To je z tohoto utkání vše, doufám, že jste si ho užili, já Vám přeji hezký večer a skvělou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 62 % : 38 %
Střely celkem: 15:12
Střely na branku: 9:8
Rohy: 4:4
Fauly: 15:11
To ale bylo to poslední, co hosté stihli, zápas skončil a z výhry 4:2 je raduje Remeš. Hostující tým hned ze startu druhé půle snížil Romaricem, jenže naděje na případný zvrat trvala pouhé tři minuty. Poté se skvěle zorientoval Oniangué a využil chybu hostující obrany. V 81. minutě dal na výhru Remeše razítko Atar. Snižující Khazriho trefa z nastaveného času měla pouze kosmetické účinky.
90+3
Bastia právě vstřelila branku!
K přímému kopu z levé strany se postavil WAHBI KHAZRI a i když to bylo z velkého úhlu, zatočil míč tak dokonale, že vymetl Agassovu vzdálenější šibenici!
90+2
Po Krychowiakově faulu je tu ještě jedna standardka pro hosty.
90+1
Domácí už dohrávají zápas za skandování nadšených fanoušků.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
89
Rozhodčí musí uklidňovat planoucí vášně, bylo by zbytečné tímto zkazit zápas.
88
Za vzájemné pošťuchování a oplácení dostali žluté karty domácí Gaëtan Courtet a hostující Wahbi Khazri.
88
87
Romaricův průnik se nesetkal s pochopením domácích fotbalistů, ti mu vzali míč a okamžitě založili protiútok,
86
Domácí už chtějí utkání v poklidu dohrát, drží míč na svých kopačkách, do zakončení se ale necpou.
85
Hosté reklamovali rohový kop, bude se však rozehrávat od Agassovy branky.
84
Vystřídali i hosté, Gilles Cioni přepustil místo Drissovi Diakitému.
84
Poslední střídání domácího týmu. Za potlesku odchází Nicolas de Préville a těch několik minut bude patřit Gaetanu Courtetovi.
82
Hosté vypadají hodně rezignovaně, hráči Remeše v poklidu kombinují na vlastní polovině.
81
Reims právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Bastia ztratila v útoku míč, domácí se tak dostali do rozhozené obrany, po Albaekově centru z levé strany zakončoval z penalty ELIRAN ATAR a podstřelil hostujícího gólmana!
80
Hosté se snaží proniknout k pokutovému území po pravém křídle, hráči Remeše neváhají odvracet i odkopy do zámezí.
78
Domácí střídají, Antoine Devaux dnes končí, do hry se podívá Mads Albaek.
77
Agassa vyboxoval mimo vápno k nohám Khazriho, jeho technická střela skončila vysoko nad brankou Remeše.
77
Rohový kop pro hostující tým.
75
Střela Maoulidy šal zcela mimo, ten se omlouvá svým spoluhráčům za zbrklé zakončení.
74
Obrovskou šanci na čtvrtý gól zahodil Atar, na pravé straně měl spoustu času i prostoru na střelu, jeho křížný pokus ale skončil asi metr vedle!
72
Nakonec posunul na Atara, ten se otočkou zbavil obránce a i když poslal míč mimo, vysloužil si potlesk tribun.
71
Domácí kontrolují situaci, Ayité navíc opět předvádí své kouzla s míčem.
70
Ayitého centr končí v náručí hostujícího brankáře.
70
Rohový kop pro domácí tým.
69
Khazri nevybíravě srazil Devauxe, i nyní to skončilo bez karty.
68
Střídají i domácí, za potlesku tribun odchází Odaïr Fortes, místo něj se divákům představí Eliran Atar.
67
Na pravé straně se o technickou kulišárnu snažil Ayité, proti dvěma soupeřům měl ale málo šancí.
66
Další změna hostů, dohrál Claudiu Keserü a na trávníku se objevil Toifilou Maoulida.
64
Domácí u míče, obrana se snažila dlouhým nákopem vysunout Mandiho, tomu odskočil míč od kopaček do zámezí.
63
První střídání hostů, z trávníku spěchá Julien Sablé, kterého nahrazuje Miloš Krasić.
61
Boudebouz to vzal velice odvážně mezi dva protihráče, ale tohle mělo jen málo šancí na úspěch.
60
Centr z levé strany se hostům nevydařil dle představ a skončil Agassových rukavicích.
59
Menší uklidnění na trávníku, snad se tempo co nejdříve zvýší.
57
Z něj nezapršelo, hosté tak mohou rozjet pokus o snížení.
56
Po centru a Mandiho sražené hlavičce je tu rohový kop Remeše.
56
Přímý kop domácích z pravého křídla. U míče je Fortes.
55
Obrana Bastie se znovu ocitla v potížích, rychlý kontr z pravé strany skončil až obětavým skluzem jednoho z obránců.
53
Hosté krouží s míčem v poměrně uctivé vzdálenosti od branky domácích, odtud se jim bude špatné zakončovat...
52
Střelec jediné branky Bastie, Romaric, znovu vyzkoušel Agassovu pozornost, střelou přesně doprostřed branky jej ale nemohl překvapit
50
Jenže přichází další hrubice hostů a třetí gól v jejich síti. Ayité svým důrazem donutil gólmana k chybě, ten neudržel míč, který se dostal k PRINCI ONIANGUÉMU a jeho pohotová rána z 18 metrů se zastavila přesně pod břevnem.
49
Hosté jsou snižující brankou hodně povzbuzeni, Agassa se dnes asi ještě hodně zapotí.
47
Je sníženo! Khazriho rohový kop našel přesně ROMARICOVU hlavu a po jeho přesném zásahu je zaděláno na drama.
47
Pěknou stŕelou z úhlu se prezentoval hostující Keserü, Agassa vyrazil na roh.

Fauly: 6:5
Skončila první půle a po ní mohou být domácí velice spokojeni, vedou totiž 2:0. První gól padl ve 24. minutě, když se z dvaceti metrů trefil k tyči de Préville. Druhá branka přišla těsně před přestávkou, to Krychowiak proměnil pokutový kop. Hosté toho zatím moc nepředvedli, vyráží spíše k rychlým kontrům, jenže ty obrana Remeše zvládá neutralizovat.
45+1
A také jsme viděli centr na hranici pokutového území, kde ale hráči Remeše vystavěli neprostupnou stěnu a míč odhlavičkovali.
45
Na druhé straně mají hosté přímý kop, na přímé ohrožení to je ale hodně daleko.
45
Bude se nastavovat jedna minuta.
44
K pokutovému kopu se postavil GRZEGORZ KRYCHOWIAK a i když se jej Landreau snažil rozptýlit, neměl polský reprezentant problém se zakončením, poslal gólmana na opačnou stranu a už je to 2:0 pro Remeš.
43
Penalta pro domácí tým! Do vápna se vřítil Ayité, po souboji se Sablém upadl a rozhodčí ukázal na penaltový puntík!
42
Landreau drží svůj tým nad vodou. Nyní se na něj řítil de Préville, snažil se ho podstřelit, rychlý zákrok však téměř jistému gólu zabránil.
40
Domácí si mohou vydechnout, po Cioniho faulu patří míč opět jim.
40
Na druhé straně to ale standardka bude – roh.
39
Další ošemetná situace v pokutovém území Bastie. Na hranici ofsajdu se před Landreaua dostal de Préville, v souboji s ním upadl, penaltu si ale nevymodlil.
38
Málem to bylo 2:0! Oniangué získal na vteřinu volnost a okamžitě toho využil postupem na branku. Prudkou střelu mu s obtížemi vyrazil gólman Landreau.
37
Roh na druhé straně. Ayitého centr chtěl zužitkovat Krychowiak, jeho hlava šla o několik metrů nad.
36
Z poměrně ostrého úhlu to zkusil Khazri a Agassa musel u tyče vyvinout velké úsilí, aby míč neproklouzl do síté.
35
Tým Bastie je opět nastěhován před pokutovým územím, domácím divákům se to nelíbí a z tribun se line pískot.
33
Khazri je u hostů velice nebezpečný, na Agassu ale zatím recept nenašel.
32
Rychlý postup Aiytého zastavil Boudebouz, domácí budou vhazovat.
31
Na druhé straně Ayité křížnou střelou postrašil Landreaua, nicméně skórovat se mu nepodařilo.
30
Nebezpečná akce Bastie. Ilan mohl sám zakončovat, trochu ale prováhal nejlepší okamžik a tak přihrál do druhé vlny na Boudebouze. Ten se pokusil o oblouček, jenže s tímhle si na Agassu nepřišel. Gólman domácích zachoval klid a míč si stáhl.
29
Fortes možná trochu nechtěně vymyslel prudkou přihrávku na de Prévilleho, ten se sice snažil naběhnout si, ale Landreau měl k míči přece jen o něco blíže.
28
Ayité si dlouho hledal prostor pro střelu, aby pak přenechal míč Onianguému, jeho rána byla zblokována.
26
Ne, tohle nevyšlo, Remeš opět pílí kupředu.
25
Hosté mohou odpovědět rohovým kopem.
24
Je tu úvodní branka utkání, domácí udeřili z rychlého protiútoku. Zleva poslal přízemní přihrávku Fortes a NICOLAS DE PRÉVILLE se z první z asi dvaceti metrů trefil přesně k tyči. Hostující gólman ještě reklamuje ofsajdové postavení jeho spoluhráče, který mu měl stínit ve výhledu, branka však platí.
23
Bastia postupuje středem, Tacalfred však skluzem odebral Keserüovi míč a bude to pouze autové vhazování.
21
Boudebouz se probíjel po pravé straně, poradil si dokonce s dvěma soupeři, ve finální fázi si ale bohužel ukopl míč od kopaček a přenechal jej tak domácím.
20
Po centru z pravé strany si na hlavičku naběhl Keserü, mířil ovšem pouze do míst, kde byl gólman Agassa.
19
Jak to tak vypadá, hosté začínají pozvolna přebírat iniciativu.
17
Střelecký pokus si připsal Ilan, prostor tří tyčí ovšem netrefil.
17
Pokračuje stále taktická bitva s cílem neudělat chybu.
14
Ilan postupoval středem jako tank, snažil se prostřelit obránce, úspěch však nezaznamenal.
12
Na druhé straně už ano, ale po rohovém kopu a ještě jednom centru skončil míč u gólmana Bastie.
12
Tak se i stalo, pokus o signál byl ale domácími přečtený a míč se tak ani nedostal do vápna.
11
Je tu přímý kop pro hosty, zřejmě jej rozehraje Modesto.
10
Ani jeden tým se nedokáže dostat do nějakého souvislejšího tlaku, akce se pravidelně střídají.
9
Na druhé straně to z otočky zkusil Keserü, poslal však pouze pozdrav na tribunu za Agassem.
8
Z velké dálky to zkusil domácí Oniangué, jeho střela těsně před Landreauem skočila a nadělala mu docela hodně problémů.
7
Bastia to zkouší po levé straně, zatím je to ale spíše o průzkumu terénu.
6
Krychowiak je už zpátky na nohou, můžeme pokračovat.
5
Khazri tvrdě fauloval Krychowiaka, rozhodčí to prozatím řeší domluvou.
5
Střela hostujícího Ilana byla spíše propagačního charakteru, přesto to znamená pro Agassa první zákrok.
4
Byť na zemi zůstal ležet Ayité, rozhodčí nechává pokračovat ve hře a hráči Bastie vyváží míč od své branky.
3
Je tu první roh, mají ho domácí plejeři.
3
Centr Signorina byl odvrácen, přesto u míče zůstává domácí tým.
2
Úvod zápasu je hodně opatrný, týmy se zatím oťukávají.
1
Výkop obstarali hráči Remeše.
1

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred (C), Weber, Signorino – Fortes, Devaux, Krychowiak, Oniangué, Ayité – de Préville.
Náhradníci: Placide – Fofana, Glombard, Albaek, Ca, Atar, Courtet.

SC Bastia: Landreau – Cioni, Squillaci, Modesto (C), Palmieri – Boudebouz, Sablé, Ilan, Romaric, Khazri – Keserü.
Náhradníci: Leca – Diakité, Krasić, Ba, Maoulida, Genest, Raspentino.

Rozhodčí: Clément Turpin – Stephan Luzi, Nicolas Danos.
Kdo bude v tomto střetnutí tabulkových sousedů úspěšnější? Přidají nejlepší střelci svých týmů další trefy? To vše můžete zjistit v našem onlajnu, ke kterému Vás tímto zvu.
Místo a čas utkání

Zápas začne ve 20 hodin a dějištěm bude domácí stánek Reimsu, Stade Auguste-Delaune II.

Hlavním rozhodčím tohoto utkání je Clément Turpin, který bude mít na pomezí Stephana Luziho a Nicolase Danose.
Nejlepší střelci

Lídrem střelecké tabulky v týmu Reims je Prince Oniangue s třemi góly, o jeden méně má Mads Albaek. U Bastie jsou tři dvoubrankoví střelci, Gianni Bruno, Romaric a Wahbi Khazri.
SC Bastia

I hosté mají po jedenácti kolech patnáct bodů a jsou na deváté příčce tabulky. I oni uspěli v týdenním Ligovém poháru a i oni vyhráli poslední ligové kolo. Bastia hrála doma proti Nice a o osudu zápasu rozhodla jediná branka, v 36. minutě skóroval Squillaci.

Stade de Reims

Domácí jsou prozatím na desáté příčce s patnácti body. Tým si teď zvedl sebevědomí výhrou v Ligovém poháru nad Monacem a také vítězstvím v minulém ligovém kole na půdě Olympique Marseille. Tým sice ztratil dvougólový náskok, udeřil však v první minutě nastaveného času a po gólu Onianguého si odvezl všechny tři body.

Bordeaux – Reims 0:0
Reims – Monaco 1:1
Valenciennes – Reims 1:1
Reims – Toulouse 1:2
Marseille – Reims 2:3
Dobrý večer u pokračování 12. kola francouzské Ligue 1. Utkáním, které budeme společně sledovat, je souboj Stade de Reims a SC Bastia. Uvidíme tak zápas mezi tabulkovými sousedy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.