Liga mistrů - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Feyenoord - 26. září 2017   20:45

Neapol
7' L. Insigne  • 49' D. Mertens  • 70' Callejón (D. Mertens)
3:1
(1:0)
Feyenoord
Feyenoord
90+3' S. Amrabat  (Vilhena)
Neapol
Reina – Hysaj, Nikola Maksimović, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho (80. Diawara), Hamšík (C) (70. P. Zieliński) – Callejón (73. Rog), D. Mertens, L. Insigne.
Sepe – Ch. Maggio, Chiricheş, Diawara, P. Zieliński, Rog, Ounas.
Collum – McGeachie, Ross (všichni Skotsko)
Stadio San Paolo, Neapol
Feyenoord
Jones – Diks, Tapia (78. van Beek), St. Juste, Haps – S. Amrabat, El Ahmadi (C), Vilhena – S. Berghuis (86. Sam Larsson), Toornstra (69. Basaçikoglu), Boëtius.
Bijlow – van Beek, Nelom, Sam Larsson, Vente, Basaçikoglu.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:15.
Je dobojováno. Neapol vítězí o dva góly. Ve druhé půli se ještě trefili Dries Mertens a José María Callejón a domácí vedli o tři góly. V samotném závěru už ale jenom korigoval stav Sofyan Amrabat, jenž na straně hostů zaznamenal alespoň čestný úspěch. Domácí si tak připisují tři body do tabulky, hosté naopak odjedou s prázdnou.
90+4'
90+3'
Feyenoord právě vstřelil branku!
A toho se také dočkali. SOFYAN AMRABAT se prokličkoval obranou Neapole až před branku domácích, kde poté svou střelou překonal brankáře Reinu, který tak přichází o čisté konto – 3:1. Asistence: Tonny Vilhena.
90+2'
Neapol je ve větším tlaku hostů, kteří se snaží o čestný úspěch.
90+1'
Ještě se žlutí. Amadou Diawara zajel do soupeře a hlavní sudí nekompromisně vytahuje další žlutou kartu.
90'
Nastavovat se budou nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase tři minuty.
90'
Kalidou Koulibaly hlavičkoval v pokutovém území, ale jeho hlavička skončila jen vedle hostující brány.
89'
Z této standardní situace ale nezapršelo a hosté se pokusí projít ještě na druhou stranu.
89'
Faouzi Ghoulam centroval míč do pokutového území, tam se odrazil od obránce Jerryho St. Justeho a skončil za zadní čárou. Roh pro domácí tým.
89'
Neúspěšná souhra hostů na polovině Neapole znamenala další ztrátu míče a u toho jsou tak znovu hráči v modrých dresech, kteří míří ještě do útočné akce.
88'
Piotr Zieliński si naběhl na roh velkého vápna, ale jeho pokus o přihrávku nevyšel. Nakonec se ale míč dostal na kopačku Mertense a ten ho posílá jen vysoko nad hostující bránu.
87'
Faouzi Ghoulam rozehrál rohový kop, ale míč se dostal jen na hlavu jednoho z hostujících obránců a ten tak odvrací hru na opačnou stranu.
86'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Steven Berghuis, přichází Sam Larsson.
86'
Žlutou kartu dostává Sven van Beek (Feyenoord Rotterdam).
85'
Domácí se už spíše soustředí na obranu a bezhlavě se do útoku neženou. Současný stav jim toto dovoluje a už se také blíží pomalu konec tohoto duelu.
84'
Ale po rohovém kopu si na míč, který se snášel do pokutového území, doskočil Pepe Reina a hned na to ho odkopl pryč od vlastní brány.
83'
Nepovedený útok hostů, ale je z toho rohový kop. Domácí zakopli míč za zadní čáru a Feyenoord má k dispozici standardní situaci.
82'
Piotr Zieliński si nabíhal před branku hostů, poté svou přihrávkou vybídl Marka Roga, ale druhý jmenovaný na míč nedosáhl a ten tak skončil v moci brankáře Jonese.
81'
Jdeme do poslední desetiminutovky řádné hrací doby a domácí stále vedou rozdílem tří branek a také brankář Reina drží dosavadní čisté konto.
80'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Amadou Diawara.
79'
Domácí si neporozuměli v souhře na polovině Feyenoordu a dávají tak prostor hostům, kteří se už vrhají do útoku. Není na co čekat, pokud hosté pomýšlejí alespoň na bodový úspěch, měli by hodně zabrat. Zatím to ale na nějaké drama vůbec nevypadá.
78'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Sven van Beek.
77'
Na druhé straně se uvolnil Hysaj, ale jeho následná střela pak zakotvila jen vedle branky Feyenoordu. I Brad Jones tak bude mít k dispozici další odkop od svého zařízení.
76'
A další dobrá rána na straně Feyenoordu, kterou vyslal Renato Tapia, ale míč se snesl jen vysoko nad branku domácích, takže domácí brankář Pepe Reina bude mít další odkop od ní.
74'
Steven Berghuis si naběhl před branku domácích, kde pálil na brankáře Reinu, ale ten míč vyboxoval do bezpečí a udržel tak čisté konto.
73'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Marko Rog.
71'
Hosté už mají před sebou velmi nelehkou úlohu. V tuto chvíli prohrávají už o tři góly a Neapol tak směřuje za třemi body. Zatím ale samozřejmě nepředbíhejme.
70'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Piotr Zieliński.
70'
Neapol právě vstřelila branku!
Nedáš-dostaneš. Domácí po úspěšně chycené penaltě se dostali do útočné akce a do pokutového území dostal přihrávku JOSÉ MARÍA CALLEJÓN, jenž z těžkého úhlu překonal hostujícího brankáře ke vzdálenější tyči – 3:0. Asistence: Dries Mertens.
69'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jens Toornstra, přichází Bilal Basaçikoglu.
68'
Jens Toornstra ale s pokutovým kopem nenaložil příliš dobře, balón nasměroval přímo do pohybu domácího brankáře, který míč vyrazil vedle sebe a následná dorážka Berghuise se neujala.
66'
Steven Berghuis byl sražen v pokutovém území k zemi a hlavní rozhodčí píská penaltu!
65'
Lorenzo Insigne našel volného Driese Mertense v pokutovém území, ale druhý jmenovaný svoji efketní patičku poslal jen na nohu obránce Jerryho St. Justeho a ten tak zabránil další větší šanci Neapole.
63'
Pak hned na to došlo na odkop od hostující brány a hráči Feyenoordu zahrozili před Reinou, ale ten zasahovat nemusel. Pomohla mu obrana Neapole a hned na to pak letí míč pryč z poloviny domácích hráčů.
62'
Dries Mertens se dostal k míči a z hranice velkého vápna poslal takový lob na branku hostů a míč se pak snesl jen těsně nad branku Brada Jonese. Pěkná akce domácího útočníka.
61'
Marek Hamšík se pokusil uvolnit svého spoluhráče Nikolu Maksimoviće, ten poté udělal dva kroky navíc a až poté střílel na hostující branku. Včas ale zasáhla obrana hostů.
59'
Nikola Maksimović pálil kus za velkým vápnem, ale trefil přímo do hrudi jednoho z hostujících obránců a ten pak poslal balón pryč. Domácí se tak neprosadili a nyní se spěchají bránit.
58'
Po něm pak ohrozil Kalidou Koulibaly Brada Jonese, ale ten další gól za svá záda nepustil. Následně pak si balón přebírají hosté a okamžitě se přemisťují na polovinu svého soupeře.
57'
Domácí se znovu prokličkovali k brance Feyenoordu a po jejich střele skončil míč za zadní čárou. Proto přichází další rohový kop pro Neapol.
56'
Jean-Paul Boëtius poslal přihrávku Renatu Tapiovi, ale druhý jmenovaný pak svou střelu poslal jen vysoko nad domácí branku. Míč si už bere do rukavic Pepe Reina a odkopne ho daleko od své brány.
55'
Domácí zahrávali dva rohové kopy po sobě, ale ani v jednom případě se po této standardní situaci nedostali do vážnějšího ohrožení Jonese a ten tak bude mít odkop od své branky.
54'
Další tvrdý zákrok, kterého se dopustil Steven Berghuis a od hlavního sudího za to dostává žlutou kartu. Dnes je to už třetí kartónek této barvy.
53'
Další akce na domácí straně. Marek Hamšík se protáhl mezi dvěma obránci Feyenoordu, ale nakonec se do blízkosti branky Brada Jonese nedostal. V posledních chvílích jsou domácí zase hodně aktivní.
51'
Elseid Hysaj pálil z velké dálky, ale na brankáře Feyenoordu střelu nevyslal. Následně pak se k míči dostali hosté a ti budou v tuto chvíli útočit.
50'
No a hosté musí rázem dohánět už dvoubrankové manko. Proti Neapoli to ale nebude vůbec nic jednoduché. Nyní se jim nepodařilo projít na polovinu domácího celku a Neapolští tak otáčejí směr hry před branku hostů.
49'
Domácí fotbalisté založili pohlednou akci, poté dostal míč na svoji kopačku DRIES MERTENS a ten si pak naběhl na levou stranu pokutového území, odkud svou přízemní střelou dokázal prostřelit hostujícího brankáře. Neapol tak jde do dvoubrankového náskoku – 2:0.
47'
Je tu další žlutá karta. Karim El Ahmadi ramenem postrčil Lorenza Insigneho a ten poté padl k zemi. Hlavní sudí byl nekompromisní a vytahuje druhou žlutou kartu v utkání.
46'
Jean-Paul Boëtius se snažil prosmýknout obraně domácích kousek před levou postranní čárou, ale nakonec byl o míč obrán a na druhou stranu tak mohou zamířit hráči Neapole pod vedením Marka Hamšíka.
46'
Střely na branku: 3 – 1
První poločas je za námi. V něm jsme viděli zatím jednu branku, kterou vsítil Lorenzo Insigne a poslal Neapol do vedení. Poté měli hráči Neapole další šance, ty ale proměnit v další gól nedokázali. I hosté zahrozili před neapolskou bránou, nicméně jejich střely neměly větší přesnost, a tak po prvním poločase vedou domácí o jednu branku. Uvidíme, co nám přinese další průběh hry. Druhý poločas začne ve 21:45.
45'
45'
Ještě střela domácích, do které se dostal José María Callejón, ale míč poslal jen vysoko nad branku Feyenoordu a hosté tak mohou projít asi do posledního útoku této části hry.
44'
První poločas spěje do svého konce. Vzhledem k průběhu hry to vypadá, že hlavní sudí nebude nic nastavovat.
43'
A Marek Hamšík se následně pak dostal ke střele, tu ovšem poslal mimo tři tyče. Odkop od branky bude mít hostující brankář Brad Jones.
42'
Delší dobu se hrálo uprostřed hřiště, nyní už ale mají znovu míč domácí fotbalisté, kteří míří před hostující bránu.
41'
A na druhé straně se musel zaskvět Pepe Reina, jenž také vyrazil nebezpečnou střelu hostů. V závěru první půle jsme tak viděli dvě šance, které ale ke změně stavu skóre nevedly.
40'
José María Callejón se ocitl v blízkosti branky hostů a poté vyslal jedovatou střelu, která mířila doprostřed zařízení, ale Brad Jones balón chytá.
39'
Hamšík si obhodil Karima El Ahmadiho, ale nakonec se dál nedostal. Na obou stranách tak v krátkém sledu po sobě nepředvedli hráči směrem dopředu takřka nic.
38'
Hosté se nemohli dostat znovu přes velmi dobře hrající obranu Neapole a znovu tak branku domácích neohrozili.
37'
Žlutou kartu dostává Kalidou Koulibaly (SSC Neapol).
36'
Kalidou Koulibaly podkopl soupeře a poslal ho k zemi. Sudí si ho volá a vypadá to, že uvidíme první žlutou kartu v utkání.
35'
Jean-Paul Boëtius přenechal míč Renatu Tapiovi, ale druhý jmenovaný pak napálil míč přímo na nohu Nikoly Maksimoviće a ten se tak pokouší projít do útoku.
34'
Mertens potáhl míč po levé strany a na hraně velkého vápna vyslal centr směrem do pokutového území, kde ovšem nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
33'
Míč skončil po souboji v zámezí a domácí hráči tak budou mít autové vhazování na polovině soupeře. Po něm zamířili směrem dopředu, ale více už nestihli.
32'
Domácí postupným útokem měli další šanci před hostující bránou, ale nakonec nemusel Brad Jones vůbec zasahovat. Pomohla mu pozorná obrana Feyenoordu.
31'
Nikola Maksimović odcentroval míč na Marka Hamšíka, ale ten opět nestihl balón sebrat. Rázem se tak hra otáčí na opačnou stranu a hosté se tak pokusí zahrozit před Pepem Reinou.
30'
Jones po sérii kliček, kdy zachránil špatnou rozehru svých spoluhráčů a následně pak odkopl míč daleko od své brány. Hosté tak mohou zaútočit.
29'
José María Callejón se pokoušel skluzem dosáhnout na míč těsně před brankářem hostů, ale chyběly mu pouze centimetry, aby se dostal do zajímavé šance.
27'
Kapitán Neapole Marek Hamšík se málem dostal do pokutového území, ale v tom mu nakonec zabránil Jerry St. Juste, jenž mu na poslední chvíli balón sebral.
26'
Hosté kombinují na půlce Neapole, ale zatím se nemohou dostat do blízkosti branky Pepeho Reiny. Obrana Neapole zatím zhušťuje prostor před ním a tím mu určitě i pomáhá.
25'
Pepe Reina si nyní musel dávat pozor u své pravé tyče, kam mířila střela z kopačky Jeana-Paula Boëtiuse, ale nakonec se strachovat nemusel, míč zamířil jen hodně vedle ní.
24'
Dlouhý nákop od vlastní branky provedl Brad Jones, ale míč zpracoval jeden z domácích fotbalistů, jenž ho okamžitě poslal směrem na opačnou stranu.
23'
Lorenzo Insigne se prodral do velkého vápna, ale jeho snaha o střelu byla marná. Je tu další ofsajdová past, která opět oku postranního rozhodčího neunikla.
22'
Další útok domácích byl ztracen po tom, co se po odkopu míče dostali na druhou stranu opět hráči hostů, kteří už kombinují na polovině Neapole.
21'
Renato Tapia rozjel akci Feyneoordu a také hosté se dopustili ofsajdu, který byl odmáván a u míče tak budou zase hráči v modrých dresech, čili Neapol.
20'
Následně pak se k míči dostali hráči Neapole a při souhře domácích se rýsovala slibná akce, jenže tu zastavil ofsajd, který postrannímu sudímu neunikl.
19'
Domácí zakopli míč do zámezí a hosté tak mají k dispozici autové vhazování.
18'
Marek Hamšík našel svou přihrávkou volného Nikolu Maksimoviće, jenže poté se jeho střela otřela pouze o boční konstrukci branky Feyenoordu.
17'
Domácí fotbalisté po první brance jakoby ztratili tempo a čím dál více se začínají ozývat hosté, kteří se i nyní dostali před domácí branku. Tam ale střela Tonnyho Vilheny končí jen vedle.
16'
Domácí se nedostali přes obranu hostů směrem k brance Feyenoordu a nemohli se tak dostat k další akci před Brada Jonese.
14'
Tonny Vilhena si nabíhal před velké vápno, kde ale upadl a rázem tak skončila další hostující akce. Nyní se do útoku vydávají zase hráči Neapole.
13'
A znovu v akci hosté, kteří se prokličkovali až do pokutového území, kde ale před střelou Jense Toornstry sebral balón Jorginho.
12'
Jean-Paul Boëtius pálil okamžitě na branku domácích a Pepe Reina si tak připsal první zákrok, když míč v lehu ukryl do svých rukavic. Následovat tak bude odkop od jeho brány.
11'
Lorenzo Insigne, autor první branky domácích, nyní prošel obranou hostů, ale jeho střela, kterou vyslal kousek za velkým vápnem končí vysoko nad brankou Feyenoordu.
10'
Jenže s touto standardní situací neapolští fotbalisté moc dobře nenaložili a k míči se hned dostali hosté a ti postupují přes obranu domácích zpět před branku Reiny.
9'
Jorginho byl faulován a domácí mají k dispozici volný přímý kop.
8'
Hosté se snažili o útočnou akci na polovině Neapole, ale obrana domácích jim míč sebrala a sami hráči domácího celku se postupně dostávají do další útočné akce.
7'
Domácí se ujímají vedení. Neapolský rodák LORENZO INSIGNE se uvolnil a naběhl si do pokutového území, kde svou střelou umístěnou k pravé tyči hostující branky z pohledu brankáře Jonese posílá Neapol do jednobrankového náskoku – 1:0.
6'
Zatím nesledujeme příliš pohledný fotbal, oba celky se snaží spíše velmi dobře bránit. Nikdo nechce inkasovat jako první. Je za námi ale teprve šest minut.
5'
Brad Jones zachytil v pohodě míč po střele Nikoly Maksimoviće a hned na to ho od své branky odkopl. Jeho spoluhráči tak znovu míří do útoku.
5'
Hned na to pak utekli před domácí branku hosté, Kevin Diks poslal dlouhý centr až před velké vápno, nikdo z jeho spoluhráčů ovšem na míč nedosáhl.
4'
Dries Mertens potáhl balón do pokutového území, prošel i přes obránce Feyenoordu, kde byl za jeho pomoci sražen k zemi, ale i přes nevoli domácích hráčů sudí ukazuje hrajte dál. Pokutový kop se tedy nepískal.
2'
Hráči Feyenoordu se tak dlouho hráli s míčem na vlastní polovině, až o něj nakonec přišli. Přes zhuštěnou obranu Neapole se tak do blízkosti Pepeho Reineho nedostali.
2'
Nikola Maksimović chtěl odcentrovat balón směrem dopředu k brance hostů, jenže jeho vysoký nákop zlikvidoval už na polovině hřiště jeden z hostů a hra se tak znovu otáčí jiným směrem.
1'
Hosté se hned od začátku utkání dostali do útočného akce, ale před brankou Neapole nic nevymysleli a poprvé na opačnou stranu míří domácí fotbalisté.
1'
Je za námi i oficiální hymna Ligy mistrů a za malý okamžik jdeme na to.
Hráči obou celků se už nacházejí v tunelu v útrobách domácího stadionu a za malou chvilku je všichni arbitři tohoto utkání přivedou na hrací plochu.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Nikola Maksimović, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík (C) – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
Náhradníci: Sepe – Ch. Maggio, Chiricheş, Diawara, P. Zieliński, Rog, Ounas.

Feyenoord Rotterdam: Jones – Diks, Tapia, St. Juste, Haps – S. Amrabat, El Ahmadi (C), Vilhena – S. Berghuis, Toornstra, Boëtius.
Náhradníci: Bijlow – van Beek, Nelom, Sam Larsson, Vente, Basaçikoglu.

Rozhodčí: Collum – McGeachie, Ross (všichni Skotsko).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Československá stopa v utkání

Marek Hamšík – SSC Neapol
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu v minulosti neutkaly a tak se nechme překvapit, jak dnešní souboj o veledůležité body nakonec dopadne. Rozhodně si ho nenechte ujít.
Feyenoord Rotterdam (Nizozemsko)

To hosté z Feyenoordu Rotterdam jsou na tom ještě o něco hůře. Ti začali skupinovou fázi Ligy mistrů na svém hřišti, kam přijel silný anglický celek, a sice Manchester City a potvrdil roli favorita. Rotterdam hráči Manchesteru City porazili vysoko 4:0, přičemž o své výhře rozhodli prakticky už v prvním poločase, který vyhráli 3:0. V tom druhém už jen kontrolovali hru a přidali ještě jeden přesný zásah. Nizozemský klub je tak na posledním místě a také nezískal ani jeden bod. Vinou horšího skóre jsou tak na samém chvostu. V duelu s Neapolí se pokusí urvat aspoň bod, i když to na neapolském hřišti nebudou mít vůbec jednoduché.

Hráči, kteří do utkání nezasáhnou

Nicolai Jörgensen – svalové zranění
Kenneth Vermeer – poraněné koleno
SSC Neapol (Itálie)

Dnes domácí SSC Neapol nevstoupila do Ligy mistrů příliš dobře. Na půdě ukrajinského celku Šachtaru Doněck prohrávala v osmapadesáté minutě už o dva góly, ve dvaasedmdesáté minutě ovšem proměnil Milik nařízený pokutový kop a hráčům italského týmu tak svitla naděje alespoň na bodový zisk. Jenže Neapolští už žádnou branku nepřidali a nakonec v Doněcku padli těsně 1:2. V tabulce ve skupině F jsou tam zatím na třetí pozici s nulovým bodovým kontem. To by dnes rozhodně rádi změnili a chtěli by si připsat první body v novém ročníku Ligy mistrů. Zda se jim to podaří, nám samozřejmě napoví až samotné utkání.

Arkadiusz Milik – poraněné koleno
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům nejprestižnější klubové soutěže, kterou je Liga mistrů. Skupinová fáze před dvěma týdny odstartovala a dnes jsou na programu další zápasy ve skupinách. My budeme sledovat duel mezi týmy SSC Neapol (Itálie) a Feyenoord Rotterdam (Nizozemsko) ve skupině F.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.