To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Bordeaux dnešní utkání zvládlo, byť se na tři body hodně nadřelo. Díky dvěma brankám ve druhém poločase poráží Monpellier 2:0 a v tabulce se tak posouvá před svého dnešního soupeře. Hosté měli pozici hodně stíženou, neboť od 19. minuty hráli oslabeni o vyloučeného Jebboura.
90+2
Dvě minuty se rozhodl sudí Chapron nastavit, probíhají poslední vteřiny zápasu.
90+1
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Hosté vsadili vše na ofenzivu a vzadu zůstal pouze jeden obránce, což nyní potrestal LUDOVIC OBRANIAK, kterému nestačil vracející se Mezague, když přelobovává z levé strany vyběhnuvšího Jourdrena.
90+1
Domácí se ubránili a nyní mohou zaútočit do neúplné obrany soupeře.
90
Probíhá devadesátá minuta, hosté rozehrají rohový kop z pravé strany.
89
Diabaté mohl rozhodnout, ale z těsné blízkosti netrefuje prázdnou branku!
89
Saivet fauluje ve středu hřiště Sansons v hlavičkovém souboji, rozhodčí přerušují hru.
88
Saivetovo střela z pravé strany zablokována, přesto se hosté k míči nedostali.
87
Montpellier se nyní nedostává k míči, Bordeaux si v pohodě hlídá svůj náskok.
86
Obraniak centruje z pravé strany, ale jak je dnes zvykem, nepřesný centr.
85
Míč končí u Carrassa, který rozhodně s rozehrávkou nespěchá.
84
Autové vhazování domácích z pravé strany, na polovině soupeře.
83
Hraje se ve středu hřiště, domácí kombinují.
82
Odpískaným ofsajdem a v něm hostující Cabella, končí útočná snaha hostů.
81
Po vedoucím gólu se Girondins hodně zatáhlo, to by se nemuselo vyplatit!
80
Rohový kop dokázali domácí přečkat bez úhony a Carrasso bude moci vykopávat.
79
Míč odhlavičkovává Jussiê a mnoho nechybělo a byl by to vlastní gól! Takto je to "pouze" rohový kop pro Montpellier.
79
El Kaoutari faulován Orbánem před pokutovým územím, dobrá pozice pro Montpellier.
78
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Víctor Montaño, přichází Jamel Saihi.
78
Diabaté v ofsajdu, bude se střídat.
77
Nikoliv, obrana odvrací a navíc se mohou domácí dostat do rychlého protiútoku. Ten je ale zastaven ve středu hrací plochy.
76
Rohový kop pro Montpellier, dokáží hosté okamžitě odpovědět na vedou gól Bordeaux?
75
Nákop na levou stranu, tam si míč přebírá Maurice-Belay, který si sbíhá blíže k vápnu a čeká na vhodný okamžik k centru, míč dopadá přesně do míst, kde je připravný CHEICK TIDIANE DIABATÉ. Tomu již pouze stačilo nastavit nohu a usměrnit míč do brány.
74
Hostům stačí čekat v deseti na vlastní polovině, a trestat chyby v domácí rozehrávce.
73
Ve tváři domácího kouče Gillota se zračí velké rozčarování. Girondins sice má územní převahu, ale ta koncovka...
71
Statistika držení míče: 63% . 37%.
70
Obraniak rozehrává rohový kop z levé strany, ale dnes se tomuto polskému fotbalistovi standardní situace vůbec nedaří.
69
Henrique fauluje na vlastní polovině Cabellu a hosté budou moci rozehrávat volný kop z levé strany.
68
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází Jussiê.
67
Lavička Bordeaux připravuje střídání, na hrací plochu se chystá Brazilec Jussiê.
67
Útočný výlet zakončuje Chalmé centrovaným míčem z pravé strany, ale není z toho žádná šance, Jourdren bude vykopávat.
66
Míč mají znovu domácí, Chalmé rozehrává.
65
Z následného rohového kopu se již hosté neprosadili.
64
Carrasso nyní podržel svůj tým, Montpellier rozehrával volný kop a jeden z hráčů tam nepříjemně hlavičkoval, reflexivní zákrok zachránil Girondins od inkasování!
63
Hra je nepříjemně kouskována častými fauly, tím trpí zejména kvalita hry.
62
Je to ale jenom odevzdaný míč, hrát mohou domácí.
61
Stambouli rozehrává volný kop na půli soupeře, v blízkosti půlící čáry.
60
Je za námi hodina hry, stav stále nerozhodný 0:0, ač hosté hrají již velmi dlouhou dobu pouze o deseti!
58
Diabaté nachází na pravém křídle Rolána, ten ale nedokázal míč přesně zpracovat a přichází o něj.
57
Ale Cabella padá po souboji s bránícím hráčem Bordeaux, není to faul.
57
Ale Obraniak nerozehrál ideálně, přímo k prvnímu bránícímu hráči, který odehrává a hosté mohou přejít do rychlého protiútoku.
56
Diabaté faulován na pravé straně, v blízkosti vápna soupeře, dobrá pozice pro Girondins.
56
Hosté se sice ubránili, ale pouze na okamžik, Bordeaux je opět před brankou soupeře.
55
Girondins kombinuje na polovině soupeře, vše končí rohový kopem po hlavičce Congrého.
54
Následně Diabaté fauluje v hlavičkovém souboji s Congrém.
54
Nákop Girondins na Diabatého, míč končí u Jourdrena.
53
Po levém křídle se Orbán nedostal k centru, hrát mohou hosté.
52
Saivet centruje z levé strany do vápna, tam si pro míč ale došel Jourdren.
51
Obraniak ustál souboj s bránícím hráčem HSC, domácí kombinují na půli soupeře.
51
Ke gólmanovi Montpellieru se míče vrací skoro jako bumerang, proto se nyní Jourdren rozhodl vykopávat.
50
Diabaté se nyní jen těsně nedostal do zakončení, míč má ve své moci Jourdren.
49
Odkop bránícího El Kaoutariho uvnitř pokutového území Montpellieru, přesto domácí zůstávají u míče.
48
Útočná akce Bordeaux končí odpískaným faulem Saiveta před pokutovým územím soupeře.
47
Camara sice udělal dobrou kličku na půlící čáře, posléze ale o míč stejně přišel, individuálně to asi půjde těžko.
46
46
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Abdou Traoré, přichází Nicolas Maurice-Belay.
46
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Mariano, přichází Matthieu Chalmé.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 15:04 hodin.
Ano, je to tak. Sudí Chapron právě ukončil první poločas, ve kterém sice měli územní převahu domácí, ale ani hostům, ani Bordeaux, se gól vstřelit nepodařilo. Viděli jsme však již tři žluté a dokonce jednu červenou kartu, kterou dostal za velmi hrubý faul hostující Jebbour. Hosté tak hrají již od 19. minuty pouze o deseti!
45+3
Probíhají poslední vteřiny prvního poločasu, již to vypadá, že se oba týmy budou muset, alespoň pro zatím, s remízovým stavem 0:0.
45+2
Cabella musí být ošetřován za postranní čárou, aby se mohlo konečně začít hrát, nyní tak také lékaři Montpellieru učinili.
45+1
Ostrý zákrok domácího Mariana Filha na pronikajícího Cabellu, tento skluz si zasloužil klidně i červenou!
45+1
Ano, tři minuty nastaví Chapron nad ráme základní hrací doby.
45
Obraniak pálí z voleje z hranice pokutového území Montpellieru, to nebyl snadný zákrok Jourdrena!
45
Pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, rozhodčí však určitě bude nastavovat, hra byla několikrát přerušena.
44
Blíží se závěr první půle, ani jeden z týmů nechce chybovat a inkasovat nepříjemný gól do šatny.
43
Hraje se převážně ve středu hřiště, tempo hry opadlo.
42
Jourdren vykopává až na polovinu Bordeaux, míč však získávají pouze domácí.
41
Henrique fauluje Montaña a hosté rozehrají volný kop na půli soupeře.
40
I ze statistiky držení míče je patrná převaha domácích, přesto jsme se stále prvního gólu nedočkali, a to i přesto, že hosté hrají pouze o deseti.
39
Statistika držení míče: 66% : 34%.
38
Před Diabatém vykopává Jourdren, míč ve středu hřiště.
38
Rozhodčí již konečně uvedl míč do hry a můžeme pokračovat.
37
Stále se ještě nehraje, Montaño musel opustit hrací plochu k ošetřetní za postranní čáru.
36
Traorému tam Montaño velmi nepříjemně sáhl na krk, aby ho od sebe odrazil, to je hodně nepříjemné.
35
Souboj o míč ve středu hřiště, Montaño po souboji s Traorém zůstávají ležet na hrací ploše.
33
Další nedovolený zákrok hostů na půli soupeře, čímž se Montpellier připravuje o míč.
32
Hosté mohou ohrozit branku Girondins, vhazují z pravé strany, ale v souboji s bránícím Orbánem fauluje Camara.
30
Je za námi půl hodina hry, zatím sledujeme utkání bez gólů, převahu mají zatím domácí, kteří si však ještě nevypracovali žádnou gólovou šanci.
29
Tentokrát domácí rozehrávají z levé strany, ale celá akce Girondins končí odpískaným faulem Diabatého.
28
Po centru Obraniaka z pravé strany odvrací obrana HSC na další roh.
28
Obraniak rozehrává z pravé strany, ale obrana Monptellieru odvrací.
28
Vynucené střídání, vzhledem k vyloučení Jebboura. Bordeaux má rohový kop.
27
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Djamel Bakar, přichází Teddy Mézague.
26
A nakonec právě Diabaté se dostává do zakončení, ale Jourdren jeho střelu z hranice pokutového území chytá.
26
Diabaté udržel míč na hrací ploše na polovině soupeře, domácí mohou zaútočit.
24
Už se konečně zase hraje, domácí kombinují na polovině soupeře.
23
Chapron musí nyní zklidňovat emoce na hrací ploše, domlouvá domácímu Diabatému.
22
Mariano vybojoval na pravém křídle autové vhazování.
21
A pokračujeme v "karetní přestřelce" – žlutou kartu dostává domácí Rolán za zakončení i přesto, že byl pískán ofsajd.
21
Památkou budou Orbánovi patrné stopy po kolících na pravém stehně, ale Argentinec pokračuje v utkání.
20
Je nepochybné, že karta je správná, Jebbour šel "kolíkama" do stehna Orbána, hodně hrubý a nevybíravý faul, který mohl skončit velmi nepříjemným zraněním.
19
Hodně tvrdý faul na polovině Bordeaux a pozor, to je rovnou červená karta pro Jebboura!
19
Nákop hostů na Bakara, který vybojovala alespoň autové vhazování z levé strany.
18
Obraniak neprošel přes bránícího Orbána na pravé straně.
17
Girondins zatím tlačí svého soupeře, ale chtělo by to více klidu v koncovce.
16
Statistika držení míče: 58% : 42%.
15
Obrana Montpellieru v pohodě odvrací.
14
Rohový kop pro Bordeaux, po obranném zákroku Hiltona.
13
Míč získávají domácí fotbalisté.
12
Rozehrává Jourdren, daleko od pokutového území. Míč však končí mimo hrací plochu, autové vhazování.
11
Abdou Traoré fauluje Stambouliho na polovině HSC, zbytečná žlutá karta.
10
Povedená střela Obraniaka z nějakých třiceti metrů, Jourdren chytá.
9
Orbán bude vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
8
Na druhé strany nemusí Carrasso zasahovat proti hlavičce Bakara, první útočná akce hostů.
6
Girondins rozehrávají rohový kop z pravé strany, ale obrana Montpellieru odvrací.
5
Zakončení Saiveta uvnitř vápna HSC, Jourdren chytá.
4
Bakar zkouší dostat míč alespoň na půli, ale ztrácí ho.
3
Míč směřuje do vápna Montpellieru, ale obrana hostí odvrací.
2
Domácí vhazují na půli soupeře, z levé strany.
1

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Henrique, Sané, Orban – Obraniak, Sertic, Rolán, Traoré, Saivet – Diabaté.
Náhradníci: Olimpa – Chalmé, Faubert, Planus, N'Guémo, Maurice-Belay, Jussiê.

Montpellier HSC: Jourdren – Jebbour, Hilton, Congré, El Kaoutari – Camara, Stambouli, Cabella, Sanson, Bakar – Montaño.
Náhradníci: Pionnier – Mézague, Martin, Dabo, Tinhan, Saihi, Herrera.

Rozhodčí: Chapron – Benech, Viala.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Tony Chapron. Na čarách mu budou pomáhat David Benech a Alexandre Viala. Čtvrtým rozhodčím je Perreau Niel.
Vzájemné zápasy
V loňské sezoně skončil první vzájemný zápas v Montpellier výhrou domácího HSC v poměru 1:0. V jarní odvetě poté Bordeaux svému soupeři vše oplatilo i s úroky a na svém stadionu zvítězilo jasně 4:2.
Girondins Bordeaux
Bordeaux, nedávný špičkový prvoligový klub, se nyní potácí těsně nad hranicí sestupu. Po deseti ligových kolech má na svém kontě jedenáct bodů za dvě výhry a pět remíz. Nebýt zbytečných bodových ztrát s Lorientem, Remeší či Évianem, mohla být pozice Girondins mnohem lepší.

Montpellier HSC
Hosté jsou na tom jen o něco lépe, než jejich dnešní hostitel. Z deseti zápasů nasbíral HSC dvanáct bodů, tedy o jeden bod více, než má Girondins a v pořadí tabulky Ligue 1 zaujímá tatím dělené třinácté místo s dalším velkým klubem nedávných sezón, Olympiquem Lyon.