel míč na levé straně. Domácí útočník nemohl postupovat sám, protože stál proti přesile. Osamocený fotbalista Las Palmas vybojoval alespoň autové vhazování.
63
Michel sprintoval do pokutového území, čehož si všiml Tana, který okamžitě vysílal centr na zadní tyč. Poslední obránce Diego Reyes míč zachytil a odpravil do bezpečí.
62
Léo Baptistão se hnal za odraženým míčem do pokutového území. Hostující útočník svedl souboj s Garcíou, jež míč bez váhání napálil do autu.
61
Jonathan Viera si navedl míč na levačku a z dvaceti metrů vyslal razantní projektil. Jeho rána však směřovala do míst, kde stál připravený Diego López.
60
Víctor Sánchez se provinil nedovoleným zákrokem, který se vůbec nelíbí hlavnímu rozhodčímu! Sánchez dostává žlutou kartu!
59
Kevin-Prince Boateng si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území a placírkou chtěl zatočit míč na zadní tyč! Rána mu však nesedla a Diego López dostal dárek přímo do rukavic!
58
S fauly přibývají i standardní situace! Jednu z nich zahrávali hosté! Centr se stáčel na přední tyč, ale před rozběhnutým Baptistãem míč odkopl připravený zadák Las Palmas.
57
Na hrací ploše nám začíná přibývat nedovolených zákroků! Na půlící čáře zatáhl jednoho z obránců za dres Marko Livaja. Hosté budou rozehrávat.
56
Nedovoleným zákrokem se na druhé straně provinil Kevin-Prince Boateng. Domácí hvězda si vyšlápla na jednoho ze záložníků Espanyolu.
55
Marko Livaja se pustil do hádky s hlavním rozhodčím po zákroku Víctora Sáncheze u postranní čáry. Domácí útočník vidí žlutou kartu za nesportovní chování!
54
Marko Livaja sprintoval za přihrávkou mezi dvojici obránců Espanyolu. Domácí útočník se natahoval po míči, ale Diego Reyes mu jej odkopl přímo před nosem.
53
Espanyol rozehrával rohový kop. Centr od rohového praporku se stáčel do branky, nicméně Raúl Lizoain si i přes drobné problémy věděl rady.
52
Raúl Lizoain musel vyrazit daleko ze své branky, aby odehrál míč před sprintujícím Morenem. Domácí brankář si troufl na krásný oblouček a ještě našel volného spoluhráče.
51
Po faulu Pabla Piattiho zahrávali domácí další přímý kop. Za přetaženým centrem spěchal Marko Livaja, před kterým stáhl míč ze vzduchu brankář Diego López.
50
Raúl Lizoain zahrál na nervy domácím fanouškům! Brankář Las Palmas čekal na hranici pokutového území na pomalý míč, který schoval do rukavic těsně před napadajícím Morenem.
49
Domácí zahrávali další standardní situaci v blízkosti velkého vápna. Dani Castellano vymyslel centr na přední tyč, kde si naskakoval Marko Livaja, ale domácí útočník se k hlavičce nedostal.
48
Las Palmas zahrávalo rohový kop. Centr od rohového praporku doplachtil na značku pokutového kopu, kde jej v akrobatické pozici odkopl Salva Sevilla.
47
Domácí zaútočili po pravé straně. Vicente Gómez rozehrál do středu hřiště, jenže Tana zpětnou přihrávkou zahnal Las Palmas daleko od hostující branky.
46
Fotbalisté Espanyoulu zahájili výkopem druhou půli dnešního souboje. Hosté se okamžitě hnali do útoku, jenže Léo Baptistão nedosáhl na vysokou přihrávku.
46
Začal druhý poločas.
První poločas je minulostí! Diváci na stadionu se zatím zrovna nádherné fotbalové bitvy nedočkali! Domácí přitom začali nadějně! Už ve 12. minutě měl obrovskou šanci Kevin-Prince Boateng. ale Diego López jeho projektil vytěsnil! Gerard Moreno se poté hnal na brankáře, ale ve vyložené šanci ještě vylepšoval pozici pro spoluhráče a vracející se obránce míč odkopl na roh! Do šaten se proto odchází za bezbrankového stavu!
45
První poločas skončil.
45
Domácí už chtějí dohrát první poločas s míčem na kopačkách. Fotbalisté ve žlutých dresech drží balón na své polovině. Zadáci Las Palmas se nikam neženou.
44
Espanyol měl k dispozici další kop od rohového praporku. Na přetažený centr si na zadní tyči naskočil Víctor Sánchez, jehož hlavičku zastavil dobře postavený obránce.
43
Gerard Moreno mohl postupovat do pokutového území, ale ani nejlepší střelec Espanyolu si netroufl na individuální průnik a raději rozehrál do postupné kombinace.
42
Rohový kop byl k vidění i před opačnou brankou! Aarón vymyslel nadýchaný centr levačku, ale ve shluku hlavičkářů na malém vápně vyskočil nejvýše Dani Castellano.
41
Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč si v pokutovém území sice našel jeden z hlavičkářů ve žlutém, ale dezorientovaný jej poslal ven ze šestnáctky.
40
Domácí museli rozehrávat ze své poloviny pod tlakem napadajících hráčů Espanyolu. Michel na pravé straně těžkou situaci ustál a odkopl míč na půli soupeře.
39
Z tribun se začíná snášet hlasitý pískot! Divákům na stadionu se zatím předváděná hra příliš nelíbí! Ani jeden z týmů se v posledních minutách do útoku příliš nehrne.
38
Las Palmas kombinovali s míčem na polovině Espanyolu. Michel mohl centrovat do pokutového území, avšak krajní obránce Las Palmas raději rozehrál na své zadáky.
37
Marko Livaja se ocitl za obránci Espanyolu, jenže ani on nemohl v akci pokračovat! Domácí útočník se totiž lapil do ofsajdové pasti. Hosté budou rozehrávat.
35
Javi Fuego se dopustil ostrého zákroku na polovině hrací plochy a sudí jej odměňuje žlutou kartou! Fuego je dnešním prvním hříšníkem!
35
Tana si nerozuměl s rozběhnutým Vierou. První jmenovaný přepustil míč za sebe, jenže Viera jeho úmysl nepochopil a domácí se zbytečně připravili o nadějnou možnost.
34
Kevin-Prince Boateng v pokutovém území předskočil obránce a v pádu zakončil levou nohou! Domácí záložník pálil v záklonu a jeho rána zamířila vysoko nad branku!
33
Dobrou práci odvedl stoper David García. Domácí zadák podstoupil souboj na půlící čáře a ve vzduchu nedal šanci nažhavenému Morenovi. Hosté budou jen vhazovat.
32
Jonathan Viera umotal obránce na hranici pokutového území, prosmýkl se za jeho hranici a prudkou přihrávkou pod sebe naservíroval míč na malé vápno, kde však nebyl nikdo ve žlutém.
31
Hosté nyní vybojovali míč na polovině hrací plochy. Pablo Piatti obdržel přihrávku na pravou stranu, avšak další nepřesnou pobídkou odevzdal balón domácím.
30
Pablo Piatti dotíral na statické zadáky Las Palmas. Hostující záložník napadal na hranici pokutového území, ale nevybojoval ani autové vhazování.
29
Před branku Las Palmas přilétl prudký centr z pravé strany, za kterým spěchal Gerard Moreno. Hostující útočník se k zakončení neprobil a navíc fauloval.
28
Hosté vhazovali na polovině Las Palmas. Míč z autového vhazování zachytil Vicente Gómez. Defenzivní záložník domácího celku poté uklidnil hru přihrávkou na stopery.
27
Do pokutového území Espanyoulu se z pravé strany řítil Jonathan Viera. Domácí záložník si míč posunul daleko od nohy a připravený obránce rázným odkopem zažehnal nebezpečí.
26
Gerard Moreno vyčkával na vysoký míč na hranici ofsajdového postavení. Nejlepší střelec Espanyolu si tentokrát hranici nepohlídal a nemohl pokračovat v akci.
25
Michel našel centrem z pravé strany rozběhnutého Tanu, který se opřel do hlavičky. Jeho razantní pokus směřoval pouze doprostřed branky, kde číhal připravený López.
24
Pablo Piatti vyslal centr do pokutového území. Pobídka hostujícího záložníka se snesla do prostoru, kde kraloval vysoký obránce. Las Palmas se s přehledem ubránilo.
23
Obrovská šance Espanyolu! Na hranici ofsajdu si na přihrávku počkal Gerard Moreno, kterému ještě nabíhal lépe postavený spoluhráč. Morenu mu chtěl adresovat přihrávku, ale vracející se obránce vypíchl přihrávku na roh!
22
Las Palmas je nadále aktivnějším celkem! Domácí se po většinu času snaží kombinovat na polovině soupeře a vyčkávají na skulinky v obraně Espanyolu.
21
Jonathan Viera vyslal do pokutového území přetažený centr, na který nedosáhl nikdo z hlavičkářů v pokutovém území. Míč prolétl až do zámezí. Hosté budou vhazovat.
20
Marko Livaja si navedl míč do středu hřiště a pravačkou ze třiceti metrů ohrozil Lópeze! Hostující brankář raději vytěsnil dělovku na rohový kop.
19
Jonathan Viera vyslal prudkou přihrávku do pokutového území. Míč sice prošel mezi obránci, jenže nikdo ve žlutém dresu už jej nezastihl na hrací ploše.
18
Přihrávka po pravé straně ve vzduchu opustila vymezený prostor, David García za míčem sprintoval nadarmo. Hosté budou vhazovat na polovině hřiště.
17
Las Palmas zahrávalo první rohový kop dnešního utkání! Tana rozehrál roh přihrávkou do kombinace a domácí se další nepřesnou pobídkou vzdali míče. López bude odkopávat.
16
Vicente Gómez se dostal do nepříjemné pozice. Středopolař Las Palmas musel zrychlit s rozehrávkou. Nakonec dokázal míč odvrátit před napadajícím Piattim.
15
Jonathan Viera si řekl o přihrávku na levou stranu, jenže kvůli nedobrému zpracování mu míč utekl až k hostujícímu obránci, jež vybojoval autové vhazování.
14
Stejným prohřeškem se v blízkosti pokutového území Las Palmas prohřešil Léo Baptistão. Hostující útočník si v hlavičkovém souboji pomohl rukama. Domácí budou rozehrávat.
13
Kevin-Prince Boateng je zatím hodně aktivní. Domácí fotbalista se nyní předvedl v negativním světla. Největší hvězda Las Palmas se na polovině hřiště provinila nedovoleným zákrokem.
12
Obrovská šance Las Palmas! Kevin-Prince Boateng si skvěle zpracoval oblouček do pokutového území, jenže tvrdou střelou trefil připraveného brankáře!
11
Aarón sprintoval po levé straně za přihrávkou mezi obránce Las Palmas! Hostující obránce však nemohl pokračovat v akci, jelikož se nacházel v ofsajdu.
10
Víctor Sánchez na polovině hrací plochy nedovoleně atakoval Boatenga. Reprezentant Ghany se dožadoval karetního trestu, ale sudí pro tentokrát nechal karty v kapse.
9
Úvod utkání je hodně opatrný! Ani jeden z celků se zatím není schopen prodrat do pokutového území. Diego López tentokrát rozehrál nepřesně, jeho pobídka končí v autu.
8
Do hry se zapojil také Diego López. Brankář Espanyolu rozehrál dlouhým výkopem na polovinu Las Palmas, ale míč vybojovali domácí zadáci.
7
Přímý kop zahrávali také hráči Espanyolu. Exekuce standardní situace se ujal Léo Baptistão, jehož centr směřoval na Piattiho, před kterým zasáhl jeden z obránců.
6
Michel mohl podpořit ofenzívu Las Palmas dalším náběhem podél pravé postranní čáry. Domácí obránce tentokrát raději zpomalil hru a přihrávkou na vlastní polovinu vrátil míč brankáři.
5
Poprvé v zápase se do útoku vrhli hráči Espanyolu. Hosté kombinovali na levé straně hrací plochy, jenže Javi Fuego se dopustil nedovoleného zákroku. Las Palmas bude rozehrávat.
4
Celek z Kanárských ostrovů zahrával přímý kop z nadějné pozice! Míč si připravil Jonathan Viera, jehož rána kolem čtyřčlenné zdi zamířila daleko od branky.
3
Michel dostal příliš volného prostoru na pravé straně a odcentroval na malé vápno. Obránce Diego Reyes hrudí srazil míč k vlastnímu brankáři, který musel spěchat před dotírajícím Livajou.
2
Obránce Lluis López bez váhání odkopl skákavý míč daleko od pokutového území Espanyolu. Domácí znovu nikam nespěchají a kombinují na své polovině.
1
Domácí zahájili dnešní utkání výkopem! Fotbalisté Las Palmas v úvodní minutě podrželi míč na vlastní polovině. Domácí zadáci si vyměnili krátké přihrávky před šestnáctkou.
1
Utkání právě začalo.
Hlavní rozhodčí už přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu! Las Palmas sehraje dnešní zápas ve žlutých dresech, zatímco Espanyol nastoupí v bíločerveném!
Úvodní sestavy:

UD Las Palmas: Lizoain – Michel, David García, Artiles, D. Castellano – Viera, Mesa, V. Gómez – Tana, Livaja, K-P. Boateng.
Náhradníci: Varas – Lemos, Montoro, Momo, Araujo, Tyronne, Bigas.

Espanyol Barcelona: Diego López – V. Sánchez, López, D. Reyes, Aarón – Sevilla, Roca, Fuego, Piatti – Baptistão, G. Moreno.
Náhradníci: Roberto – Demichelis, R. Duarte, J. A. Reyes, Jurado, Javi López, H. Pérez.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Canelo.
Vzájemné duely v minulé sezóně

22.4.2016 Las Palmas – Espanyol 4:0
19.12.2015 Espanyol – Las Palmas 1:0
UD Las Palmas

Zato celek z Kanárských ostrovů prožil úplně opačný start nové sezóny než jeho dnešní soupeř! Las Palmas zvládlo úvodní zápasy a nějakou dobu dokonce vévodilo ligové tabulce! V posledních týdnech už ale začal mírný ústup ze sláva a Las Palmas nyní s jedenácti body drží sedmou příčku! Las Palmas je však hodně silné na domácí půdě! Ve třech zápasech před svými diváky ztratilo jen dva body za remízu s Realem Madrid! V minulém kole zajíždělo na půdě Osasuny, kde se dělily body za remízu 2:2!
Espanyol Barcelona

Méně věhlasný celek z katalánské metropole neprožil zrovna vydařený vstup do nového ligového ročníku! Espanyol v sedmi zápasech vybojoval pouze šest bodů a krčí se na osmnáctém místě znamenajícím sestup! Hosté se zatím mohou spolehnout pouze na Gerarda Morena, který už stačil čtyřikrát skórovat! V minulém kole hostil Espanyol ambiciózní Villarreal, se kterým dokázal uhrát bezbrankovou remízu!
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům španělského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division! Společně se zaměříme na duel osmého kola mezi UD Las Palmas a Espanyolem Barcelona! Utkání startuje ve 20:45!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
3. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Granada 2 2 0 0 4:1 6
2. Real Betis 2 2 0 0 3:0 6
3. Celta Vigo 2 1 1 0 2:1 4
4. Villarreal 2 1 1 0 3:2 4
5. CA Osasuna 2 1 0 1 2:1 3
6. Getafe 1 1 0 0 1:0 3
7. Valencia 2 1 0 1 5:4 3
8. Cádiz 2 1 0 1 2:2 3
9. Real Sociedad 2 0 2 0 1:1 2
10. Real 1 0 1 0 0:0 1
11. Eibar 2 0 1 1 1:2 1
12. Valladolid 2 0 1 1 1:3 1
13. Huesca 2 0 1 1 1:3 1
14. Atlético 0 0 0 0 0:0 0
15. Elche 0 0 0 0 0:0 0
16. Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
17. Sevilla 0 0 0 0 0:0 0
18. Bilbao 1 0 0 1 0:2 0
19. D. Alavés 2 0 0 2 1:3 0
20. Levante 1 0 0 1 2:4 0
Články odjinud