La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Celta Vigo - 17. září 2022   18:30

Valencia
37' Castillejo  • 82' André  • 90+3' Almeida (Guillamón)
3:0
(1:0)
Valencia
Mamardašvili – Correia, Diakhaby, Cömert (84. Paulista), Gayá I (C) (84. Lato) – Almeida, Guillamón, Moriba (67. N. González) – Castillejo (72. André), Cavani (72. Kluivert), Lino.
Bernard Sánchez, Rivero – Özkacar, Mosquera, Foulquier, Duro, J. Vázquez.
González – Rodríguez, Bárcena
Estadio de Mestalla, Valencia
40 965 diváků
Celta Vigo
Marchesín – Mallo (C), Aidoo, Núñez, Galán – Tapia – Cervi, Beltrán (57. C. Pérez), Ós. Rodríguez (57. Veiga) – Aspas, Strand Larsen (83. de la Torre).
Villar – K. Vázquez, Solari, Domínguez, Swedberg, Mingueza.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:23.
Je dobojováno a domácí tým se raduje s výrazné výhry. Důležitý okamžik se odehrál v 59. minutě, kdy hostující Cervi zajel do Correii a za faul dostal rovnou červenou kartu. Půlhodinovou přesilovku pak Valencia využila v 82. minutě, to se po dlouhém pasu k vápnu míč odrazil k Marcosi Andrému a ten prudkou střelu nedal Marchesínovi šanci na zákrok. V nastaveném čase se ještě podobně prudkou ranou trefil André Almeida a uzavřel na konečných 3:0. Valencia je po této výhře na osmém místě s devíti body, Ceta Vigo je na 13. příčce a mají sedm bodů.
90+8'
90+7'
Pravou stranou pronikal Kluivert, scházela mu ale větší podpora od svých spoluhráčů a centr před Marchesína neposlal.
90+6'
Mamardašvili rozehrává od své branky, nikam nespěchá.
90+5'
Celta Vigo chce dát alespoň čestný úspěch, jenže ve finální fázi hostům odskakují míče od kopaček.
90+4'
Dlouhé oslavy gólu, tohle asi sudí také přidá do už tak dlouhého nastavení.
90+3'
Valencia právě vstřelila branku!
A je definitivně rozhodnuto. Hostům se nepovedlo odvrátit centr z pravé strany, Guillamón přiklepl na zcela nepokrytého ANDRÉHO ALMEIDU a ten nekompromisní bombou překonal Marchesína – 3:0.
90+2'
Samuel Lino si z levé strany navedl míč více na střed a poté vyslal prudkou ránu pravoačkou. Myslel to dobře, poslal to ale kus nad břevno.
90+1'
Po krátké kombinaci hostů se Valencia zmocnila míče a drží jej na své polovině.
89'
Samuel Lino podržel míč na levé straně a jakmile se mu naskytla možnost, přesunul hru na opačné křídlo.
88'
Tribuny už oslavují, a už to vypadá, že i hosté pochopili, že dnes pojedou s prázdnou.
87'
A další povedená zpětná přihrávka na gólmana, publikum tuto dobrou práci odměňují potleskem.
86'
Velká malá domů na Mamardašviliho, domácí tým nemá kam pospíchat.
85'
Marchesín pospíchá s rozehrou, hosté by ještě chtěli zkusit zabojovat o zázrak.
84'
Střídání v týmu Valencia CF:
ze hřiště odchází José Gayá, přichází Toni Lato.
84'
ze hřiště odchází Eray Cömert, přichází Gabriel Paulista.
83'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Jörgen Strand Larsen, přichází Luca de la Torre.
82'
Domácí dávají pojistku na své vedení. Po dlouhém pasu k vápnu se míč odrazil od Gayá a obránce hostů k volnému MARCOSI ANDRÉMU, ten se s ničím nepáral a prudkou ranou podél gólmana upravil na 2:0.
81'
Marchesín si připsal u své levé tyče pohotový zákrok proti hlavičce, kterou vyslal Gayá a ihned se pokoušel o rozehru vpřed.
80'
Utkání sleduje 40 965 diváků.
78'
Hostující Gabriel Veiga opět fauloval a tentokrát už za to viděl i žlutou kartu.
77'
Domácí pomaličku stupňují nápor, hosté se v oslabení hlavně brání.
75'
I ve druhém poločasu si hráči mohou dopřát krátkou pauzu na ošetření, ve Valencii stále panuje velmi teplé počasí s teplotami okolo třiceti stupňů.
75'
Skákavou střelu zpoza vápna vyslal domácí Gayá, Marchesín se ale natáhl a ránu vyrazil před sebe.
74'
Sražená střela na opačné straně, Marchesín byl v tuto chvíli bez práce.
73'
Pokračuje tvrdě vedený zápas, nyní se nevybíravým zákrokem prezentoval hostující Veiga. Sudí tentokrát kartu neukazoval.
72'
Málem byo vyrovnáno, když si na centr z levé strany naběhl ve vápně Strand Larsen a jeho prudkou hlavičku gólman Mamardašvili jen tak tak vyrazil!
72'
ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Marcos André.
72'
ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Justin Kluivert.
70'
No, teď domácí zariskovali malou domů přímo na branku a Mamardašvili měl s odkopem mírné potíže. Nakonec to ale zvládl a míč dostal ven z vápna.
69'
Další karta, nyní pro domácí barvy. Žlutou za faul dostal Samuel Castillejo.
67'
ze hřiště odchází Ilaix Moriba, přichází Nico González.
66'
Přitvrzuje se, na trávníku teď chvíli ležel hostující Pérez.
65'
Za malou chvíli se bude střídat na domácí straně.
64'
Centr od rohového praporku skončil u připraveného Mamardašviliho, ten neváhal a ihned poslal míč svým spoluhráčům do běhu.
63'
Celta Vigo si vybojovala rohový kop.
61'
Correia už je po ošetřování zpátky ve hře, začíná přesilovka Valencie.
59'
Teď ale přichází problém pro hosty, protože Franco Emanuel Cervi šel hloupě do skluzu, zvednutou kopačkou trefil Correiu a rozhodčí hned tasil červenou kartu!
59'
NA stadionu po posledních okamžicích vzrostla nervozita a zejména domácí vypadají hodně nazlobeně.
57'
ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Gabriel Veiga.
57'
ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Carles Pérez.
55'
Video to nezměnilo, byť Aidoo soupeře trefil a lehce mu brnknul o nohu, takže žlutá karta pro Samuela Lina platí.
55'
V pokutovém území upadl domácí Lino a rozhodčí mu v první okamžik ukázal žlutou kartu za simulování.
54'
Na lavičce hostů se chystá střídání, Valencia ale nejprve rozehraje rohový kop.
53'
Hezká kombinace domácích s patičkou před vápnem, následná tvrdá rána od Lina skončila na Aidoovi.
52'
Žlutá karta pro hostující tým, za skluz si ji prohlédl Fran Beltrán.
52'
Cavani se sice na pravé straně chopil míče, jenže mu scházela podpora a ani neodcentroval.
50'
Valencia v protiútoku, pro tuto chvíli to skončilo mimo hrací plochu a Gayá vhazuje.
48'
Úvod druhé půle zatím patří Celtě Vigo, ta se snaží o rychlé srovnání skóre.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:34.
Je za námi první poločas, který nebyl vůbec špatný a oba celky se tlačily do útoku. Velkou šanci na otevření skóre měl hostující Aspas při střele z přímého kopu, na druhé straně zase Diakhaby v pádu trefil Marchesínovu tyč. Zatím jediná branka padla v 37. minutě, kdy po Linově průniku levou stranou a jeho vyražené střele skóroval dorážející Samuel Castillejo. Do šaten se tak odešlo za stavu 1:0.
45+5'
45+3'
Další z tvrdých soubojů o míč, hostující Jörgen Strand Larsen doslova oholil rohový praporek.
45+1'
V té první probíhá ošetření u středového kruhu, na trávníku leží hostující Unai Núñez. Ten po vzdušném souboji dopadl bolestivě na záda.
44'
Ve výskoku trefil Aidoo Moribu zezadu rukou do hlavy, pískalo se, ale karta zůstala v sudího kapse.
44'
Valencia musela další kombinaci vést přes malou domů na Mamardašviliho, následoval vysoký odkop.
42'
Cervi a Strand Larsen se natlačili do pokutového území domácích, druhý jmenovaný se ale ve výskoku dopustil faulu na Cömerta. Toho však trefil i vlastní gólman.
40'
Zleva to teď zkoušel Cavani, branku ale nenašel. Valencia pokračuje v náporu, míč drží Castillejo.
39'
Valencia je vedoucí brankou namlsána a zase se tlačí dopředu. I tato akce jde levou stranou.
37'
Domácí tým jde do vedení! Levou stranou potáhl akci Lino, dostal se do vápna, jeho pokus o zakončení gólman Marchesín pouze vyrazil před sebe a SAMUEL CASTILLEJO dokázal i přes tlak obrany dorazit do odkryté části brány – 1:0.
36'
Oba plejeři už jsou zase na nohou a pokračuje se ve hře. Valencia zase útočí do plných.
35'
Rozhodčí nejprve nechal domácím výhodu, poté ale pro ležícího Castilleja i hostujícího Tapiu přerušil hru.
33'
Domácí rozehráli přímý kop z levé strany, centr byl ale krátký a byl odvrácen hned prvním obráncem. Cavani si nabíhal zbytečně.
32'
Už zase hrajeme, Valencia vede další útočnou akci po levém křídle. Jde to ale do plných.
30'
Rozhodčí nařídil krátkou občerstvovací pauzu, trenéři mohou předat několik taktických pokynů.
29'
Dlouhý pas hostujícího celku na útočnou polovinu, skončilo to ale mimo hrací plochu.
27'
Další chyba Valencie v rozehrávce, tentokrát si dávali hosté ve vápně přednost a nakonec celkem dobrou pozici k ničemu nevyužili.
26'
Přímý kop na druhé straně, Rodríguez hledal centrem Malla, jenže ten hlavičkoval ze záklonu a šlo to vedle.
24'
Další standardka Valencie, tentokrát to byl roh, který propadl na malé vápno a Marchesín měl docela kliku, neboť Diakhaby v pádu dokázal posunout míč tak, že se odrazil od tyče.
22'
Hodně nepovedený signál z přímého kopu, obrana Celty odvrátila mimo hrací plochu.
22'
Po dlouhé sólo akci byl faulován domácí Moriba, obešlo se to bez karty, bude to pouze přímý kop pro Valencii.
21'
Rohový kop domácích, dlouhý centr letěl až k zadní tyči, Lino míč nedokázal zachytit.
19'
Nakonec z toho byly rohy hned dva, oba bez nějakého většího nebezpečí pro Mamardašviliho. Ještě se pak kontroloval jeden ze soubojů, zda nebyl případně na penaltu, ale už se rozehrává od domácí branky.
17'
Přímý kop si vzal na starost právě faulovaný Aspas, vyslal střelu podél zdi a notně protáhl Mamardašviliho, Ten vyškrábl na roh!
16'
No a jak se dalo čekat, tak to bylo i za kartu. Tu dostal domácí Hugo Guillamón.
16'
Aspas vybojoval na domácí obraně míč a rázem tu byl rychlý brejk. Ten byl zastaven nedovoleným zákrokem kousek od vápna.
14'
Kombinace mezi Gayá a Linem skončila sraženým centrem z levé strany, Celta se ubránila.
13'
Domácí reklamovali ruku v pokutovém území, nicméně Unai Núñez hrál při skluzu tělem.
11'
No a nakonec zasahovat nemusel, neboť přetažený centr dolétl až za zadní tyč a Óscar Rodríguez se po něm neúspěšně natahoval.
10'
Přímý kop pro Celtu, uvidíme centr z levé strany. Mamardašvili si už koordinuje svou obranu.
9'
José Gayá centroval z levé strany, vůbec mu to ale nevyšlo a míč poslal za hostující branku.
8'
Přihrávka z levé strany hledala Castilleja, či Cavaniho, obrana Celty si ale poradila i s tímto.
7'
Valencia jde pomaličku kupředu, akce domácích však míří do dobře postavené obrany soupeře.
6'
Hra se nám přesunula na opačnou stranu, Celta měla roh, po centru se o zakončení neúspěšně pokoušel Galán.
5'
Střela domácí Valencie z dálky, míč se ale k Marchesínovi nedostal, obrana ji zastavila.
4'
Začalo se docela od podlahy, další těsný střet předvedl domácí Castillejo, pouze se ale vhazuje.
3'
V pokutovém území se koleno na koleno střetli domácí Cömert a hostující Strand Larsen. Hostující hráč upadl, ovšem podle rozhodčího to na penaltu nebylo.
2'
Hosté na útočné polovině, Galán ovšem autovým vhazováním pouze vrátil míč Valencii.
1'

Valencia CF: Mamardašvili – Correia, Diakhaby, Cömert, Gayá I (C) – Almeida, Guillamón, Moriba – Castillejo, Cavani, Lino.
Náhradníci: Bernard Sánchez, Rivero – Kluivert, Özkacar, Mosquera, Lato, Foulquier, N. González, Paulista, André, Duro, J. Vázquez.
Trenér: Gennaro Gattuso

Real Club Celta de Vigo: Marchesín – Mallo (C), Aidoo, Núñez, Galán – Tapia – Cervi, Beltrán, Ós. Rodríguez – Aspas, Strand Larsen.
Náhradníci: Villar – C. Pérez, K. Vázquez, Veiga, Solari, de la Torre, Domínguez, Swedberg, Mingueza.
Trenér: Eduardo Coudet

Rozhodčí: González – Rodríguez, Bárcena.
Oba celky jsou už na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio de Mestalla začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Pablo González, kterému budou na pomezí asistovat Alfredo Rodríguez a Israel Bárcena.
Real Club Celta de Vigo

Hosté jsou po pěti odehraných zápasech na 10. místě se sedmi body. Celta šla do posledního utkání s dvěma výhrami v zádech, jenže třetí nepřidala a na trávníku Atlética Madrid prohrála vysoko 1:4. Jediným úspěšným střelcem hostů byl Gabri Veiga, stačilo to ale pouze na mírnou korekci výsledku.

Valencia CF

Domácím patří v současné době 12. příčka se šesti body, což zřejmě neodpovídá touhám a plánům tohoto klubu. V minulém kole Valencia nenavázala na drtivou výhru 5:1 proti Getafe a na trávníku Vallecana prohrála 1:2. Domácí vedli po gólu Palazóna a vlastenci Gonzáleze a Valencia se už zmohla jen na snížení na poslední chvíli, o což se postaral Diakhaby.

Valencia – Girona 1:0
Bilbao – Valencia 1:0
Valencia – Atlético Madrid 0:1
Valencia – Getafe 5:1
Vallecano – Valencia 2:1
Dobrý podvečer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 6. kola mezi týmy Valencia CF a Real Club Celta de Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.