CD Leganés - Real Betis | ONLINE | 19.5.2018 16:15 | La Liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

La Liga - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Real Betis - 19. května 2018   16:15

Ukončeno
CD Leganés
CD Leganés
28' Siovas (Muňoz) • 65' Naranjo (Guerrero) • 80' N. Amrabat (Guerrero)
3:2
(1:1)
Real Betis
Real Betis
21' J. Campbell  (Rubén Castro) • 76' A. Sanabria  
CD Leganés
Sestavy:
Serantes (C) – Tito, Muňoz, Siovas, Rico – R. Pérez, Gumbau – Omar (62. Zaldúa), Brašanac, Naranjo (74. N. Amrabat) – Guerrero (88. Mantovani).
Náhradníci:
Champagne – dos Santos, N. Amrabat, Beauvue, Mantovani, Zaldúa, Sierra.
Rozhodčí
Gil – Nevado, Martínez
Estadio Municipal de Butarque
Real Betis
Sestavy:
Pedro López – Mandi, Bartra, Amat (69. R. Navarro) – Guerrero, Camarasa, Ruiz (77. Joaquín), Durmisi – J. Campbell, Rubén Castro (C) – Morón (69. A. Sanabria).
Náhradníci:
Rebollo – Javi García, Gracia, Joaquín, León, R. Navarro, A. Sanabria.

720p 360p

SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Betis 3:2

Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:9.
Je konec! Dnešní utkání nakonec nabídlo hned pět branky a vítězem se stává Leganés. Domácí i přes početní nevýhodu dokázali otočit stav zápasu. Betis toho směrem dopředu moc nepředvedl, vítězství je zřejmě zasloužené.
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
V závěru ještě přišla střela od Joaquína, avšak míč opět doskákal pouze k Serantesovi.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Joaquín přiťukl volnému Durmisimu, kterému se ale vůbec nepovedlo odcentrovat. Míč tak skončil pouze za brankou.
88'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Martín Mantovani.
85'
O malý moment později si navedl míč na střelu Castro, i tentokráte se domácí brankář blýskl pohotovým zákrokem.
84'
Z hodně velké vzdálenosti zkusil své štěstí Durmisi, který ale pálil pouze doprostřed branky. Serantes tak neměl sebemenší problém.
83'
Guerrero se rozhodl vzít situaci sám na sebe, což ale nebylo příliš dobré řešení. Míč se totiž stočil hodně daleko od branky.
82'
Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku. Domácí příznivci si patřičně užívají poslední letošní zápas svých miláčků.
81'
Betis tak bude muset opět zabrat, vyrovnaný stav nevydržel vůbec dlouho. Hosté jsou okamžitě s míčem na útočné polovině.
80'
Leganés právě vstřelili branku! Domácí si berou vedení zpět! Guerrero si naváděl míč ke střele, nakonec se ale k míči dostal NORDIN AMRABAT, jenž s pořádnou dávkou štěstí propálil Lópeze.
80'
Naopak se Serantes postaral o další odkop od své svatyně. Ten zamířil přesně hlavu Guerrera, který ale hlavičkoval opačným směrem.
79'
Jeden z nejaktivnějších hostujících hráčů Campbell dal opět o sobě vědět, tentokráte ale s míčem daleko nedoběhl.
78'
Rázem máme opět srovnáno. Betis ale nepředváděl žádnou ofenzivní hitparádu, tato branka byla z pohledu domácích hodně zbytečná.
77'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Joaquín.
76'
Real Betis právě vstřelil branku!
Tak to byla hodně laciná branka! Zdálo se, že Campbellův centr nepřinese nic nebezpečného, nicméně Serantes zbytečně vyběhl z branky, čehož využil ANTONIO SANABRIA.
76'
Rozehrávky se ujal sám Amrabat, který hledal vytáhlého stopera Siovase. Tento úmysl ale přečetl také Camarasa, jenž odklidil míč.
75'
Poprvé se seznámil s míčem také Amrabat, který byl obtěžován Sanabriou. I přesto dokázal domácí forvard vybojovat rohový kop.
74'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází José Naranjo, přichází Nordin Amrabat.
73'
Zaldúa měl na prvém křídle hodně prostoru, i přesto nedokázal přesně odcentrovat. Leganés je v tomto úseku hry aktivnější.
69'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Jordi Amat, přichází Rafa Navarro.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lorenzo Morón, přichází Antonio Sanabria.
68'
Už zhruba minutu je za hrací plochou připravováno střídání. Do hry se podívá jeden z hostujících hráčů, půjde o posílení útoku.
67'
Střídající Zaldúa nezazmatkoval a situaci vyřešil zkušeně. Míč poslal až k brankáři Serantesovi, který ho odkopl do bezpečí.
66'
Tak takový průběh utkání zřejmě nečekal nikdo. Leganés prohrávalo a navíc hrálo o deseti, v tuto chvíli ale otočilo stav zápasu.
65'
Leganés právě vstřelili branku! Obrovská chyba v hostující defenzívě znamená branku domácích! Amat chyboval při odkopnutí míče a k němu se tak dostal pouze jeden z domácích. Celá akce byla vyšperkována přihrávkou na JOSÉHO NARANJA, který zakončil do prázdné brány.
65'
Betis to většinu času zkouší přes pravou stranu. Campbell si chtěl narazit na hranici vápna s Morenem, zpětná přihrávka ale byla zastavena.
64'
Guerrero se dostal celkem laciným způsobem k míči, i tak s ním nedokázal utvořit nic nebezpečného. Hrát tak bude soupeř.
63'
Obrázek hry se nikterak nemění. Jakoby hosté čekali, až se jim uvolní cestička vpřed. Leganés ale velmi dobře brání.
62'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Joseba Zaldúa.
61'
Máme za sebou hodinu hry. Leganés i nadále drží nerozhodný stav, navíc soupeř není vůbec nebezpečný, spíše naopak.
60'
Fotbalisté v zeleném kompletu opět obléhají útočnou polovinu. Míč se postupně dostává z kopačky na kopačku.
59'
Po delší době jsme se tedy dočkali hned dvou obrovských šancí. Stav ale zůstává i nadále nerozhodný, do konce zbývá více než třicet minut.
58'
Na druhé straně rovněž velká šance! Na zadní tyči se natlačil do zakončení Morón, ovšem svůj celek zachránil Serantes.
57'
Domácí hráči se radovali z druhé branky, avšak ta nebyla správně uznána kvůli ofsajdu. Betis přečkal kritický moment.
56'
Až nyní se hostující křídelník odvážil odcentrovat, avšak pouze přímo do náruče Serantese. Domácí brankář okamžitě odkopl na druhou stranu.
55'
Guerrero si nyní rozmyslel centr, nakonec ještě spolupracoval s Camarasou. Betis ale stále nemůže najít cestičku k brance.
54'
Hra musela být přerušena, neboť po předchozím zákroku zůstal na zemi ležet Ramos. Nakonec to ale nevypadá na nic vážného.
53'
Durmisi našel zpětnou přihrávkou naběhnuvšího Camarasu, který na nic nečekal a vypálil. I tentokráte byla střela zablokována.
52'
Jeden z domácích byla zahnán do úzkých a ke střeleckému pokusu se dostal Morón. Do dráhy letu míče se postavil Siovas.
51'
Ten ale nenabídl nic nebezpečného, Betis je i nadále s kulatým nesmyslem na útočné polovině. Domácí se v úvodu pouze brání.
50'
Campbell přiťukl na pravou stranu na Guerrera, který okamžitě cpal míč do hně. Muňoz byl donucen zahrát za cenu rohového kopu.
49'
Camarasa se prezentoval velmi dobrým driblinkem s míčem, nicméně těsně před soubojem s Gumabuem upadl na zem.
48'
I tentokráte se ihned v úvodu seznámil s míčem brankář Serantes, který ho bez větší prodlevy poslal na druhou stranu plochy.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí. Ti budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou úvodní dějství, které nám nabídlo hned dvě přesné trefy. Nejprve se do vedení dostal Betis, načež byl posléze vyloučen domácí Rico. To ale překvapivě přineslo vyrovnávací branku, na světelné tabuli svítí nerozhodný stav 1-1.
45+1'
První poločas skončil.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
42'
Hra se i nadále přelévá z jedné strany na druhou, není příliš patrné, že Leganés hraje v početní nevýhodě. Šance na výrhu jsou tak i nadále vyrovnané.
41'
Ledabylá přihrávka nakonec nepřinesla ze strany domácích nic nebezpečného, jako první byl u míče pozorný obránce Amat.
40'
Hned dvojice hostujících hráčů skončila po faulech na hrací ploše, tentokráte se ale žlutit nebude. Betis tak pozvolně rozehraje.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
V posledních minutách sledujeme hodně nezáživnou pasáž hry. Leganés je v tuto chvíli s míčem na útočné polovině, avšak daleko od Lópeze.
37'
Hostující zadáci si nyní dávali přednost v rozehrávce. Nakonec to na sebe vzal Mandi, jenž přihrál na pravou stranu na Guerrera.
36'
Pérez se stáhl hluboko k obráncům, avšak poté sám začal útočný manévr svého celku. Nepovedený centr ale skončil na hrudi Bartry.
35'
Statistické vyjádření držení míče ale stále hovoří jasně pro hosty. Nicméně Leganés čeká na vhodné příležitosti k protiútokům.
34'
Pomezní sudí si opět všiml brzkého náběhu za obranu, tentokráte se za pomyslnou hranou objevil Castro. Betis se nemůže dostat ke střele.
29'
Rázem máme pořádnou zápletku. Spíše se čekala další branka v domácí síti, avšak Leganés srovnalo krok, je tedy srovnáno.
28'
Leganés právě vstřelili branku! Z následného rohového kopu máme vyrovnáno! Míč od rohového praporku mířil na Muňoze, který ještě prodlužoval balón na hranici ofsajdu na volného DIMITRIOSE SIOVASE. Domácí zadák si sám před brankářem věděl rady.
28'
Hostující Morón šel do osobního souboje až moc agresivně a pochopitelně je pískán útočný faul. O rozehrávku se postará Serantes.
27'
Gumbau se dostal s míčem do nebezpečného prostoru, avšak celou akci ještě zbytečně šperkoval na Naranja – další ofsajd.
26'
Ihned po rozehrání volného kopu se Betis dostal k opačné šestnáctce, avšak Castrův náběh nebyl v pořádku – ofsajd.
25'
Hodně nešťastná desetiminutovka ze strany domácích. Nejenom, že inkasovali branku, navíc před malým momentem vyfasovali červenou kartu.
24'
Tak pozor! Rico nejdříve obdržel jednu žlutou kartu, vzápětí za protesty uviděl další. Domácí budou dohrávat v deseti lidech.
24'
Žlutou kartu dostává Diego Rico (CD Leganés).
24'
Úvodní centr nevyšel, nicméně poté přiletěl do vápna další nadýchaná nabídka. Siovas ve skluzu ale přestřelil branku.
23'
Hodně riskantní skluz předvedl hostující Guerrero, který se štěstím netrefil Ramose. Leganés bude zahrávat třetí rohový kop.
22'
Na úvodní branku dnešního zápasu jsme čekali něco málo přes dvacet minut hry. V tuto chvíli jsou na řadě domácí.
21'
Real Betis právě vstřelil branku!
Ojedinělá šance hostů znamená úvodní branku! Castro vyslal ještě za polovinou hřiště naběhnuvšího JOELA CAMPBELLA, který svůj úprk zakončil střelou do levé části brány.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku. Více ze hry zatím mají domácí hráči, kteří mají mnohem souvislejší kombinace.
21'
K rozehrávce se postavil křídelník Naranjo, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu. Jeho střela nakonec putovala metr nad.
20'
Mandi vytáhl faul zhruba deset metrů od pokutového území a soupeř tak bude mít k dispozici přímý kop z přijatelné vzdálenosti.
19'
Najednou měl Brašanac měl před sebou doslova moře prostoru, avšak jeho nahrávka na vedle stojícího Gumbaua byla příliš dlouhá.
18'
Tito si nechtěl komplikovat život a před dotírajícím smečkou protihráčů raději přihrál zpět na Péreze. Hra je hodně kouskovaná.
17'
Úvodní rohový kop zápasu směřoval do malého vápna, kde se ale nacházel pouze López. Betis okamžitě založil rychlý kontr.
16'
Pérezo operoval s míčem kousek za středovým kruhem, načež po jeho kolmici vybojoval levý zadák Rico rohový kop.
15'
Rico se chystal podpořit své útočné kolegy, avšak při snaze zachytit míč povalil k zemi Campbella. Jednoznačný faul domácího zadáka.
14'
Hodně rychle se musel vracet Bartra, který před dotírajícím Guerrerem odkopl míč do bezpečnějšího prostoru.
13'
Campbell tak trochu napravil své předchozí zaváhání a nyní vyzval ke střele Moróna. Druhý jmenovaný ale pálil hodně slabě.
12'
Morón postupoval v tandemu s Campbellem, načež druhý jmenovaný neúspěšně dribloval s míčem. Celkem laciná ztráta.
11'
Guerrero našel za hranicí šestnáctky zcela osamoceného Gumbaua, kterému se ale střela nepovedla a skončila pouze na noze soupeře.
10'
Ruiz to u vlastního pokutového území udělal parádně, v obležení protihráčů dokázal vyvézt míč. Soupeř ale bude vhazovat.
9'
Tito si zbytečně zkomplikoval rozehrávku a navíc mu míč uskočil až do zámezí. Durmisi se ujme autového vhazování.
8'
Domácí hráči se nyní dožadovali odpískání faulu a možná také udělení červené karty. Dle sudího bylo vše v rámci pravidel.
7'
Sevilla táhla další nadějný protiútok, avšak Durmisi ho na levé straně nevyřešil tím nejlepším způsobem. Serantes má míč ve své moci.
6'
Baratra se podíval vpřed, načež parádní polovysokou přihrávkou oslovil Camarasu. Následně se málem do zakončení natlačil Castro.
5'
Guerrero nejdříve přešel polovinu hřiště, posléze si svůj úprk vpřed rozmyslel a místo toho kombinoval s vedle stojícím Camarasou.
4'
Leganés to zkoušelo dalekonosným odkopem, avšak míč nezasáhl nikdo ze zúčastněných. Kulatý nesmysl tak doletěl až k Lópezovi.
3'
Poprvé se dostal k míči také domácí brankář Serantes, který ho nejdříve sevřel do své náruče a posléze rozehrál po zemi.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

CD Leganés: Serantes (C) – Tito, Muňoz, Siovas, Rico – R. Pérez, Gumbau – Omar, Brašanac, Naranjo – Guerrero.
Náhradníci: Champagne – dos Santos, N. Amrabat, Beauvue, Mantovani, Zaldúa, Sierra.

Real Betis: Pedro López – Mandi, Bartra, Amat – Guerrero, Camarasa, Ruiz, Durmisi – J. Campbell, Rubén Castro (C) – Morón.
Náhradníci: Rebollo – Javi García, Gracia, Joaquín, León, R. Navarro, A. Sanabria.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez.
Real Betis

Sevillský Betis je jednoznačně největší překvapení letošního ročníku španělské nejvyšší soutěže. Tento celek totiž po velmi dlouhé době zavítá to Evropské ligy, kam se probojuje z páté, či šesté pozice. Na průnik na pohárové příčky to ale dlouho nevypadalo. Betis se dlouho plácal ve středu tabulky a až poslední zápasy přinesly fantastickou formou. Ani dva poslední zápasy, kdy Real vytěžil pouze jeden bod neznamenají pokles na osmou pozici. Betis se pyšní velmi produktivním útokem, naproti tomu je defenzíva příliš propustná.
CD Leganés

Fotbalisté Leganés se v letošním ročníku zachránili v nejvyšší soutěži, neboť je o trojici sestupujících už jasno. Leganés se sice nachází ve spodní polovině tabulky, konkrétně na sedmé pozici, náskok na první sestupovou příčku je ale jedenáctibodové. Domácí tým dnešního zápasu podává hodně kolísavé výkony, poslední vítězství je navíc staré více než měsíc. Leganés se opírá o jeden z nejméně produktivních útoků, o něco lépe je na tom defenzíva, která má ale průměr více než jedné inkasované branky na zápas.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Španělská nejvyšší soutěž má na programu poslední kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi CD Leganés a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.
19. kolo
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Barcelona 20 14 4 2 56:21 46
2.  Atlético 20 11 8 1 30:13 41
3.  Real 20 11 3 6 30:24 36
4.  Sevilla 20 9 6 5 31:22 33
5.  D. Alavés 20 9 5 6 22:23 32
6.  Getafe 20 8 7 5 25:16 31
7.  Real Betis 20 8 5 7 25:25 29
8.  Real Sociedad 20 7 5 8 25:24 26
9.  Valencia 20 5 11 4 19:18 26
10.  Levante 20 7 5 8 32:35 26
11.  Girona 20 5 9 6 23:26 24
12.  Espanyol 19 7 3 9 21:27 24
13.  Bilbao 20 4 11 5 21:26 23
14.  CD Leganés 20 5 7 8 18:24 22
15.  Valladolid 20 5 7 8 17:23 22
16.  Eibar 19 5 7 7 21:28 22
17.  Celta Vigo 20 5 6 9 32:34 21
18.  Vallecano 20 5 5 10 24:36 20
19.  Villarreal 20 3 9 8 21:26 18
20.  Huesca 20 2 5 13 17:39 11
Články odjinud