La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huesca : Celta Vigo - 3. dubna 2019   20:30

Huesca
63' Gallego  • 71' Ávila (Moisés Gómez) • 73' Pulido
3:3
(0:1)
Celta Vigo
15' Méndez  (Aspas) • 57' Aspas   • 82' Boudebouz  (Aspas)
Huesca
R. Santamaría – Mantovani, Etxeita (C), Pulido – Y. Herrera (58. Gallego), Musto (35. Ferreiro), Rivera, Galán – Moisés Gómez, Ávila (77. Melero) – Cucho.
Jovanović – Diéguez, Gallego, Ferreiro, Gallar, Añor, Melero.
Celta Vigo
Blanco – Mallo (C), Cabral, Hoedt, Olaza – Méndez (20. Boudebouz), Lobotka, Yokuşlu, Boufal (90. Jozabed) – Aspas (83. Mor), Gómez.
S. Álvarez – Beltrán, Boudebouz, Costas, Jozabed, K. Vázquez, Mor.

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera!
Dnešní infarktové utkání je u konce! Hosté šli v prvním poločase do vedení 1:0 a na hodně branek to dnes rozhodně po první půli nevypadalo. Vše se ovšem změnilo v druhém poločase, kdy nejprve hosté šli do vedení o dvě branky, ale poté se rozstříleli domácí, kteří dokázali za deset minut skórovat třikrát! Hosté to ovšem nevzdali a v 81. minutě dokázali stav utkání vyrovnat.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 9:12.
90+5'
90+3'
Obrovskou šanci zahodil na konci jeden z útočníku Huescy! Domácí nyní mohli vstřelit rozhodující branku.
90+2'
Hosté se po soubojích dostali do vápna, kde došlo k centru, který ovšem skončil v náruči domácího brankáře.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navrch!
90'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Jozabed.
89'
Žlutou kartu dostává Emre Mor (Real Club Celta de Vigo).
88'
Střela z přímého kopu skončila v dobře postavené zdi bránící Huescy.
87'
Utkání se blíží do samotného závěru, Celta má nyní šanci v podobě přímého kopu.
87'
Dnešní utkání sleduje 6552 diváků!
86'
Pohledný centr domácích končí za čárou, Huesca rozehrává rohový kop.
85'
Centr zleva před branku nevyšel, pro míč si vyskočil brankář Santamaria.
84'
Hosté budou mít k dispozici zajímavou standardní situaci z levé strany.
83'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Emre Mor.
82'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Drama pokračuje! RYAD BOUDEBOUZ se nejlépe zorientoval po přihrávce ve vápně domácích a vyrovnává přesnou pozemní střelou do levého dolního rohu, stav utkání je 3:3!
80'
Domácí měli šanci v podobě rohového kopu, kterou ale nedokázali využít, protože si s centrem poradila pozorná obrana hostů.
78'
Další pokus Huescy si tentokrát pohlídala obrana Celty, která poslala míč až k vlastnímu brankáři.
77'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Luis Ezequiel Ávila, přichází Gonzalo Melero.
76'
Domácí fanoušci rázem ožili a na stadionu to žije, následovat bude po tvrdém střetu střídání.
75'
Huesca dokázal neskutečným způsobem téměř během deseti minut otočit stav utkání a hosté jsou nyní ti, kteří musí dohánět.
73'
Huesca právě vstřelila branku! Domácí otáčí skóre a poprvé v utkání vedou! Po centru z pravé strany se po několika odrazech k míči dostal JORGE PULIDO, kterému stačilo míč pouze poslat do odkryté branky.
72'
Na druhé straně se snažil Lobotka překvapit obranu domácích, což se mu ale nepovedlo.
71'
Huesca právě vstřelila branku! Je vyrovnáno! LUIS EZEQUIEL ÁVILA se dostal po centru z levé strany k míči ve vápně, který dokázal podržet a následně se štěstím poslal míč po zemi do branky soupeře.
70'
Hosté kombinují a snaží se nyní alespoň trochu sklidit hru.
68'
Centr Huescy byl sice zblokován, ale míč se odrazil domácím zpět na kopačky.
67'
Domácí teď ohrozili další nebezpečnou střelou z dálky a dávají vědět, že rozhodně budou bojovat minimálně o vyrovnání.
66'
Hráči Huescy měli k dispozici rohový kop, po kterém se dostali do zakončení ze zajímavé pozice, střel ovšem končí kousek nad brankou hostů.
65'
Sledujeme velmi hektickou část utkání! Hraje se nahoru – dolů, oba dva celky se v posledních minutách dostali do několika šancí.
63'
Huesca právě vstřelila branku! Domácí přece jen snižují ENRIC GALLEGO se dostal k odraženému míči těsně před brankou hostů a akrobatickým zakončením ještě dává šanci svému týmu!
62'
Šance na obou stranách nyní pokračují! Domácí se dostali ke střele z dálky, která těsně minula branku Celty.
61'
Na druhé straně mohl Boufal navýšit vedení hostů o tři branky, ale ani jeho pokus neskončil mezi třemi tyčemi.
60'
Domácí po brance začínají zakládat pod kotlem. Nyní vybojovali rohový kop.
58'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Enric Gallego.
58'
Obrovskou šanci na snížení měli domácí, kteří z velké dálky nastřelili tyčku!
57'
Hosté vedou o dvě branky! IAGO ASPAS se dostal ve vápně k míči a trefil přesně levý dolní roh branky, kterou střeží Santamaria.
56'
K zajímavé standardce se po faulu dostanou také hosté.
55'
Žlutou kartu dostává Xabier Etxeita (SD Huesca).
54'
Centr z levé strany, který zkoušeli před branku Celty poslat domácí, kvůli skvělému bloku nevyšel.
53'
Ferreiro ovšem trefil pouze dobře postavenou zeď a z šance tak nic nebude.
53'
Po faulu se domácí dostanou k velmi zajímavému přímému kopu.
52'
Žlutou kartu dostává Lucas Olaza (Real Club Celta de Vigo).
51'
Lobotka předvedl povedené sólo u levého praporku, ale nedokázal se dostat k centru, kvůli skvěle bránícímu Mallovi.
50'
Hosté se dostali po ztrátě domácích k autovému vhazování před vápnem.
49'
Na centr si nejvýše naskočil Gomez, který trefil míč přesně doprostřed branky, kde stál připravený Blanco.
48'
Faul před vápnem hostů vede k rozehrávce Huecy z velmi zajímavé pozice.
47'
Centr v podání hostů z levé strany byl zblokován, skončil v náruči brankáře Santamaria.
46'
Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně, ale ihned ztratili balón.
46'
Vše je připraveno k odstartování druhého poločasu, který začne za několik okamžiků!
První poločas je u konce! Hosté z Celta Vigy vedou o 1 branku, kterou ve 14. minutě zařídil střelou k tyči Méndez. Domácí byli po brance hostů sice lepším týmem, ale větší šanci si nedokázali vytvořit.
45+3'
45+2'
První poločas se již spíše dohrává, hosté drží míč daleko od vlastní branky.
45+1'
Rozhodčí nastavuje v prvním poločase 3 minuty!
45'
Domácí se snažili o centr do vápna hostů, který byl ovšem zblokován.
43'
Hosté se nyní spíše snažili zdržet hru, aby přečkali první poločas bez inkasované branky.
42'
Faul hostů vede k rozehrávce Huescy na polovině hrací plochy.
41'
V krátké době domácí chtěli opět pokutový kop, ale ani tentokrát se o faul ve vápně nejednalo.
40'
Již podruhé v tomto zápase si domácí vyžadovali penaltu, ale ani tentokrát rozhodčí nehodlá pískat.
40'
První poločase se blíží ke konci, domácí prohrávají 1:0, ale v posledních minutách diktují tempo hry.
38'
Gomez nyní skvěle ohrozil branku Huescy z levé strany ránou na zadní tyč, míč jen těsně minul branku.
37'
Na druhé straně hosté pohrozili centrem z protiútoku, dlouhou přihrávku si ovšem obrana Huescy pohlídala a nedovolila soupeři zakončit.
36'
Gomez poslal přesný centr do vápna, kde ho zpracoval jeden z útočníku, který se ovšem nedokázal dostat do zakončení, což byla zajisté pro domácí velká škoda.
35'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Damián Musto, přichází David Ferreiro.
34'
Nyní byl slovenský záložník doslova sestřelen k zemí a vybojoval tak standardní situaci pro svůj tým.
33'
K zakončení z vápna se dostal Loobotka, který skákavý balón poslal vysoko nad branku Celty Vigo.
31'
Domácí jsou překvapivě nyní aktivnější, šance po pravé straně končí ovšem u hostujícího brankáře, kvůli nepovedené přihrávce.
30'
Zblokovaný centr znamená to, že se hra přesune k pravému praporku, odkud budou rozehrávat domácí.
29'
Sledujeme zatím nepříliš zajímavé utkání, což dokazuje střela, kterou jsme nyní mohli vidět z kopaček domácího týmu.
28'
Když už se domácí dostali s míčem za polovinu, tak dlouhý míč na levou stranu vůbec ale vůbec nevyšel, útočit můžou opět hosté.
27'
Ruka jednoho z hráčů Celty před vápnem hostů znamená zisk pro domácí, kteří si dnes ještě nedokázali vytvořit žádnou větší šanci.
26'
Hosté nadále aktivnější, nyní ovšem ztratili míč před vápnem a k odkopu od branky se dostane brankář Santamaria.
25'
Žlutou kartu dostává Jorge Pulido (SD Huesca).
24'
Celta Vigo je aktivnějším celkem, což dokazuje dosavadní počet střel, ve kterém Celta Vigo zatím vede.
23'
Nyní jsou u míče naopak hosté, kteří ovšem mají menší problémy s napadajícími útočníky Huescy.
21'
Domácí jsou v držení míče a snaží se dostat vpřed, aby mohli ohrozit svatyni vedoucích hostů.
20'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Ryad Boudebouz.
19'
Žlutou kartu dostává Brais Méndez (Real Club Celta de Vigo).
18'
Ze hřiště odchází s doprovodem lékařů faulovaný hráč hostů, jenž ale vypadá, že by měl v utkání nadále pokračovat.
16'
Domácí si nyní žádali penaltu, ale rozhodčí po zákroku ve vápně zůstává naprosto v klidu.
15'
BRAIS MÉNDEZ si skvěle naběhl do vápna, kam dostal skvělou přihrávku a poslal míč krásně nechytatelně k tyči. Asistence: Aspas.
14'
Domácí nyní vybojovali autové vhazování na polovině hřiště.
13'
Centr z pravé strany v podání Celta Vigy také nevyšel, byl moc vysoký.
12'
Na druhé straně se snažili rychle překvapit domácí v čele se slovenským záložníkem Lobotkou, ale ani tato akce neskončila mezi třemi tyčemi.
11'
Celta Vigo se již nyní sice radovala z branky, kterou vstřelila, ale rozhodčí signalizuje ofsajd, takže branka platit nemůže!
10'
Následuje další faul, tentokrát si počínal nedovoleně Boufal, rozehrávají hosté.
9'
Po faulu Youkusla zůstal na trávníku ležet jeden z hráči Huesci, který se již nyní ale zvedá a vypadá, že bude v pořádku.
9'
Přímý kop žádnou větší šanci nepřinesl, naopak k míči se po ofsajdu dostanou domácí.
8'
Další faul na hráče hostujícího týmu, fotbalisté Celty zahrávají standardní situaci ze zajímavé pozice.
7'
Akce domácích na druhé straně také neuspěje, kvůli ztrátě, kterou zapříčinil útočník Gomez, jenž se snažil o kličku na levé straně.
6'
Útok Celty de Vigo byl nyní zastavena rozhodčím na postranní čáře, který si všiml ofsajdového postavení Méndeze.
5'
Hosté se po faulu opět dostanou k míči, rozehrávají několik metrů před polovinou hrací plochy.
4'
Dopředu se po autovém vhazování dostali hosté, kteří zkoušeli obranu Huescy ohrozit pozemním centrem, což se ovšem nepovedlo.
3'
Huesca nadále pokračuje v přesné kombinaci, která dokonce nyní vedla ke střele, která skončila v autu, domácí vhazují.
2'
Následně hráči Huescy vybojovali balón nazpět a kombinují na vlastní polovině.
1'
Domácí ihned po rozehrávce poslali míč do rukavic hostujícího brankáře, který míč následně vykopává vpřed.
1'
Oba dva týmy jsou již nyní připraveny nastoupit na hrací plochu! Utkání začne za několik okamžiků!

SD Huesca: R. Santamaría – Mantovani, Etxeita (C), Pulido – Y. Herrera, Musto, Rivera, Galán – Moisés Gómez, Ávila – Cucho.
Náhradníci: Jovanović – Diéguez, Gallego, Ferreiro, Gallar, Añor, Melero.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Cabral, Hoedt, Olaza – Méndez, Lobotka, Yokuşlu, Boufal – Aspas, Gómez.
Náhradníci: S. Álvarez – Beltrán, Boudebouz, Costas, Jozabed, K. Vázquez, Mor..
Real Club Celta de Vigo

Hostující celek stejně jako domácí nezažívá povedenou sezónu, okupuje osmnáctou příčku s počtem osmadvaceti bodů. Fotbalisté Celty nastříleli v letošním ročníku 39 branek a dostali jich devětačtyřicet. Sedmkrát se fanoušci Celty de Vigo radovali z vítězství, sedmkrát hráči Celty remizovali a patnáctkrát prohráli. Stejně jako Huesca bojují hosté o udržení se v LaLize. Nejlepším hráčem, co se branek týče je v této sezóně se dvanácti přesnými zásahy útočník Iago Aspas.

SD Huesca

Domácí tým se nachází až na úplně posledním místě tabulky, má na kontě 22 bodů za 5 výher, sedm remíz a sedmnáct proher. Hráči tohoto celku v probíhajícím ročníku nastříleli 30 branek a inkasovali jich přesně padesát. V dnešním utkání potřebují domácí fotbalisté zvítězit, aby stále žila šance na udržení se v LaLize. Nejlepším střelcem mužstva je doposud pětadvacetiletý argentinský záložník Ezequiel Avila, jenž doposud nastřílel do soupeřových branek 6 branek.

Real Madrid – Huesca 3:2
Huesca – Alaves 1:3
Getafe – Huesca 2:1
Huesca – Sevilla 2:1
Espanyol – Huesca 1:1
Dobrý den! Vítám Vás u přenosu 30. kola španělské LaLigy, ve kterém se střetne domácí SD Huesca proti Real Club Celta de Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.