To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 45 % : 55 %
Střely celkem: 12:10
Střely na branku: 3:4
Rohy: 2:3
Fauly: 11:23
Utkání nám končí a dochází k dělbě bodů. I ve druhé půli pokračoval tuhý boj na úkor technických kousků a moc k vidění toho nebylo. Vrcholem byla 63. minuta, ve které domácí dostali míč do branky, ale pro předcházející ofsajd nemohl být gól uznán. Remíza znamená, že oba týmy zůstávají na svých pozicích, Montpellier na čtrnácté, Bordeaux na deváté.
90+3
Sertic se pokoušel přejít přes Deplagneho, ten se nenechal rozhodit kličkou a míč mu vypíchl.
90+1
Cabella byl na levé straně tvrdě, ale čistě odstaven Henriquem, čas utíká, hosté s rozehráním nikam nespěchají.
90
Budou se nastavovat tři minuty.
90
O průnik se pokusil Kaabouni, jenže si dal míč daleko od nohy, takže ani on neuspěl.
88
Už to vypadá, že jsou oba celky smířeny s remízou, ani jeden z nich se nežene do nějakého drtivého útoku.
87
Změna v hostujícím dresu. Odešel Jussiê a novým hráčem na zbývající minuty se stal Younes Kaabouni.
87
Nápor domácích je zbrzděn, na vině je Camarův ofsajd.
85
Domácí gólman si pozorné prohlíží situaci před sebou a vybírá, komu pošle dlouhou přihrávku.
85
Je tu poslední pětiminutovka utkání.
83
Pěknou střelu ze střední vzdálenosti ukázal Cabella, jeho rána skončila těsně vedle pravé Olimpovy tyče.
82
Poslední změna domácích, odchází Anthony Mounier, zbývající čas bude patřit Jonasi Martinovi.
80
Když to nejde kombinací, musí se to zkusit z dálky. Tak to provedl domácí Niang a jen těsně minul.
79
Montpellier se snaží, naráží však na dobře organizovanou obranu hostů a také na nepřesnou koncovku.
77
Pomalu, ale jisté se nám blíží poslední desetiminutovka utkání, dočkáme se ještě nějaké branky?
75
Je to tady, Diego Rolán odchází, novou tváří se stal Guillaume Hoarau.
74
Hosté chystají první střídání.
73
Žlutá karta za faul pro hostujícího Andrého Biyoga Poka.
72
Opět bez úspěchu, rozehrávka do postupné akce nepřinesla své ovoce...
72
Faulů a přímých kopů přibývá, jak si nyní povede tým Montpellier?
71
Ne ne, ani zde to neznamenalo ohrožení branky, centr, stáčející se od branky zvládla hostující obrana v pohodě odvrátit.
71
Na druhé straně tu je rohový kop.
70
K přímáku z 18 metrů se postavil Saivet, zeď sice překonal, ale s ní i branku domácího týmu.
69
Ruka! Penalta to nebude, ale pro hosty je to opravdu zajímavá pozice pro přímý kop.
67
Teď už bylo všechno v pořádku, Cabella posunul do střelecké pozice Mounierovi, ten se opřel do míče z první, ale scházela mu přesnost.
66
Nervozita stoupá, je tu další těsný ofsajd domácího týmu.
64
Žlutou kartu za faul na Maurice-Belaye dostal domácí Hilton.
63
Celý stadion v čele s Cabellou se radoval z vedoucího gólu Montpellier, když právě Cabella unikl hostující obraně, udělal kličku gólmanovi a zasunul do prázdné branky, ale radost všem zkazil pomezní rozhodčí, když s velkým zpožděním odmával ofsajd.
61
A je to sám Jussiê, kdo dostal žlutou kartu a to za faul u půlky hřiště.
60
Hosté reklamují ruku v pokutovém území, aktivní v tom byl zejména Jussiê, pokračuje se však ve hře.
60
Serticův centr na bližší tyč odvrátil Camara, přesto jsou hosté stále u míče.
59
Je tu rohový kop pro Bordeaux.
58
Tempo zápasu opět zamířilo směrem dolů, snad to nebude dlouho trvat a dočkáme se nějakého povedeného okamžiku.
57
Jourdren musel ze své brány a dokonce i mimo pokutové území. Zvládl to však bravurně a nepustil do šance dotírajícího Jussiêho.
55
Henrique byl na svém místě i při obranných povinnostech, odvrátil centr, mířící na bližší tyč.
55
Mounier je na zemi, Montpellier rozehrává z levé strany přímý kop.
54
Centr mířil na Henriqueho, ten se ve vzduch u střetl s Hiltonem a oba to odnesli bolestivou srážkou. Ze šance nebylo samozřejmě nic.
53
Hra se přelévá ze strany na stranu, nyní to jsou zase hosté, kdo budou rozehrávat přímý kop a pokusí se překonat Jourdrena.
52
Moc hezká, ale trochu prudká přihrávka na Nianga, Olimpa měl k míči o kousíček blíže!
51
Hostující Maurice-Belay se ladně proplétal mezi protihráči, nakonec ale vše skončilo útočným faulem.
49
Je tu vynucené střídání domácích, Victor Montaño nemůže pro zranění pravé nohy pokračovat, za něj tak bude hrát Mbaye Niang.
48
Domácí pokračují v úvodním náporu a to se divákům líbí.
46
Tak tohle byl velice ostrý úvod. Cabella dostal pěknou přihrávku do uličky a střelou podél gólmana jen těsně minul!
46
Domácí udělali do druhé půle jednu změnu, Joris Marveaux už nebude pokračovat, místo něj nastoupil Souleymane Camara.

Fauly: 3:9
Rozhodčí nenastavoval a ukončil poločas po uplynutí 45. minuty. Do kabin se jde za stavu 1:1, když oba góly padly po standardních situacích. Do vedení se dostali ve 24. minutě hosté, to se po rohu prosadil Henrique a vyrovnání přišlo o deset minut později, kdy si na Tieného centr naběhl Hilton. Výsledek je tak stále otevřený, uvidíme, co přinese druhá půle.
45
44
Teď už to bylo o mnoho lepší, Tiéné našel na zadní tyči Congrého, ten hlavičkoval o asi dva metry vedle.
43
Předcházející přímák se domácím nevydařil, Tiéné má ale možnost reparátu.
42
Na druhé straně se koná přímý kop, opět je u míče připravený Tiéné.
41
Dva skvělé zákroky zabránily hostům v opětovném vedení. Nejprve se blýskl proti prudké střele Maurice-Belaye gólman Jourdren a o pár vteřin později jej na brankové čáře zastoupil Hilton, když vykopl Rolánův pokus!
40
Serticův nákop končí pouze u domácí obrany, Montpellier vyráží pozvolna kupředu.
39
Žlutou kartu za faul dostal domácí Joris Marveaux.
38
Domácí po vyrovnávací brance ožili a jsou to momentálně oni, kdo se stará o alespoň nějakou fotbalovou kvalitu.
37
Do zápasu se nám vkrádá poměrně dost nervozity a přibývá i faulů.
35
Přímý kop se rozehrával i na druhé straně, zde však centr pouze neškodně prolétl pokutovým územím.
34
Montpellier právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Na Tiéneho centr si naběhl HILTON, kterého neuhlídal Henrique a hlavička domácího hráče se zastavila až v síti! Začínáme prakticky od nuly.
33
Další nedovolený zákrok hostujícího týmu. Deplagne byl faulován poblíž vápna a bude tu centr z pravé strany.
32
Žlutou kartu za faul na Sansona spatřil hostující Henrique.
32
Domácí vhazují, stále se ale pohybují s míčem spíše u středového kruhu, než u vápna soupeře.
30
I nadále probíhá boj o každý míč, o každý metr hřiště. Příliš pohledný zápas to není.
29
Centr letěl do druhé vlny na Mouniera, toho ve vzduchu trochu přistrčil Mariano a i to mělo vliv na to, že míč skončil vedle Olimpovy branky.
28
Rohový kop mají tentokrát hráči Montpellier.
26
Po Serticově zákroku zůstává na trávníku ležet domácí Sanson, rozhodčí ale ukazuje, že se o nedovolený zákrok nejednalo.
25
Hilton jen tak tak odkopl míč do bezpečí, už na něj dotíral Jussiê a moc nescházelo, aby ho o míč obral.
24
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Chtěli jsme vzruch a máme ho mít! Po Serticově centru od rohového praporku se do vzduchu zavěsil HENRIQUE a prudkou hlavičkou nedal Jourdrenovi žádnou šanci!
23
Rohový kop pro Bordeaux.
22
Stále čekáme na větší vzruch, z hlediště se už ozývá i nespokojený pískot.
20
Montaño opět neuspěl, nyní se proti němu postavil Henrique a odkopl mu míč od kopaček do autu.
19
Na druhé straně se za obranu dostával Rolán, jenže přihrávka byla o něco prudší a Jourdren tak mohl jít míči naproti a byl u něj dříve.
18
Přihrávka mířila na v útoku osamoceného Montaña, ten prohrál běžecký souboj se Saném.
16
Rozehrání si vzal na starost sám Cabella, trefil však jen zeď, která srazila míč do Olimpovy náruče.
15
Další faul na Cabellu, nyní blízko pokutového území!
14
Jourdren si ve svém vápně našel prostor na vyboxování centru od rohového praporku a zažehnal tak možné nebezpečí.
13
Roh pro Bordeaux. Domácí obrana se nedohodla na odkopnutí a nakonec byli všichni rádi, že míč neskončil v brance.
11
Domácí se dostali do brejku tří na dva, centr z levé strany na Stambouliho byl ale přespříliš prudký.
10
Nyní je na zemi hostující Maurice-Belay, zezadu jej podsekl Sanson.
9
Z přímého kopu nic nebylo, hosté odvrátili, přesto Montpellier pokračuje v útoku.
8
Přímý kop pro Montpellier, obětí nemilosrdné kosy se stal Cabella. Biyogho Poko je už na koberečku u sudího. Karta to pro tento případ nebude.
7
První střela utkání! Zleva si na střed seběhl Cabella a poměrně tvrdou ranou po zemi donutil Olimpu k zákroku.
6
Ten posunul na pravou stranu na Jussiêho, jeho následný centr z pravé strany skončil u Jourdrena.
5
Montpellier mělo našlápnuto k akci středem, tam ale bylo přehuštěno a už se míče chopil hostující Rolán.
4
Prozatím vidíme hodně nepřesností, oba týmy bojují o každou úspěšnou přihrávku.
3
Nyní se domácí pokouší o dlouhé nákopy, zatím je sbírá hostující gólman.
2
Na druhé straně předvedl Orban dlouhé autové vhazování, na které si ale nikdo nedokázal doskočit, míč skončil v zámezí a rozehrávat bude domácí brankář.
1
Hned po dvaceti vteřinách mířila přihrávka do vápna na nabíhajícího Montaña, gólman Olimpa byl u míče ale o něco dříve.
1

Montpellier HSC: Jourdren – Deplagne, Hilton (C), Stambouli, Congré – Mounier, Marveaux, Cabella, Sanson, Tiéné – Montaño.
Náhradníci: Pionnier – El Kaoutari, Jebbour, Martin, Niang, Camara, Deza.

Girondins Bordeaux: Olimpa – Mariano, Henrique (C), Sané, Orban – Maurice-Belay, Sertic, Biyogo Poko, Saivet – Jussiê, Rolán.
Náhradníci: Jug – Chalmé, Poundjé, Kaabouni, Bellion, Hoarau, Pellenard.

Rozhodčí: Alexandre Castro – Djemel Zitouni, Mickael Annonier.
Zápas na Stade de la Mosson začne ve 14 hodin, takže máte ideální možnost strávit nedělní oběd u utkání prestižní Ligue 1. Jste zváni.

Hlavním arbitrem tohoto klání bude Alexandre Castro, kterému budou na pomezí asistovat Djemel Zitouni a Mickael Annonier.
Poslední vzájemný zápas

Oba celky se v ligové soutěži střetly 27.10.2013 a Bordeaux doma vyhrálo 2:0. Na hráčích Montpellier je tak pokus o odvetu.
Nejlepší střelci

U domácích je to jednoznačně Rémy Cabella, který soupeřovu síť rozvlnil už desetkrát. Po čtyřech gólech pŕidali Souleymane Camara a Victor Hugo Montaño. U hostů se nejlépe daří Cheicku Diabatému, ten dal osm branek, šest nastřílel Henri Saivet.

Girondins Bordeaux

Hosté jsou na tom o poznání lépe, 40 bodů jim zajišťuje devátou příčku, čili klidný střed tabulky. Neznamená to ovšem, že tým se nechce posunout vzhůru, bude ale potřeba přerušit dvouzápasový bodový půst, kdy tým prohrál v Sochaux 0:2 a doma podlehl Lyonu 1:2. V silách Bordeaux to určitě je.

Montpellier – Évian 1:1
Rennes – Montpellier 2:2
Montpellier – Ajaccio 2:0
Lyon – Montpellier 0:0
Lille – Montpellier 2:0
Montpellier HSC

Domácí jsou prozatím na 14. místě a na svém kontě mají 33 bodů. Na sestupové pozice to znamená pětibodový náskok, určitě tak nemůže být Montpellier v úplném klidu. Pokud hodlají domácí bodovat, budou ale dnes muset ukázat mnohem lepší výkon, než minulý týden, kdy prohráli v Lille 2:0. Uvidíme, zda to bude v silách tohoto týmu.
Dobré odpoledne u francouzské Ligue 1. Ta pokračuje dalšími zápasy 29. kola a my se nyní podíváme na střetnutí mezi týmy Montpellier HSC a Girondins Bordeaux.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.