La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Real - 21. listopadu 2021   16:15

Granada
34' Suárez (Gonalons)
1:4
(1:2)
Real
19' Asensio  (Kroos) • 25' Nacho Fernández  (Kroos) • 57' Vinícius Júnior  (Modrić) • 76' F. Mendy  (Casemiro)
Granada
Maximiano – Quini, Díaz (C) (58. Torrente), G. Sánchez, Neva – Puertas (46. Montoro), Monchu, Gonalons (59. Ruiz), Suárez – Soro (78. Escudero), Rochina (61. J. Molina).
A. Escandell – Abram, S. Arias, Bacca, Butzke, Escudero, Eteki, J. Molina, Ruiz, Torrente, Montoro.
J. Martínez – M. Martínez, Villate
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
Real
Courtois – Carvajal, Nacho Fernández, Alaba (83. J. Vallejo), F. Mendy – Modrić (80. Camavinga), Casemiro, Kroos (80. Isco) – Asensio, Benzema (C) (80. Jović), Vinícius Júnior (71. Rodrygo).
López, Lunin – Blanco, Camavinga, M. Díaz, Isco, Jović, Militao, Marcelo, Rodrygo, L. Vázquez, J. Vallejo.

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne.
Dnešní zápas je u konce, Real Madrid potvrdil roli favorita a porazil Granadu o tři branky. Značně tomu přispěla červená karta domácího hráče Monchu z 67. minuty. Real se touto výhrou dostal na třetí pozici před Atlético.
90+3'
90+3'
Domácí zahrávali rohový kop, Courtois se ještě musel činit, ale gól už nepustil.
90+2'
Poslední útočná akce Realu skončila bez zakončení, Rodrygo dostal míč do vápna, ale byl čistě odzbrojen.
90'
Nastavovat se budou 2 minuty.
90'
Z rohového kopu se nepodařilo domácím nic vytěžit.
89'
Domácím se málem podařilo snížit. Do vápna přilétl nadýchaný centr, naskočil si na něj Molina, ale Courtois se blýskl fantastickým zákrokem a míč vyrazil na roh.
87'
Ofsajd zastavil útočnou akci Granady, Real tak opět může mířit kupředu.
86'
Maximiano nyní zasahoval proti střele z hranice velkého vápna, domácí již míří do rychlého kontru.
84'
Real Madrid drží míč na kopačkách a už rozhodně nikam nespěchá, zápas se spíše dohrává.
83'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází David Alaba, přichází Jesús Vallejo.
81'
Žlutou kartu dostává Isco (Real Madrid CF).
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Isco.
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Eduardo Camavinga.
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Luka Jović.
80'
Escudero byl hned nachytán v ofsajdovém postavení. Real bude střídat.
79'
Carvajal se provinil šlapákem ve vzdušném souboji, sudí ale karetní trest udělovat nebude.
78'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Alberto Soro, přichází Sergio Escudero.
77'
Útočný faul jednoho z hostujících hráčů, Real bude rozehrávat u vlastního vápna.
76'
Real Madrid právě vstřelil branku!
A je to o tři góly. FERLAND MENDY si skvěle pohlídal ofsajdovou hranici, načež dostal kolmici za obranu. Ze souboje s brankářem poté vzešel jako vítěz, když jej překonal přízemní střelou.
76'
Real nyní chvíli držel míč ve vápně, Mendy našel na pokutovém puntíku Kroose, který ihned pálil, ale trefil pouze clonícího obránce.
74'
Fernández se dostal k zakončení, ale nemířil vůbec přesně.
74'
Roh se bude opakovat.
73'
Real Madrid bude zahrávat rohový kop.
71'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Rodrygo.
70'
Vinícius dostal přihrávku na penaltový puntík, nebyl nikým hlídaný, ale zakončil nesmírně špatně a nechal brankáře Maximiana míč zachytit.
69'
Po standardní situaci se k zakončení dostal Asensio, ale trefil pouze Benzemu. Brankář Maximiano tak zůstal bez práce.
68'
Červenou kartu dostává také trenér domácího týmu.
67'
A máme tu červenou kartu! Monchu bez jakéhokoliv zájmu hrát míč trefil tvrdě unikajícího Viníciuse a míří do kabin.
66'
Kroos našel centrem ze standardní situace Casemira, ten posílal míč na malé vápno, ale obrana Granady dobře zasáhla.
64'
Vinícius byl sražen k zemi, Real bude zahrávat standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů.
62'
Montoro tvrdě přišlápl jednoho z hráčů Realu a vidí žlutou kartu.
61'
Suárez se dostal k další střelecké pozici, tentokrát ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.
61'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Jorge Molina.
59'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Isma Ruiz.
59'
58'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Víctor Díaz, přichází Raúl Torrente.
57'
Tak tohle byla fantazie v podání Realu Madrid! Hosté se dostali do přečíslení tři na dva, Benzema našel Modriće, který přiťukl míč volnému VINÍCIUSI JÚNIOROVI, jenž zakončoval do úplně prázdné branky.
57'
Do vápna Realu nyní přilétl nebezpečný centr, ale Carvajal dokázal míč odvrátit.
55'
Benzema nyní utekl sám na branku, ale nedokázal překonat brankáře. Mrzet ho to však nemusí, neboť všemu předcházel ofsajd.
54'
Mendy to vzal nyní na sebe a sám toho nyní nejspíše lituje, neboť měl vedle sebe úplně volného Benzemu, který by zakončoval ze skvělé pozice.
53'
Benzema si doběhl do vápna soupeře, mohl zakončovat, ale ještě našel lépe postaveného Kroose. Střela německého záložníka ale skončila těsně vedle branky.
51'
Centr z pravé strany nebyl špatný, ale Courtois si vyběhl a zachytil míč do rukavic.
49'
Carvajal střílel z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho projektil skončil o dobrý metr vedle.
47'
46'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Ángel Montoro.
46'
Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi.
První poločas patřil spíše Realu Madrid, který soupeře značně přehrával. Dokonce vedl už o dva góly, ale Granada poté s mírným štěstím snížila na rozdíl jedné branky.
45'
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
Z rohu nebylo nic, první poločas se chýlí ke svému konci.
45'
Suárez se dostal k odraženému míči a vypálil, střela mu ale příliš nesedla, bude z toho pouze roh.
44'
Benzema se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, ale jeho šikovně umístěnou střelu zpoza vápna brankář Maximiano vyrazil špičkami prstů.
43'
Real Madrid opět drží míč a kombinuje s ním kolem středové čáry. Zatím ale hosté nenabídli okénko, kudy by se dalo proskočit do gólové šance.
41'
Courtois měl nyní co dělat, když vytáhl tečovaný střílený centr mimo tři tyče. Následně se ještě ke střele dostal jeden z domácích, ale pokus skončil pouze na boční síti.
40'
Jeden z hráčů Realu Madrid si nyní nepohlídal ofsajdové postavení, což neuniklo očím čárového arbitra.
38'
Asensio se skvěle uvolnil na útočné polovině, jeho následný centr ale nenašel adresáta.
37'
Real sice drží míč na útočné polovině, zatím se ale nemůže dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.
34'
Granada právě vstřelila branku!
Tak pozor, domácí se dostávají z ničeho nic ke snížení! Vinicius chyboval na vlastní polovině, LUIS JAVIER SUÁREZ si míč převzal a střelou z dobrých dvaceti metrů propálil brankáře Realu Madrid. Nutno však dodat, že tento střelecký pokus byl znatelně tečovaný.
31'
Obrovská šance Realu Madrid! Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho, Benzema přihrávkou na zadní tyčku našel Asensia, který ihned pálil, ale obránce Quini míč vykopl z brankové čáry!
25'
A je to o dva góly! Real zahrával rohový kop, sehrál to skvěle na krátkou vzdálenost a vytěžil z toho druhý gól. Kroos našel na malém vápně NACHA FERNÁNDEZE, jež poslal míč pod břevno.
19'
Hosté se ujímají vedení! MARCO ASENSIO dostal fantastickou přihrávku za obranu, běžel sám na brankáře a s mírným štěstím jej dokázal překonat.
1'
REAL MADRID
Madridský Real si zatím nevede vůbec špatně, aktuálně mu patří druhé místo za vedoucím Realem Sociedad, ovšem v případě výhry na hřišti Granady se madridští mohou vyhoupnout do čela tabulky.
V poslední době to vypadá, že slabší výsledkové období z přelomu září a října má Real za sebou a od šokující domácí prohry 1:2 v Lize mistrů s tiraspolským Sheriffem a hned vzápětí prohře 1:2 na hřišti Espanyolu, již v následujících šesti soutěžních zápasech neprohrál. Navíc jen jednou ztratil body za ligovou remízu 0:0 s Osasunou. Jinak dokázal uspět i na Nou Campu, kde v utkání 10. kola skolil Barcelonu 2:1.
GRANADA CF
Granada je v souboji dvou týmů z opačných konců tabulky spíše outsiderem, neboť rozdíl mezi oběma týmy je obrovský – šestnáctibodový. Granada zakončila uplynulý ročník přesně v polovině pelotonu, když navíc měla na 10. místě stejný počet bodů, jako devátý Athletic Bilbao. Pro letošní sezónu tak určitě spřádala plány na vyšší příčky, nicméně realita je taková, že Granada bojuje o holou záchranu. Od první sestupové příčky jí dělí pouze o jeden inkasovaný gól ve skóre méně, než má Elche... V posledním kole prohrála 0:2 na hřišti Espanyolu, napraví si reputaci se slavným Realem?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 14. kola španělské LaLigy, v němž GRANADA CF přivítá na svém stadionu REAL MADRID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.