Soria – Damián Suárez, Bruno González, Miquel, Cabrera – Jaime Mata, Maksimović, Arambarri, Oliveira (58. Ángel Rodríguez) – J. Molina, Duro (73. Portillo).
Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Reguilón – Valverde (79. Kroos), Casemiro, Isco – Díaz (72. L. Vázquez), Benzema, Bale (72. Asensio).
Courtois – Vallejo, Kroos, Modrić, Marcelo, Asensio, L. Vázquez.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:15.
Je konec! Domácí Getafe po skvělém výkonu uhrálo s Realem Madrid bezbrankovou remízu! eal Madrid si svou jedinou možnost vypracoval už ve druhé minutě, jenže Karim Benzema nezamířil mezi tři tyče. Poté se do hry dostalo Getafe, které se do šance dostalo až po půlhodině hry. Arambarri z přímého kopu nechal vyniknout Keylora Navase. Po změně stran už byli vidět prakticky jen domácí fotbalisté. Jedinou šanci druhého poločasu si vypracoval Molina, ale jeho pokus Navas dokázal vyrazit. Getafe tak po dnešním duelu stále drží čtvrtou pozici.
90+3'
90+2'
Marco Asensio byl na levé straně bráněn hned dvojicí domácích zadáků. Přesto poslal centr do velkého vápna, jenže jeho pobídka směřovala do ofsajdu.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Damián Suárez se dral do pokutového území, jenže po skvělém zpracováním zapomněl míč za sebou a už nedokázal zakončit.
89'
Molina poslal přihrávku za obranu Realu Madrid, jenže Varane jeho úmysl přečetl a bez problémů odhlavičkoval míč do bezpečí. Getafe bude vhazovat.
88'
Isco rozjel rychlou akci Realu Madrid. Obránce Sergio Reguilón si poté ukousl příliš velké sousto a nedostal se za obranu domácího Getafe.
87'
Sergio Reguilón dojel domácího Portilla a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Getafe bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
86'
Carvajal odcentroval vnějším nártem do pokutového území, jenže Marco Asensio na jeho pobídku nedosáhl a míč proskákal mimo hrací plochu.
85'
Real Madrid nyní kombinuje na polovině hrací plochy a snaží se otevřít cestičku za obranu domácího Getafe. Domácí celek dnes hraje opravdu skvěle.
84'
Nacho Fernández sundal domácího útočníka Molinu a dostává žlutou kartu.
83'
Keylor Navas skvěle přečetl rozehrávku domácího celku a včas vystartoval na hranici velkého vápna, odkud míč odkopl mimo dosah rozběhnutého Moliny.
82'
Toni Kroos se ihned po svém příchodu na trávník ujal dirigentské taktovky. Hostující středopolař přenesl hru na pravé křídlo. Real chce hrát s míčem na kopačkách.
81'
Molina se v pokutovém území tlačil za odraženým míčem, jenže v souboji s Varanem si pomohl zatažením za dres a dopustil se faulu.
80'
Mata upadl po souboji v pokutovém území a celý stadion se dožadoval odpískání pokutového kopu. Sudí však jasným gestem ukazuje, že se pískat nebude.
79'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Toni Kroos.
78'
Domácí Getafe zahrávalo další roh. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na přední tyč, odkud jej po odskoku odkopl do zámezí Karim Benzema.
77'
Carvajal uspěl v hlavičkovém souboji s Matou a následně si pomohl přihrávkou na stopera Nacha. Real nyní může trošičku uklidnit tempo hry.
76'
Leandro Cabrera odkopl míč z hranice velkého vápna před dotírajícím Karimem Benzemou. Getafe je ve druhém poločasu jasně lepším týmem.
75'
Keylor Navas zabránil úvodní brance dnešního utkání! Molina střílel na zadní tyč, ale Navas jeho ránu vyrazil. Hostující brankář si poradil i s Matovou dorážkou!
74'
Isco zabojoval na vlastní polovině u rohového praporku a odehrál míč jen do zámezí. Domácí Getafe však může pokračovat ve své útočné aktivitě.
73'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Hugo Duro, přichází Francisco Portillo.
72'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Lucas Vázquez.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Marco Asensio.
71'
Isco poslal oblouček do pokutového území, kde byli všichni urostlí hlavičkáři. Z velké přetlačované odešli vítězně zadáci Getafe.
70'
Sergio Reguilón dostal fantastickou přihrávku do běhu a levačkou ihned odcentroval na malé vápno. Vracející se zadák Getafe raději odehrál míč na roh.
69'
Valverde našel krásnou přihrávkou do pokutového území Karima Benzemu, jenže francouzský útočník se dostal mimo palebný úhel a vůbec nezakončil.
68'
Damián Suárez se ujal rozehrávky dalšího rohového kopu. Zadáci Realu Madrid jeho centr neodvrátili, ale nikdo z dorážejících hráčů obranný val neprostřelil.
67'
Isco poslal nepřesnou přihrávku na pravé křídlo a znovu nabídl míč domácím fotbalistům. Getafe se ihned vydalo vpřed, ale Matův centr byl sražen do autu.
66'
Damián Suárez poslal další centr do pokutového území. Hlavní rozhodčí si všiml nedovoleného zákroku Rodrígueze, který povalil Daniela Carvajala.
65'
Valverde zastavil rodící se akci Getafe a dostává žlutou kartu.
64'
Jaime Mata se dral za přihrávkou za obranu Realu Madrid, jenže zadáci v bílém stáli blízko u sebe a nenechali Matu projít do šance.
63'
Brahim Díaz si sice naběhl na oblouček za obranu Getafe, jenže radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
62'
Casemiro parádní přihrávkou uvolnil Díaze, který rozběhl Carvajala, jenže domácí obrana se rychle stačila vrátit a odehrála míč do bezpečí.
61'
Damián Suárez rozehrával přímý kop Getafe. Jeho centr přiletěl do míst kde číhal Leandro Cabrera, ale od jeho hlavičky se míč odrazil do zámezí.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Po změně stran se navíc vytratily i šance. Sledujeme obrovskou bitvu.
59'
Cabrera poslal dlouhý aut až na hranici pokutového území, odkud Daniel Carvajal raději odehrál míč do zámezí. Getafe pokračuje v tlaku.
58'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mathias Oliveira, přichází Ángel Rodríguez.
57'
Až nyní se Real Madrid poprvé po změně stran usadil na polovině Getafe, jenže tomu stále chybí myšlenka. Domácí defenziva dnes hraje pozorně.
56'
Isco neustál souboj na levé straně a poroučel se k zemi. Sudí měl soubj přímo před očima a Suárezův zákrok jako nedovolený neposoudil.
55'
Casemiro zkusil své štěstí zakončením zpoza hranice pokutového území. Rána brazilského záložníka ještě zaplavala a Soria míč raději vytěsnil na roh.
54'
Gareth Bale se prosmýkl do pokutového území, jenže ve finálním momentu si předkopl míč daleko před sebe a domácí brankář balón stačil odkopnout.
53'
Getafe je po změně stran aktivnějším týmem a tlačí se do útoku. Real Madrid se stále nemůže dostat do tempa. Hosté mají obrovské problémy.
52'
Cabrera vyslal další dlouhý aut až do pokutového území. Domácí se poté dožadovali odpískání penalty za Nachovu ruku, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
51'
Jorge Molina sprintoval za průnikovou přihrávkou za obranu, jenže nikdo v modrém dresu jeho urputnost nepodpořil. Domácí útočník proti přesile neuspěl.
50'
Brahim Díaz se dostal v pokutovém území k odraženému míči a vyslal skákavou střelu. Jeho rána však po malém vápně proskákala kolem domácí svatyně.
49'
Gareth Bale prošel do velkého vápna, jenže místo zakončení ještě zkoušel najít Karima Benzemu, kterému k zakončení scházely dva kroky.
48'
Centr od rohového praporku obraně Realu Madrid moc starostí nenadělal. Raphaël Varane měl dostatek času a odehrál míč do bezpečí.
47'
Molina se parádní kličkou na pravé straně uvolnil a poslal prudký centr na malé vápno. Dobíhající Mata na jeho nástřel nedosáhl. Bude z toho roh.
46'
Getafe obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí celek zatím drží s Realem Madrid dobrý výsledek, který jej udrží na pozici zaručující účast v Lize mistrů.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání. Real Madrid si svou jedinou možnost vypracoval už ve druhé minutě, jenže Karim Benzema nezamířil mezi tři tyče. Poté se do hry dostalo Getafe, které se do šance dostalo až po půlhodině hry. Arambarri z přímého kopu nechyl vyniknout Keylora Navase. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45+1'
45'
Isco poslal oblouček za obranu domácího celku, jenže jeho pobídka byla příliš dlouhá a míč proskákal do zámezí. Domácí brankář bude odkopávat.
44'
Sergio Reguilón uvolnil Isca, jenže ten se zamotal v moři svých kliček a musel si pomoci zpětnou přihrávkou na Nacha. Real přesto pokračuje v kombinaci.
43'
Valverde se pokusil přenést hru na pravé křídlo, nicméně před Díazem jeden z domácích zadáků přizvedl jeho nákop do zámezí. Vhazovat bude Real.
42'
Hugo Duro prošel středem hřiště až do blízkosti velkého vápna, jenže jeho přenesení hry na levé křídlo bylo unáhlené a míč prosvištěl do zámezí.
41'
Gareth Bale zatím nehraje zrovna vydařený zápas. Hvězda Realu Madrid se drala do pokutového území, nicméně Damián Suárez mu míč rychle ukopl.
40'
První žlutá karta také na straně Getafe. Za ostrý skluz ji dostává Damián Suárez.
39'
Getafe zahrávalo další rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde hlídkova urostlý Karim Benzema, který balón odhlavičkoval mimo velké vápno.
38'
Mauro Arambarri se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovku zastavil obětavým zákrokem Daniel Carvajal.
37'
Isco zahrával rohový kop Realu Madrid. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde číhal Díaz, jenže Mauro Arambarri na poslední chvíli zachránil situaci.
36'
Gareth Bale ještě zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za bolavý kotník. Uvidíme, zda hvězda Realu Madrid dnešní duel dohraje.
35'
Mathias Oliveira uspěl v souboji na levé straně, nakopl míč na střed, kde byl Damián Suárez, který se pro změnu dopustil nedovoleného zákroku na Balea.
34'
Hostující zadáci si nyní vyměňují krátké přihrávky na vlastní polovině a nenechávají hrát soupeře s míčem. Domácí celek brání v pevném bloku.
33'
Ignasi Miquel si chtěl obhodit Isca, jenže důrazný záložník Realu Madrid si před něj dal skvěle tělo a nenechal svého soupeře konstruktivně rozehrát.
32'
Exekuce přímého kopu se ujal Mauro Arambarri, který svou technickou střelu zakroutil kolem zdi, jenže dobře postavený Navas míč dokázal vyrazit!
31'
Isco fauloval takřka na hranici pokutového území a dostává žlutou kartu. Getafe navíc rozehraje přímý kop z nebezpečné pozice.
30'
Karim Benzema se po půlhodině hry dostal do samostatného úniku, ve kterém jej vychytal domácí brankář. Vzrušení bylo zbytečné, asistent rozhodčího odmával ofsajd.
29'
Bale si řekl o přihrávku mezi obránce soupeře, jenže Díaz mu poslal příliš krátkou pobídku, kterou odehrál domácí stoper Ignasi Miquel.
28'
Brahim Díaz se tentokrát skvěle vrátil na vlastní polovinu, kde se tělem natlačil před Oliveiru a vybojoval míč pro Real Madrid.
27'
Brahim Díaz operoval s míčem u nohy na pravém křídle, vnějším nártem se pokusil procedit míč do pokutového území, jenže nenašel nikoho ze spoluhráčů.
26'
Raphaël Varane poslal prudkou přihrávku na polovinu soupeře, kde byl Karim Benzema, jenže francouzský útočník byl sám proti přesile obránců a neudržel míč.
25'
Casemiro poslal přihrávku na polovinu hrací plochy, nicméně fotbalisté Realu Madrid zatím zrovna nehýří pohybem. Domácí jsou v soubojích o krok dříve.
24'
Daniel Carvajal byl jako první v souboji u rohového praporku, skvěle se otočil a nákopem do Oliveiry vybojoval pro Real Madrid odkop od branky.
23'
Brahim Díaz se efektně otočil kolem obránce a poroučel se k zemi. Také tentokrát rozhodčí odpískal nedovolený zákrok. Real může uklidnit hru kombinací.
22'
Leandro Cabrera si naběhl na dlouhou přihrávku na levé křídlo, jenže v tísni zahrál rukou. Hlavní rozhodčí jeho prohřešek dobře viděl a odpískal přímý kop pro Real.
21'
Karim Benzema poslal dobrou přihrávku na rozběhnutého Balea, jenže reprezentant Walesu měl podruhé v dnešním souboji velký problém s prvním dotykem.
20'
Federico Valverde si při zpracování vysoké přihrávky pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Getafe bude zahrávat další přímý kop.
19'
Soria nakopl míč na polovinu Realu Madrid, kde domácí hráči získali odražený míč, jenže Mauro Arambarri z těžké pozice nedokázal odcentrovat.
18'
Nacho Fernández si v hlavičkovém souboji s domácím hráčem pomohl loktem a může být rád, že za svůj tvrdý zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
17'
Sergio Reguilón dostal přihrávku na vlastní polovinu, přenesl hru na pravou stranu hřiště, ale Real Madrid se ani tentokrát nedostal do blízkosti branky soupeře.
16'
Leandro Cabrera vhazoval na levé straně. Cabrera poslal dlouhý aut až do šestnáctky, ale Raphaël Varane byl znovu králem vzdušného prostoru.
15'
Právě faulovaný Isco následně zahrával přímý kop, jenže centr z jeho kopačky byl příliš dlouhý a propadl mimo dosah hráčů Realu Madrid.
14'
Damián Suárez je v posledních minutách ve středu všeho dění. Tentokrát se však ukázal v negativním světle, když v blízkosti šestnáctky fauloval Isca.
13'
Damián Suárez se znovu dokázal prohnat kolem svého strážce na pravé straně a odcentroval do šestnáctky. Sergio Reguilón jeho pobídku srazil na roh.
12'
Domácí celek následně zahrával rohový kop. Damián Suárez poslal nadýchaný centr na malé vápno, nicméně Raphaël Varane vyhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
11'
Mathias Oliveira svedl souboj s Casemirem. Domácí fotbalista byl u míče o malou chvíli dříve a vybojoval pro Getafe rozehrávku přímého kopu.
10'
Gareth Bale si naběhl na oblouček za obranu, zasekl si míč kolem obránce, nicméně jeho zpětnou přihrávku odehrál obránce na roh.
9'
Jorge Molina se uvolnil na pravém křídle a poslal prudký centr do pokutového území. Nikdo v modrém dresu se však k hlavičce nedostal.
8'
Daniel Carvajal nakopl míč po křídle. Karim Benzema následně uspěl v hlavičkovém souboji, ale posunul balón jen k jednomu z hráčů Getafe.
7'
Nacho Fernández se z pozice stopera vysunul až na hranici pokutového území, odkud vyslal technickou střelu levačkou, ale jeho projektil prolétl nad břevnem.
6'
Keylor Navas odkopával od branky Realu Madrid. Brankář Kostariky nakopl míč na pravou stranu, nicméně sudí viděl útočný faul hráče Realu Madrid.
5'
Také hostující brankář Navas musel zasahovat. Mathias Oliveira totiž napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území, ale jeho rána nebyla razantní.
4'
Casemiro poslal přihrávku na pravou stranu, jenže Carvajal měl velké problémy se zpracováním a nakonec s vypětím všech sil získal aspoň vhazování.
3'
Damián Suárez nakopl míč na pravé křídlo, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se k balónu nedostal. Getafe vybojovalo jen vhazování.
2'
Karim Benzema si naběhl na Iscovu přihrávku, dostal se do velkého vápna, jenže zakončením na zadní tyč těsně minul branku!
1'
Real Madrid obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Bílý balet se ihned vydal do útoku, jenže Marcelo obloučkem nenašel spoluhráče.
1'

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Bruno González, Miquel, Cabrera – Jaime Mata, Maksimović, Arambarri, Oliveira – J. Molina, Duro.
Náhradníci: Chichizola – Cristóforo, Sáiz, Flamini, Šibasaki, Portillo, Ángel Rodríguez.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Reguilón – Valverde, Casemiro, Isco – Díaz, Benzema, Bale.
Náhradníci: Courtois – Vallejo, Kroos, Modrić, Marcelo, Asensio, L. Vázquez.

Rozhodčí: de Burgos – Díaz, Núňez.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se střetli v polovině srpna. Real Madrid na svém stadionu vyhrál 2:0.
Getafe CF

Naopak pro domácí Getafe jde o fantastický ligový ročník. Domácí mužstvo po třiceti třech kolech vybojovalo padesát čtyři bodů a drží čtvrtou příčku, který zaručuje účast v Lize mistrů. Na pátou Valencii má k dobru dva body a jeden zápas. Getafe je navíc silné hlavně na svém stadionu, kde body opravdu nerozdává. Naposledy tady porazilo vysoko 3:0 Sevillu.
Real Madrid CF

Real Madrid prožívá po odchodu Cristiana Ronalda do Juventusu doslova hrůzostrašnou sezónu. Nyní už Real působí pouze v domácí soutěži, ve které má na svém kontě šedesát čtyři bodů a patří mu třetí pozice. Na druhé Atlético Madrid před dnešním duelem ztrácí hned sedm bodů. V posledním kole dokázal na svém stadionu přehrát 3:0 Bilbao.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Getafe CF a Real Madrid CF. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.