Ve druhém poločase byli stále velmi aktivní hráči Toulouse, kteří po přesné kombinaci vstřelili vedoucí gól. V dalším náporu mohli několikrát pojistit své vedení. Ale v samém závěru naopak inkasovali po rohovém kopu. Stav zápasu 1:1. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 51%49%.
Celkem střel: 5/7.
Rohové kopy: 7/4.
Fauly: 16/12.
Žluté karty: 2/2.
90+3
Ale Regattin si pomáhá proti soupeři nedovoleně.
90+3
Domácí získávají opět tlak na soupeři.
90+2
Ben Yedder však vystihl přihrávku a založil protiútok, na jejímž konci byl Didot a střelou z první těsně mijí Fanniho klec!
90+2
Další únik Khelifa ruší přesným a hlavně čistým skluzem Aurier, přesto zůstávají hosté u míče.
90+1
Khelifa se pokoušel opět po levé straně dostat do vápna, ale ztrácí míč.
90+1
Hosté opět na polovině soupeře.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.
89
Mendy se však neprokombinoval přes dva hráče a domácí se osvobozují.
88
Marseille pokračuje v aktivní hře a dostává Toulouse pod tlak.
87
Marseille právě vstřelilo branku!
Míč poslal Valbuena na zadní tyč, kde byli hosté v přesile a přesnou hlavičkou se prezentoval ke vzdálenější tyči LUCAS MENDES a v závěru zápasu srovnává skóre!
87
Hosté vybojovali standartní situaci na druhé straně u pravé postranní čáry.
87
Centr Sylli však nepřesný.
86
Aurier vede další atak Toulouse po pravé strany.
86
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Jérémy Morel, přichází Benjamin Mendy.
85
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Pavle Ninkov, přichází Pantxi Sirieix.
85
Hostující Khelifa centroval na zadní tyč z levé strany. Ale míč má v rukavicích Ahamada.
84
Stále kombinují okolo šestnáctky, ale vysunutým pressingem soupeře se dostávají až na půlící čáru.
83
Až nyní se hosté dostali do blízkosti hostující brány.
83
Toulouse FC se nenechává zatlačit a hraje velmi odvážně směrem dopředu.
82
Další velmi jedovatý pokus Auriera z větší dálky, jeho rána těsně mijí levou tyč Fanninovy brány.
81
Domácí nepouští hráč Olympique do blízkosti vlastního vápna a sami se snaží o navýšení skóre.
79
Na druhé straně se neprobil z pravé strany Aurier, ale Toulouse zůstává na polovině soupeře.
78
Pas z rohového praporku zužitkoval Mendes, ale hlavičkou těsně mijí tři tyče domácí brány.
78
Do větší šance se dostával hostující J. Ayew, který poslal míč na vzdálenější tyč, kde stál volný Gignac. Na poslední chvíli přistoupil však Spajić a odvrací na rohový kop.
77
Gignac nedosahuje na druhé straně na vysoký míč, který sbírá Ahamada.
76
Domácí vedou další akci po své levé straně. A Aurier se pokoušel zaskočit hostujícího brankáře z větší dálky. Ale Fanni návrat do vlastní svatyně zvládl a chytá míč.
75
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Adrien Regattin.
75
Pro centr od rohového praporku si přichází osobně domácí brankář Ahamada.
75
Na protější straně už odvrací na roh před Khelifou Ninkov.
74
Rychlá kombinace Toulouse, kteří opět tlačí protivníka. Aurier centroval do vápna a míč odráží Mendes.
74
Braitwaite vede protiútok svého týmu. Zatím podržel míč a počkal na spoluhráče.
73
Olympique nastěhovaný před pokutovým územím soupeře, ale J. Ayew ztrácí míč.
72
Ale Didot ztrácí míč, který vyváží nový muž na trávníku Khelifa.
72
Opět Toulouse před šestnáctkou protivníka.
71
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Saber Khelifa.
70
Za stejný prohřešek odměněn žlutým trestem Serge Aurier.
70
Za další ústní pokračování souboje dostává žlutou kartu hostující André Pierre Gignac.
69
Payet s Gignacem se opět nedostali po levé straně do zakončení. Výborně zapracoval Aurier dozadu.
68
Domácí pokračují v aktivní hře a soupeře téměř do ničeho nepouští.
66
Toulouse právě vstřelilo branku!
Ale další tlak domácímu týmu se vyplácí. Trejo našel uličku za obranu na Braithwaita, který ještě přihrál na vzdálenější tyč úplně volnému WISSAMU BEN YEDDEROVI, a ten otevírá brankový účet dnešního zápasu!
66
Dva slibné centry naservírovali domácí do vápna, ale Gignac ani Ayew J. se k balónu nepropracovali.
66
Toulouse se po delší době nastěhovala na polovinu soupeře.
65
Hra se přesunula především doprostřed hřiště, odkud hráči obou týmů rychle přichází o míče.
63
Didot centroval však přímo do náručí hostujícího brankáře Fanniho.
62
Z ostrý zákrok na unikajícího Treja dostává žlutou kartu hostující Imbula Wanga.
61
Na protější straně se snaží už prokombinovat hosté, ale Gignac si s Payetem nevyhověli.
60
Domácí Didot se snažil o zakončení, ale trefuje pouze soupeře.
59
Toulouse vybojovali další rohový kop na polovině soupeře.
54
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Jordan Ayew.
46
Rozehrávku obstarají hráči hostující Marseille.
Oba celky se vrací na hřiště za bezbrankového stavu, kde za malou chvíli začne druhý poločas.
V prvním poločase se oba celky střídaly v zahazování šancí, kterých měli více hráči Marseille. Ale domácí často dostávali favorita pod tlak. Stav po první půli 0:0.
Držení míče: 49%/51.
Celkem střel: 3/4.
Rohové kopy: 3/0.
Fauly: 9/6.
Žluté karty: 1/0.
Druhý poločas startuje přibližně v 18:00.
45+1
Oba soupeři již hlavně nechtějí udělat chybu a čekají na konce prvního dějství.
45
Hlavní rozhodčí dnešního zápasu Lannoy nastavuje ještě minutu nad základní hrací dobu v první části zápasu.
44
Přesný centr na zadní tyč, který zakončoval slabší hlavičkou Gignac. Ahamada bere míč.
42
Marseille držením míče zastavuje narůstající tlak soupeře.
41
Didot pálil ze střední vzdálenosti, ale těsně mijí pravou tyč Fanniho svatyně.
40
K závěru prvního poločasu se domácí tlačí stále více před Fanniho.
39
S centrem od rohového praporku v podání Didota si hostující obrana bez problémů poradila.
39
Toulouse vybojovali zásluhou Braithwaita rohový kop.
38
Po rychlém protiútoku hráčů Toulouse se neprosadil Ben Yedder.
37
Zahazování velkých šancí na straně Marseille pokračuje. Z pravé strany přišel centr na zadní tyč, odkud vracel před bránu Payet, ale Gignac trefuje pouze připraveného brankáře Ahamadu.
36
Za ostrý zákrok pro překažení protiútoku soupeře dostává první žluté napomenutí domácí Oscar Trejo.
36
Obrovská šance ve vápně Toulouse, do které se dostával hostující Gignac. Pohrál si s brankářem Ahamadou, ale nepochopitelně nedává do odkryté brány!
35
Sylla se dostával po levé straně do vápna, ale šel do třech hráčů a ztrácí míč.
34
Přichází dlouhý pas na nabíhajícího Braithwaita, který je také rychle zastaven.
35
Domácí kombinují na vlastní polovině hřiště.
34
Na protější straně se neprosadil proti přesile na pravém křídle hostující Thauvin.
33
Další útok Toulouse zastavuje faul Treja.
32
Po spolupráci Braithwaita s Didem se dostal druhý jmenovaný do zakončení z hranice šestnáctky soupeře, ale střela se mu svezla po noze a končí několik metrů od brány Fanniho.
30
Průběh hry se stává doménou obranných řad obou celků.
28
Payet na druhé straně kombinoval sThauvinem, ale jejich akci zastavuje postavení mimo hru.
28
Po rychlém brejku na druhé straně neuspěl Braithwaite.
27
Přichází však nepřesný pas do vápna Valbuenou.
27
Marseille po delší době nastěhovaná na polovině protivníka.
25
Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se nedostanou s míčem blízko pokutovému území soupeře.
24
Ale dozadu zabojoval Thauvin a získává zpátky míč pro Marseille.
24
Domácí Sylla vede další ofenzivní akci po své levé straně.
23
Po rychlém pressingu však domácí získávají opět míč.
23
Didot přesouvá hru na druhou polovinu, kde ovšem přichází o míč.
22
Hráči Toulouse FC začínají další ofenzívu od vlastní brány.
20
Další slibná možnost pro domácí, když ze střední vzdálenosti napřáhl Ninkov, ale také výborný zákrok Fanniho.
19
Toulouse zůstává poblíž vápna protivníka, který je nucen se pouze bránit.
19
Sylla opět v úniku po svém levém křídle. Ale záhy ztrácí míč.
18
Ben Yedder ve spolupráci s Braithwaitem se neprokomibnovali do zakončení. Vybojovali vhazování.
17
Hosté se nastěhovali před šestnáctku protivníka a celou slibně se rozvíjející akci zakončoval Thauvin do připraveného brankáře Toulouse.
16
Na druhé straně neprošel středem Payet. Míč mají opět domácí.
15
Ve velké šanci Ben Yedder, který převzal míč uvnitř pokutového území soupeře a přesně trefuje hostujícího brankáře, který zachránil zatím bezbrankový stav.
13
Marseille se snaží přesnější rozehrávkou dostat zápas do vlastní režie.
11
Na druhé straně v postavení mimo hru domácí Ben Yedder.
10
Marseille nyní nastěhovaná na své útočné polovině.
9
Gignac se snažil uvolnit u pravého praporku, ale nedostal se s míčem za svého strážce. Spajić zvládl své obranné povinnosti na jedničku.
9
Na půlící čáře ostře sestřelen hostující Payet Ninkovovem.
8
Centr od rohového praporku si hostující obrana již lépe pohlídala.
8
Toulouse ve velké šanci! Ve které se ocitl po Syllově centru Braithwaite, ale gólovou radost mu překazil fantastickým zákrokem Fanni. Následuje rohový kop.
8
Hra začíná nabírat na tempu a hlavně domácí diktují tempo.
7
Další rána Braithwaite vedle.
7
Také příležitost na druhé straně hřiště. Hosté úplně zapomněli na nabíhajícího Ben Yeddera, který z ostrého úhlu netrefuje bránu soupeře.
6
První větší šance zápasu! Payet přešel bleskově přes dva hráče na svém levém křídle a poslal střílený centr před Ahamadu, kam skluzem dojížděl Gignac, ale pas netrefil.
5
Hráči Olympique velmi pasivní a čekají, co předvede soupeř, který zkouší dlouhé míče.
5
Další odebrání míče domácímu Braithwaitemu, který neuspěl proti přesile.
4
Zatím je hra hodně opatrná. Oba celky především vyčkávají.
3
Sylla se pokoušel uvolnit Braitwaita, který ovšem nepřevzal přihrávku.
3
Také hosté poprvé na polovině soupeře, ale centr Thauvina na hranici vápna nebyl přesný.
2
Marseille už drží míč na vlastních kopačkách, ale domácí hodně rychle napadají rozehrávku soupeře.
1
První útočnou akci měli na svědomí hráči Toulouse, když se pokoušel prokombinovat se spoluhráči do střely Sylla, ale neuspěl.
1
Utkání rozehrají po zahajovacím losu hráči domácího Toulouse FC.
Hlavní aktéři zápasu vstupují na hrací plochu.

Toulouse FC: Ahamada – Aurier, Spajić, Abdennour – Ninkov, Chantôme, Didot (C), Trejo, Sylla – Ben Yedder, Braithwaite.
Náhradníci: Blondel – Sirieix, Regattin, Delgado, Firmin, Moubandje.

Olympique Marseille: Fanni – Mandanda (C), N´Koulou, Mendes, Morel – Romao, Valbuena, Imbula Wanga – Thauvin, Gignac, Payet.
Náhradníci: Samba – Abdallah, Cheyrou, J. Ayew, Khelifa, Mendy, Lemina.

Rozhodčí: Lannoy – Dansault, Cano.
Vítám Vás u odpolední klání z francouzské nejvyšší fotbalové soutěže, ve které spolu změří síly celky Toulouse a Marseille. Do zápasu zbývá přibližně pětačtyřicet minut.
Dalšími zápasy pokračuje francouzská fotbalová nejvyšší soutěž, která nabídne o druhém zářijovém víkendu už své páté dějství, ve kterém změří síly také celky Toulouse a Marseille. Jejich vzájemná klání v minulém ročníku skončila vždy těsnou výhrou hráčů Olympiqueu (0:1 a 2:1). Zajímavou bitvu můžete sledovat od pěti hodin odpoledne.
TOULOUSE FC:
Na dně tabulky disponují hráči Toulouse, kteří v úvodních čtyřech kolech uhráli pouze dva body. V úvodu sezóny nestačili na Valenciennes (3:0), následně urvali remízu doma s Bordeaux (1:1) a o týden později v Monaku 0:0, ovšem minulý týden nestačili na Bastiu v poměru 2:1. Domácím dělá problémy slabá ofenzíva, která je se dvěma brankami jednou z nejhorších v lize.

Nejlepší střelci:
Eden Ben Basat (1)
Martin Braitwaite (1)

OLYMPIQUE MARSEILLE:
Naopak Marseille opět v úvodu sezóny šlape. Po třech zápasech měli na svém kontě už devět bodů a neuspěli až minulý týden, kdy prohráli doma s Monakem 1:2. A opět mohou hosté myslet na boj o ligový primát. Na svém kontě mají také již sedm branek a jejich ofenzíva je právě po Monaku nejlepší v tabulce.