To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!
PSG v předehrávce 5. kola zvítězilo na svém stadionu 2:0 nad Toulouse. V 38. minutě otevřel skóre utkání argentinský reprezentant Javier Pastore. V druhém poločase poté po další rychlé akci skóroval Zlatan Ibrahimovič, jemuž míč přinesl na zlatém podnose Jeremy Menez. Paříž si tak připisuje druhou výhru v řadě a stále zůstává v letošním ročníku neporažena.
90+4
Domácí mají možnost volného přímého kopu, je jasné, že utkání dnes vyhrají.
90+2
První žlutá karta pro hosty, vidí ji Sissoko.
90+2
Nene si neporozuměl s Ibrahimovičem.
90
V dnešním utkání se budou nastavovat 4 minuty.
89
Ibrahimovič předvedl zajímavou patičku na polovině hřiště.
88
Toulouse naposledy střídá, pro dnešek má dohráno Didot, kterého nahradil Regattin.
86
Alexovu hlavičku vyhlavičkoval Capoue z brankové čáry!
85
Roh domácích rozehraje Nene.
83
Poslední střídání domácích, posledních pár minut si zahraje Armand, který vystřídal Verrattiho.
83
Žlutou kartu za faul na Abdennoura viděl střídající Chantome.
82
Domácí se snaží držet míč, chtějí uhájit tři body.
80
Ahamada měl velké problémy s Chantomem, který se snažil dostat k míči.
79
Hosté střídají, Yannick nahrazuje Tabanoua.
78
Na trávníku je ošetřován domácí kapitán Jallet.
76
Domácí opět střídají, odešel Jeremy Menez, místo něhož už hraje Nene.
75
Domácí v ofsajdu.
74
Hosté pokračují v obléhání pokutového území Paříže, domácí čekají na brejky.
72
Po velkém zmatku v pokutovém území domácích následuje opět rohový kop.
71
Další rohový kop hostů.
70
Domácí střídají, střelce první branky Javiera Pastoreho vystřídal Chantome.
69
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Podruhé v utkání domácím vyšla skvěle finální přihrávka za obranu, Menez ideálně našel ZLATANA IBRAHIMOVIČE, který už neměl problém vstřelit druhý gól!
68
Střela Pastoreho skončila hodně nad.
67
Ben Yedder nestihl přihrávku od Tabanoua, Sirigu byl u míče dříve.
65
Další ofsajd domácích, tentokrát v něm Pastore.
59
Žlutou kartu vidí domácí stoper Alex.
63
První střídání v zápase, odešel hostující Braaten, nahradil ho Riviére.
63
Toulouse se dostali do menšího tlaku, Didot bude rozehrávat další rohový kop.
62
Alex dokázal zablokovat další střelecký pokus hostů.
60
Verratti odvrátil míč pouze na rohový kop.
59
Ibrahimovič pomohl i v obraně, když odhlavičkoval volný přímý kop z nebezpečné pozice.
58
Ben Yedder se dostal ke střele, Sirigu byl ale připraven.
57
Ibrahimovič si dělal v pokutovém území prostor pomohl si ale faulem.
56
Aurier se pokusil o nemožné, z velké dálky ale poslal míč pouze na tribunu.
54
Pastore je po vstřelené brance velmi aktivní, domácí ještě v druhé půli nepůjčili hráčům Toulouse míč.
52
Ibrahimovičova dalekonosná rána skončila v rukavicích Ahamady.
51
Pastoreho míč nenašel Ibrahimoviče, následuje tak odkop od hostující branky.
50
Menezovu ránu z velkého úhlu vyráží Ahamada na roh.
49
Sirigu si počkal až mu centrovaný míč z levé strany doskáče do rukavic.
48
M'Bengueuův centr dolétl až k Aurierovy, jehož volej skončil vysoko nad Siriguovou brankou.
47
Ibrahimovič se dostal k hlavičce, nezamířil ale přesně.
47
Pastore byl faulován, domácí mají možnost rozehrávky volného přímého kopu.
46
Sudí Castro v prvním poločase nenastavil ani minutu, po prvních 45 minutách tak vede PSG 1:0, když se v 38. minutě trefil Javier Pastore. Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
44
Thiago Motta si neporozuměl se svými útočnými spoluhráči, pouze tak odevzdal míč hostům.
42
Hosté se se svým útokem daleko nedostali.
40
Ibrahimovič už nestihl míč na hrací ploše.
39
Domácí povzbuzeni vstřeleným gólem se ženou do dalšího útoku.
38
Po nevolích na hrací ploše se domácí ujímají vedení! Na lahůdkový balón za hostující obranu si naběhl JAVIER PASTORE, jež pak přeloboval Ahamadu a posílá domácí tým do vedení!
36
Za protesty vidí žlutou kartu domácí záložník Verratti.
36
Kolem rozhodčího Castra se seběhl hlouček domácích hráčů, kterým se nelíbil neodpískaný zákrok na pronikajícího Meneze.
35
Matuidiho centr nenašel žádného jeho spoluhráče.
33
Menez nedosáhl na brilantní přihrávku do prázdné branky.
32
Ibrahimovič opět načapán v ofsajdovém postavení.
31
Střela Tabanoua skončila hodně mimo tři tyče.
30
Aurierův centr do pokutového území pouze prolétl a skončil v zázemí.
29
Rohový kop Toulouse rozehraje Didot.
28
Sakho dokázal zablokovat Didotovu střelu.
26
Další dobrá práce hostujícího Abdennoura, který odvrátil Pastoreho centr těsně před číhajícím Zlatanem Ibrahimovičem.
25
Ibrahimovič se snažil nechat vyniknout Pastoreho, toho ale dobře odbránil Abdennour.
24
Sissokova propagační střela za velké dálky neměla šanci na úspěch.
23
Domácím se nedaří rozehrávka.
21
Pastore fauloval na útočné polovině.
20
Aurierův centr do pokutového území odvrátil Sakho na rohový kop.
18
Dalekonosná rána Ben Yeddera nechala protáhnout Siriga, který se blýskl skvělým zákrokem!
18
Dopředu už znovu míří domácí.
17
První roh pro hosty.
15
Jalletův centr skončil až za Ahamadovou brankou.
14
Ibrahimovič v dalším ofsajdu.
13
Sirigu si vyběhl na centrovaný míč z pravé strany, který snadno polapil do své náruče.
12
Matuidi neuspěl s technickou střelou.
11
Aurier se svým průnikem po pravé straně neuspěl.
10
Delší čas s míčem si poprvé užívají také hosté z Toulouse.
8
Na rohový kop si nejvýš naskočil domácí stoper Alex, branku ale hodně minul.
7
První obrovská šance zápasu! Ibrahimovič se krásnou individuální akcí dostal až před Ahamadu, jehož ale nedokázal prostřelit!
6
Pastore chtěl vyslat přihrávku na Ibrahimoviče, ten však přestal hrát, protože věděl, že se nachází v ofsajdu.
5
Menez se sám zamotal do svých kliček.
4
Paříž rozjíždí další postupný útok.
2
Hezkou individuální akcí se prezentoval Capoue, Maxwell ho musel faulovat.
2
Postupný útok domácích skončil dlouhým nákopem za obranu, kde byl Menez, ale v ofsajdu.
1
Oba týmy už jsou na hrací ploše.

Paris Saint-Germain: Sirigu - Maxwell, Sakho, Alex, Jallet - Motta, Matuidi, Verratti - Pastore, Menez - Ibrahimovič

Toulouse FC: Ahamada - Yago, M'Bengue, Abdennour, Aurier - Sissoko, Didot, Capoue, Braaten - Tabanou - Ben Yedder

Rozhodčí: Castro - Grosbost, Jeanne.
Nepřesvědčivé remízy s Lorientem (2:2), Ajacciem (0:0) a Bordeaux (0:0) dávají velkou naději hostům z Toulouse, kteří jsou na tom, co se týče umístění lépe, nacházejí se na čtvrtém místě se ziskem 8 bodů. Toulouse dokázalo porazit jak St. Etienne, tak Nancy, bodový zisk zaznamenali také v zápasech s obhájci z Montpellieru a nováčkem z Reims. Dnes tedy uvidíme souboj dvou neporažených celků.
Suverénně největší favorit celé soutěže z Paříže, jehož majitelé přes léto nakoupili řadu hvězd v čele se Zlatanem Ibrahimovičem a Ezequiellem Lavezzim, nevstoupil do nového ročníku příliš přesvědčivě. Po 4 zápasech sice ještě neprohráli, ale třikrát remizovali! Vyhráli pouze v minulém kole na půdě Lille 2:1, když se dvakrát trefil právě švédský kanonýr Ibrahimovič.
Zdravím všechny fanoušky dobrého francouzského fotbalu, po reprezentační pauze pokračuje Ligue 1 svým 5. kolem, Paris Saint-Germain přivítají Toulouse.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.