To je ode mě pro dnešek z toho utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou!

Žluté karty: 0-1
Je tomu tak, je konec zápasu! Hosté sice v druhém poločase zase nehráli v jeho úvodu moc pozorně, ale postupně se dokázali zlepšit, což vygradovalo v 54. minutě v branku Toivonena a v minutě padesáté deváté v branku N'Tepa a o vítězi v tu chvíli bylo jasně rozhodnuto. I přesto ale domácí zbraně neskládali a především v posledních 10 minutách přitápěli pod kotlem. V 82. minutě toho dokázal pumelenicí z levé strany využít Diego Rigonato, ale na víc už se domácí nezmohli a zaslouženě tak vyhráli hosté z Rennais.
90+3
Jeden z hráčů domácích hlavičkuje velmi nepřesně, následuje odkop od brány, po kterém nejspíše odpíská hlavní rozhodčí konec zápasu.
90+3
Tentokrát rohový kop z druhé strany, ale také pro Reims.
90+2
Solidní střela domácích, Costil musel likvidovat střelu ze 35 metrů. Následuje rohový kop pro domácí.
90+1
Únavy obránců domácích málem využil čerstvý Oliveira, ale i jeho dokázali obránci zdvojit a zabránit mu v dalším postupu vpřed.
90
Rozhodčí nastavují 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Možná poslední šance domácích, kterou velmi záhy likviduje obrana hostů.
89
Hosté se snaží zápas už jen dohrát a nedat svému soupeři šanci ani na snížení. U rohového praporku byl ale Atar obehrán.
87
Další akce z kopaček domácích je zastavena pro postavení hráče v ofsajdu.
86
Domácí se dostali do další vyložené šance. Costil jen pomocí svého rychlého reflexu vyráží míč nad branku po hlavičce Rigonata.
85
Praporek pomezního zastavuje akci hostů.
84
Domácí trenér reaguje stejným gestem. Na posledních 6 minut se na hřiště podívá Floyd Ayité, který nahrazuje Gaëtana Charbonniera.
83
Hostující trenér využívá poslední střídání. Ze hry odchází Ola Toivonen, kterého nahrazuje Nélson Oliveira.
82
Reims právě vstřelilo branku!
Domácí se přeci jen dočkali zasloužené branky. Charbonnier prokličkoval mezi třemi protihráči, posunul míč na levé straně vápna na nohu DIEGA RUGONATA, který se nerozmýšlel a z první vyslal pumelenici na bránu, kterou sice Costil zblokoval, ale nedokázal zabránit dráze míče, který směřoval do brány. Asistence: Gaëtan Charbonnier.
81
Hlavní rozhodčí, Jochem, se omylem připletl do rozehrávky Rennais. Ti to vzali sportovně a rozhodčí se omluvil.
80
Fortes získává pro svůj tým rohový kop. Ten je sice zakončen hlavičkou, ale velmi nepřesnou. Až z toho jeden z domácích kopl zoufalstvím do tyčky.
79
Charbonnier dává Rennais míč zdarma, až příliš si míč předkopl a poté nedoběhl.
78
Zápas se začíná dohrávat v klidnějším tempu. Na domácích hráčích je vidět, že už nemůžou na své soupeře nic extra vymyslet.
77
Až šest hráčů Reimsu muselo bránit Doucourého, který se poté pokusil zakončit, ale jeho střela nebyla z těch přesnějších.
77
Charbonnier se ocitá v ojedinělé šanci svého týmu. Z hranice velkého vápna napřáhl a vystřelil na bránu, míč ale směřuje příliš vysoko.
76
Ze hřiště odchází zcela vyčerpaný Foued Kadir, kterého nahrazuje svěží síla Kamil Grosicki.
75
Ale je jim to k ničemu. Následná akce končí zdviženým praporkem asistenta rozhodčího.
74
Reims získává velmi snadno míč, když u svého rohového praporku nastřeluje jeden z obránců domácích hostujícího útočníka, od kterého se míč dostává do zámezí.
73
Hosté se dostali do další šance, tentokrát dokonce do přečíslení, ale včasný zákrok brankáře znamená, že se skóre nemění. Odražený míč ale dobíhá domácí obránce a odpaluje do bezpečí.
72
Domácí dnes podruhé střídají. Na místo Prince Onianguého se staví Gaëtan Courtet.
72
Hosté se nedobrovolně vzdávají míče. Míč putuje po nepřesném centru do autu.
70
Pro centr od rohového praporku si doběhl domácí brankář a rozehrává.
70
Hráči Stade Rennais hrají s velkým klidem, když ví, že vyhrávají o 3 branky. Nějakou chvíli vyčkávali s míčem na nohách svých obránců, aby o chvíli později mohli své soupeře překvapit rychlým protiútokem a vybojovat rohový kop.
69
Hosté byli nuceni zahrát míč až na svého brankáře. Ten dlouhým nákopem sice nalezl svého spoluhráče, ale tomu odhlavičkovává míč do zámezí soupeř.
68
Zblokovaná střela Fereta končí v zámezí, což znamená rohový kop pro hosty.
66
O chvíli později se v ofsajdu objevuje Charbonnier.
65
Domácí se nachází v ofsajdu. Sice se jim to nelíbí, ale co nadělají, tento výrok rozhodčích už zpět nevrátí.
63
Střídají také domácí. Ze hřiště je odvolán Eliran Atar, jeho místo zaujímá Odair Fortes.
62
První střídání v zápase. Ze hřiště odchází střelec poslední branky, Paul-Georges N'Tep, jehož nahrazuje Julien Féret.
59
Rennes právě vstřelilo branku!
Hosté rozebírají totálně obranu hostů a ještě svého soupeře zesměšňují. K PAUL-GEORGESOVI N'TEPOVI se dostal odražený míč přesně do běhu. Proti této "přihrávce" vyběhl domácí brankář až na hranici vápna, kde chtěl míč odkopnout, N'Tepovi se ale povedlo míč těsně před brankářem vypíchnout a poslat podél jeho těla dál. Míč následně doběhl, zastavil na brankové čáře a hlavou těsně před doběhem soupeře dopravil do brány. Bez asistence.
56
Faul na hostujícího útočníka. Následný centr se snášel na hlavu Doucourého, ale ten se podle asistenta rozhodčího nacházel taktéž v ofsajdu.
55
Hned z další akce domácích mohlo být sníženo. Celou akci ale zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Toto se evidentně nelíbí domácím, ale s tím už nic nenadělají.
54
Tak to je minela jako hrom! Domácí kapitán po výkopu svého brankáře chtěl nahrát vedle sebe na volného spoluhráče, přihrávka se mu ale nepovedla a míč doputoval na nohu Abdeulaye Coucourého, ten poslal míč na nohu OLA TOIVONENA, který střelou z dobrých 30 metrů přehodil vyběhnutého brankáře. Asistence: Abdelaye Doucouré.
53
Hosté se dostali nenápadnou akcí do veliké šance. Doucouré poslal ve finální fázi míč na volného Toivonena, ten se snažil brankáře přehodit, ale trefil pouze levou tyč domácí brány, od které se míč odráží do zámezí!
52
Autového vhazování se dočkávají také domácí, kteží vhazují na polovině soupeře. Soupeř je ale zahání a míč se tak ocitá až v obranných řadách.
52
Nakonec je z toho pouze autové vhazování pro domácí.
51
Hosté přenáší hru zleva doprava a opačně. Uvidíme, co dokáží vymyslet.
50
Všechen rozruch ale vyřešil Agassa včasným vyběhnutím pro míč, o který okrádá Doucourého.
50
Centr domácích z levé strany hřiště končí u kopaček Hountondji. Ten ihned odkopává míč do bezpečí, na polovinu hřiště a zakládá protiútok
49
Zápas má zatím podobný průběh jako poločas první. Domácí jsou v úvodních minutách druhého poločasu lepší.
48
Charbonnier zachraňoval celou akci aspoň hlavičkou do zámezí.
47
Domácí zastavují rychlý protiútok soupeře raději již na polovině hřiště.
46
Tentokrát měli výhodu výkopu hosté z Rennais, těm na nohách dlouho míč nezůstal.
46
Hráči už jsou ze šaten zpět na hrací ploše a druhý poločas tak zanedlouho začne.
Statistiky prvního poločasu

Držení míče: 47% – 53%
Střely na bránu: 4-2
Střely mimo bránu: 4-4
Rohové kopy: 2-2
Ofsajdy: 1-1
V první polovině zápasu se jeví jako jasně lepší celek Stade Rennais, který sice zaspal prvních dvacet minut, poté ale zapl motory a začal protihráče přehrávat, i když to po šancích domácích tak nevypadalo. Proto se také hosté ve 34. minutě dostali do vedení zásluhou Abdoulaye Docourého, který si sám v tváří v tvář dokázal poradit proti domácímu Agassovi. I zbytek prvního poločasu patřil hostům. Uvidíme, zda se podaří domácím zdramatizovat zápas nebo se naopak hostům podaří náskok ještě zvýšit. Druhý poločas začíná přibližně ve 22:01.
45
45
Na polovině soupeře je faulován N'Tep. Rozhodčí nereaguje a ukončuje poločas.
45
Spoluhráči Charbonniera se snažili propasírovat přihrávku právě na uvedeného hráče, přihrávku včas zastihl jeden z hostujících obránců a celou akci zastavuje. Naopak rozjíždí rychlý protiútok.
44
Domácím utíká míč do zámezí. Aut pro hosty.
43
Atar se ocitl v ofsajdu. Odkop z tohoto místa zařídí Costil.
43
Domácí kombinují na polovině hřiště. Po chvíli se míč ocitá na noze Charbonniera.
42
Hosté si v 5 hráčích naběhli do vápna soupeře. Míč se z pravé strany pokoušeli dostat nalevo. Míč ale těsně před hráčem dokázal odkopnout domácí brankář.
41
Hosté s jeho rozehrávkou velmi dlouho váhají, ale nakonec míč přeci jen vhodili. Míč je v jejich moci.
40
Charbonnier nestihl na levé straně hřiště doběhnout míč a ten končí v autu.
39
V zápase se nám začíná přiostřovat. Tentokrát to byl N'Tep, který pocítil, jak silný dokáže být v souboji soupeř. Rozhodčí i v tomto případě nechává kartu ve své náprsní kapse.
38
Toto zavánělo žlutou kartou pro N'Tepeho, který se stáhl až do obranných řad. Rozhodčí však za jeho zákrok na soupeře tohoto hráče nepotrestá.
36
Za svůj surový zákrok na domácího hráče, na polovině hřiště, vidí Voncent Pajot žlutou kartu.
34
Na pravé straně zůstal v náběhu zcela osamocen Kadir, který také od svých spoluhráčů dostal míč do běhu. Ten s míčem doběhl až na hranici vápna, odkud přízemním centrem našel nohu ABDOULAYE DOCOURÉHO, který střelou po zemi velmi lehce překonává domácího brankáře. Asistence: Foued Kadir.
34
Domácí se po faulu ujímají míče a mohou zahrát volný kop, ke kterému se z hranice přibližně 40 metrů staví Diego. Jeho pokus je ale velmi nepřesný.
32
Domácí ve veliké šanci. Na centr z nohy Rigonata si naběhli oba jeho spoluhráči z útoku. První se do míče nohou netrefil a druhý mířil hlavičkou mimo bránu, i když jen o několik centimetrů.
30
Rychlonohý Atar ale obehrává soupeře a dere se kupředu. Dostává se až na vápno, odkud centruje na hlavu Charbonniera, ale obrana hostů je pozorná a odvrací na roh.
30
Hosté se usadili před vápnem soupeře a vymýšlí, jak se dostat k ohrožení branky.
29
Domácí se snaží hrát na brejky, ale míče, které dopadají na vápno soupeře nemůže nikdo z týmu doběhnout.
28
Centr z rohu byl velmi dlouhý a nikdo se ho neujmul, domácí mají výhodu autového vhazování.
28
Kadir se po pravé straně dostal až do vápna soupeře. Zde se zasekávačkou zbavil obránce, ale následnou střelu se podařilo ještě před brankářem zblokovat jednomu z obránců. Hosté tak budou zahrávat aspoň roh.
27
Hráči hostí jsou ale velmi rychle znovu nastěhováni před vápnem soupeře. Po několika pokusech proniknout za obranu domácích ale končí míč v zámezí, vhazovat budou domácí.
26
Nabídku pro N'Tepa sbírá v klidu domácí kapitán. Míč posílá brankáři, který se snaží dlouhým nákopem najít jednoho ze svých spoluhráčů.
25
Hostující brankáře Costil musel vyběhnout za brankoviště, aby zabránil rychlému protiútoku. Míč zakopl do autu.
24
Hráči Rennais zahrávali dvakrát po sobe roh, ale ani v jednom případě se jim nepovedlo ohrozit branku, naopak se sami připravili o míč, který končí za brankou.
23
Hosté se dostali do výjimečné šance. Po levé straně se dokázal mezi dvěma obránci protáhnout N'Tep, jeho následná střela byla zblokována pozornou obranou aspoň do zámezí. Roh pro Rennais.
22
Diego si naběhl do vápna při přihrávce svého spoluhráče, musel do skluzu a chybělo jen několik málo centimetrů, aby trefil míč a překonal hostujícího Costila.
22
Ani následný aut se domácím nepovedl, neboť po třech přihrávkách končí míč z jejich kopaček v autu, možná i na zcela stejném místě.
21
Odkud jinud by mohli vést domácí akci, než po pravé straně. Na konci byl Atar, ale jeho centr byl zblokován do zámezí.
20
Faul hostů na polovině hřiště. I tentokrát se to obešlo bez karty.
19
Hosté se dostali se štěstím do vápna a začali motat nohy protihráčům, obraně se ale povedlo dvakrát za sebou zblokovat střelu N'Tepa.
17
Na centr z rohu skvěle načasoval výskok Tacalfred, ač byl sám ve výskoku, zakončit do zcela opuštěné brány nedokázal. Míč šel hodně mimo bránu.
16
Krychowiak si dvakrát vyměnili míč na pravé straně hřiště se svým spoluhráčem a prvně jmenovaný se dostal do stoprocentní šance. Když už chtěl zakončovat, skvělým zákrokem mu od nohy odkopl míč Moreira. Roh pro Reims.
15
Diego se před velkým vápnem soupeře neostýchal a napřáhl nohu proti míči. Ten končí jen těsně vedle pravé tyče, povedená střela v běhu.
14
Domácí znovu rozjeli svojí akci po pravé straně. Na jejím konci hledal Ayité svého spoluhráče, který si nabíhal z druhé vlny. Tomu ale míč dokázal ukopnout jeden z hostujících obránců.
13
Hosté se snaží kombinovat, zatím se ale ocitají pouze na polovině hřiště. Dále je nepustí domácí obrana.
12
Charbonnier se dostal do vápna po centru jeho spoluhráče, zpracoval vysoký míč a obhodil si 2 protihráče. Jeho střelu zblokoval jeden z protihráčů. Míč se znovu ocitl vysoko ve vzduchu a následný dotek s míčem zahráli domácí do zámezí.
11
Většínu útoku se snaží domácí vést po pravé straně, stejně jako v tuto chvíli, ale přihrávka na Devauxe byla příliš dlouhá a míč končí v autu.
10
Dlouhý míč do vápna poslal Kadir, ale jeho spoluhráč se nacházel v ofsajdu, čehož si všiml i asistent rozhodčího a zvedá praporek.
9
První faul domácích přichází na polovině hřiště.
8
Domácí se snažili v pravém rohu vyťukat své soupeře, ale finální přihrávka nevyšla a o míč je soupeř obral. Načež šli hosté do protiútoku, ale Kadirův pokus mířil vysoko nad.
7
Domácí zahrávají aut na vlastní polovině.
6
Dlouhý centr, kterým Moreira nabízel spoluhráčům míč, končí na hlavě Tacalfreda.
5
Hosté mohou vykopávat od vlastní brány, když jeden z domácích hráčů nestihl doběhnout dlouhý centr za obranu.
2
Hosté se snaží s míčem dostat na polovinu soupeře, ale domácí jim nenechávají ani kousek volného místa.
1
Domácí zatím drží míč na svých kopačkách.
1
Hráči jsou již připraveni na hřišti. Čeká se na úvodní hvizd.

Stade de Reims: Agassa – Conte, Mandi, Tacalfred (C), Signorino – Oniangué, Devaux, Krychowiak – Atar, Charbonnier, Rigonato.
Náhradníci: Malherbe – Pereira, Albaek, Fortes, Courtet, Ayité.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé (C), Hountondji, Armand, Moreira – Konradsen, Pajot, Kadir – N'Tep, Toivonen, Doucouré.
Náhradníci: N'Diaye – Boye, Féret, Bakayoko, Alessandrini, Grosicki, Oliveira.

Rozhodčí: Jochem – Zakrani, Jeanne
4R: Rouinsard.

Hlavním arbitrem dnešního duelu bude Stéphane Jochem, s praporkem v ruce budou na čarách účinkovat Hicham Zakrani a Philippe Jeanne. Čtvrtým rozhodčím je pak Yohann Rouinsard.

Zápas uvidí diváci na Stade Auguste-Delaune II, jenž je domovským stánkem Reims. Moderní aréna byla otevřena v roce 2006.
Jak Reims, tak Rennais svoje poslední utkání prohrálo. Dnes domácím celek padl na hřišti Ajaccia 2:1, jeho nejbližší soupeř si naopak neporadil na domácí půdě se Sochaux, když prohrál stejným výsledkem.
V dnešním zápase se střetnou týmy ze středu tabulky. Domácí jsou na deváté pozici, hosté na třinácté – oba dva mohou po posledním kole zaznamenat posun v tabulce jak směrem nahoru, tak dolu, takže oba budou chtít určitě vyhrát a připsat si důležité tři body.
Hezký večer u sledování večerního utkání z francouzské League 1, zde se zaměříme na utkání Stade de Reims – Stade Rennais FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.