Tak to je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších utkání se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 57 % : 43 %
Střely celkem: 10:5
Střely na branku: 4:2
Rohy: 7:1
Fauly: 9:10
Rozhodčí ukončil zápas a týmy se rozchází po remízovém výsledku 2:2. Bordeaux bylo blízko výhře, vždyť v 61. minutě upravil Rolán na 2:0! Jenže už za další tři minuty snížil Doucouré a o další čtyři minuty vyrovnal zblízka Alessandrini. Od té chvíle se hrál výborný fotbal plný akcí a šancí, další branku jsme však už neviděli.
90+4
Costil teď zřejmé zachránil hostům bod, neboť vytlačil na roh krásnou Rolánovu bombu z dálky!
90+3
Hosté už jen odvrací míče mířící k jejich vápnu, snaží se šetřit čas.
90+2
Cheick Diabaté za svůj faul dostal žlutou kartu.
90+2
Je tu přerušení hry, Diabaté trefil Kanu-Biyika do obličeje a je nutné ošetření.
90
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90
Rohový kop pro domácí tým končí útočným faulem Diabatého na Danzého. Diabatému se to nelíbí a říká to i sudímu.
89
Je tu úplný závěr zápasu, Bordeaux se ze všech sil snaží dostat na dostřel.
87
A právě Kamil Grosicki jde z trávníku dolů, aby přepustil místo Stevenu Moreirovi.
86
Další žlutá karta pro hostující barvy. Za šlapák na Orbána ji dostal Kamil Grosicki.
85
Žlutou kartu za držení protihráče dostal hostující Ola Toivonen.
84
Z velké dálky to zkusil Sertic a moc tomu nescházelo, rána prosvištěla kolem levé Costilovy šibenice.
84
Na centr si naskakovalo hned několik hráčů, jenže míč jen neškodně prolétl vápnem a skončil v zámezí.
83
Rohový kop pro domácí po sražené střele Maurice-Belaye.
81
Máme tu poslední desetiminutovku utkání, strhne některý z týmů výhru na svou stranu?
81
Pomalým krokem odchází z trávníku hostující Jean Makoun, novou tváří se stal John Boye.
80
Domácí střídají, Henri Saivet jde dolů, místo něj bude hrát Cheick Diabaté.
78
Nakonec to byl Mariano, hledal Saného, jeho trochu krkolomný pokus skončil nepřesným zakončením.
78
U míče jsou Sertic s Marianem, kdo z nich rozehraje?
77
Bude následovat velice nebezpečný přímý kop domácích po Konradsenově faulu.
75
Ofsajd hostů.
73
Konečně se hraje výborný fotbal. Costil neodhadl centr, jen tak tak vyrazil míč před sebe a Hoarau ke štěstí hostujícího týmu trefil před sebou stojícího obránce.
71
Tyč! Pouhé centimetry teď rozhodly, že se opět neměnilo skóre. Po Serticově centru byl ke gólu nejblíže Maurice-Belay, jenže branková konstrukce byla proti!
71
Na centr si naskočil Hoarau, jenže nebyl úspěšný. Pro domácí je malou útěchou, že si rohový kop zopakují.
70
Nyní střelec vyrovnávací branky "zařídil" domácím rohový kop.
68
Rennes právě vstřelilo branku!
No a je srovnáno! Z pravé strany nacentroval na zcela volného ROMAINA ALESSANDRINIHO a ten ve výskoku poslal z voleje míč za Carrassa – 2:2! Začínáme od nuly!
67
Snižující branka nalila hostům sílu do žil, ti útočí a z hlediště se ozývá nespokojený pískot.
65
Rennes vystřídalo, odešel právě střelec snižující branky, Abdoulaye Doucouré a místo něj nastoupil Foued Kadir.
64
Je tu rychlé snížení po velice jednoduché akci. Makoun z levé strany vybídl k zakončení ABDOULAYE DOUCOURÉHO a ten střelou z první propálil bezmocného Carrassa.
62
Sertic je na trávníku a nevypadá to s ním dobře. Je u něho lékař a vypadá to na naražený bok.
61
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Bordeaux dnes ovládá schopnost udeřit z ničeho. Domácí opět vykouzlili přihrávku za obranu, tentokrát se před gólmanem zjevil DIEGO ROLÁN a i když si Costil na míč sáhl, v jeho cestě do brány mu nezabránil. Bordeaux tak vede 2:0.
59
Centr z pravé strany si do rukavic stáhl hostující gólman.
58
Bohužel to není příliš pohledný zápas, je to boj o každý míč.
56
Saivet pronikl po levé straně, odcentroval, jenže byl ve svém snažení osamocen a centr tak hosté bez problémů odklidili.
55
Maurice-Belay kličkoval u autové čáry, už to vypadalo, že se uvolní, nakonec mu však uzmul míč Konradsen.
54
Na druhé straně se o průnik snažil Alessandrini, jenže dostal přihrávku na paty a i když se snažil, míč nezpracoval.
52
Domácí pokračují v územní převaze, jenže stejné jako v první půli tomu chybí zakončení.
50
Po centru z pravé strany si na hlavičku naskakoval Hoarau, nyní však byl pod přísným dohledem a nemohl tak přesně zamířit.
49
Sertic se nám vrátil na trávník, pokračujeme tedy v jedenácti na obou stranách.
47
Sertic už odkulhal k ošetření, můžeme pokračovat.
46
Hned po několika vteřinách je tu faul Doucourého na Sertice, tomu se nechce vstávat, na vině je bolestivý pravý nárt.

Fauly: 5:4
Máme za sebou první poločas, lépe se jde do kabin domácím, ti vedou 1:0, když jedinou branku zaznamenal v 37. minutě Hoarau. Ten zužitkoval skvostnou přihrávku za obranu a nedal Costilovi šanci. Jinak toho k vidění příliš nebylo, doufejme, že druhý poločas bude v tomto ohledu lepší.
45
45
Bordeaux to zkusilo signálem, jenže ten byl hrubě nepovedený, centr na zadní tyč byl přetažený.
44
Tak ještě rohový kop pro domácí, byť Alessandrini s tímto verdiktem nesouhlasí.
43
Skoro to vypadá, že oba týmy čekají na přestávku, hraje se totiž v naprostém poklidu, ani jeden z mančaftů se nežene dopředu.
41
Nemělo to ale dlouhého trvání, do brejku se dostal Grosicki, už se dostával před Traorého, těsně před Carrassem si ale příliš ukopl míč a nestačil zakončit.
40
Hostům se s menšími potížemi podařilo dostat míč z vápna, ale u míče jsou stále hráči Bordeaux.
40
Rohový kop domácích.
39
A Bordeaux jde opět do útoku.
37
Najednou je tu gól domácích a na tribunách je hned lepší nálada. Rolán perfektně vysunul GUILLAUME HOARAUA, který se odpoutal od Danzého a podařilo se mu prostřelit Costila – 1:0!
36
Alessandriniho průnik skončil pádem v pokutovém území, rozhodčí však ukazuje jasně, tohle faul nebyl.
34
Na druhé straně roh Bordeaux, centr nakonec skončil zcela mimo vápno. Z publika se už začíná ozývat pískot.
33
Konečné střela! Sice nepřesná, ale znamenala alespoň trochu vzruchu. Na svědomí ji měl hostující Grosicki, zamířil ovšem vysoko nad.
31
Bordeaux začíná pomalu, ale jistě pŕebíra převahu na míči, jenže co je to platné, když schází zakončení.
29
Sertic poslal do vápna velice zajímavý centr, ten ovšem pouze propadl pokutovým územím a skončil v zámezí.
28
Jak si Bordeaux poradí s přímým kopem z levé strany?
27
Podobně dopadl i rohový kop. První centr odkopla obrana, druhý si vzal na starost brankář Costil.
26
Do šestnáctky Rennes přilétl dlouhý aut, jenže tam nebyl nikdo s domácích, aby tuto nabídku zužitkoval.
25
Nakonec vyšel jako vítěz právě Carrasso, ke kterému propadl míč a on si jen v chumlu hráčů dokázal najít.
24
Přímý kop pro Rennes, Carrasso si už diriguje obranu.
24
Faul i na druhé straně, nyní v něm byl Traoré jako faulující, srazil Makouna.
23
Doucouré zavadil o Traorého nohu, ten si při pádu ublížil, ale vypadá to, že se vše obejde bez ošetření.
22
Akce obou týmů se rozbíjí o dobře postavené obrany, diváci marné čekají na střely.
20
Tak ani zde z toho nebylo nic, z čeho by se musel Costil opotit, u míče jsou teď hosté.
19
Přímý kop pro domácí tým. K brance je to daleko, uvidíme centr do vápna.
17
Tohle se domácím nepovedlo, Saivet hledal Maurice-Belaye, tomu ale odskočil míč od kopaček a skončil v zámezí.
16
Hoarau se ve výskoku dopustil faulu na Konradsena, hosté tak mohou v poklidu přejít do útoku.
14
Na přímé ohrožení Carrassovy brány si musíme počkat, akce od rohového praporku se hostům nevyvedla.
14
Hosté si vybojovali rohový kop.
13
Alessandrini kličkoval hned mezi trojicí hráčů soupeře, o míč nepřišel, byl však faulován.
11
Po Marianově centru hlavičkoval Traoré, jeho pokus šel o notný kus mimo.
10
Je tu první rohový kop, Costil vykopával Serticovu střelu z deseti metrů!
9
Podobná situace, jen bez ofsajdu proběhla i na druhé straně, Costil v poklidu sebral na hranici vápna míč a ihned rozehrál.
8
Dlouhý míč mířil za obranu Bordeaux, nejdříve u něj byl gólman Carrasso a navíc byl Toivonen v ofsajdovém postavení.
7
Zatím nesledujeme kdovíjaký zápas, spíše se bojuje o střed pole.
6
První centr do pokutového území Rennes, obrana hostí však v poklidu uklidila míč do bezpečí a M'Bengue se pustil do osamělého protiútoku.
5
Mariano se neohroženě pustil do útočení po pravé straně, jenže proti převaze obránců neměl moc šancí.
4
Bordeaux poprvé v útoku, je to ale spíše jen sondování terénu.
3
Grosicki unikl po pravé straně, cpal míč před Carrassa, ten dokázal do přihrávky sáhnout a tím zmařit rodící se šanci.
2
První útok hostujícího týmu skončil trochu podezřelým zákrokem před vápnem, nakonec se pokračuje ve hře.
1

Girondins Bordeaux: Carrasso (C) – Mariano, Planus, Sané, Orban – Rolán, Sertic, Traoré, Maurice-Belay – Saivet, Hoarau.
Náhradníci: Jug – Bréchet, Chalmé, Poundjé, Biyogo Poko, Bellion, Diabaté.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé (C), Kana-Biyik, Armand, M'Bengue – Grosicki, Makoun, Doucouré, Konradsen, Alessandrini – Toivonen.
Náhradníci: N'Diaye – Boye, Moreira, Kadir, Pajot, Hunou, Oliveira.

Rozhodčí: Mikael Lesage – Matthieu Lombard, Sébastien Denis.
Zápas na Stade Jacques Chaban-Delmas začne ve 20 hodin, takže si na sobotní večer nic neplánujte a sledujte s námi prestižní Ligue 1. Jste všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Mikael Lesage, kterému budou na pomezí asistovat Matthieu Lombard a Sébastien Denis.
Poslední vzájemný zápas

Naposledy se oba týmy utkaly 23.11.2013 a zápas skončil v Rennais smírem 1:1, když oba góly padly v rozmezí 63. a 64. minuty. Rennais tehdy vedlo po gólu Kany-Biyika, za hosty bleskově srovnal Diabaté.
Nejlepší střelci

U domácích je na tom nejlépe Cheick Diabaté, ten nastřílel osm branek, šest jich přidali Henri Saivet a Jussié. U Rennais je nejlepším šutérem Nelson Castro Oliveira, je taktéž autorem osmi branek, šest jich dal Ola Toivonen a Foued Kadir rozvlnil sítě soupeřů pětkrát.

Stade Rennais FC

Hosté jsou sice v tabulce pod dnešním soupeřem a to na dvanácté příčce, v lize ale předvádí bodově zajímavější výsledky – poslední dva zápasy skončily výhrou a to v Marseille proti místnímu Olympique a minulý týden doma proti Bastii, se kterou si Rennes poradilo hravě 3:0. Před týmem tak stojí výzva vítězného hattricku.

Sochaux – Bordeaux 2:0
Bordeaux – Lyon 1:2
Montpellier – Bordeaux 1:1
Bordeaux – Nice 1:1
Nantes – Bordeaux 0:0
Girondins Bordeaux

Domácí tým je momentálně na devátém místě tabulky, hraje tudíž poklidný střed. Bordeaux teď nezažívá zrovna povedenou pasáž ligového ročníku, už pět utkání čeká na výhru, naposledy to nevyšlo ani v Nantes, kde Girondins remizovalo 0:0 a zaknihovalo třetí remízu v řadu. Budeme tak moci sledovat, zda se týmu trenéra Francise Gillota podaří tato nepříznívá série prolomit.
Dobrý sobotní večer u francouzské Ligue 1, která pokračuje 32. kolem a utkáním mezi Girondins Bordeaux a Stade Rennais FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.