Ledesma – Carcelén (C), L. Hernández, Fali, J. Hernández – Alejo (64. Navarro), Alcaraz, Escalante (83. Mari), Machís (64. Sobrino) – Martí (64. C. Ramos), Ma. Gómez (76. Guardiola).
Dimitrievski – Balliu, Mumin, Lejeune, Espino – Ciss, Valentín (C) – De Frutos (65. Palazón), Trejo (75. K. Pérez), Á. García (85. Bebé) – Camello (75. de Tomás).
Cárdenas – Falcao, D. Méndez, U. López, A. Hernández, J. Pozo, Ratiu, Chavarría.

Statistiky zápasu:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:13.
Utkání končí asi spravedlivou bezgólovou remízou. Byť Rayo může cítit křivdu ze situace v prvním poločase, kdy vstřelil Sergio Camello zřejmě regulérní gól, ovšem sudí cosi odpískal dříve, než Camello po kličce brankáři zakončil do prázdné brány. Po změně stran se pak dlouho čekalo na nějakou šanci. Ta přišla až deset minut před koncem, kdy povedenou střelu střídajícího Palazóna vytáhl nad břevno gólman Cádizu Ledesma. Další zajímavý moment nastal v 88. minutě. Hostující obránce Mumin vyfasoval během 10 sekund dvě žluté karty (za faul a řeči) a byl vyloučen. Cádiz už ale nabídnutou přesilovku využít nestačil.
90+6'
90+5'
Rozehrával Bebé. Centr ale přepálil a míč skončil v zámezí.
90+5'
Hosté budou po faulu rozehrávat na útočné polovině a rozhodně nebudou nikam pospíchat.
90+4'
Rubén Alcaraz to zkusil z dálky, ale netrefil hostující bránu.
90+3'
Domácí jsou usazeni na útočné polovině a snaží se dostat k nějaké šanci.
90+1'
Dimitrievski konečky prstů jednoznačně tečoval centr Alcaraze. Domácí tak měli kopat roh. Sudí to ale viděl jinak a nařizuje odkop od brány...
90'
Hosté tedy dohrávají o deseti a ještě je čeká těžký závěr duelu.
88'
Hostující Abdul Mumin obdržel během několika sekund dvě žluté karty! První dostal za faul na Alcaraze a druhou zřejmě za řeči. Následuje tedy červená karta a vyloučení!
88'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Abdul Mumin).
87'
Centr Ivána Ballia z pravé strany si bezpečně stáhl ze vzduchu Ledesma.
87'
Zápas směřuje k bezgólové remíze. Do konce schází pár minut.
85'
Střídání v týmu Rayo Vallecano:
ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Bebé.
83'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází José Mari.
82'
Žlutá karta pro hostujícího Floriana Lejeuna.
81'
Konečně pěkný fotbalový moment! Isi Palazón se dostal u pokutového území k odraženému míči a levačkou vyslal na domácí bránu povedenou střelu. Ta směřovala pod břevno, ale Ledesma balón skvělým zákrokem vytáhl na roh!
79'
Ciss dobře roztáhl hru doprava na Kikeho Péreze. Ten vběhl do pokutového území, kde však přešlapovačkami nevyzrál na stopera Faliho.
77'
Střely na bránu – 2:3
76'
ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Sergi Guardiola.
75'
ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Raúl de Tomás,
ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Kike Pérez.
75'
Escalante nahrával Gómezovi do ofsajdové pozice.
74'
Z velké dálky to vyzkoušel Álvaro García. Úplně špatný pokus to nebyl, míč ale prosvištěl vedle levé tyče z pohledu domácího gólmana.
72'
Do konce zápasu schází, když připočteme předpokládané nastavení, něco přes dvacet minut. Je to klasický remízový duel. Případně zápas, který rozhodně asi jeden gól.
71'
Důležitý obranný zákrok domácího Faliho, který zastavil přihrávku, jenž směřovala za defenzivní linii na Sergia Camella.
69'
Na sebe to vzal čerstvý Isi Palazón. Zkusil to z dálky, odkud ale netrefil domácí bránu.
68'
Domácí většinou ve druhém poločase v ofenzivě končí ještě před finální třetinou hřiště. Chybí jim nějaký nápad.
66'
Óscar Trejo byl stažen k zemi Robertem Navarrem. Hosté tak rozehrávají.
65'
ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Isi Palazón.
64'
ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Christopher Ramos,
ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Rubén Sobrino,
ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází Robert Navarro.
64'
Hosté jsou v posledních minutách mírně aktivnější. Z dálky nyní vypálil Florian Lejeune, který nenašel bránu.
63'
Nacházíme se už v závěrečné třetině zápasu. Ani jeden z týmů stále nedokázal skórovat.
62'
Dobrá práce Álvara Garcíi, který získal pro hosty průnikem na levé straně rohový kop.
60'
Zajímavá situace před rozehráním přímého kopu, kdy brankář Stole Dimitrievski přeběhl celé hřiště a něco říkal hráčům, kteří se chystali k exekuci standardky. Možná jim radil, jak překvapit gólmana soupeře. Florian Lejeune to pak zkusil prudkou střelou ke vzdálenější tyči, které však scházela přesnost.
59'
Luis Hernández nastavil loket do obličeje pronikajícímu De Frutosovi. Je z toho žlutá kata a navíc zajímavá standardní situace pro Rayo.
58'
Po centru z pravé strany se míč dostal až na hlavu Gonzala Escalanteho. Před ním balón lehce tečoval obránce a zřejmě i proto ho Escalante poslal vysoko nad.
56'
Roger Martí se uvolnil na pravé straně pokutového území. Po jeho střílené nabídce se pak natahoval spoluhráč, ale míč netečoval a vše dořešil svým zákrokem Dimitrievski.
55'
Maxi Gómez skončil na zemi po střetu s Florianem Lejeunem. Rozhodčí domácího hráče zvedá s tím, že to nic nebylo. Možná mu i připomíná, že už má za simulování žlutou kartu.
54'
Hostující akce byla zastavena praporkem pomezního rozhodčího. Jorge De Frutos byl v ofsajdu.
53'
Vypadá to, že také ve druhém poločase budeme sledovat urputný a bojovný fotbal. Může rozhodnout jediný gól.
51'
Tentokrát se žlutí na domácí straně. Iván Alejo na půlce sestřelil unikajícího Óscara Treja.
50'
Maxi Gómez postupoval dopředu podél pravé postranní čáry. Pak přišel centr, který byl ale před Darwinem Machísem tečován obráncem.
49'
Střela Sergia Camella zpoza šestnáctky postrádala větší razanci a míč doskákal do rukavic brankáře domácích Ledesmy.
48'
Jorge De Frutos měl k míči příliš daleko a nerovný souboj s brankářem Ledesmou nemohl vyhrát.
46'
Ani jeden z trenérů o přestávce neměnil zahajovací sestavu.
46'
První poločas gól nenabídl. Šancí jsme moc neviděli. Hosté se ale budou cítit oprávněně ukřivděni, když jim ve 34. minutě nebyl uznán zřejmě naprosto regulérní gól Sergia Camella. Ten se dostal k míči dříve než vybíhající brankář Ledesma a poslal ho do prázdné brány. Sudí ale krátce před tím cosi pískl. Následně pak z toho soudce udělal solidní karetní mariáš a asistentovi trenéra Vallecana dokonce ukázal červenou kartu.
45+8'
45+7'
Ještě spolupráce Óscara Treja se Sergiem Camellem. Trejo se snažil míč spoluhráči narazit do šestnáctky, ale přepálil to a pro balón si došel Ledesma.
45+7'
Rozhodčí ještě nechává první poločas kvůli různým prostojům pokračovat.
45+4'
Rozhodčí přiběhl k hostující střídačce a udělil červenou kartu asistentovi trenéra. Ten tak musí opustit prostor u laviček.
45+4'
Žlutou kartu za faul ve středu hřiště dostává domácí Javi Hernández.
45+3'
Roh už mohl být konečně rozehrán. Domácí si z něj žádnou šanci nevytvořili.
45+2'
Domácí mají zahrávat roh, ale v pokutovém území si po střetu s Alejem lehl hostující Álvaro García. Opět se tedy nehraje, ale diskutuje.
45+1'
Už běží nastavený čas. Zatím ale čekáme na informaci, kolik času sudí ještě přidá.
44'
Rozhodčí vytáhl žlutou kartu i na Alfonsa Espina. Také se jednalo o protesty. Hráči Raya možná ještě cítí křivdu za neuznaný gól.
43'
Žlutou kartu dostal hostující Óscar Trejo. Následně protestovala lavička Vallecana a kartónek si tak prohlédl i jeden z náhradníků, kterým je Josep Chavarría.
42'
Z dálky to zkusil Darwin Machís. Dimitrievski musel na zem, ale nebyl to složitý zákrok.
41'
Nepřesnosti na obou stranách. Nejprve při přechodu dopředu ztratili balón domácí. Hráči Raya jim ho ale za chvíli vrátili.
39'
Hostům byl odmáván ofsajd, v němž byl na levém křídle Alfonso Espino.
38'
Hosté čelili dlouhému autu soupeře. Maxi Gómez povalil Mumina a dostal se k hlavičce. Míč ale mezi tyče nezamířil.
35'
Hodně těžce to celé kousal kouč Raya Francisco. Nic s tím ale nenadělá. Hraje se dál.
34'
Teď se musejí hosté cítit oprávněně ukřivdění! Dlouhý nákop Óscara Valentína propadl za obranu domácích a Sergio Camello se dostal k balónu dříve než Ledesma, který vyběhl až mimo své pokutové území. Následně gólmana obešel a poslal míč do prázdné brány. Rozhodčí už však před tím nepochopitelně pískal. A zřejmě sám neví co. Faul tam být nemohl a ofsajd nepřipadá v úvahu, jelikož Camello v době nákopu vybíhal z vlastní poloviny.
33'
Rozběhnutý Jorge De Frutos převzal míč na pravém křídle. Následně se ho snažil servírovat na zadní tyč, kam si nabíhal Álvaro García, ale situaci přečetl brankář domácích Jeremías Ledesma, který si pro balón doskočil.
31'
Fali hledal Rogera Martího, kterému však míč unikl do autu. Vhazují hosté.
30'
Alejo posunul míč doprava na Maxiho Gómeze. Ten poslal před bránu centr, na který nabíhající Roger Martí nedosáhl. Balón pak zamířil do zámezí.
29'
Střely celkem – 2:2
27'
Na centr ze standardní situace si naběhl Maxi Gómez. Hlavičkoval z dobré pozice, ale poměrně hodně vedle tyče brány Vallecana.
25'
Rozhodčímu se nelíbilo váhání hostujícího brankáře Dimitrievského při výkopu. Důrazně mu domluvil a příště by se už asi žlutilo.
24'
Abdul Mumin zůstal ležet na hrací ploše a zamířili k němu lékaři. Byť pak jejich pomoc ani nepotřeboval, byl rozhodčími odeslán za postranní čáru. Teď už se na trávník zase vrací.
23'
Držení míče – 54 % : 46 %
21'
Na druhé straně to zkusil ze střední vzdálenosti Pathé Ciss. Přízemní střelu pokryl Ledesma.
20'
Teď si hosté mohli oddechnout! Maxi Gomez si naběhl na přihrávku z pravého křídla a poté nabízel balón na zadní tyč, kde na něj ve skluzu nedosáhl Darwin Machís!
18'
Domácí zahrávali roh. Na centr od praporku si dobře seběhl Rubén Alcaraz, který hlavičkoval nad bránu.
17'
Dobrý centr Ivána Aleja z pravé strany. Stole Dimitrievski se vytáhl do vzduchu a míč vyboxoval.
15'
Iván Alejo při napadání bolestivě dohrál Alfonsa Espina. Hosté budou po odpískaném faulu rozehrávat ze středu hřiště.
14'
Pathé Ciss posílal hlavou míč za domácí obranu. Tam ale útočníci scházeli a pro balón si tak došel Ledesma.
13'
Alfonso Espino táhl protiútok Raya Vallecana. Zkusil to sám ze střední vzdálenosti a mířil jen na střed brány. Jeremías Ledesma v bráně Cádizu si tak snadno poradil.
11'
Zatím se hraje bez gólových šancí. Balón drží více hráči domácího celku.
9'
Iván Alejo centroval z pravé strany hřiště jen do obránce Lejeuna.
8'
Domácí celek se na delší dobu usadil na útočné polovině, kde se snaží něco vymyslet.
6'
Jeden z hostujících obránců dával riskantní malou domů hlavou brankáři Dimitrievskému. Za míčem běžel Maxi Gómez, který v souboji s gólmanem upadl. Rozhodčí to posoudil jako filmování a udělil hráči Cádizu žlutou kartu.
5'
Domácí zahrávali rohový kop. Udělali to nakrátko a Darwin Machís centroval do připravené obrany.
3'
Balón drží na kopačkách hostující fotbalisté.
1'
Utkání rozehráli domácí. Po chvíli si míč osahali také hráči Vallecana.
1'

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, L. Hernández, Fali, J. Hernández – Alejo, Alcaraz, Escalante, Machís – Martí, Ma. Gómez.
Náhradníci: Gil – Mari, C. Ramos, Mbaye, Sobrino, Guardiola, Meré, N'Guessan, Pires, Negredo, Navarro, Zaldúa.
Trenér: Sergio

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, Mumin, Lejeune, Espino – Ciss, Valentín – De Frutos, Trejo, Á. García – Camello.
Náhradníci: Cárdenas – de Tomás, Bebé, K. Pérez, Falcao, D. Méndez, U. López, Palazón, A. Hernández, J. Pozo, Ratiu, Chavarría.
Trenér: Francisco

Rozhodčí: Hernández – Pérez, Cerezo.
Cádiz CF (9. místo, 2 – 2 – 2, skóre 6:8, 8 bodů)
Andaluský celek má zatím naprosto vyrovnanou bilanci výher, remíz a porážek. Cádiz uhrál většinu bodů doma, kde porazil Alavés s Villarrealem a remizoval s Almeríí. Naposledy pak hráči tohoto klubu ještě uhráli plichtu 1:1 v derby na hřišti Betisu. Cádiz má v kádru dva dvougólové střelce Darwina Machíse s Christopherem Ramosem.

Posledních 5 zápasů Cádizu:
Barcelona – Cádiz 2:0
Cádiz – Almería 1:1
Cádiz – Villarreal 3:1
Bilbao – Cádiz 3:0
Betis – Cádiz 1:1
Rayo Vallecano (7. místo, 3 – 1 – 2, skóre 7:9, 10 bodů)
Fotbalisté Vallecana se nacházejí v lepším středu tabulky. Sezónu začali dvěma výhrami. Pak přišel šok v podobě domácího debaklu 0:7 s Atléticem Madrid a poté ještě těsná porážka na Betisu. Pak si celek z předměstí Madridu spravil chuť výhrou 2:0 s Alavésem a v neděli pak doma remizovali 1:1 s Villarrealem. Nejlepším střelcem mužstva je Isaac Palazón, jenž vstřelil oba své góly z pokutových kopů.

Posledních 5 zápasů Vallecana:
Granada – Vallecano 0:2
Vallecano – Atlético 0:7
Betis – Vallecano 1:0
Vallecano – Alavés 2:0
Vallecano – Villarreal 1:1
Vítám tu všechny milovníky fotbalu! ve vloženém 7. kole La Ligy se utkají také Cádiz a Rayo Vallecano. Domácí se v tabulce nacházejí na devátém místě. Rayo je na tom o dvě příčky a dva body lépe.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.