Real Sociedad - Eibar: León vyrovnává v poslední minutě nastavení na 2:2

To je ode mě pro dnešek vše! Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu!
Zápas plný karet a gólových šancí nakonec nenašel vítěze! Domácí měli za stavu 2:1 závěr zápasu dlouho pod kontrolou, ale v poslední nastavené minutě zničehonic udeřil Pedro León, který si za svou aktivitu v celém zápase gól zasloužil. Hosté tak vyrovnali v posledním možném okamžiku a ze San Sebastiánu si vezou cenný bod, který se může v boji o poháry hodit.
90+4
90+3
Eibar právě vstřelil branku!
Hosté z poslední akce zápasu srovnávají na 2:2! Dlouhý centr našel ve vápně Enricha, který sklepl míč hlavou na PEDRA LEÓNA, na jehož následnou střelu si sice brankář sáhl, ale míč nedokázal dostatečně tečovat. Asistence: Sergi Enrich.
90+2
Dlouhý centr nenašel svého adresáta a míč končí v zámezí. K balónu se snažil dostat Arbilla, jenže byl hlídán bránícím hráčem a nakonec upadl, ale za tohle si penaltu vymodlit nemohl.
90+1
Nastavují se tři minuty. Eibar teď bude mít jednu z posledních šancí na vyrovnání, protože bude zahrávat přímý kop pro faulu Estebana Granera.
90+1
Žlutou kartu dostává Esteban Granero (Real Sociedad San Sebastian).
89
Domácí hráči teď nechali míč dokutálet se až do zámezí a rozehrávat může v poklidu brankář Rulli.
88
Granero se dostal do zakončení, ale jeho hlavička byla naprosto neškodná a skončila nad bránou.
87
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Sergio Canales.
85
Střela z přímého kopu trefila jen připravenou zeď, ale chvíli poté se domácí dostali do šanci! Přihrávkou pod sebe našel Carlos Vela Oyarzabala, který v dobré pozici trefil z střelou z první jen boční síť.
84
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Rubén Peña, přichází Bébé.
83
Enrich se dopustil faulu před vlastní šestnáctkou, takže se Sociedadu nabízí zajímavá standardní situace.
81
Začíná poslední desetiminutovka normální hrací doby. Domácí vedou, ale přesto jsou stále aktivní a Eibar se většinu času brání.
80
Carlos Vela posílal přízemní balón do vápna, ale v dráze míče se nenacházel nikdo z domácích hráčů.
80
Domácí získali k dispozici rohový kop, který rozehráli na krátko a postupně se zpětnými přihrávkami zahnali až na polovinu hřiště.
78
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
77
Jeden z domácích hráčů se snažil vystřelit, ale z hranice šestnáctky trefil jen dos Santose, od něhož se míč pomalu odrazil k brankáři.
75
Hosté se po rohovém kopu nedostali do zakončení, ale chvíli ještě zůstali u balónu. Nyní se však dos Santos dopustil faulu, takže rozehrává Real Sociedad.
74
Pedro León teď na pravé straně pořádně pozlobil domácí obranu a nakonec získal pro Eibar rohový kop.
73
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Sergi Enrich.
72
Rohový kop domácího týmu našel jen hlavu jednoho z obránců Eibaru.
71
Carlos Vela prověřil brankářovu pozornost střelou na bližší tyč. Rodríguez byl včas na zemi a vyrazil míč na roh.
70
Žlutou kartu dostává Cristian Rivera (SD Eibar).
67
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je CARLOS VELA, který se trefil přesně k tyči, takže Rodríguezovi nepomohla ani skutečnost, že vystihl směr střely.
66
Centrovaný míč prodloužil domácí hráč hlavou na Martíneze, který se dostal za obranu a Rodríguez ho při výběhu podrazil! hostující gólman vidí žlutou kartu a domácí budou kopat penaltu!
65
Escalante vidí žlutou kartu za faul nedaleko šestnáctky Eibaru. Následuje nebezpečný přímý kop pro domácí!
62
Centrovaný míč našel v šestnáctce Eibaru Martíneze, který však hlavou zakončuje jen nad bránu.
60
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Esteban Granero.
59
Počet hráčů na hřišti se vyrovnává! Juanmi zcela nesmyslně a hodně okatě zatáhl ve středu hřiště protihráče za dres a jelikož už jednu žlutou kartu má, dopadá stejně jako na začátku druhého poločasu Lejeune.
58
Peña si nabíhal na dlouhý míč za obranu, ale Rulli byl pozorný a včas vyběhl. Oba hráči se nakonec celé akce lehce srazili, ale žádné zranění z toho není.
57
Dos Santos si naběhl na přední tyč, ale míč jen lehce tečoval, čímž Rulliho bránu neohrozil.
56
Domácí obrana si bez potíží poradila s centrovaným míčem, ale nakonec Eibar získává alespoň roh.
55
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Mauro dos Santos.
54
Oyarzabal si naběhl za obranu na skvělý pas od Navase a rázem měl před sebou jen brankáře Rodrígueze, jenže z hranice šestnáctky vystřelil právě přímo na něj.
52
Hosté se snažili o jednoduchý přechod do útoku, ale vysoký míč nenašel svého adresáta.
51
Illarramendi si v souboji s Lunou pomohl útočným faulem, takže hrát mohou hosté. Eibar začíná připravovat první střídání, které bude nejspíš reakcí na červenou kartu pro stopera Lejeuneho.
50
Domácí drželi míč dlouho na polovině hřiště, kde nyní sám sebe "fauloval" Martínez, který si při zpracování balónu v podstatě podrazil vlastní nohu a skončil na trávníku.
48
Uvidíme, jak vyloučení hostujícího hráče ovlivní druhý poločas. V prvním poločase se hrál vyrovnaný útočný fotbal, ale teď se dá čekat poněkud jiný obrázek.
46
Hodně divoký start druhého poločasu! Hostující stoper Lejeune si při hlavičkovém souboji ve středu hřiště počínal nedovoleně a rozhodčí ho přísnou druhou žlutou kartou posílá pryč ze hřiště!
46
Druhý poločas začne přibližně ve 20:32.
První poločas nabídl na obou stranách několik nebezpečných akcích, z nichž nakonec oba týmy jednu využily ke vstřelení branky. Ve 14. minutě šli zásluhou Juanmiho do vedení domácí, ale po dalších dvanácti minutách už bylo srovnáno, když se po rohovém kopu prosadil Escalante. Poločasový výsledek je tedy 1:1.
45
45
Dani García šel u postranní čáry skluzem do Oyarzabala, kterého poslal k zemi. Rozhodčí píská nedovolený zákrok, ale i přes protesty domácích hráčů se to obejde bez karty.
44
Na dlouhý míč do šestnáctky si nabíhal Pedro León, ale bránící Martínez se dostal před něj a povedeným skluzem mu míč ukopl do autu.
42
Situace v šestnáctce hostů začala vypadat pro Eibar nebezpečně, ale Carlos Vela byl načapán v ofsajdu.
40
Ani druhý rohový kop domácí obranu příliš neprověřil. K balónu se dostali hráči Realu Sociedad, kteří kombinují na polovině hřiště.
39
Domácí se ubránili jen za cenu dalšího rohového kopu.
38
A zase Pedro León! Hosté dobře napadali rozehrávku Sociedadu a k míči se dostal právě León, který však nevyhodnotil situaci dobře a místo přihrávky na zcela volného spoluhráče volil střelu z těžké pozice. Po Rulliho zákroku je z toho alespoň roh pro Eibar.
36
Další centr od Pedra Leóna tentokrát zneškodnila domácí obrana. León je rozhodně nejaktivnějším hráčem Eibaru.
34
Oyarzabal se napřáhl z dálky a snažil se mířit ke vzdálenější tyči, ale jeho přízemní pokus nakonec bránu míjí.
32
Pedro León obešel s míčem bránícího hráče a odcentroval před bránu, ale míč letěl v dosahu brankáře Rulliho, který centr zneškodnil.
30
Vela si naběhl na povedený oblouček za obranu, ale v bezprostřední blízkosti před brankářem Rodríguezem nedokázal míč pořádně trefit.
28
Hostující Peña byl nachytán v ofsajdovém postavení, což znamenalo konec pro útočnou akci Eibaru.
26
Je srovnáno! GONZALO ESCALANTE si naběhl na Leónův centr od rohového praporku a hlavou poslal míč s odrazem od země přesně do horního rohu brány. Asistence: Pedro León.
25
Na povedený centr z levé strany si naběhl León, který se snažil zakončit ke vzdálenější tyči, ale brankář Rulli míč dokázal vyrazit! Následně se ještě jeden z hostujících hráčů dostal k dorážce, ale tu pro změnu zneškodnil skluzem bránící hráč.
23
Obrana Eibaru si bez potíží poradila s centrem z levé strany hřiště.
21
Na obou stranách teď byly k vidění nepřesnosti, které zmařily rodící se útočné akce.
19
Na druhé straně střílel z hranice pokutového území Vela, ale jeho slabá střela šla přímo na brankáře.
18
Po přenesení hry z levé strany na pravou se dostal do zakončení García, ale z první trefil míč hodně špatně.
17
Míč se pohybuje v blízkosti středového kruhu, takže daleko od obou šestnáctek.
15
Za sundání dresu během gólových oslav vidí Juanmi žlutou kartu.
14
Domácí jdou do vedení! Odriozola našel povedeným centrem z pravé straně ve vápně JUANMIHO, který hlavičkuje naprosto ukázkově k tyči a překonává Rodrígueze. Asistence: Álvaro Odriozola Arzallus.
13
Žlutou kartu dostává Florian Lejeune (SD Eibar).
11
León potáhl míč po pravé straně až do rohu hřiště, odkud se pokusil odcentrovat před bránu, ale opět z toho byla snadná práce pro Rulliho.
10
Hosté rozehráli standardku na krátko a následný centr letěl jen přímo do náruče domácího gólmana.
9
Žlutou kartu dostává David Zurutuza (Real Sociedad San Sebastian).
8
Hosté se pokusili o centr do šestnáctky Sociedadu, ale tam se míč dostal jen k brankáři Rullimu.
6
Rohový kop našel jen jednoho z bránících hráčů Eibaru.
5
Vela rozehrával přímý kop a pokusil se o přímou střelu, ale brankář měl dost času na to, aby se přesunul ke své pravé tyči a míč vyrazil. Balón možná ani nemířil do brány, ale Rodríguez volil jistotu, takže následuje roh pro domácí tým.
4
Žlutou kartu dostává Pedro León (SD Eibar).
3
Peña si naběhl mezi dvěma obránci na centr od Ramise a hlavou se snažil umístit míč ke vzdálenější tyči, ale bránu nakonec minul
2
První střelu zápasu má na svědomí domácí Juanmi, který se dostal s míčem do vápna, ale v nelehké pozici se zmohl jen na zakončení po zemi, které mířilo přímo na brankáře.
1

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, Navas, I. Martínez, Berchiche – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza – Vela, Juanmi, Oyarzabal.
Náhradníci: Toño – Canales, D. Concha, Mikel González, Granero, Bautista, Zaldúa.

SD Eibar: Y. Rodríguez – Arbilla, Lejeune, Ramis, Luna – Dani García (C) – León, Escalante, Rivera, Inuj – Peña.
Náhradníci: Areitio – Bébé, dos Santos, Dorrio, Enrich, Gálvez, Adrián González.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Roberto Alonso, Jesús Zancada.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Dnes nám vložené 25. kolo španělské La Ligy nabídne souboj dvou týmů bojujících o účast v evropských pohárech. Pátý Real Sociedad přivítá sedmý Eibar a věřme, že je na co se těšit. Domácí ztrácí pouhý jeden bod na čtvrté místo, které zaručuje účast v předkole Ligy mistrů, zatímco hosté ztrácí pro změnu jen bod na šestou pozici, z níž se dá postoupit do Evropské ligy. Eibar má navíc skvělou formu, což potvrzuje fakt, že z posledních pěti zápasů dokázal čtyři vyhrát. Podzimní vzájemné utkání vyhrál Eibar na svém hřišti 2:0. Dočkáme se dnes odplaty?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.