La Liga - 37. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Eibar - 12. května 2019   18:30

Villarreal
60' Toko Ekambi
1:0
(0:0)
Villarreal
Andrés Fernández – M. Gaspar, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa – Chukweze (90+1. Bacca), Iborra, Cazorla (88. Fuego), Fornals – G. Moreno, Toko Ekambi (74. Trigueros).
Asenjo – Bacca, Pedraza, Quintilla, Trigueros, V. Ruiz, Fuego.
P. González – C. García, A. Rodríguez
Estadio de la Cerámica, Villarreal
17 901 diváků
Eibar
Dmitrović – De Blasis, P. Oliveira (70. Sanchez), Ramis, Cote – S. Álvarez, Jordán – León (59. Charles), Orellana, Cucurella – Enrich (82. Kike García).
Riesgo – Calavera, Milla, Sanchez, Charles, Kike García, Papakouli Diop.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:14.
Je konec, Villarreal tímto vítězstvím získává definitivu ligové příslušnosti i pro příští rok a to je a na ploše začíná žlutá radost... Asi se nedalo čekat, že se Villarreal bude do předposledního kola třást o ligovou příslušnost, ale bylo to tak. Tato sezóně se Villarrealu nepovedla a mohla dopadnout zle nedobře.
90+6'
90+4'
Žlutou kartu dostává Cote (SD Eibar).
Žlutou kartu dostává Carlos Bacca (Villarreal CF).
90+4'
Žlutou kartu dostává Gerard Moreno (Villarreal CF).
90+4'
Další snadný zákrok domácího gólmana, který lapil centr soupeře ze strany.
90+3'
Andrés Fernández (Villarreal) rozehrává od své branky, míč ale končí vzápětí v autu, vhazovat budou hosté.
90+1'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukweze, přichází Carlos Bacca.
90'
Nastavuje se šest minut.
88'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Javi Fuego.
87'
Eibar znovu na polovině Villarrealu, vše ale končí útočným faulem.
86'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na své polovině.
84'
Kike García (Eibar) sice, po pár minutách na trávníku, dopravil míč hlavou do branky Villarrealu, ale ani druhý gól Eibaru neplatí!
82'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Kike García.
81'
Kike García (Eibar) si nasazuje masku na obličej a za postranní čárou se chystá pomalu na vstup do zápasu.
80'
Čeká nás posledních deset minut tohoto duelu, v němž Villarreal stále drží těsné vedení.
79'
Pablo De Blasis (Eibar) nedostihl pas na pravém křídle, míč končí v autu... takto dnes končí většina akcí hostujícího mužstva.
78'
Malá domů v podání hostů, od Dmitroviće tak začíná další snaha Eibaru o vyrovnání.
77'
Andrés Fernández (Villarreal) drží míč a bude moci rozehrát od své branky.
76'
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
74'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Manu Trigueros.
73'
Útočný faul v podání Eibaru, takže ani z této akce se hosté vyrovnání nedočkají.
71'
Eibar s míčem u půlící čáry, hosté se snaží o vyrovnání.
70'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Paulo Oliveira, přichází Miguel Mari Sanchez.
69'
Po rohovém kopu dopravil Sergio Álvarez (Eibar) míč hlavou do branky Villarrealu, ale vybíhal z jasného ofsajdu, gól neplatí.
68'
Ale nebylo to nic vážného, pokračuje se ve hře, hosté zkouší rychlý protiútok a vybojovali roh.
67'
Paulo Oliveira (Eibar) končí na trávníku, po souboji u vlastní šestnáctky a dobrém odkopu míče do autu, před dotírajícím Pablo Fornalsem.
66'
Další nepřesný nákop dopředu v podání Eibaru, míč má Andrés Fernández (Villarreal).
64'
Žlutou kartu dostává Marc Cucurella (SD Eibar).
64'
Hned poté hosté zkouší odcentrovat z levé strany, jmenovitě Cote, jehož centr ale končí v rukavicích Andrése Fernándeze.
63'
Eibar se žene do útoku, hosté to zkusili středem, ale bez úspěchu, tak se vracejí zpět k půlící čáře.
62'
Eibar má tak zhruba půl hodinu na to, aby s výsledkem něco udělal... bude to ale možné, proti dobře hrajícímu Villarrealu?
60'
Villarreal právě vstřelil branku!
Dlouhé čekání na první gól končí po hodině hry! KARL TOKO EKAMBI si naběhl před obránce Eibaru a jemnou tečí, po přihrávce z levé strany, dostal míč do branky.
59'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Charles.
59'
Samuel Chukweze (Villarreal) neudržel míč na pravém křídle, míč mu bránící hráč Eibaru odkopl do autu.
58'
Marko Dmitrović (Eibar) chytá míč, po centru soupeře z pravé strany.
57'
Eibar s míčem u půlící čáry, ale hosté po pár přihrávkách o míč přicházejí.
56'
Gerard Moreno (Villarreal) v ofsajdu, vypadá to, že aktivita Eibaru, z úvodu druhé půle, je ta tam.
55'
Domácí rozehráli rohový kop z levé strany, míč se dostal před vápno Eibaru, odkud vypálil Pablo Fornals (Villarreal), který ale netrefil branku.
54'
Rohový kop pro Villarreal, domácí rozehrají z levé strany.
53'
Pak to hosté zkusili dlouhým nákopem dopředu, který ale končí u brankáře Villarrealu, zbytečně odevzdaný míč.
52'
Hosté znovu na polovině Villarrealu, tentokrát to zkouší po levé straně, ale zatím bez úspěchu.
51'
Eibar má aktivní vstup do druhého poločasu, Pablo De Blasis (Eibar) nyní neuspěl na pravém křídle.
50'
Hraje se ve středu hřiště, Eibar drží míč.
49'
Andrés Fernández (Villarreal) rozehrává od své branky.
48'
Náhradníci Villarrealu dostali pokyn k rozcvičení se u postranní čáry.
Dnešní utkání sleduje 17 901 diváků.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První poločas je za námi, Villarreal měl více příležitostí ke vstřelení gólu, ale ani jednou se to nepovedlo. Eibar zatím drží remízu, nicméně hosté toho směrem dopředu příliš nepředvedli. Doufejme, že obraz hry bude ve druhém poločase přece jenom o něco příznivější.
45+1'
45'
Andrés Fernández (Villarreal) s míčem ve vlastní šestnáctce, domácí gólman si dává na čas s rozehrávkou.
44'
Samuel Chukweze (Villarreal) v náběhu za obranu Eibaru, ale jeho postup zastavil zdvižený praporek asistenta na pomezí – ofsajd.
43'
Rohový kop rozehráli domácí z levé strany, míč má ve svém držení Marko Dmitrović (Eibar), což znamená jediné – gól opět nepadl.
42'
Karl Toko Ekambi (Villarreal) dostal z levé strany míč do vápna, kam se vrhl Samuel Chukweze, před kterým míč odehrál na roh obránce Eibaru.
41'
Míč létá často vzduchem, nákopy jsou k vidění u obou mužstev, více to ale ovládají domácí, než hosté, kteří i nyní ztrácejí míč.
40'
Posledních pět minut prvního poločasu, stále čekáme na první gól a je otázka, zda se ho vůbec dočkáme ve zbývajícím čase první půle.
39'
Nepřesný centr Pablo Fornalse, míč pro Eibar.
38'
Útočné manévry Villarrealu ukončil zákrok Marka Dmitroviće, který si bere míč ze vzduchu.
37'
Villarreal vybojoval rohový kop, který domácí rozehrají z levé strany.
36'
Další pokus domácích o přihrávku z levé strany, před branku Eibaru, tam jsou ale stále pozorní obránci.
35'
Eibar, zdá se, již otupil tlak Villarrealu, nyní to jsou hosté, kdo drží častěji míč na svých kopačkách.
34'
Mario Gaspar (Villarreal) fauluje na polovině soupeře, míč pro Eibar.
33'
Villarreal vybojoval míč, ale hraje se pouze ve středu hřiště.
32'
Daleký výkop Marko Dmitroviće, jeho spoluhráči zabojovali na polovině Villarrealu a míč získali.
31'
Je za námi první půl hodina hry, převahu má zatím Villarreal, který ale své šance proměnit nedokázal, zatím je to tedy stále 0:0.
29'
Eibar získává míč u půlící čáry a hosté hned nakopávají dopředu... a hned vzápětí ztrácí míč.
28'
Pablo Fornals (Villarreal) nedokázal překonat obránce Eibaru a dostat míč do vápna.
27'
Akce Villarrealu končí odpískaným útočným faulem, Marko Dmitrović (Eibar) rozehrává daleko od své branky.
26'
Jaume Costa (Villarreal) si bere míč a bude vhazovat.
25'
Odkop od branky Villarrealu, míč končí na polovině Eibaru v autu.
24'
Autové vhazování Eibaru, hosté budou vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
23'
Nyní domácí faulují na vlastní polovině, čímž dávají standardku soupeři.
22'
Villarreal zatím svými rychlými brejky soupeři hodně zatápí...
21'
Samuel Chukweze (Villarreal) se drží za hlavu, další z rychlých protiútoků domácích měl skončit brankou, po náběhu za obranu se totiž domácí záložník dostal sám před Dmitroviće, kterého sice překonal, ale nedokázal trefit branku...
20'
Útočným faulem končí akce Eibaru.
19'
Villarreal s míčem u půlící čáry, následuje pas k vápnu Eibaru, míč ale končí u Dmitroviće.
18'
Karl Toko Ekambi (Villarreal) se dostal ke střele z levé strany a jen těsně minul vzdálenější tyč!
17'
Hraje se ve středu hřiště, kde se hosté snaží zachytávat rychlé akce soupeře, což se zatím ne úplně daří.
16'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, ale znovu to byl pokus o rychlý brejk.
14'
Eibar s míčem u půlící čáry, domácí ale rychle přistupují a nedávají soupeři příliš prostoru na kombinaci.
13'
Domácím utíká míč do autu, hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
12'
Rychlý protiútok domácích zakončil parádní střelou z první Pablo Fornals, který ale ztroskotal na Dmitrovićovi v brance Eibaru.
11'
Domácí ubránili celkem v poklidu roh soupeře a Villarreal se hned žene do útoku.
10'
Eibar vybojoval svůj první rohový kop, který hosté rozehrají z levé strany.
9'
A gólman Marko Dmitrović (Eibar) opět musel předvést rychlý sprint, aby odkopl míč při rychlém náběhu protihráče.
8'
Domácí rozehráli rohový kop z levé strany, ale hosté se ubránili.
7'
Karl Toko Ekambi (Villarreal) si navedl míč na střelu, jeho pokus ale zablokoval obránce Eibaru, roh pro domácí.
6'
Nepřesným nákopem dopředu končí akce domácích, Marko Dmitrović (Eibar) odkopává.
5'
Zatím poměrně opatrný začátek z obou stran.
4'
Andrés Fernández (Villarreal) má míč ve své moci a vykopává od domácí branky.
3'
Eibar na polovině soupeře, míč končí v autu, vhazovat budou hosté, z pravé strany.
2'
Odkop od branky Eibaru, domácí se hned po úvodním výkopu vrhli do útoku.
1'

Villarreal CF: Andrés Fernández – M. Gaspar, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa – Chukweze, Iborra, Cazorla, Fornals – G. Moreno, Toko Ekambi.
Náhradníci: Asenjo – Bacca, Pedraza, Quintilla, Trigueros, V. Ruiz, Fuego.

SD Eibar: Dmitrović – De Blasis, P. Oliveira, Ramis, Cote – S. Álvarez, Jordán – León, Orellana, Cucurella – Enrich.
Náhradníci: Riesgo – Calavera, Milla, Sanchez, Charles, Kike García, Papakouli Diop.

Rozhodčí: P. González – C. García, A. Rodríguez.
SD EIBAR
Eibar, jak již zmíněno, je na tom v tabulce španělské LaLigy lépe, aktuálně mu patří jedenácté místo s šestibodovým náskokem před Villarrealem. Eibar v posledních dvou ligových kolech zabral, nejprve zaskočil Valencii, kterou na jejím hřišti porazil 1:0 a poté stejným výsledkem porazil doma i konkurenta v tabulce Real Betis.
VILLARREAL CF
Villarreal dnes zakončí pokaženou sezónu před domácím publikem soubojem s Eibarem a před sezónou asi málokdo čekal, že na tom bude Eibar v tabulce lépe. Díky povedenému dubnu se Villarreal dostal z pásma sestupu a dnes se bude chtít rozloučit s domácím publikem výhrou.
Vítejte u dnešního online přenosu 37. kola španělské LaLigy, v němž VILLARREAL CF přivítá na svém stadionu SD EIBAR.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.