Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga B -  ONLINE PŘENOS -  Rusko : Turecko - 11. října 2020   20:45

Rusko
Rusko
28' An. Mirančuk (Zobnin)
1:1
(1:0)
Turecko
Turecko
62' Karaman  (Demiral)
Rusko
Šunin – V. Karavajev, Semjonov, Kudrjašov, Žirkov – Zobnin, Ozdojev – Jonov (71. Mostovoj, 90+1. Da. Fomin), An. Mirančuk (71. Gazinskij), Kuzjajev (59. Čeryšev) – Dzjuba (C).
Jug – Žunič, Kordež (vš. Slovinsko)
VTB Arena (Moskva) [Kapacita: 26 319]
Turecko
Günok – Celik, Demiral, Kabak, Meraş – Tufan, Tekdemir (80. Yokuşlu) – Karaca (46. Ünder), Karaman (80. Ömür), Çalhanoğlu (90+2. Yazıcı) – B. Yılmaz (C) (90+2. Ünal).
Akkan, Çakır – Kaldırım, Söyüncü, Yokuşlu, Ünder, Yazıcı, Ünal, Sangaré, Kılınç, Ömür, Toköz.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Zákroky brankáře Merta Günoka: 3
Zákroky brankáře Antona Šunina: 4
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:16.
Dnešní utkání je za námi. Hosté byli ve druhém poločase lepším týmem a zaslouženě tak vyrovnali na 1:1. V 62. minutě totiž dopravil míč do odkryté branky Karaman. Turci poté měli další možnosti na skórování, ale buď domácí zachránil skvělý Šunin, nebo hosté orazítkovali jen brankovou kostrukci. Utkání tak skončila smírně, 1:1.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Yusuf Yazıcı.
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Burak Yılmaz, přichází Enes Ünal.
90+1'
Rozhodčí nastavuje pouze 2 minuty.
90+1'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Andrej Mostovoj, přichází Daniil Fomin.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Domácí momentálně už jen brání a snaží se ubránit remízový stav utkání.
88'
Celik poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však skončil pouze u Mostovoje.
86'
Celik se dostal zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře, ale míč poslal trestuhodně nad soupeřovu branku!
85'
Yılmaz se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře, ale míč poslal daleko vedle soupeřovy branky.
84'
Dzjuba byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
83'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
82'
Ünder to vzal na sebe, ale svým střeleckým pokusem trefil pouze dobře postavenou zeď.
81'
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop poblíž vápna soupeře.
80'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Mahmut Tekdemir, přichází Okay Yokuşlu.
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Kenan Karaman, přichází Abdülkadir Ömür.
79'
Ünder opět napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře a opět z toho byla povedená trefa. Tentokrát však míč z jeho kopačky orazítkoval pouze břevno Šuninovy branky!
78'
Dzjuba se nedokázal dostat k míči na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
76'
Žirkov poslal do vápna centr z levé strany. Mostovoj se dostal k míči, ale svým střeleckým pokusem nedokázal prostřelit Günoka. Následně se míč odrazil k Dzjubovi, ale ani on nedokázal dopravit míč do sítě.
75'
Zobnin si tak dlouho hrál s míčem uvnitř vápna soupeře, až o něj přišel.
74'
Kabak se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a od rozhodčího si vysloužil za tento faul žlutou kartu.
73'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
72'
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů skončil míč jen u Günoka.
71'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Anton Mirančuk, přichází Jurij Gazinskij.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Alexej Jonov, přichází Andrej Mostovoj.
70'
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a o míč tak přišli.
68'
Čeryšev přišel o míč poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
66'
Ünder napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho fantasticky trefený míč však Šunin ještě lepším zákrokem poslal nad branku!
65'
Jonov dostal do vápna skvělý centr z levé strany hřiště. Jeho následný střelecký pokus však skončil nad brankou.
64'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
62'
Turecko právě vstřelilo branku!
Hosté srovnávají na 1:1! Hosté zahrávali přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů. Çalhanoğlu poslal do vápna centr, který skončil na zadní tyči u úplně volného Demirala. Ten následně ještě našel uvnitř malého vápna volného KENANA KARAMANA, který už neměl problém míč dopravit do prázdné branky.
62'
Karavajev poslal do vápna přízemní centr z pravé strany hřiště. Dzjuba se v malém vápně natahoval po míči, ale nakonec na něj nedosáhl, a ten tak končí v rukavicích Günoka.
61'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
Rohové kopy: 5 – 1
60'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
60'
Dzjuba byl faulován na polovině hřiště a k míči se tak dostávají opět domácí.
59'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Daler Kuzjajev, přichází Denis Čeryšev.
58'
Karavajev poslal nepřesnou přihrávku na Jonova a míč tak skončil jen u Günoka.
56'
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže. Šunin míč vyboxoval mimo vápno.
55'
Çalhanoğlu napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře. Jeho dobře umístěná střela mířila k levé tyči, ale proti byl Šunin, který míč vyrazil mimo branku.
55'
Hosté jsou momentálně usazeni s míčem na polovině soupeře.
53'
Ünder svým centrem z pravé strany hřiště našel ve vápně pouze hlavu Kudrjašova.
52'
Dzjuba se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
51'
Nepřesný pas za obránce od jednoho z hostujících hráčů skončil jen v moci Šunina.
50'
Mirančuk to zkusil přímo na branku, kterou však zhruba o půl metru minul.
49'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů.
48'
Následný rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.
48'
47'
Celik poslal do vápna centr z pravé strany, který však odvrátil mimo vápno jeden z obránců.
46'
46'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Efecan Karaca, přichází Cengiz Ünder.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas je minulostí. Domácí byli v první půli mírně aktivnějším týmem směrem dopředu a zaslouženě tak vedou 1:0. O jedinou branku prvního poločasu se postaral ve 28. minutě Anton Mirančuk, který zužitkoval skvělou přihrávku od Zobnina. Hosté se v prvním poločase nedostali do žádné vážnější šance, a tak ve druhém poločase budou muset předvést lepší výkon, pokud chtějí pomýšlet na nějaký bodový zisk z dnešního utkání.

Držení míče: 56% – 44%
Střely celkem: 7 – 5
Střely na branku: 2 – 1
45+1'
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Hosté vybojovali míč na své kopačky a následně ho poslali až ke svému brankáři.
43'
41'
Çalhanoğlu poslal do vápna centr, který skončil na hlavě jednoho z jeho spoluhráčů. Ten se však musel sklánět a míč tak poslal jen k jednomu z hráčů v červeném dresu, který míč následně odkopl daleko od své branky.
40'
Hosté budou zahrávat velice zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Semjonov navíc vyfasoval za svůj faul od rozhodčího žlutou kartu.
40'
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak skončil od Ozdojeva jen v zámezí.
39'
Karavajev poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však skončil jen na hlavě Demirala.
38'
Yılmaz se dostal ke střele z hranice vápna, ale jeho pokus zablokoval jeden z obránců.
37'
Mirančuk poslal do vápna velice nepřesný centr, který skončil jen v zámezí.
36'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
35'
Kuzjajev se ocitl ve velké šanci, když střílel zcela osamocen uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus mířící ke vzdálenější tyči však skončil jen těsně vedle!
33'
Hosté opět chybovali na vlastní polovině, ale Dzjuba jejich zaváhání nedokázal potrestat, neboť byl skvěle ubráněn jedním z obránců.
32'
31'
Karaman napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
30'
Meraş poslal do vápna centr z levé strany hřiště. Ve vápně se dostal k hlavičce Yılmaz, ale jeho ne příliš povedenou hlavičku Šunin v pohodě chytil.
28'
Rusko právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení! ANTON MIRANČUK dostal skvělou přihrávku do vápna od Zobnina a následnou razantní střelou doprostřed branky nedal Günokovi sebemenší šanci zasáhnout.
27'
Žlutou kartu dostává Mahmut Tekdemir (Turecko).
26'
Çalhanoğlu nedokázal uvolnit ve vápně Tufana a hrát tak mohou domácí.
25'
Kuzjajev se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
23'
Hosté chybovali poblíž vlastního vápna. Následně se tedy ve velké šanci ocitl Kuzjajev, který však Günoka nepřekonal.
23'
Žirkov poslal do vápna centr, který však odhlavičkoval mimo vápno jeden z hráčů v bílém dresu.
22'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.
Držení míče: 61% – 39%
20'
Oba týmy hrají zatím velmi opatrně a po dvaceti minutách jsme tak nebyli svědky žádné vážnější šance ani na jedné straně.
19'
Míč se na polovině hřiště hostů dostal do zámezí. Vhazovat budou hosté, neboť míč do zámezí poslal Jonov.
18'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
16'
Dzjuba si nedokázal zpracovat těžkou přihrávku poblíž vápna soupeře a o míč tak přišel.
15'
Tufan dostal špatnou přihrávku poblíž vápna soupeře a míč tak získávají na své kopačky opět domácí.
14'
Jonov nedokázal projít na pravé straně hřiště přes Meraşe a míč tak od něj skončil jen v zámezí.
12'
Domácí zahrávali rohový kop, který však skončil jen na hlavě jednoho z hostujících hráčů.
10'
Kuzjajev střelou z velké dálky minul soupeřovu branku.
8'
Mirančuk byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
7'
Následný dlouhý pas na Tufana skončil od hostujícího hráče v zámezí.
7'
Hosté vybojovali míč na své kopačky a nyní s ním kombinují poblíž vlastního vápna.
6'
4'
Následný rohový kop se snesl ve vápně na hlavu Dzjuby. Ten však poslal míč vysoko nad branku.
4'
Mirančuk poslal do vápna centr, který propadl na zadní tyč, kde byl osamocený Semjonov. Jeho následný střelecký pokus však zablokoval jeden z hostujících hráčů.
3'
Další faul hostů, tentokrát byl na polovině soupeře faulován Dzjuba.
3'
Karaca se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.
2'
1'
Dzjuba si neporozuměl poblíž vápna soupeře s Kuzjajevem a míč tak končí na kopačkách hostů.
1'
Domácí rozehráli první poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Rusko: Šunin – V. Karavajev, Semjonov, Kudrjašov, Žirkov – Zobnin, Ozdojev – Jonov, An. Mirančuk, Kuzjajev – Dzjuba (C).
Náhradníci: Safonov, Džanajev – Žirov, Smolnikov, Kutěpov, Čeryšev, Gazinskij, Komličenko, Z. Bakajev, Mostovoj, Da. Fomin, Sobolev.

Turecko: Günok – Celik, Demiral, Kabak, Meraş – Tufan, Tekdemir – Karaca, Karaman, Çalhanoğlu – B. Yılmaz (C).
Náhradníci: Akkan, Çakır – Kaldırım, Söyüncü, Yokuşlu, Ünder, Yazıcı, Ünal, Sangaré, Kılınç, Ömür.

Rozhodčí: Jug – Žunič, Kordež (vš. Slovinsko).
Poslední 3 vzájemná utkání

Rusko – Turecko 2:0 (2018)
Turecko – Rusko 1:2 (2018)
Rusko – Turecko 1:1 (2018)
Turecko

Turecko se momentálně nachází v tabulce Ligy B, skupiny 3 na třetí příčce s jedním bodem. Po dvou odehraných zápasech má na svém kontě 1 remízu a 1 porážku. V prvním utkání prohráli svěřenci trenéra Şenola Güneşe na domácí půdě s Maďarskem 0:1. Druhé utkání sehráli Turci na půdě Srbska, se kterým remizovali 0:0. Poslední utkání sehrálo Turecko ve středu s Německem, se kterým remizovali 3:3. Jednalo se o přátelské utkání.

Posledních 5 zápasů

Německo – Turecko 3:3 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Srbsko – Turecko 0:0
Turecko – Maďarsko 0:1
Andorra – Turecko 0:2
Turecko – Island 0:0
Rusko

Rusko se momentálně nachází v tabulce Ligy B skupiny 3 na první příčce se šesti body. Po dvou odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry. První vítězství si připsali svěřenci trenéra Stanislava Čerčesova na domácí půdě, kde porazili Srbsko 3:1. Ke druhému zápasu vyjeli Rusové do Maďarska, kde vyhráli o jedinou branku, 3:2. Poslední utkání odehrálo Rusko ve čtvrtek, kdy v přátelském utkání podlehli Švédsku 1:2.

Nejlepším střelcem Rusů je momentálně se dvěma góly ruský útočník ve službách Zenitu Petrohrad Arťom Dzjuba.

Rusko -Švédsko 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Maďarsko – Rusko 2:3
Rusko – Srbsko 3:1
San Marino – Rusko 0:5
Rusko – Belgie 1:4
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 3. kola Ligy národů mezi Ruskem a Tureckem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.