Ve druhém poločase se již skóre nezměnilo. Domácí byli logicky aktivnější, proti oslabenému soupeři se ale už neprosadili.
90+3
Běží již třetí minuta nastavení, za okamžik bude konec.
90
Sylla vhazuje, domácí se tlačí do útoku, již běží nastavený čas.
87
Aurier (TOU) sejmul protihráče ve výskoku loktem a mohl být rád, že nedostal červenou kartu!
86
Toulouse má závěrečný nápor, hosté odvrací útoky domácího týmu.
83
Hosté vystřídali, Saiveta nahradil Ben Khalfallah.
80
Girondins postavili kolem vápna obranný val, a tak Toulouse krouží kolem, ale zatím bez efektu.
77
Domácí si vytváří postupem času čím dál větší převahu, Bordeaux se už soustředí především na obranu.
74
Centry sice létají do vápna Bordeux, domácí se ale úspěšně brání.
71
Tolouse snaží o vstřelení branky, Bordeaux je ale v defenzivě kvalitní.
67
Dlouhý nákop Obraniaka posbíral do rukavic Ahamada.
65
Ani není moc znát, že Bordeaux hraje v deseti.
63
Tolouse sice drží míč, šance si ale nevytváří.
60
Střídání na straně domácích. Odešel M´Bengue, zahraje si Sylla.
58
Abdennour (TOU) opět fauloval Plašila, nyní už od sudího žlutou kartu skutečně dostal.
56
Bordeaux zahrávalo standardku, která mohla skončit gólem. Kroucený míč vypadl Ahamadovi z rukavic, vše museli hasit obránci!
53
Pašil byl tvrdě faulován Abdennourem.
49
Bordeaux i v deseti hraje ofenzivně a Tolouse přestože hraje přesilovku to vůbec nemá jednoduché.
46
První půle rozhodně nemohla nudit, došlo totiž k vyloučení hostujícího Planuse. I v oslabení ale Bordeaux skórovalo, v nastaveném čase pak srovnával Ben Basat.
45+3
Nyní stále běží nastavený čas.
45+1
Toulouse právě vstřelilo branku!
V samém závěru první půle je srovnáno, to nejzajímavější se tak událo v době, kdy řada diváků už odcházela na poločasové občerstvení. Srovnal EDEN BEN BASAT.
43
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Girondins se prosazuje v oslabení, pro domácí diváky i hráče trochu studená sprcha v závěru první půle. Prosadil se TIDIANE DIABATÉ.
40
Ben Bassat jen o kousek minul konstrukci hostující brány!
37
Bordeaux hraje logicky více z obrany a nechce udělat chybu.
34
Toulouse drží míč a uvážlivě pracuje na svých útočných akcích.
31
Hostující obránce oslabil svůj tým, asi v poločase dojde ke změně sestavě, trenér Bordeaux bude muset něco vymyslet.
28
Pozor, možná rozhodující moment utkání. Planus (BOR) inkasoval červenou kartu bez váhání od sudího Chaprona. Bordeaux bude dohrávat v deseti už takhle brzy!
25
Plašil se nabízí svým spoluhráčům, je aktivní a snaží se hrát kombinačně.
22
Utkání nabralo na vyšším tempu, na nějaké velké šance ale zatím čekáme.
18
Saivet potáhl míč po lajně a vyměnil si pozici se spoluhráčem, koncovka mu ale nebyla dopřána.
15
V úvodu utkání vidíme opatrnou hru ze stran obou celků.
12
V úvodu utkání oba celky hrají nadoraz a rozhodně se nešetří. Kromě dvou žlutých kartet jsme viděli už několik ostrých zákroků.
11
Poundjé (BOR) také uviděl od sudího žlutý kartónek.
8
Ben Basat (TOU) obdržel žlutou kartu.
4
Plašil byl u míče, jeho následný pas byl nepřesný.
1
Hráči Bordeaux rozehráli tento zajímavý zápas a měli tak možnost rozehrání prvního útoku.
1

Toulouse FC: Ahamada – Akpa Akpro, M'Bengue, Spajić, Aurier – Abdennour, Didot, Sirieix, Regattin – Ben Yedder, Ben Basat

Girondins Bordeaux: Carrasso – Henrique, Mariano, Planus, Poundjé – Obraniak, N'Guémo, Plašil, Maurice-Belay – Saivet, Diabaté

Rozhodčí: Chapron – Luzi, Denis.

Jak nakonec zápas dopadne, zda vítězstvím jednoho či druhé celku, nebo se oba týmy rozejdou smírně, se dozvíme dnes v pozdních večerních hodinách. Z utkání je tradičně připraven také podrobný online přenos, kterým Vás budu provázet.
Girondins Bordeaux bude chtít domácí ztrátu všech bodů zcela jistě dnes napravit na hřišti Toulouse FC a následně se tak odpoutat z osmnáctého místa, na kterém se po prvním kole nachází.
Girondins Bordeaux

To Plašilovo Girondins Bordeaux si rozhodně začátek ligy představovalo úplně jinak. Doma totiž v prvním kole přivítalo nováčka soutěže, a to Monako. Dlouho drželi hráči Bordeaux nerozhodný stav 0:0 a vypadalo to, že vyrovnané utkání takovým výsledkem i skončí. Ale opak byl pravdou. V 82. minutě poslal nováčka do vedení Rivière, který byl na hřišti sotva deset minut. A aby toho nebylo málo, o pět minut později zaúřadovala snad největší hvězda Monaka, která se tomuto celku upsala a přišla z Atlética Madrid, a to kolumbijský Radamel Falcao, který pečetil vítězství Monaka, které nakonec vyhrálo 2:0.
Toulouse FC

Toulouse FC nezačalo ligu dobře, když si z prvního kola přivezlo prohru 0:3 z Valenciennes. Momentálně se nachází na předposledním místě tabulky Ligue 1. Tuto vysokou prohru budou chtít určitě hráči tohoto celku odčinit již dnes přes svými diváky, ale s Girondins Bordeaux to rozhodně jednoduché mít nebudou. I když se samozřejmě může stát cokoli, každý zápas začíná od nuly a může skončit jakkoli.
Přeji všem příznivcům kopané hezký večer. Francouzská nejvyšší soutěž Ligue 1 otevřela o minulém víkendu své brány a dnes se tedy bude hrát druhé kolo. V jeho rámci budeme sledovat utkání mezi Toulouse FC a Girondins Bordeaux.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.