A je dobojováno. Hosté byli v utkání aktivnější a zaslouženě se dostali do vedení, když se v prvním poločase prosadil Payet. Lille dlouho vedlo, ale nakonec o vedení přišlo v 89. minutě, kde se prosadil střídající Grax. Mužstvo Troyes tedy vybojovalo cenný bod. To je z mé strany vše a těším se zase u dalších onlajn přenosů. Přeji hezký zbytek sobotního večera.
90+3
Ale zřejmě poslední útok jim nevyšel a už se asi nic nestane.
90+3
Hosté to ještě zkouší.
90+2
Z tohoto rohu se hostům nepodařilo ohrozit branku domácích.
90+1
Rohový kop pro Lille.
90
Střídání hostů. Odešel střelec Payet a zahraje si Bruno.
89
Troyes právě vstřelilo branku!
Po dalším útoku to už ale domácím vyšlo. Po centru z pravé strany se na malém vápně dostal k míči SÉBASTIEN GRAX, který technickou střelou překonal brankáře Landreaua.
88
Ale ani z tohoto rohu se domácím nepodařilo ohrozit branku Lille.
87
Rohový kop pro Troyes.
86
Ale hosté se ubránili dlouhým odkopem.
85
Domácí hráči se drží s míčem na polovině Lille.
84
Po rohu se ale k míči nikdo nedostal a rozehrávat bude od své branky Thuram-Ulien.
83
82
Další útok hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
81
Žlutou kartu uviděl domácí Camus.
80
Domácí střídají. Odešel Yattara a zahraje si Barbion.
78
Domácí borci jsou nyní aktivnější, ale Lille stále výborně brání a drží cenné vedení.
77
Hlavou z hranice penalty to zkoušel Yattara, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a míč skončil nad brankou Lille.
76
Poslední střídání hostů. Dohrál Pedretti a přišel Mavuba.
75
A mohlo být vyrovnáno. Po parádním centru se na malém vápně dostal k hlavičce Bahebeck, ale nedokázal poslat míč za záda brankáře Landreaua. Tohle by se mělo proměňovat.
74
Další střídání domácího celku. Niveta nahradil Grax.
73
K míči se nakonec postavil Nivet, ale nemířil přesně a stav utkání se tak nemění.
72
Domácí budou zahrávat přímý volný kop z 18cti metrů. Dobra příležitost na vyrovnání.
71
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl hostující Pedretti.
70
Ani z tohoto rohu hráči Lille nic nevytěžili.
69
68
Poprvé střídají i domácí. Odešel Marcos a přišel Bahebeck.
67
Už se opět pokračuje, u míče jsou domácí hráči.
66
Nyní hlavní rozhodčí přerušil hru a běžel něco vysvětlovat k lavičkám.
65
A máme tu první střídaní. Ze hřiště odešel Roux a přišel Mendes.
63
Hosté kombinují na své polovině a šetří čas.
61
I tato akce ztroskotala na výborně obraně Troyes.
60
Hráči Lille rozjíždějí další útočnou akci. Uvidíme, zda nyní něco vymyslí.
59
Domácí kapitán Marcos se dostával do slibné šance, ale vše zmařil skvělým vyběhnutím Landreau.
58
Hosté se hnali do dalšího útoku, ale tentokrát jejich akci ukončila nepřesná přihrávka míč má ve své moci domácí brankář.
57
K další střele z hranice velkého vápna se dostal Dimitri Payet, ale jeho slabá střela nemohla domácího brankáře ohrozit.
56
Hosté se s kulatým nesmyslem dostali až ke svému brankáři, kde začínají další útok.
55
Hráči Lille stále kombinují na polovině domácích.
54
Z velké dálky napřáhl domácí Fabien Camus, ale poslal míč pouze těsně vedle levé tyče.
53
Vzápětí se po centru dostal k hlavičce aktivní De Melo, ale poslal ho pouze do míst, kde stál brankář Thuram-Ulien a ten tedy neměl moc práce.
52
De Melo se dostával ve vápně k míči, ale podle rozhodčího si pomohl faulem a ten tedy hru přerušil.
51
Hosté opět kombinují před brankou Troyes.
50
Po centru z levé strany se dostal ke střele Mounir Obbadi, ale parádní zákrok předvedl brankář Landreau.
49
Nyní domácí výborně kombinují a už téměř minutu se drží na polovině Lille. Ke střele se ovšem zatím nedostali.
48
K hlavičce se na malém vápně dostal Nolan Roux, ale byl tísněn a míč poslal pouze na branku domácích.
47
Hosté z Lille diktují od úvodních vteřin druhého poločasu tempo hry a tlačí se před branku Troyes.
46
První poločas je minulostí. Příliš mnoho šancí nenabídl, ale do vedení se nakonec přeci jen dostali hosté z Lille, když se hezkou střelou dokázal prosadit Payet. Nutno dodat, že hosté byli aktivnější a vedou zaslouženě. Uvidíme, co nám předvedou hráči ve druhém poločase, který začne přibližně v 18:01.
45+2
A mohlo to být o dvě branky. Po parádním centru se k míči na malém vápně dostal aktivní Payet, ale domácího brankáře nedokázal překonat!
45+1
Z rohu nic nebylo a v prvním poločase se už zřejmě nic nestane.
45
45
Ale ani hráčům Troyes to nevyšlo a první poločas se tak zřejmě dohraje na polovině domácího celku.
44
Ale vše zastavila nepřesná přihrávka a dopředu postupují domácí.
43
Hosté už opět kombinují na polovině domácích. Uvidíme, zda se jim podaří vstřelit branku do šatny.
42
Po centru do vápna se faulem provinil hostující De Melo a míč tak mají domácí borci.
41
40
Dobře nyní zasáhl hostující brankář, který včasným vyběhnutím zastavil nebezpečnou akci Troyes.
39
Hosté jsou stále u míče, ale nyní se už nikam příliš neženou a kombinují na své polovině.
38
Lille právě vstřelilo branku!
A nyní to už hostům vyšlo! Po centru do vápna Troyes se k míči na velkém vápně dostal DIMITRI PAYET, který hezkou střelou k pravé tyči poslal Lille do vedení.
37
Hosté opět kombinují na polovině domácích.
36
Lille o míč přišlo a domácí to zkusili rychlým brejkem, ale ani tentokrát jim to nevyšlo.
35
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, přesto jsou hosté stále u míče.
34
Rohový kop pro hostující celek.
33
Lille je s míčem stále na své polovině.
32
Už se opět hraje, u míče jsou hosté z Lille.
30
Na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a rozhodčí hru raději přerušil.
29
Parádní střelou z voleje se z hranice velkého vápna prezentoval Marvin Martin, ale jeho pokus zneškodnil brankář Thuram-Ulien.
28
Lille přidalo na obrátkách a domácí mají co dělat, aby se ubránili.
27
Jeden z hostujících hráčů poslal do vápna Troyes dobrý centr, ale k míči se žádný z jeho spoluhráčů nedostal.
26
Domácí míč vybojovali a vydali se dopředu, ale tam vše rychle ukončila nepřesná přihrávka.
25
Hosté neustále kombinují na polovině domácích, ale ti se úspěšně brání.
23
Ale z tohoto rohu nic nebylo, přesto je Lille stále u míče.
22
21
Hosté kombinují na polovině domácího celku.
19
Bojuje se stále uprostřed hrací plochy. Hosté drží míč na svých kopačkách častěji, ale zatím jim to nebylo nic platné.
17
Hosté se stále nemohou dostat před branku Troyes. Domácí obrana zatím funguje tak, jak má.
16
Zatím sledujeme vyrovnané utkání, kde stále čekáme na první branku. A vlastně i šanci.
15
Hosté míč ztratili a domácí šli do rychlého brejku. Nadějnou akci ale ukončila nepřesná přihrávka.
14
Zatím ale nevymysleli vůbec nic a domácí se stále úspěšně brání.
13
Hráči Troyes už o míč přišli a nyní to zkoušejí hosté. Tak uvidíme, zda něco vymyslí.
12
Domácí jsou stále u kulatého nesmyslu, ale nepřesnou přihrávkou se vyhnali až na svojí polovinu.
10
Hraje se na polovině hostů, ale domácím se nedaří dostat se před jejich branku.
9
Zatím čekáme na první vážnější brankovou pžříležitost.
8
Hosté stále kombinují, ale daleko od branky domácícho celku.
7
Lille je v posledních chvílích aktivnější, ale zatím se jim nedaří dostat přes pozornou obranu domácího celku.
5
Hosté kombinují a snaží se dostat do první brankové příležitosti.
4
Ale Troyes z této šance nic nevytěžilo.
3
Rohový kop pro domácí.
2
Hosté jsou u míče a nikam se zatím příliš netlačí.
1

ESTAC Troyes: Thuram Ulien - Rincon, Nsakala, Brechet, Faussurier, Obbadi, Nivet, Ngoyi, Camus, Marcos (C), Yattara

Lille OSC: Landreau - Digne, Beria, Debuchy, Belmont (C), Payet, Martin, Pedretti, Chedjou, De Melo, Roux

Rozhodčí: Cailleux - Gringore, Henninot.
MÍSTO ZÁPASU

Dnešní utkání se odehraje na stadionu s názvem Stade de l'Aube, který má kapacitu téměř 22 tisíc míst.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Vzhledem k tomu, že Troyes hrál dlouhá léta pouze druhou ligu, tak se týmy naposledy utkaly v sezoně 2006/2007. Tehdy skončilo utkání na hřišti Troyes nerozhodně 1:1 a poté vyhrálo na svém hřišti Lille 4:0.
LILLE OSC

Ani hosté ale na tom nejsou nějak dobře. V prvním kole sice vyhráli na hřišti St. Etiennu 2:1, ale od té doby na výhru čekají. Poté Lille pouze remizovalo doma s Nancy 1:1, pak přišla další remíza na hřišti Nice a v posledním utkání prohrálo Lille doma s PSG 1:2.

Klub vznikl v roce 1944 sloučením klubů SC Fives a Olympique Lillois. Lille vyhrálo v minulé sezoně Francouzský ligový pohár.
ESTAC TROYES

Domácím se zatím nedaří a stále čekají na první výhru. V prvním kole prohráli na svém hřišti s Valenciennes 0:1, poté prohráli 4:1 v Lyonu, následně nedokázali doma porazit Lorient, se kterým pouze remizovali 2:2 a v posledním kole prohráli na hřišti Brestu 2:1.
Přeji krásné odpoledne všem fotbalovým fanouškům. Francouzská Ligue 1 pokračuje pátým kolem a my budeme sledovat utkání mezi Troyes a Lille. Podle odborníků je favoritem tohoto duelu hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.