La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Valladolid - 4. dubna 2019   20:30

CD Leganés
90+6' Carrillo (Juanfran)
1:0
(0:0)
CD Leganés
Cuéllar – Juanfran, Bustinza (C), Tarín, Siovas, J. Silva – Vesga (82. R. Pérez), Recio, Óscar Rodríguez (88. Arnaiz) – Santos (75. Merino), Carrillo.
Lunin – El Zhar, Arnaiz, Merino, Nyom, R. Pérez, D. Reyes.
G. Cuadra
Estadio Municipal de Butarque
Valladolid
Masip – Antoñito (65. Keko), Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Fernández – Plano (90+3. Moyano), Alcaraz, Míchel (C), Ivi López (72. D. Verde) – Guardiola.
Y. Rodríguez – De la Fuente, Keko, Delgado, Moyano, Karim, D. Verde.

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji přijemný zbytek večera.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 14:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:11.
Leganés nakonec díky gólu v šesté minutě nastavení vítězí a raduje se zisku tří bodů. Valladolid si brankuve vlastní síti i trochu zasloužil, protože domácí měli kopat penaltu, kterou nakonec rozhodčí zrušil. Hosté se navíc nedostali ani do jedné větší šance a celý zápas se jen bránili. Tato taktika jim skoro vyšla, ale jedna chyba při obraně je nakonec stojí jeden bod.
90+7'
90+7'
Žlutou kartu dostává Javi Moyano (Real Valladolid).
90+7'
Žlutou kartu dostává Guido Carrillo (CD Leganés).
90+6'
Leganés právě vstřelili branku! Domácí se nakonec prosazují a získávají tři body! Juanfran vyslal do vápna přesný centr, který skončil přesně na hlavě GUIDA CARRILLA, který tvrdou hlavičkou rozvnil síť . Asistence: Juanfran.
90+5'
Leganés se pevně usadil u hostující šestnáctky, ale stále nemůže vymyslet střelu na branku.
90+4'
Domácí gólman si asi naposledy v dnešním utkání sáhl na míč. Poté nákopává míč až k soupeřícímu vápnu.
90+3'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Javi Moyano.
90+2'
Proti Valladolidu se píská ofsajd. Cuéllar tak rychle nakopl dopředu, ale útok domácích končí pouze odkopem hostujícího brankáře.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
Domácí šli dopředu pomocí nákopu. Ten Valladolid bez problémů zachytil a následně odkopl míč na druhou polovinu hřiště.
89'
Leganés se stále snaží o vstřelení gólu, ale přes hostující obranu to prostě dnes nejde.
88'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází José Arnaiz.
87'
Masip posílá míč co nejdál od jeho branky. Valladolid už totiž chce vyrovnaný stav udržet.
86'
Domácí se mohli prosadit pomocí centru, ale Carrillovi hlavička úplně nesedla, protože míč skončil vedle pravé tyčky.
85'
Leganés nakonec míč bez problémů získal a to protože hosté hráli do autu.
84'
Hosté stále drží míč. Domácí navíc ani nenapadají a tak se nyní nic neděje.
83'
Valladolid si dává s autovým vhazováním na čas, remízu by totiž rád udržel.
82'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Mikel Vesga, přichází Rubén Pérez.
81'
Leganés se stále snaží o skórování, ale dnes už dost pravděpodobně gól neuvidíme. Hosté totiž zamkli svou branku.
80'
Valladolid přímý kop po faulu Vesga nijak nevyužil. Leganés naopak okamžitě zahajuje protiakci.
78'
Žlutou kartu dostává Mikel Vesga (CD Leganés).
77'
Žlutou kartu dostává Nacho Martínez (Real Valladolid).
77'
Valladolid míč chce co nejdéle držet, protože mu remíza vyhovuje. Zatím se mu to daří, získal autové vhazování.
76'
Hosté dovolila pouze vysoký centr, který končí v zámezí. Celkem po dlouhé době tak bude odkopávat Masip.
75'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Michael Santos, přichází Sabin Merino.
74'
Domácí se dopředu tlačí přes levou stranu. Tu si Valladolid velmi dobře hlídá a až po dlouhé chvíli se domácí dostali k vápnu.
73'
Leganés už rozehrává celkem rychle. Vzápětí je však vytlačen zpět na svou polovinu.
72'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Ivi López, přichází Daniele Verde.
69'
Santos se byl po pěkné průnikové přihrávce sám před Masipem, ale pod tlakem dokázal zakončit jen do rukavic hostující brankáře.
68'
Leganés sice nyní předvedl pěknou kombinaci, ale přihrávka do běhu byla moc dlouhá a obránce Valladolidu bez problémů předběhl Carrilla.
67'
Nakonec se domácí k vápnu přece jen dostali. Vzápětí přišel centr z pravé strany, ale ten žádný z domácích hráčů nemohl hlavičkovat směrem na branku.
66'
Leganés opět dopředu zkoušelo nakopnout, ale míč se opět přes hostující obranu nedostal.
65'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Antoñito, přichází Keko.
64'
Hra musí být přerušena. Antonito zůstává ležet na trávníku a vypadá to na první střídání.
63'
Hosté pokračují ve skvělé defenzivě. Domácí tak vepředu zase nic nevymysleli a pouze darovali odkop Masipovi.
62'
Leganés je i po neuznané penaltě mnohem aktivnější a tento zápas by rozhodně chtěl vyhrát.
61'
Valladolid se po zisku míče okamžitě osvobozuje. Domácí ještě míč nezískali pod kontrolu a na středu hřiště o něj probíhá souboj.
59'
Pozor, tak rozhodčí odvolává penaltu! Domácím hráčům se to samozřejmě nelíbí, ale nemohou s tím nic dělat.
58'
Penalta pro Leganés! Fernández centr zablokoval rukou a rozhodčí si celou situaci ještě zkontroluje na videu.
57'
Souboj na středu hřiště dopadl lépe pro Leganés. Jeden z hostujících hráčů totiž v panice odkopl míč až k Cuéllarovi.
56'
Hosté se do útoku také nedostali a opět tak mají míč domácí. Ti zatím kombinují na polovině hrací plochy.
55'
Leganés to zkoušel dopředu nákopem, ale ten skončil jen v rukavicích Masipa.
54'
Ještě se diskutovalo o tom, jestli nefauloval domácí hráč, tudíž by to bylo penalta, ale hlavní sudí Cuadra nakonec pokutový kop nenařizuje.
53'
Fernández chtěl získat míč za každou cenu. Při souboji ale fauloval a tak bude v klidu rozehrávat Cuéllar.
52'
Stále se hraje ve velmi klidném tempu. Remíza by totiž oboum celkům poměrně vyhovovala.
51'
Hosté se dostávali do útoku pomocí nákopu, ale domácí obrana na poslední chvíli odkopla míč do bezpečí.
50'
Po výkopu hostujícího brankáře Valladolid chvíli držel míč a poté ho ztratil kvůli nepřesné kombinaci.
49'
Oba týmy se v útočení střídají, ale vždy to dopadne stejně. Míč získá gólman.
48'
Valladolid na útočné polovině také nic nebezpečného nevymyslel a odkopávat od branky bude i Cuéllar.
47'
Domácí se nakonec dostali až k vápnu, ale tam nic nebezpečného nevymysleli a pouze darovali odkop Masipovi.
46'
Leganés zahájilo druhý poločas a samozřejmě zatím nikam nespěchá. Druhou půli začíná kombinací na vlastní polovině.
46'
První poločas byl spíše opatrný a ani jeden tým nechtěl nic riskovat. Není tedy překvapením, že nepadla ani jedna brank a otázkou spíše zůstává, jestli vůbec nějaký gól uvidíme. Ani jeden celek si totiž zatím nevytvořil nějakou nebezpečnou šanci.
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
45+2'
45+1'
Hosté ještě získávají rohový kop, ale ten už nic nebezpečného nepřinesl. První půle tak končí bezbrankovou remízou.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Ten je nepřesně rozehrán a Leganés se bez problémů osvobozují. Následně se delší chvíli hraje kolem půlící čáry.
44'
Valladolid se ještě na závěr poločasu pokouší ohrozit soupeří branku. Prozatím získává aut na pravé straně hřiště.
43'
Při následné útočné akci ale domácí vůbec nic nevymysleli a proto bude opět odkopávat Masip.
42'
Po hlavičkovém souboji končí míč v autu vinou hostující hráče. Leganés tak bude vhazovat u půlící čáry.
41'
Rychlý protiútok zakončili hosté jen střelou do středu branky, takže Cuéllar bez problémů zasáhl.
40'
Po nepřesné rozehře Masipa domácí opět začínají aktivně útočit, ale hostující branku stále nemohou výrazně ohrozit.
39'
Leganés při útočném snažení faulovalo a míč tak opět připadně brankáři Valladolidu.
38'
Aktivnější jsou nyní hosté. Ti soupeře nepustili ani přes půlící čáru. Domácí nakonec nakopli,ale míč skončil až u Masipa.
37'
Hosté už asi popáté budou vhazovat. Tentokrát už balón ztrácejí a od branky bude odkopávat Cuéllar.
36'
Valladolid se stále drží u šestnáctky, ale nemůže se dostat do ní. Domácí si hranice vápna velmi dobře hlídají.
35'
Po odkopu Masipa se hosté dostali až k pokutovému území, kde prozatím získali autové vhazování.
34'
Leganés je nyní jednoznačně aktivnější, ale stále nemůže vymyslet nebezpečnou šanci. Většina střel totiž končí mimo tři tyče.
33'
Domácí následně získali autové vhazování, po kterém zase míč ztratili. Pro změnu tak budou vhazovat hosté.
32'
Valladolid fauloval na polovině hrací plochy a domácí tak budou moct v klidu rozehrát.
31'
Hosté se po dlouhé době dostali až k soupeřícímu vápnu, ale tam opět vymysleli pouze střelu nad branku.
30'
Rodríguez vhazoval dokonce dvakrát, ale ani jednou nedokázal najít žádného spoluhráče.
29'
Valladolid nepřesně rozehrává aut, kvůli čemuž budou domácí také vhazovat.
28'
Domácí se do útoku chtěli rychle vrátit, ale tentokrát je zastavil postranní rozhodčí, který odmával ofsajd.
27'
Leganés se postupnou kombinací dostali až k soupeřícímu vápnu. Tam ale míč ztratili a hosté se tak okamžitě osvobodili odkopem.
22'
Valladolid se chtěl dostat do šance pomocí centru. Centr však dokázala pokrýt domácí obrana, která ještě navíc získala odkop pro svého gólmana.
20'
Leganés uklidňuje hru kombinací na vlastné polovině, vyrovnaný stav mu prozatím vyhovuje.
19'
Z dálky to nyní zkusil také domácí hráč. I on branku přestřelil a rozehrávat tak bude Masip.
17'
Hosté se dostali do zakončení. To však přišlo z velké dálky a nakonec skončilo mimo domácí bránu.
15'
Carrilo sice dokázal hlavičkovat, ale pod tlakem bránicího hráče hostující branku přestřelil.
14'
Leganés se s balónem moc daleko nedostal. Celkem rychle ho ztratil, ale svou chybu napravil aktivním napadáním.
12'
Hosté se postupně prokombinovali až na útočnou polovinu, ale tam už přišla nepřesná přihrávka, která je o míč připravila.
10'
Valladolid má míč na svých kopačkách a nikam nespěchá. Prozatím kombinuje jen na své polovině.
8'
Hra musí být přerušena, jeden z domácích hráčů si vyžádal ošetření.
6'
Leganés se dostávalo do další nadějné příležitosti, ale střela tentokrát skončila jen nad hostující brankou.
4'
Utkání začíná v klidném tempu. Domácí se sice už dostali do zakončení, ale to Masipa vůbec neohrozilo.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Juanfran, Bustinza (C), Tarín, Siovas, J. Silva – Vesga, Recio, Óscar Rodríguez – Santos, Carrillo.
Náhradníci: Lunin – El Zhar, Arnaiz, Merino, Nyom, R. Pérez, D. Reyes.

Real Valladolid: Masip – Antoñito, Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Fernández – Plano, Alcaraz, Míchel (C), Ivi López – Guardiola.
Náhradníci: Y. Rodríguez – De la Fuente, Keko, Delgado, Moyano, Karim, D. Verde.

Rozhodčí: G. Cuadra.
CD Leganés
Leganés se nachází zhruba na středu tabulky, takže ještě teoreticky by mohl vypadnout nebo by mohl také postoupit do evropských pohárů. Na první sestupové místo má náskok osmi bodů a na místo, které zajišťuje postup do kvalifikace o Evropskou ligu, ztrácí sedm bodů. Dnešní domácí asi na postup už moc nehrají, ale rozhodně nechtějí sestoupit a proto by měli získat ještě nějaké body. V minulém utkání navíc zlomili sérii dvou proher v řadě, Getafe porazili 2:0 a tak se na tuto výhru jistě pokusí navázat.

Poslední tři utkání
Getafe vs. Leganés – 0:2
Leganés vs. Girona – 0:2
Atlético Madrid vs. Leganés – 1:0
Real Valladolid
Valladolid na tom poněkud hůře. Aktuálně se nachází na šestnácté nesestupové příčce, ale na osmnáctou Celtu Vigo, která by nyní sestupovala, má náskok jen dvou bodů. Dnešní hosté však nyní mají dobrou formu. V poslední utkání remizovali se Sociedadem a předtím dokonce porazili Eibar 2:1. Valladolid tak udělal skvělý krok k udržení, ale souboj o nejvyšší španělskou soutěž bude ještě hodně napínavý.

Valladolid vs. Sociedad – 1:1
Eibar vs. Valladolid – 1:2
Valladolid vs. Real Madrid – 1:4
Zdravím všechny fanoušky španělského fotbalu.Dnes nás čekají poslední zápasy 30. kola. Já Vás provedu utkáním, kde se střetne Leganés s Valladolidem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.