Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Dundalk FC : Rosenborg BK - 12. července 2017   20:45

Dundalk FC
Dundalk FC
18' McMillan
1:1
(1:1)
Rosenborg BK
44' Reginiussen
Dundalk FC
Rogers – Gannon, Vemmelund (64. Barrett), Gartland (C), Massey – Duffy (72. Connolly), Shields, Benson, Mountney – McEleney – McMillan (81. Kilduff). Trenér: Stephen Kenny.
Sava – Barrett, O'Donnell, McGrath, Hoare, Kilduff, Connolly.
Radu Petrescu – Radu Ghinguleac, Mircea Grigoriu (všichni ROU)
Oriel Park, Dundalk
Hansen – Hedenstad, Bjørdal, Reginiussen, Skjelvik – Jensen (C), Konradsen, Vilhjámsson – Helland (42. Jevtović), Bendtner, Midtsjø (81. de Lanlay). Trenér: Kåre Ingebrigtsen.
Østbø – Meling, Rasmussen, de Lanlay, Gersbach, Lundemo, Jevtović.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:18.
Zápas je u konce a vítěze nepoznal. Ve druhé půli se sice norský Rosenborg stal tím aktivnějším týmem a měl několik příležitostí, další branky jsme se však už nedočkali. Utkání tak skončilo 1:1, což je ale pro Rosenborg dobrou výchozí pozicí do odvety.
90+3'
90+2'
Rosenborg je očividně s průběhem výsledkem spokojen, dopředu se totiž vůbec nikdo nežene.
90+1'
Nevypadalo to zle, na centr si naskočilo hned několik hráčů, nejblíže přesnému zásahu byl Kliduff, m prudká hlavička prolétla kousek vedle Hansenovy branky.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
89'
Na centr od rohového praporku si nebojácně naběhl Jensen, ale ani on nemířil hlavou přesně.
88'
Roh pro Dundalk.
87'
Stále stejný obrázek. Hosté v bloku brání, Dundalk se snaží o nalezení skupiny.
86'
Dlouhý Hansenův výkop skončil u domácích hráčů, ti tak zase otáčí vývoj k brance Rosenborgu.
85'
Faul na Mountneyho, domácí rozehrají standardní situaci.
84'
Aktivněji se ale nyní jeví domácí, ti by rádi v závěru strhli výhru na svou stranu.
83'
Je to teď docela velký boj o střed hřiště, ani jeden z týmů se nemůže dostat poblíž branky soupeře.
82'
Hansen rozehrává od vlastní branky, posílá spoluhráče dopředu.
82'
Změnu udělali i hosté, skončil Fredrik Midtsjø, zahraje si Yann Erik de Lanlay.
81'
Poslední střídání domácích, Davida McMillana nahradil Ciaran Kilduff.
80'
Hosté mají v posledních okamžicích trochu problémy s rozehrou, sami se tak brzdí v rozletu.
79'
McEleney dokázal vybojovat na soupeři míč a sám se dostat do průniku, o pár okamžiků později ale i on sám ztroskotal při neúspěšné kličce.
78'
No, teď zápas nemá kdovíjaké tempo, Connollyho ve výskoku fauloval Hedenstad.
76'
Centr se snesl na Connollyho ruku, rozhodčí si tohoto prohřešku všiml a přerušil hru.
75'
Nyní se faulu dopustil hostující Midtsjø, zastavil tak možný průnik svého týmu na dostřel Rogersovy branky.
74'
Mountney neuspěl v osobním souboji u rohového praporku, míč patří hostům.
72'
Je to tady končí Michael Duffy, do hry se dostává Dylan Connolly.
71'
Domácí budou střídat, čeká se na přerušení hry.
69'
Aktivita obou týmů momentálně trochu opadla, čekáme tak na nějaký kloudnější výpad.
67'
Na centr si naskočil McMillan a jeho prudká hlavička skončila nad břevnem Hansenovy branky.
66'
Musí se ale vzápětí bránit rohovému kopu.
66'
Centr se ale příliš nepovedl, tohle hosté v pohodě ubránili.
66'
Faul na Mountneyho, přímý kop pro Dundalk. Na hranici pokutového území hostů je docela živo.
64'
Domácí vystřídali, dohrál zraněný Niclas Vemmelund, místo něj na trávník vyběhl Patrick Barrett.
63'
No, teď si domácí obrana trochu zavařila a Rogers měl co dělat, aby se z brankové čáry dokázal dostat včas k volnému míči.
62'
Už zase hrajeme mimo pokutové území hostujícího týmu, z rohu nic nebezpečného nevzniklo.
60'
Před jeho rozehráním ještě probíhá ošetření Niclase Vemmelunda.
60'
Zpoza vápna to zkusil domácí McMillan, jeho pokus byl sražen a je z něj rohový kop.
59'
Rosenborg u míče, akce je zakládána středem hřiště.
57'
Menší závar před Hansenem, jeho obránci zvládli vše uhlídat a míč odkopnout do bezpečí.
55'
Skutečně tomu bylo tak, záhy se ale pískal útočný faul v pokutovém území.
55'
Hosté budou pokračovat v útočení po Vemmelundově faulu, uvidíme zřejmě pas do pokutového území.
53'
Rosenborg to zkoušel pravou stranou, dva centry k úspěchu nevedly, mnohem lépe vypadal Jensenův průnik. Zakončení z ostrého úhlu ale Rogers zvládl vykrýt.
51'
Jensen nepřešel přes Vemmelunda, musel tak přihrávat směrem na vlastní polovinu.
50'
Zahanbit se ale nenechává ani Dundalk, sledujeme tak docela akční utkání, které se musí líbit.
48'
Vstup do druhé půle mají aktivnější hosté, snaží se o rychlý a pokud možno i úspěšný výpad.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Máme za sebou první půli a do kabin se jde za stavu 1:1. Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se hnaní publikem dostali i do vedení. V 18. minutě si na centrovaný míč naběhl David McMillan a hlavou překvapil gólmana Hansena. Tento stav pak vydržel až prakticky do konce poločasu, až těsně před koncem se po přímém kopu na správném místě objevil Tore Reginiussen a zblízka prostřelil Rogerse.
45+2'
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
44'
Rosenborg právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Na Hedenstadův centr z levé strany si naskočil TORE REGINIUSSEN, zpracoval si a zblízka dokázal dostat míč za Rogerse. Stav je tedy 1:1.
43'
Přímý kop pro Rosenbog, rozehrávat se bude z levé strany.
42'
Hosté vystřídali, dohrál Pal Andre Helland, nastoupil Milan Jevtović.
40'
Vilhjálmssonovu střelu skryl gólman Rogers a i nadále tak drží nulu.
39'
Z dálky to zkusil McEleney, jeho pokus prolétl vedle Hansenovy branky.
37'
Už zase pokračujeme.
35'
Massey je ale po souboji hodně otřesený a je potřeba lékařského ošetření.
34'
Vzdušný souboj mezi Masseyem a Hansenem posoudil rozhodčí jako faul domácího hráče.
33'
Hansen nedokázal jeden z centrů dostatečně vyrazit a zaskočit za něj musela obrana. Ta to zvládla a odvrátila nejhorší.
32'
Faul hostů, provinil se Skjelvik. Pro Dundalk to znamená možnost rozehrát přímý kop z pravé strany.
30'
Hraje se teď převážně ve středu hřiště, Dundalk má mírnou míčovou převahu.
28'
Už to vypadalo na povedený průnik za obrannou řadu Rosenborgu, Benson si ale na finální přihrávku naběhl v ofsajdovém postavení.
27'
Trochu se nám přitvrzuje, tempo hry ale naštěstí netrpí.
25'
Hansen pro jistotu sáhl do vysokého centru a vytlačil míč na autové vhazování.
24'
Přímý kop pro domácí, to vše po faulu na Masseyho na levé straně hřiště.
22'
Přihrávka za obranu Dundalku se stala kořistí gólmana Rogerse, Vilhjálmsson neměl šanci míč dostihnout.
21'
Centr do vápna byl domácími odvrácen a Mountney dokonce pospíchá do rychlého protiútoku.
20'
Rosenborg se snaží okamžitě zareagovat, k dispozici má rohový kop.
18'
Dundalk právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Po menším závaru před vápnem Rosenborgu se míč dostal na levou stranu, odkud nacentroval Duffy, do pasu si naběhl DAVID MCMILLAN a lehkou tečí hlavou umístil míč do branky. Hansen neměl šanci na změnu zareagovat!
17'
Skjelvik neúspěšně posouval hru na pravou stranu, obrana Dundalku včas zareagovala.
15'
Mountney čistým zákrokem vybojoval pro svůj tým autové vhazování, vysloužil si za to i potlesk publika.
13'
Rosenborg se nám konečně začíná osmělovat směrem dopředu, zatím je to ale bez jakéhokoliv pokusu o zakončení.
11'
V docela dobré pozici se ocitl McEleney, jeho přízemní rána byla na hranici vápna zblokována.
10'
Vemmelund možná prováhal nejlepší okamžik pro centr, domácí pokračují v pozvolném budování útočné akce.
9'
Domácí vhazují na vlastní polovině.
8'
Domácí tým žene i aktivní publikum, Dundalk má dnes opravdu velkou podporu.
7'
Hansen si připsal první zákrok, po několika odražených míčích na něj šla poměrně prudká střela z levé strany.
6'
I nadále pokračuje nápor Dundalku, norský tým se pouze brání.
5'
Na druhé straně se do útoku cpal Mountney, neuspěl a všichni teď čekají na Hansenovu rozehrávku.
4'
Rosenborg je v úvodu utkání docela opatrný, dopředu se prakticky nevydává.
3'
Faul na McMillana, domácí tým i nadále pokračuje v útočné činnosti.
2'
Dundalk půjde do dalšího útoku, gólman Rogers se chystá k dlouhému výkopu.
1'
Domácí se dostali do první docela vážné akce, Massey po svém naběhnutí levou stranou přihrál na Bensona, jeho zakončení z první ale skončilo mimo.
1'
O výkop se postarali hráči Rosenborgu.
1'

Dundalk FC: Rogers – Gannon, Vemmelund, Gartland (C), Massey – Duffy, Shields, Benson, Mountney – McEleney – McMillan. Trenér: Stephen Kenny.
Náhradníci: Sava – Barrett, O'Donnell, McGrath, Hoare, Kilduff, Connolly.

Rosenborg BK: Hansen – Hedenstad, Bjørdal, Reginiussen, Skjelvik – Jensen (C), Konradsen, Vilhjámsson – Helland, Bendtner, Midtsjø. Trenér: Kåre Ingebrigtsen.
Náhradníci: Østbø – Meling, Rasmussen, de Lanlay, Gersbach, Lundemo, Jevtović.

Rozhodčí: Radu Petrescu – Radu Ghinguleac, Mircea Grigoriu (všichni ROU).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas může začít.
Zápas v Oriel Parku začne ve 20:45, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu z předkola Ligy mistrů. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Radu Petrescu, kterému budou na pomezí pomáhat Radu Ghinguleac a Mircea Grigoriu. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Marcel Birsan. Všichni pánové jsou z Rumunska.

Norský celek je pravidelným účastníkem evropských soutěží a nejinak tomu je i letos. Vloni se Rosenborg taktéž zapojil ve druhém předkole, zdolal Nörrkoping, ale poté prohrál s APOEL Nikósie. Nedařilo se pak ani v play off Evropské ligy, se soutěží se Norové rozloučili po vyřazení Austrií Vídeň.
Dundalk FC

Irský tým se i letos pokusí probojovat do nejprestižnější evropské soutěže. Vloni to Dundalk dotáhl až do play off, ve kterém podlehl Legii Varšava. Náplastí byl ale přesun do základní skupiny Evropské ligy, kde ale ve společnosti Zenitu Petrohrad, AZ Alkmaar a Maccabi Tel Aviv obsadil čtvrté místo a do dalších bojů nepostoupil. I tak se ale pro klub jednalo o obrovský úspěch.
Dobrý večer u utkání druhého předkola Ligy mistrů. Společně se podíváme na duel mezi týmy Dundalk FC a Rosenborg BK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.